opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 27
    • 28
    • 29
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Jakub

    23.09.2021 22:12

    Pracownik

    Magazyn Jumbo Nieuwegein Czy ktoś był i może mi powiedzieć coś więcej?
    ReviewUserIcon
    BeRa

    08.10.2021 13:26

    Kandydat

    A możesz podać jakieś szczegóły na temat zarobków? Czytaliśmy, że jest bardzo wysoki vat (czy jak to się tam nazywa). Wiadomo, że w różnych miejscach będzie różna kwota, ale tak orientacyjnie ile się na rękę dostaje już po odliczeniu zakwaterowania. Będziemy bardzo wdzięczni bo chcemy pojechać do pracy jako para, ale nikt nie potrafi podać kwoty chociaż przybliżonej jak chodzi o zarobki. Podają np. 12 Euro brutto, ale ile faktycznie się zarobi to nie wiadomo (nie chodzi o dokładną kwotę, ale przybliżoną) Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Ricki

    09.10.2021 13:01

    Były pracownik

    Na początku niby 11.28€ po 288 godzinach stawka wzrasta do 11.95€ przy 4 dniach roboczych mówiąc o nockach ok. 400 euro ma rękę. A z zakwaterowaniem to na początku jeśli poniżej 40h miałem odliczali, później już nawet jeśli miałem poniżej 40h odliczali mi zakwaterowanie lecz na solarisie rubrykę nizej miałem cały zwrot za zakwaterowanie. Ogólnie w Holandii jeśli pracujesz tu tymczasowo przysługuje Ci zwrot za zakwaterowanie lecz o tym dokładnie polecam poczytać, gdzieś głębie w necie:)
    ReviewUserIcon
    Ave

    05.10.2021 23:26

    Kandydat

    Witam, jak wygląda organizacja wyjazdu z OTTO do Holandii? Jedzie się jakimś busem/autobusem? Trzeba dojechać do jakiegoś większego miasta w Polsce żeby się zabrać? Po dojechaniu do Holandii trzeba samemu dojść/dojechać pod dany adres zakwaterowania? To mój pierwszy taki wyjazd więc pytania mogą wydawać się trochę głupie.
    ReviewUserIcon
    Nati

    07.10.2021 10:45

    Kandydat

    Heej, tez właśnie wyjeżdżam i jest to mój pierwszy wyjazd. Wyjeżdżam sindbadem, z miasta, które nie jest wcale duże ( ma może jakieś 15 tys. mieszkańców), tam na miejscu ma czekać bus, który zawiezie mnie na miejsce zamieszkania.
    ReviewUserIcon
    Michał

    07.10.2021 17:24

    Kandydat

    Też jadę sinbadem w sobotę teraz z Poznania i wiem że jedziemy też przez mniejsze miasta i później już prosto do Venlo albo Utrecht zależy kto gdzie jedzie. Na miejscu będzie bus, który nas rozwiezie na poszczególne zakwaterowanie. Może się gdzieś tam trafimy ???? wyjazd mamy o 20:40
    ReviewUserIcon
    Tytek

    06.10.2021 22:01

    Pracownik

    Pracując w Holandi mieszkając w Polsce opłaca się za hotel pracowniczy
    ReviewUserIcon
    WDW

    06.10.2021 17:50

    Kandydat

    Witam czy ktoś z was był może w Waldenburg w Niemczech, praca order Picker/magazynier w Lildu? Możecie napisać coś o zakwaterowaniu i samej pracy?
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    06.10.2021 17:35

    Kandydat

    Witam, czy był ktoś w Max-Eyth-Str. 13 74638 Waldenburg na stanowisku Order Picker w magazynie Lidla? Jakieś opinie co do zakwaterowania i samej pracy? Będę bardzo wdzięczny.
    ReviewUserIcon
    Yordi

    04.10.2021 21:09

    Pracownik

    Witam wszystkich. Dostałem ofertę Pakowanie konsol. Czy ktoś był już tam? Jak wygląda praca i jak zarobki? A i jaka to wogole miejscowość ??
    ReviewUserIcon
    Yordi

    05.10.2021 16:47

    Pracownik

    Też wyruszacie na Pakowanie konsol? Czy inna oferta? Dostaliście już lokalizację?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    05.10.2021 23:25

    Kandydat

    Wybraliśmy ofertę pakowania konsoli ale jeżeli nie będzie możliwe to zaproponują nam coś innego 16 mamy mieć wyjazd
    ReviewUserIcon
    NprSki

