opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wacha się

    30.10.2021 14:09

    Kandydat

    Cześć czy ktoś pracuje w Hörselgau? Widzę że są ogłoszenia do pracy które mnie interesują. Mógłby ktoś podzielić się opinią?
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    13.11.2021 15:20

    Były pracownik

    Ja byłęm na poczatku tego roku i chyba najlepsza miejscowka ze wszystkich. ja akurat mam prawko na wózek FFZ wiec tam głowie taka robotę miałem ale chodzic tez sporo trzeba. SPanie jakieś 30km od magazynu ale częśc osob ma wlasne fury i razem jezdzimy na miejsce. ja czesto nocne zmiany brałem i z tego można fajną kase wyciagnać
    ReviewUserIcon
    Nika

    09.11.2021 20:47

    Kandydat

    Hej, ja też rozważam wyjazd do Holandii z Otto ale interesuje mnie głównie Venlo. Czy może ktoś też planuje tam wyjazd?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    13.11.2021 08:03

    Inne

    Też właśnie widziałem ofertę w Venlo, też się zastanawiam czy od stycznia nie pojechać
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    13.11.2021 08:05

    Inne

    Jak coś to pisz [email protected] Venlo
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    04.11.2021 08:58

    Były pracownik

    Pojechałam praca miała być 5 dni w tygodniu, a była tylko 3 dni w tygodniu. Zarobiłam tylko 100 euro, resztę zabrali za mieszkanie , i ubezpieczenie. Niby umowa o pracę , a pracuje się tylko 24 godziny w tygodniu zamiast 40 godzin. Za cały miesiąc zarobiła bym na czysto tylko 400 euro na same jedzenie.
    ReviewUserIcon
    Ja.

    04.11.2021 11:10

    Inne

    200 euro ci spokojnie starca na żarcie
    ReviewUserIcon
    Nick27

    07.11.2021 17:19

    Były pracownik

    Pierwsza umowa nie ma gwarancji godzin, dlatego bierzesz to co Ci dają, pracujesz nawet te 24godz w tygodniu, oszczędzasz, żyjesz na słoikach i po miesiącu zmieniasz agencję na taką, w której masz gwarancję minimum 40godzin. W otto pierwsza wypłata jest po 3 tygodniach, więc trzeba mieć też trochę oszczędności żeby przeżyć do pierwszej wypłaty. Taka umowa jest fajna, co Ci dają, bo nie masz żadnego okresu wypowiedzenia, jeśli będą Cię straszyć karą umowną, to zgłaszasz chorobę (płatne jest dopiero od drugiego dnia) i w międzyczasie szukasz pracy przez inną agencję. Mnóstwo osób tak robi, dlatego otto co weekend przysyła ludzi do pracy.
    ReviewUserIcon
    Konrad

    04.11.2021 01:47

    Kandydat

    Cześć. Byłby ktoś chętny na wyjazd. Posiadam swoje auto. 20 lat chłopak
    ReviewUserIcon
    konrad

    04.11.2021 14:59

    Kandydat

    daj swój e mail .a skąd jestes?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    06.11.2021 10:09

    Kandydat

    Siema ja byłbym chętny na wyjazd, jak coś pisz na email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mis

    26.10.2021 17:04

    Kandydat

    Witam ktos pracuje na magazynie DHL Utrecht??mozecie polecic jak z godzinami jakie zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    28.10.2021 10:43

    Pracownik

    Praca ok, z godzinami różnie bywa ale ogólnie da sie dobrze zarobić
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    06.11.2021 09:01

    Były pracownik

    Jak są dobre warunki to pokaz zdjęcia.
    ReviewUserIcon
    Es

    02.11.2021 11:46

    Kandydat

    Witajcie. Czy może ktoś coś wie lub może akurat obecnie przebywa na sałatkach w Belfeld? Jak praca godziny, zakwaterowanie, itp.?
    ReviewUserIcon
    Konrad

    04.11.2021 01:43

    Kandydat

    Cześć. Ja byłbym chętny. Zawsze raźniej
    ReviewUserIcon
    Hanna

    04.11.2021 15:55

    Pracownik

    Mój e mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Paulina

    27.10.2021 12:35

    Pracownik

    Ktoś chętny na wyjazd wspólny? Oferta padifhood w Oss
    ReviewUserIcon
    Anita

