opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mateusz

    05.12.2021 14:57

    Pracownik

    Robił ktoś przy produkcji slodyczy przez tą agencję Można dowiedzieć się jak tam jest ?bodajże są 3 miasta do wyboru takie jak Veghel, Oss, Zeewolde był ktoś na tej robocie można dowiedzieć sie jak tam jest ? I czy trzeba testy w robocie robić lub mieć szczepienie? Pozdrówki
    ReviewUserIcon
    Tomek

    02.12.2021 19:27

    Kandydat

    Siemka ktoś wybiera się na magazyn w venlo ? Lub może ktoś tam był? Ogólnie sprawa ma się tak że chciałbym wyjechać w styczniu bądź w lutym może ktoś chciałby wybrać się razem ?
    ReviewUserIcon
    Nati

    03.12.2021 14:25

    Inne

    A co tam na tym magazynie się robi?
    ReviewUserIcon
    Bialykiel

    01.12.2021 14:36

    Kandydat

    Zastanawiam się by jechać do pracy w venlo magazyn odzieży tommy hilfiger przez otto ktoś poleca?
    ReviewUserIcon
    Magda

    01.12.2021 23:20

    Były pracownik

    Ja polecam z czystym sumieniem. Praca, ludzie, zakwaterowanie super! Jadę tam w połowie stycznia
    ReviewUserIcon
    Magda

    02.12.2021 22:28

    Były pracownik

    Chyba mijasz się trochę z prawdą xd nie mówię, że nie ma ani ziarna realiów w tym co piszesz, ale jednak nie wyolbrzymiaj
    ReviewUserIcon
    Olczix

    02.12.2021 15:33

    Kandydat

    Hejka planuje wyjechać z chłopakiem 3 stycznia do Niemiec z Otto, czy jest ktos kto tez jedzie ? Może ma jakaś prace sprawdzona, a może pojedzie pierwszy raz z nami, i będzie nam łatwiej jak będzie nas więcej , proszę o kontakt na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tetiana

    02.12.2021 11:22

    Kandydat

    Wyjezdzam z Warszawy do Lelystad 4.12 . Ktoś jesze jedzie?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    01.12.2021 13:23

    Kandydat

    Witam tez mam zamiar wyjazdu 4 grudnia do velno jest ktoś kto tez chce tam jechać ? Jak opinia na temat tej lokazlizacji? Dziękuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Ada

    30.11.2021 11:34

    Kandydat

    Polecacie jakąś konkretną lokalizację i firmę gdzie warto pojechać do Holandii, a może Niemcy? Chcemy jechać z koleżanką w styczniu po raz pierwszy i prosimy o rzetelne wskazówki. No nie ukrywam, że jedziemy po to żeby zarobić. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
    ReviewUserIcon
    darina

    30.11.2021 19:47

    Pracownik

    ja polecam jechać do Holandii, bardzo fajne warunki oferują
    ReviewUserIcon
    paweł

    30.11.2021 22:52

    Pracownik

    Albert Zaandam będzie ok opcją
    ReviewUserIcon
    0000

    18.11.2021 22:04

    Były pracownik

    Najlepsza praca zarobkowa w otto z lepszymi warunkami i bez znajomości języka ktora polecacie??
    ReviewUserIcon
    milana

    30.11.2021 19:59

    Pracownik

    każda praca przez otto jest bdobra
    ReviewUserIcon
    tomek

    29.11.2021 14:21

    Inne

    Dostałem dzieki nim prace na magazynie we wroclawiu zarabiam jest dobrze oby do przodu
    ReviewUserIcon
    nikolas

    30.11.2021 19:49

    Pracownik

    również dostałem ofertę i za jakiś tydzień wyjeżdżam, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
    ReviewUserIcon
    Xxx

    30.11.2021 05:00

    Kandydat

    A jak wygląda praca na magazynie lidla w niemczech? Pracuje ktoś poproszę o opinie
    ReviewUserIcon
    mateusz

    30.11.2021 19:44

    Pracownik

    ja nie mam na co narzekać, terminowe wypłaty i bardzo fajne warunki
    ReviewUserIcon
    DHL

    20.10.2021 17:12

    Kandydat

    Witam czy pracował ktoś z agencji Otto na magazynie DHL Parcel Beringe w Holandi? Jeżeli tak jakie są wasze opinie i czy polecacie tam tą prace.
    ReviewUserIcon
    Kacperek2115

    30.11.2021 11:48

    Pracownik

    Bardzo dobrze
    ReviewUserIcon
    dawid

    30.11.2021 19:42

    Pracownik

    ja polecam pracę przez otto, bardzo dobra firma
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    26.11.2021 08:27