    03.10.2021 22:19

    Kandydat

    W przyszłym tygodniu zaczynam pracę w JUMBO w Den Bosch. Nie wiem jeszcze gdzie będę miał lokum ale jak coś będzie nie tak od razu szukam pokoju do wynajęcia. Proces Rekrutacji poszedł szybko... Niecałe 12e/h brutto. Jutro ciąg dalszy wiszenia na telefonie i dopinanie. Martwi trochę opinia na temat Bungalow od OTTO. Ktoś pracował w JUMBO w Den Bosch? Macie namiary na maklerów w razie co?
    ReviewUserIcon
    Vic

    04.10.2021 17:18

    Pracownik

    Kwatery znacznie się poprawiły, może spotkałeś się ze słabymi opiniami na ich temat od ludzi, którzy pracowali tam parę lat temu kiedy faktycznie było gorzej. Jest wszystko co potrzeba i zachowany jakiś standard. Co do porządków no to zależy też z kim będziesz mieszkał.
    ReviewUserIcon
    NprSki

    05.10.2021 11:59

    Kandydat

    Co do porządków to oczywiście masz rację. Mieszkało się w internatach/Bursach czy akademikach na studiach to różnie bywało. Mi nie potrzebne żadne luksusy, zwykle wyro, jakaś szafka i działający sprzęt w kuchni i łazience i mogę tak żyć;)
    ReviewUserIcon
    Wróbel

    04.10.2021 17:32

    Kandydat

    Siemka na co można liczyć na początku , jak z godzinami? prosiłbym o rzetelną odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Dalia

    04.10.2021 17:31

    Kandydat

    Czy do pracy wymagana jest znajomość języka angielskiego lub holenderskiego?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.08.2021 12:47

    Pracownik

    Czy ktoś był na pakowaniu odzieży w Amsterdamie ? Jakie są warunki mieszkaniowe, gdzie się mieszka w Amsterdamie ?
    ReviewUserIcon
    Patka

    04.10.2021 00:08

    Kandydat

    Dołączam się do pytania
    ReviewUserIcon
    Eli

    30.09.2021 17:53

    Pracownik

    Czy komuś w ostatnim czasie udało się podpisać umowę? Raz udało mi się dodzwonić na początku tyg, że jestem gotowa do wyjazdu i biorę praktycznie każdą ofertę. Powiedziano mi że na PVH Venlo nie ma szans, choć na ich stronię są 4 ogłoszenia o rekrutację do tej firmy. Potem jakaś inna oferta, gdzie miano mi dać znać, ale od tego czasu cisza. Wodzą za nos od tygodnia. Pracy nie ma? Za dużo chętnych? Pierwszy raz coś podobnego mnie spotyka po 4 latach współpracy. Ktoś orientuje się gdzie warto aplikować, żeby mieć stabilne 40h/tyg??
    ReviewUserIcon
    PK

    03.10.2021 17:23

    Pracownik

    To ile łącznie czekasz na odpowiedź? Może odezwij się w tej sprawie do głównego biura
    ReviewUserIcon
    Arno

    13.10.2021 18:33

    Kandydat

    Ja czekałem dosłownie kilka dni.. z tego co sie dowiedzialem to duzo chetnych jest po prsotu
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.10.2021 05:47

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mazowieckie

    03.10.2021 16:34

    Kandydat

    A skąd jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Rafał Szczypa

    02.10.2021 16:28

    Pracownik

    Jesli chodzi o firmę jest ona firmą dobrze funkcjonująca i rzetelną. Jesli komuś zależy na tym aby dobrze zarobić bez jakichkolwiek problemów osobiscie polecam. Sam pracuję w AH Online lecz rezygnuje z pracy z osobistych przyczyn. Osoby rzetelne mogą liczyć na rozwój kariery. Moi znajomi z pracy którzy zaczynali od pikowania są teraz na stanowiskach jakie sami sobie obrali.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Ktos

    25.09.2021 12:04

    Kandydat

    Czy może mi ktoś powiedzieć na temat zakwaterowania w Niemczech w Krefeld. Jakie warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    albert

    01.10.2021 14:46

    Pracownik

    Otto załatwia pytanie z zakwaterowaniam, wszystko jest jak najbardziej git! Jak wyjeżdżałem to nie musiałem się martwić!
    ReviewUserIcon
    Hej