    29.10.2021 23:20

    Pracownik

    Hej kiedy wyjeżdżasz i co to za praca?
    ReviewUserIcon
    Robert

    03.11.2021 11:53

    Kandydat

    Jestem chętny, jadę swoim autem
    ReviewUserIcon
    Marek

    23.10.2021 20:26

    Kandydat

    Siema, Wyjeżdża ktoś w połowie listopada do pracy w Holandii? Może jakieś większą grupka się zorganizuje w jedno miejsce jechać?
    ReviewUserIcon
    Anita

    01.11.2021 22:04

    Kandydat

    Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    P

    02.11.2021 10:59

    Pracownik

    Witam Ja tez mam zaniar wyjechać w połowie listopada
    ReviewUserIcon
    Michał

    01.11.2021 16:27

    Kandydat

    Siemaneczko Wszystkim :) Chciałbym dowiedzieć się jak polecacie wyjazd na sortowania paczek i ogólnie?Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    31.10.2021 14:29

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    krzysiu

    31.10.2021 20:58

    Były pracownik

    powiem Ci ze prawdę napisałaś ????
    ReviewUserIcon
    Kamil

    30.10.2021 13:12

    Kandydat

    Witam wraz z dziewczyna jesteśmy w Holandii ale szukamy innej agencji przenosimy się 12 listopada by 15 zacząć prace może jest ktoś chętny się dołączyć szukamy pracy bardziej w Niemczech ale Holandia tez może być jeśli ktoś chce porozmawiać zapraszamy (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anita

    31.10.2021 01:10

    Kandydat

    Witam.Panstwo pracowało w tej firmie obecnie?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    31.10.2021 14:27

    Kandydat

    Nie w innej.
    ReviewUserIcon
    Monia

    26.10.2021 20:51

    Kandydat

    Czy ktoś wuiezdza do Niemiec grudzień
    ReviewUserIcon
    Kuba

    27.10.2021 19:27

    Kandydat

    Napisz na mojego maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    I

    28.10.2021 15:20

    Kandydat

    Tak
    ReviewUserIcon
    Jędrzej

    25.10.2021 13:06

    Pracownik

    dla mnie firma spelniła moje oczekiwania i nie będę mówić, że jest inaczej. w zasadzie wszytskie aspekty pracy są na plus, czasem są gorsze dni albo można sie z kimś posprzeczac, no ale to jak w życiu.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Pani50+

    20.10.2021 10:05

    Kandydat

    Czy pani 50+ aktywna zawodowo ma szansę na pracę w proponowanych przez agencję ofertach pracy? Czy starsze osoby też podejmują pracę w magazynach?
    ReviewUserIcon
    Dan

    23.10.2021 13:53

    Pracownik

    Tak...ja mam 52 lata i pracuje...licza sie checi i motywacja..co za tym idzie ze pracujac udowodnisz..ze wiek nie ma znaczenia..
    ReviewUserIcon
    Jan

    24.10.2021 21:57

    Pracownik

    Raczej nie polecam wszystkich prac, bo na magazynie może być Pani ciężko, ale Otto ma różne oferty i myślę że któraś byłaby dla Pani odpowiednia.
    ReviewUserIcon
    Robert

    18.10.2021 19:40

    Kandydat

    Czy to prawda, że jeśli nie ma się swojego auta to trzeba dojeżdżać rowerem nawet 19km od noclegu do magazynu? Słyszałem, że dopiero od 20 km jest dowóz busami. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją?
    ReviewUserIcon
    Michał

    23.10.2021 17:45

    Pracownik

    W takim razie żaden chłop z Ciebie ???? za granice jedzie się przygotowanym, jeśli nie ma zimy jeździsz rowerem i jest spoko, jeśli będą dni gdzie śnieg będzie po kolana co nie zdarza się w Holandii to albo zapraszam do autobusu albo własne auto skoro tak się obawiasz o swoje ,,zdrowie,, ????
    ReviewUserIcon
    Olo

    24.10.2021 12:50

    Pracownik

    tak to prawda, ja jeżdżę 16km na ebiku
    ReviewUserIcon
    BeRa

    15.10.2021 15:49

    Kandydat

    Czy ktoś planuje w przyszłym tygodniu pojechać do Rijnsburg do pracy przy sałatkach? Może był ktoś nie dawno i może coś konkretnego na temat tej oferty powiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Sqr