    Kandydat

    Dzień dobry interesują mnie bardzo wasze oferty pracy ale ja mieszkam w Hiszpanii jak się można z kontaktować z wami macie jakiś numer telefonu ........ Dziękuję
    ReviewUserIcon
    lukasz

    30.11.2021 19:40

    Pracownik

    polecam sprawdzić na oficjalnej stronie fb
    ReviewUserIcon
    Xxx

    29.11.2021 18:00

    Kandydat

    Witam wszystkich, mam pytanie. Czy ktoś pracuje na order picker w Lidlu przez Otto work force ? Jeżeli tak to podzielcie się opiniami
    ReviewUserIcon
    adrian222

    30.11.2021 19:38

    Pracownik

    mój brat pracował i bardzo fajnie ocenia współpracę i lokalizację
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    aneta98

    13.11.2021 15:02

    Były pracownik

    Dla mnie wyjazd organizowany przez otto to była trochę przygoda życia, bo 1 raz pracowałam za granicą. Na szczęście agencja na tyle dba o pracownika, że ten nie zostaje sam, nawet jeśli kończy się jedna praca, to załatwiają drugą by nie mieć przerw i ciągle zarabiać. Jedynie wiadomo nie można popaść w konflikt z prawem, ale to raczej norma wszędzie ;) Przydatna jest też apka myotto- można sprawdzić podstawowe info dot pracy itd
    ReviewUserIcon
    Karola

    27.11.2021 11:24

    Pracownik

    No jak na pierwszy raz, to warto z otto jechać. Oni prawie wszystko ogarniają, także bezstresowo można jechać i sobie zarobic :)
    ReviewUserIcon
    sosnowski

    01.11.2021 16:34

    Kandydat

    wysyłają tylko do NL, czy jakieś inne lokalizacje też?
    ReviewUserIcon
    Janowski0226

    13.11.2021 15:12

    Były pracownik

    Do niemiec mozna z Otto jechać ja byłem raz w Niemczech i raz w holandii.I tu i tu trafilem na spoko ludzi, przyzwoitą lokalizacje no i kasa zawsze sie zgadzala. pracusiem nie jestem ale z roboty zawsze zadowolony wracam
    ReviewUserIcon
    Syllvia

    27.11.2021 11:23

    Kandydat

    jeszcze w niemczech z tego co wiem. jak przeglądałam oferty ostatnio to mieli mnóstwo różnych lokalizacji
    ReviewUserIcon
    Bia

    03.11.2021 17:09

    Kandydat

    Witam, czy ktoś tutaj może pracował jako pracownik magazynu w Tilburg i mógłby się na ten temat wypowiedzieć? Z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    blanka

    16.11.2021 15:06

    Były pracownik

    ja również mogę polecić, trafili mi się świetni ludzie, więc praca sprawiała dużo przyjemności
    ReviewUserIcon
    Artur

    27.11.2021 10:57

    Były pracownik

    Trafiły mi się spoko warunki mieszkaniowe, z wypłatami też problemów nie miałem, także myślę że oferta godna polecenia
    ReviewUserIcon
    Asd

    22.10.2021 12:01

    Kandydat

    Pracuje ktoś albo pracował przy poakwaniu słodyczy.?
    ReviewUserIcon
    kate

    16.11.2021 15:14

    Pracownik

    ja! moim zdaniem calkiem przyjemna praca, na pewno niedługo znowu się wybiore
    ReviewUserIcon
    Benia

    27.11.2021 10:51

    Pracownik

    moim zdaniem jedna z lepszych ofert proponowanych przez otto, trafiła mi się fajna ekipa, więc dodatkowy plus :)
    ReviewUserIcon
    ....

    27.11.2021 10:05

    Kandydat

    Za 38h 350E euro tak? :) :) :) tylko ze z wakacyjnym doliczonym
    ReviewUserIcon
    ....

    27.11.2021 09:55

    Kandydat

    Na pewno wiecie ze do stawki przy ofercie wliczają wakacyjne? Żeby na oko była wyższa
    ReviewUserIcon
    Domi

    20.11.2021 10:55

    Kandydat

    Siema ktoś planuje wyjazd na początku grudnia? Najlepiej z woj. Mazowieckiego fajnie byłoby się zgadać ?
    ReviewUserIcon
    Aduska

    25.11.2021 11:58

    Inne

    Ja również planuje wyjazd 4.12 jakie są opinie? Warto
    ReviewUserIcon
    Tatiana

    26.11.2021 10:06

    Kandydat

    Cześć , ja 4 jadę. Napisz mi [email protected] Z Warszawy jadę
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kacper

    16.11.2021 00:40

    Kandydat

    Witam planuje wyjechać za granicę poleca ktoś firmę otto jak praca i wgl jak płacą ?
    ReviewUserIcon
    Polina