    21.09.2021 07:30

    Kandydat

    Planuje jechać na odzież w Holandii czy jest jakąś dziewczyna chętna? zawsze razem razniej
    ReviewUserIcon
    Aga

    23.09.2021 07:32

    Kandydat

    Na odzież gdzie konkretnie? Ja też rozważam wyjazd na magazyn odzieżowy, jakby co [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    Danuta

    01.10.2021 14:31

    Kandydat

    Hej, jestem chętna. Mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    To ten

    23.09.2021 22:32

    Pracownik

    Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w magazynach jumbo w Nieuwegein?
    ReviewUserIcon
    andrzej

    01.10.2021 14:25

    Pracownik

    od siebie mogę polecić miejscowość, bardzo dobra organizacja pracy i miła atmosfera :)
    ReviewUserIcon
    Kaśka1995

    22.09.2021 11:14

    Pracownik

    witam jestem zainteresowana pracą
    ReviewUserIcon
    Salmon

    30.09.2021 18:45

    Pracownik

    Ja odezwałem się do nich przez ich stronę
    ReviewUserIcon
    olga

    01.10.2021 14:23

    Pracownik

    również możesz skontaktować się z nimi przez facebooka
    ReviewUserIcon
    sb

    27.09.2021 21:16

    Kandydat

    a jakie konto trza miec bo w mojej sytuacji polskie odpada komornik pomagaja w zalozwniu
    ReviewUserIcon
    El

    29.09.2021 10:16

    Pracownik

    Polskie konto walutowe to mus. Już na starcie trzeba je podać. W Holandii nie chcą otwierać obcokrajowcom kont. Mimo że pracuje tam cztery lata, to miałam gigantyczne problemy z otworzeniem konta. Musisz mieć meldunek i specjalny dokument z miejsca pracy zaświadczający otrzymywane dochody. Już pomijam, że w banku przy zakładaniu konta patrzą na ciebie jak na robaka, który przyszedł coś ukraść. Holandia taka cudowna, tolerancyjna, zapraszająca...
    ReviewUserIcon
    Nick27

    29.09.2021 19:36

    Były pracownik

    Wszystko zależy w jakim banku i kto Cię obsługuje.. Ja 3 lata temu otwierałem konto w banku ING po podaniu adresu zamieszkania (umowa na wynajem pokoju/mieszkania wystarczy, nie trzeba mieć meldunku) i dowód osobisty. Na adres przychodzą listy, które potrzebne są do aktywacji konta i po tygodniu przychodzi karta. Całość zajęła mi 6 dni. Tak samo jest z braniem czegoś na raty, albo podpisywaniem umowy na abonament. Podstawowy angielski wystarcza do załatwienia wszystkiego w większym mieście.
    ReviewUserIcon
    Emi

    28.09.2021 22:28

    Kandydat

    Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w Holandii jako pakowacz ubrań znanych marek?
    ReviewUserIcon
    pawlo

    29.09.2021 14:44

    Pracownik

    yes. pracowałem tam w ciągu pół roku. praca nie jest cięzka, pracowaliśmy razem z dziewczyną i ona sobie dobrze radziła
    ReviewUserIcon
    Jakub

    17.09.2021 16:52

    Kandydat

    Witam czy pracował ktoś jako pakowacz ciuchów w Amsterdamie? Interesują mnie warunki jakie tam panują ,godziny ,zakwaterowanie itp
    ReviewUserIcon
    max

    28.09.2021 20:39

    Pracownik

    moja dziewczyna tam pracowała przez około 6 miesięcy - co do warunków w pracy to nie miała żadnych zastrzeżeń, z zakwaterowaniem analogicznie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    25.09.2021 11:58

    Kandydat

    Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda zakwaterowanie w krefeld i jakie są warunki mieszkaniowe ponoć jest to apartament?
    ReviewUserIcon
    Nick27

    27.09.2021 11:24

    Były pracownik

    Tak, jest to pięciogwiazdkowy apartament położony w malowniczej i pięknej okolicy. Sąsiedzi mili i serdeczni. Zaraz obok znajduje się wytworna restauracja, która serwuje dania na wynos(!) za symboliczną opłatę 8e miesięcznie. Polecam, szczególnie krewetki i małże w winie domowej roboty. Degustacje odbywają się w każdy piątek, kiedy to również nie trzeba pracować. Firma płaci za urlop na żądanie, za niewielkie pieniądze wysyła do apartamentów w Amsterdamie albo w Hadze. Zależnie od pogody można wynająć łódkę albo kajak i świetnie spędzić tak cały weekend. Wrażenia niezapomniane, potwierdzone info.
    ReviewUserIcon
    Olaa