    23.10.2021 14:29

    Pracownik

    Tak Pracuję drugi miesiąc, jest okey
    ReviewUserIcon
    Kulka

    28.05.2021 23:37

    Kandydat

    Witam, chciałabym wyjechać na dwa miesiące do Holandii- sierpien, wrzesień i na październik wrócić (bo rozpoczynam studia magisterskie) . Przez ten czas chciałabym zarobic pieniądze na start lecz kompletnie nie wiem jak to wszystko rozpocząć. Z opinii widzę, że Otto jest na pierwszym miejscu. Wyjazd bym rozwazala wraz z dwoma koleżankami. Niestety nie wiem gdzie, jaką pracę - wiem że na magazynie ale nie mam doświadczenia aby móc się odpowiednio zdecydować- czy odzież, czy Alberth Haijn czy słodycze itp. Może ktoś by powiedział czy jest szansa że na 2 ms się uda? Jak zacząć? Kiedy nawiązać kontakt z agencją? I co najlepiej dla kobiet ? ( 22 lata, pracujemy fizycznie w miarę własnych możliwości). Celem wyjazdu będzie przede wszystkim zarobienie pieniędzy lecz warunki mieszkalne, okolica, miejsce pracy odgrywa również znaczenie. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Mam nadzieję że następnym razem sama będę miała okazję udzielać komuś porad zaczerpniętych z własnego doświadczenia:)
    ReviewUserIcon
    damian

    01.10.2021 14:22

    Pracownik

    ja przez otto wielokrotnie wyjeżdżałam i mogę polecić, świetna firma
    ReviewUserIcon
    Anetac9

    23.10.2021 13:40

    Kandydat

    Witam czy mogłabym prosić o zdjęcia i adres hotelu w leiden?Mam zamiar wyjechać do pracy do firmy o której wspominasz ale mam obawy co do hotelu mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    SEBASTIAN

    22.10.2021 11:50

    Pracownik

    PRACA JAK PRACA TRZEBA ROBIĆ ŻEBY ZAROBIC I TYLE, U NAS TAKIEJ KASY NA ROBOCIE FIZYCZNEJ NIE DOSTANĘ
    ReviewUserIcon
    Kaska

    20.10.2021 18:02

    Pracownik

    Jade w sobotę do holandi. Opinie są różne a ja mam mieszane uczucia.. jeśli ktos był to proszę o kontakt bo chcialabym podpytać.
    ReviewUserIcon
    Paula

    21.10.2021 15:29

    Pracownik

    Gdzie jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Olka

    20.10.2021 03:57

    Pracownik

    Ma ktoś w planach jechać do Otto w najbliższym czasie?
    ReviewUserIcon
    Elza

    20.10.2021 10:09

    Pracownik

    Olka , tak jadę w sobotę z koleżanka , napisz na ig sweetcarmelek
    ReviewUserIcon
    BeRa

    20.10.2021 19:48

    Kandydat

    Jedziemy też w sobotę z żoną :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Rekruterrrr

    19.10.2021 16:23

    Kandydat

    Czy ktoś wie dlaczego pani dzwoniąca pyta o wzrost numer buta adres zamieszkania ? ????
    ReviewUserIcon
    Eliza

    20.10.2021 10:08

    Pracownik

    Tak, ponieważ dostajecie ubrania i ciuchy robocze gdy pyta was o wzrost i numer buta.
    ReviewUserIcon
    ciuchy

    20.10.2021 16:08

    Były pracownik

    Bo dostajesz niewygodne ubrania żeby niewygodnie w nich pracować za 4 euro za godzinę.
    ReviewUserIcon
    Elo

    20.10.2021 10:03

    Kandydat

    Olka , tak jadę w sobotę z koleżanka , napisz na ig sweetcarmelek
    ReviewUserIcon
    Azu

    15.10.2021 20:19

    Kandydat

    Witam mam pytanie jak wygląda w OTTO zeitkonto. Czy pieniądze z tego konta są wypłacane czy sobie je agencja przywłaszcza?
    ReviewUserIcon
    NN

    19.10.2021 10:35

    Pracownik

    Są wypłacane, czasami nawet podczas zatrudnienia dodają Ci na przykład 10h z zeit konta albo gdy przerobiłeś mniej godzin na przykład z powodu choroby.
    ReviewUserIcon
    Kiinia24