    20.11.2021 19:27

    Pracownik

    z otto najlepiej jechać bo płacą więcej niż te inne agencje
    ReviewUserIcon
    kamcia

    25.11.2021 14:57

    Były pracownik

    hej, zakwaterowanie zależy od miejsca, ale najczęściej są pokoje 2 osobowe albo w domkach albo w kamienicy np. Pytaj o konkrety w agencji. Do tego są pokoje dzienne, wyposażenie kuchni, także normalnie się mieszka ;)
    ReviewUserIcon
    Zielony

    22.11.2021 21:34

    Kandydat

    Siema, wyjeżdża ktoś 4 grudnia do Holandii ? Ofertę pracy dowiem się jutro, woj. pomorskie. Odezwij się.
    ReviewUserIcon
    Zielony

    24.11.2021 19:45

    Kandydat

    Hej, dzisiaj miałem rozmowę, mają dzwonić z ofertą piątek lub sobotę, mam zamiar wyjechać 4 grudnia. Podaj e-mail.
    ReviewUserIcon
    Ada

    25.11.2021 09:22

    Pracownik

    [email protected] Messenger Adriana Wasilewska Sochaczew
    ReviewUserIcon
    Robert

    20.11.2021 00:45

    Pracownik

    Dla wszystkich którzy spamują o różnych ofertach. Z ottowork opłaca się praca, tylko jeśli zachowujesz się jak cywilizowany człowiek, jeżeli lubisz się bawić, pic, brać używki i brać zwolnienia to nawet nie przyjeżdżaj, bo zabierzesz tym samym miejsce ludziom, którzy chcą uczciwie zarobić. Firma wypłacalna, jeśli nie zawracasz im głowy pierdołami to godzin dostajesz sporo. Lokacje są rożne, raz lepsze, a raz trochę słabsze ale przyjeżdżasz tu pracowac i zarabiać, a nie siedzieć w 5 gwiazdkowym hotelu. Jeśli nie masz samochodu, to firma zapewnia transport w obie strony. Jeśli jesteś pracowity/a to doceniają to. Złych opinii wszędzie się naczytacie o każdym, szkoda ze osoby krytykują nie wstawia swojego zdjęcia, bo mam wrażenie ze są to ludzie bez połowy zębów, z ilorazem inteligencji równy 30, a ich zasób słów ogranicza się do przekleństw… ja polecam jak najbardziej, poza tym zawsze to coś nowego i okazja nauczenia się wielu rzeczy w tym języka ;)
    ReviewUserIcon
    Taki Ja

    18.11.2021 23:37

    Kandydat

    Hilton foods Zaandam,ktoś pracuje ,jak dojazdy i wypłacalność,firmy Pośredniczącej Otto ?
    ReviewUserIcon
    Robert

    20.11.2021 00:32

    Pracownik

    Jak nie ćpasz, nie pijesz, chodzisz do pracy i zachowujesz się jak człowiek na lokacji, to pracujesz i fajnie zarabiasz. Jeżeli jesteś jak 90% Polaków w Holandii, to miesiąc maks Co daje ;)
    ReviewUserIcon
    Administrator

    19.11.2021 14:04

    Inne

    Jak wygląda praca w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    20.11.2021 00:30

    Pracownik

    Tak jak w każdej pracy, pytanie na poziomie 16 latka…
    ReviewUserIcon
    Kaban

    01.11.2021 16:33

    Pracownik

    Widzieliście, że pojawiły się też oferty na Niemcy?? bo wcześniej chyba była tylko Holandia
    ReviewUserIcon
    Krystian

    13.11.2021 15:06

    Były pracownik

    W niemczech otto załawtai robote od kiedy pamiętam. Ja to nawet wole do Niemiec niz Holandi bo blizej i czesciej polakow spotkac można. dodatkową kase za nadgodziny i prace w niedziele wypłacają wiec dla mnie super
    ReviewUserIcon
    Ja

    18.11.2021 08:33

    Kandydat

    Tez planuje wyjechać do niemiec bo bliżej ale nie wiem jak płacą i wgl jaka atmosfera i jak kwatery mieszkalne

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Dominika

    17.11.2021 20:22

    Kandydat

    Czy ktoś pracował jako "pakowacz ubrań znanych marek" w Amsterdamie? Jak wygląda kwestia zakwaterowania? Czy warunki są godne do życia, ile osób jest umieszczanych w kwaterach? Oferują 12€ za godzinę, czy ilość godzin jest zapewniona z góry? Jak to wygląda z nadgodzinami, np. w niedzielę (jest oznaczone, że za ten dzień jest dodatek 100%)? Czy dojazdy do pracy są organizowane przez pracodawcę?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    17.11.2021 19:36