    31.08.2021 16:51

    Kandydat

    Witam. Można prosić o opinie na temat pracy w Vetipak, Veghel B.V, pakowanie słodyczy? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    oliwia

    14.09.2021 22:49

    Pracownik

    piękna praca i bardzo dobre warunki, śmiało jedz!
    ReviewUserIcon
    juras

    26.09.2021 10:56

    Kandydat

    Hej, podasz mi swojego maila? Chciałbym zadać parę pytań odnośnie pracy na produkcji :)
    ReviewUserIcon
    Jednoserce

    21.09.2021 15:42

    Pracownik

    Czy ktoś z was nie dał potwierdzenia o niekaralności i nie było z tym problemu ?
    ReviewUserIcon
    dsv

    25.09.2021 12:15

    Były pracownik

    ja nigdy nie daje zaswiadczenia o niekaralnosci i nigdy nie bylo z tym problemu, wystarczy powiedziec, ze to zalatwisz, a pozniej oni zapominaja
    ReviewUserIcon
    Jakub

    23.09.2021 22:08

    Kandydat

    Magazyn Jumbo Nieuwegein Był ktoś może powiedzieć coś więcej o warunkach mieszkaniowych czy samej pracy
    ReviewUserIcon
    BamBer

    23.09.2021 18:15

    Kandydat

    Dorsten (Niemcy) Komisjoner na magazynie z odzieżą, polecacie? Jak wygląda dojazd, zakwaterowanie oraz atmosfera pracy?
    ReviewUserIcon
    Zaufałem tym waszym opiniom

    28.07.2021 10:27

    Były pracownik

    Naczytałem się tych opinii jaka to świetna agencja się nie stała. No to okej od początku. Panie odebrały telefon do rekrutacji w sekundę, bardzo pomocne i miłe. Dogadałem się na Jumbo w Bleiswijk które w ofercie ma 150% za soboty, 150% za nocne zmiany super. W momencie podpisania dokumentów które przeczytałem tak naprawdę OTTO ma Cię już głęboko w poważaniu. Pani po udanej rekrutacji już nawet nie odpisała na pytanie czy mam komuś pisać przed przyjazdem na miejsce czy ktoś tam będzie, bo po co jak prowizja za kolejnego naiwniaka zgarnięta. Zakwaterowanie bez pralki, lodówki i kuchni. Nikt nie uprzedził, większość ludzi kilka kilogramów mięsa do wy... „Lokalizacja tymczasowa”, nowym Tadek wciska dalej ten sam kit, a w biurze to już wprost powiedzieli że to stała lokacja bo nie mają innej. W pracy 2 czy tam 3 biura są i kolejki tylko do jednego, gdzie? Proste, że otto. Stawka 11,60 miała być, no nie tym razem - 10,36. Stawka miała z 10,36 do 11,60 być na żółtej kamizelce - No niestety 10,36 zawsze. Soboty 150% płatne, No niestety 100%. Nocki 150% owszem, ale nocki nikogo nie obowiązują. Pracy miało być 38 godzin, no niestety raz 3 dni raz 5 dni raz 4 dni. Czasem po 7 godzin na czysto dziennie, czasem 7 godzin 15 minut. Wypłaty? Prawie 300 euro to rekord z niedzielą. A za 35 godzin wychodzi Ci 250eur. Kupa siana co? Jeszcze w ramach, że nie masz kuchni to obiady po 8 eur możesz sobie brać. Codziennie cyrki z planem, z transportami. Z połowa pewnie miała taka sytuacje, że wstaje rano i nagle na planie wolne. Transporty: 1 - kierowca VERS | pasażerowie KW / 2 - kierowca KW | pasażerowie VERS. I jak się sam nie dogadasz to czekasz 30-60 minut po pracy. Jeżeli chodzi o pozytywy to samo w sobie Jumbo w Bleiswijk jest git, ludzie tam w porządku, jest przyjemny klimat. Podobno w Carrierze jest okej, ale te otto to dajcie sobie siana. Tu jest duży przemiał ludzi, wałek na wałku byle zarobić na naiwniakach jak najwięcej. Im mniej (usunięte przez administratora) ludzi pracujących za grosze, tym mniej takich wałków. Zawsze słyszałem negatywne komentarze, a postanowiłem zaryzykować właśnie przez opinie tutaj. 550eur na wiekowce ktoś napisał niżej. Chyba na miesiąc :). W Holandii wyróżnia się : BRUTTO, NETTO, OTTO.
    ReviewUserIcon
    Carlos

    20.08.2021 23:10

    Kandydat

    Jak oceniasz pracę przez tą agencje? Jest wszystko w porządku?
    ReviewUserIcon
    ...