    18.10.2021 17:16

    Kandydat

    Cześć, orientuje się ktoś jak wygląda praca w Amsterdamie przy pakowaniu ubrań ? Widziałam właśnie to ogłoszenie i bardzo się nad nim zastanawiam
    ReviewUserIcon
    xyz

    18.10.2021 13:55

    Kandydat

    Witam! Mogę poprosić opinię o pracy magazyniera w Venlo przy komponentach elektrycznych?
    ReviewUserIcon
    Domcia

    17.10.2021 22:04

    Kandydat

    Czy osoby niepełnoletnie też przyjmują?
    ReviewUserIcon
    Maniu

    18.10.2021 09:42

    Pracownik

    Z tego co pamiętam chyba jedynie osoby pełnoletnie

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    ReWerS

    17.10.2021 22:33

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś się orientuje jak wygląda praca na pracownika magazynowego? Wyjeżdżam pierwszy raz przez tą agencję i nie wiem jakie macie doświadczenia co do tej agencji. Bedę wdzięczny za każdą opinie.
    ReviewUserIcon
    KRIS

    12.10.2021 08:22

    Kandydat

    Witam. Czy jest sens wyjazdu np. do Holandia lub Niemiec np. z OTTO jak pracujesz 15 lat w jednej firmie w której zarabiasz 2.500 na renke i masz już jej serdecznie dość i nie bardzo perspektyw na inną pracę.
    ReviewUserIcon
    JR9

    13.10.2021 18:28

    Pracownik

    oj tak polecam wyjazd, o wiele więcej zarobisz z Otto niż w Polsce
    ReviewUserIcon
    J. J.

    17.10.2021 13:33

    Kandydat

    I jak? Znalazłeś kogoś? Ja jestem na etapie formularza, chciałbym najbliżej Amsterdamu i żadnych ????????????????bądź innych chwastów.
    ReviewUserIcon
    Hakim

    06.10.2021 16:06

    Kandydat

    Mam pytanie jak wyglada praca na magazynie z art. biurowymi w Horselgau
    ReviewUserIcon
    kamil

    14.10.2021 21:04

    Pracownik

    jest w miarę okej, wyjeżdżaj śmiało!
    ReviewUserIcon
    aleks

    15.10.2021 19:22

    Pracownik

    praca nie jest ciężka, ogólnie można sobie fajnie zarobić
    ReviewUserIcon
    Packo

    06.10.2021 00:01

    Kandydat

    Mam pytanie jak wyglądają warunki mieszkalne i ile km jest do pracy w Hörselgau?
    ReviewUserIcon
    marek

    15.10.2021 16:40

    Pracownik

    wszystko jest jak najbardziej w porządku, dobra miejscowość
    ReviewUserIcon
    kn

    15.10.2021 18:50

    Pracownik

    warunki super, a gdzie dostałaś ofertę? BLG czy Rhenus?
    ReviewUserIcon
    Jex

    11.10.2021 20:11

    Pracownik

    Jedzie ktoś SINDBADEM: 16.10.2021 z warmińsko-mazurskiego - Ełk? Jadę do pracy z OTTO do Jumbo w Raalte w Holandii i byłoby fajnie jechać z kimś kto też tam się wybiera.
    ReviewUserIcon
    donald

    14.10.2021 21:01

    Pracownik

    ja planuję, ale czekam jeszcze na kontakt ze strony firmy
    ReviewUserIcon
    Buzo

    15.10.2021 18:37

    Kandydat

    Długo juz czekasz?
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    12.10.2021 19:53

    Kandydat

    Czy ktoś poleca tą firmę jakie są warunki ?
    ReviewUserIcon
    Ciastkk0kuv0

    14.10.2021 22:28

    Pracownik

    W pracy ok, lokacja zależy od tego gdzie trafisz. Najlepiej iść na swoją chatę, a najlepiej to bezpośrednio do Holendra robić. Agencje Cię skroją i tak mimo wszystko
    ReviewUserIcon
    Byłemtam