    21.09.2021 10:32

    Pracownik

    " 35 godzin wychodzi Ci 250eur " - dobra wyplata, Na szklari nie maja za 38 godzin nawet tyle

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Martyna

    18.09.2021 17:12

    Kandydat

    Hej, czy ktoś z Was pracuje w Amsterdamie przy ubraniach? Możecie napisać jak praca i warunki mieszkaniowe? Zastanawiam się nad wyjazdem za tydzień lub dwa. Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    19.09.2021 15:58

    Kandydat

    Podpinam się pod pytanie.
    ReviewUserIcon
    Essaa

    20.09.2021 19:05

    Kandydat

    Też jestem ciekawy bo planuje jechać do Amsterdamu na ubrania, więc przydałyby się jakieś opinie
    ReviewUserIcon
    kasia

    18.09.2021 10:47

    Kandydat

    Hej, szukam jakiegoś wporządku człowieka do wyjazdu najlepiej 25.09 wyjazd. Jestem z lubelskiego mam 27 lat. Mój znajomy jestem na order picker w bredzie i w sumie chciałabym dojechać do niego. Peć do mieszkania jest mi obojętna, abyś był normalny/a i nie robił syfu;) wiek 25-30 Pozdrawiam/ moj email- [email protected]
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    20.09.2021 16:22

    Kandydat

    Napisałem na podany przez Ciebie adres e-mail ;)
    ReviewUserIcon
    Jednoserce

    04.09.2021 12:33

    Kandydat

    Po jakim czasie dostaliście wiadomość o lokacji i dostaliście do podpisania umowy ? Sytuacja wygląda tak że pracuje tu w Polsce ale zrobiłam już rekrutację do Otto swoją oferte wyjazdu dałam od 1 października ponieważ mam umowę w Polsce do końca września chciałabym żeby w ostatnim tygodniu rekruter wysłał nam z chłopakiem umowy bo mam możliwość przedłużenia umowy w Polsce jednak chciałabym wyjechać do Holandii veghel jumbo nie chciałabym mieć sytuacji że zostane bez pracy
    ReviewUserIcon
    Olkaa

    20.09.2021 08:38

    Pracownik

    Nie przejmuj się, wszystko powinno tak wyjść. Ja z tego co pamiętam też dostałam dość późno, ale przed wyjazdem.
    ReviewUserIcon
    Jednoserce

    20.09.2021 16:04

    Kandydat

    Dzięki za info dam znać jak będę wiedziała coś więcej
    ReviewUserIcon
    Pracownik a

    17.09.2021 20:50

    Pracownik

    @emma jak długo pracujesz czy firma cię zameldowała i wyrobiła numer podatkowy , bo my jak na razie z pracy jesteśmy zadowoleni bo nie jest ciężko ale koordynator zostawia wiele do życzenia , nic nie idzie z nim załatwić
    ReviewUserIcon
    Dawidek

    20.09.2021 08:45

    Pracownik

    to taki protip z którego ja skorzystałem - jak jest problem z koordynatorem to skontaktuj się bezpośrednio z biurem i opisz sytuacje, powinni pomóc
    ReviewUserIcon
    Blaz

    16.09.2021 10:12

    Kandydat

    Hejka. Jak się pracuje w Hilton Food Holland w Zaandam? I jak z zakwaterowaniem, blisko? Znośnie?
    ReviewUserIcon
    Dingo

    16.09.2021 20:56

    Pracownik

    Z kolegą tam pracowaliśmy kilka miesięcy temu, ogólnie w porządku
    ReviewUserIcon
    konor

    17.09.2021 14:22

    Pracownik

    pokoje są czyste i to najważniejsze
    ReviewUserIcon
    @Nikola

    04.09.2021 16:39

    Inne

    Hej. Co sądzicie o tej agencji ?? Bo ja planuje wyjazd w sobotę 11 września sama i trochę się martwię ;( Jak to jest z zakwaterowaniem i zarobki jak to wygląda ??? Bo trochę jest tutaj złych opini :(
    ReviewUserIcon
    Anonim

    17.09.2021 06:00

    Pracownik

    Chętnie pomogę rozwiać wszelkie wątpliwości, proszę o adres e-mail to będzie łatwiej się skontaktować. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Miro

    17.09.2021 11:08

    Pracownik

    Wgl znajomość języka nie jest Ci tam potrzebna, również jeśli chodzisz do sklepów itd to nie przeszkadza w niczym i idzie się dogadać bez tego
    ReviewUserIcon
    Daniel

    06.09.2021 01:59

    Kandydat

    Hey. Czy pracowal ktos jako Pracownik produkcji rowerów w Holandii ? Mozecie cos napisac o tej pracy
    ReviewUserIcon
    halina

    14.09.2021 22:46

    Pracownik

    praca dobra, nie ciężka i można zarobić :)
    ReviewUserIcon
    olga

    16.09.2021 21:02

    Były pracownik

    praca jak wszędzie.. ja sobie spoko radziłam
    ReviewUserIcon
    Przemek

    02.09.2021 10:29

    Kandydat

    Witam. Jest ktoś z gotha , jakie są warunki mieszkaniowe , a praca w hörselgau
    ReviewUserIcon
    emeks

    14.09.2021 22:50

    Pracownik

    miejsce zdecydowanie godne polecenia
    ReviewUserIcon
    emma

    15.09.2021 12:56

    Pracownik

    dobre zarobki i dość łatwa praca
    ReviewUserIcon
    Mario71

    02.09.2021 17:23

    Pracownik

    Witam mam pytanie jakie warunki mieszkaniowe są w miejscowości Erlensee I jak wygląda sprawa godzin w Niederaula pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    asis

    14.09.2021 22:51

    Pracownik

    praca są, godziny również, zachęcam do skontaktowania się z otto :)
    ReviewUserIcon
    mike

    15.09.2021 12:55

    Pracownik

    ja też dobrze oceniam, i polecam serdecznie
    ReviewUserIcon
    patka

    15.09.2021 10:53

    Były pracownik

    Witam, czy pobierał ktoś pieniądze ze STIPPA? Jeżeli tak to czy mogę prosić o informacje jak?
    ReviewUserIcon
    Dominioo

    01.09.2021 20:39

    Kandydat

    @paula wyjeżdżasz na wrzesień i zgłosiłaś się może na produkcję?
    ReviewUserIcon
    anna

    14.09.2021 22:49

    Pracownik

    tak, w tej sprawie skontaktowałam się z biurem otto i udało się dogadać :)
    ReviewUserIcon
    Pytanko

    04.09.2021 11:22

    Pracownik

    Witam czy ktos z was slyszal o lokacji Bedburg Werener von siemens? Jade tam 1 raz i widze na goodle maps ze same magazyny dookola.prosilbym o jakie kolwiek i fo. Dziekuje
    ReviewUserIcon
    dobex

    14.09.2021 22:47

    Pracownik

    a czym konkretnie jesteś zainteresowany? Bo ja właśnie teraz też będę wyjeżdżał w tym kierunku
    ReviewUserIcon
    Xx

    10.09.2021 04:49

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) To co robią to jest zwyczajny hit, najpierw kwateruja ludzi na miesiąc w miejscu gdzie nie ma dostępu do kuchni ani żadnych lodówek, a gdy już zmieniają lokazlizacjs to ponad godzinę w jedna stronę do pracy. Po za tym ludzie w biurze pracowników mają za nic. Gdy dzwonisz na infolinie z informacja, że się źle czujesz i nie dasz rady przyjść słyszysz jakieś wyrzuty, że to nie jest powód i masz się pojawić w robocie po czym nawet nie dasz rady nic na to odpowiedzieć i rzucają słuchawka. Nigdy więcej nie z Otto!!!!
    ReviewUserIcon
    alisa

    14.09.2021 22:45

    Pracownik

    ahahha to co piszesz jest hejt, a otto bardzo wspierają i dbają o swoich pracowników!
    ReviewUserIcon
    Adamo83

    12.09.2021 20:28

    Były pracownik

    Witam wybieram się do pracy przez Otto w magazynie odzieżowym w miejscowości Kamen koło Dortmundu czy ktoś posiada informacje na temat tego magazynu i warunków mieszkaniowych. Mój e-mail [email protected].
    ReviewUserIcon
    emil

    14.09.2021 22:44

    Pracownik

    nie ma o co się martwić, warunki spoko, bardzo fajna lokalizacja jest ogólnie

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.