    14.10.2021 23:08

    Były pracownik

    A Ja szczerze i z serca nie polecam, mnie dalej gniebia wiadomościami i zadają pieniedzy, zaczęło się od 13 euro teraz już prawie 600euro, znałem język i pracowałem już dużo za granicą a jadąc tam pierw nie zapisali ze razem z dziewczyną jestesmy para i chcieli odesłać 200km od siebie, oczywiście się nie zgodziliśmy, przez ponad tydzień byliśmy w pracy raz, w różnych miejscach na różnych zmianach i wylądowaliśmy na barakach przy lotnisku, i tam już powiedzieliśmy dosyć i nasza przygoda z tym śmiesznym biurem się skończyła, powiedzmy.. Dalej piszą i chcą kasy i ta od 2017roku ale na moje wiadomości o tym jak i dlaczego zostaliśmy tak potraktowani, z resztą lokacji gdzie było też Otto i ludzie się przekonali jakie to biuro jest, jest na prawdę sporo, choćby Diemen(Amsterdam)
    ReviewUserIcon
    A

    13.10.2021 15:41

    Kandydat

    Czy ktoś się wybiera może w najbliższym czasie do Horselgau na art. biurowe? jak to wyglada w praktyce? warto?
    ReviewUserIcon
    michal

    14.10.2021 20:59

    Pracownik

    w praktyce wygląda bardzo dobrze, moja siostra miło wspomina czas jaki spędziła w tym miejscu
    ReviewUserIcon
    KRIS

    12.10.2021 08:27

    Kandydat

    Witam. Czy jest sens wyjazdu np. Holandia Niemcy z agencją OTTO jeśli masz dość już pracy przez 15 lat w jednej firmie za 2.500
    ReviewUserIcon
    olek

    14.10.2021 11:57

    Były pracownik

    w Niemczech spoko zarobiłem na remont mieszkania także polecam tam jechac
    ReviewUserIcon
    kamil

    14.10.2021 20:44

    Pracownik

    ja wyjeżdżałem do Holandii przez otto i ogólnie oceniam bardzo dobrze
    ReviewUserIcon
    Olo

    14.10.2021 08:55

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jakie są zarobki po odliczeniu podatku. A mówiąc prościej ile np.odbijaja z wypłaty za sam podatek jeśli np.zarobi się €500 tygodniowo? I jeszcze jedno pytanie jak to jest z tym odbiciem kosztów zakwaterowania ETA? Bo dostałem poinformowany że np. zapłacę €100 na tydzień za mieszkanie ale później mogę część tego odzyskać??? Czy to prawda???
    ReviewUserIcon
    Burza

    09.10.2021 14:32

    Kandydat

    Czy firma OTTO opłaca przejazd pracownika z Polski do Holandii ?
    ReviewUserIcon
    To ja

    12.10.2021 10:37

    Pracownik

    Tak opłaca, potem pobierają z wypłaty
    ReviewUserIcon
    godek

    13.10.2021 18:30

    Pracownik

    tak później po prostu pobierają z twojej pierwszej wypłaty i to jest normalnie bo nikt za darmo cie o holandii nie zabierze
    ReviewUserIcon
    Miśka

    12.10.2021 00:20

    Pracownik

    @Paco Warunki mieszkaniowe są różne zależy gdzie trafisz , są to mieszkania , domy jak i hotel . to samo się tyczy odległości od zakładu jedni mają 5 minut drogi inni nawet 30 minut drogi .
    ReviewUserIcon
    Ola

    14.10.2021 11:55

    Pracownik

    I zawsze można dogadać się o najbardziej pasujące warunki
    ReviewUserIcon
    Pracownik a

    12.10.2021 00:13

    Pracownik

    @Hakim Praca w Hörselgau nie jest zbyt ciężka i wymagająca , tylko mało płatna a jeden z koordynatorów który ma się zajmować pracownikami tak na prawdę wszystko ma gdzieś, Warunki mieszkaniowe są różne zależy gdzie się trafi , jedni mają 5 km do pracy inni 20 km .
    ReviewUserIcon
    gosc111

    09.10.2021 18:38

    Kandydat

    Witam jak jest teraz w otto ? są jakieś kary umowne przy podpisywaniu umowy ?
    ReviewUserIcon
    Majo

    11.10.2021 17:25

    Pracownik

    Hej, tak są kary umowne, ale z tego co mi się wydaje to w każdej agencji tak jest. Muszą się jakoś zabezpieczyć w końcu.
    ReviewUserIcon
    Wejra

    10.10.2021 12:53

    Kandydat

    Hej, mam pytanie odnośnie pracy przez Otto w Niemczech na magazynie z kosmetykami. Był ktoś? Proszę podzielcie się opiniami, bardzo mocno zastanawiam się nad wyjazdem????

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.