    Kandydat

    Witam wszystkich, mam pytanie. Czy ktoś pracuje na order picker w Lidlu przez Otto work force ? Jeżeli tak to podzielcie się opiniami
    ReviewUserIcon
    Ala

    09.11.2021 09:05

    Pracownik

    Haarlem Danish crown. Warto aplikować? Ktoś chętny?
    ReviewUserIcon
    Laura

    16.11.2021 15:08

    Były pracownik

    zdecydowanie warto, nawet się nie zastanawiaj
    ReviewUserIcon
    Pola

    17.11.2021 19:14

    Pracownik

    Praca spoko mówicie??
    ReviewUserIcon
    Domka

    17.11.2021 14:36

    Pracownik

    Pracuje w jing Dong przez otto , praca super , ludzie bardzo fajni i pomocni , nie ma się nad czym zastanawiam
    ReviewUserIcon
    Gosia

    17.11.2021 13:32

    Kandydat

    czy ktoś pracowal przez firmę Otto o JingDong Logistics B.V. w miejscowości Venray
    ReviewUserIcon
    Klient

    17.11.2021 03:00

    Inne

    o Boże jak czytam te wszystkie opinie to się zastanawiam czy warto jechać tam do pracy. Mamy z mężem trudną sytuację finansową w Polsce myślałam ze wyjadę do Holandii aby tam jakoś zarobić ale jak czytam te wszystkie opinie to włos mi się jeży. Otto to chyba jakaś ściema i (usunięte przez administratora) Jeżeli podają na godzinę 11.40 € i 9 godzin dziennie czy to prawda?? JingDong logistyczne B V. Proszę o opinie
    ReviewUserIcon
    Ada

    17.11.2021 10:21

    Kandydat

    Hej ja też myślę o wyjeździe, ale się waham. Baje się zaryzykować
    ReviewUserIcon
    Przem3k

    16.11.2021 23:01

    Kandydat

    Hej ma ktoś ochotę się wybrać po Nowym Roku do Holandii przez otto? Ja mam w planach ale wiadomo jak kilka osób zawsze raźniej.
    ReviewUserIcon
    Ada

    17.11.2021 10:10

    Pracownik

    Hej ja chcę jechać, ale mam dużo obaw. Najgorzej boję się o zakwaterunek
    ReviewUserIcon
    Administrator

    16.11.2021 15:14

    Inne

    Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. - aktualnie poszukują osób na stanowisko Pakowacz. Jak oceniacie tego pracodawcę?
    ReviewUserIcon
    Barry

    16.11.2021 19:23

    Były pracownik

    Ja swego czasu pakowałem, nie tylko na siłowni hehe nie pracuję tam już, bo przeszedłem na działalność ale praca ok, pracujesz=zarabiasz, kasa na czas. na tym mi zależało
    ReviewUserIcon
    Łysy

    16.11.2021 15:42

    Kandydat

    Witam planuję wyjechac w tym miesiącu przez OTTO do Holandii proszę o komentarze czy warto jechać przez te agencję może ktoś chętny na wyjazd to razem bysmy wyjechali dajcie znać na maila [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    S.a.

    16.11.2021 10:34

    Kandydat

    Wybieram się do pracy za granicę , Moim celem jest coś zarobić. Szukam kogoś uczciwego, bez nałogów do wspólnego wyjazdu i zamieszkania. Jestem z Warszawy. Mój mail.: [email protected]
    ReviewUserIcon
    mykonos

    14.11.2021 20:55

    Inne

    W końcu agencja która na prawde pomogla mi znaleźć pracę!
    ReviewUserIcon
    mark

    15.11.2021 18:29

    Pracownik

    no ja też dzięki otto mam pracę i kwaterę, super :)
    ReviewUserIcon
    Witam

    16.11.2021 08:55

    Kandydat

    Czyli agencja dobra bo planuje wyjechać a a.nie wiem czy warto jak myslisz ?
    ReviewUserIcon
    Es

    27.10.2021 13:52

    Kandydat

    Czy ktoś może coś napisać o pracy przy sałatkach w Helmond?
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    06.11.2021 09:06

    Były pracownik

    Zarobisz od 100 do max 300 euro - koszty jedzenia, i palenia. Z godzinami bywa róznie.
    ReviewUserIcon
    Kalina

    13.11.2021 15:43

    Były pracownik

    Ja byłam i nie narzekam fajnych ludzi poznałam i dobrze zarobiłam
    ReviewUserIcon
    Pawel

    26.10.2021 10:47

    Pracownik

    Witam mam 21 lat planuje wyjechać przynajmniej na rok góra 2lata zarobić na prawo jazdy i samochód mam pytanie bo z opinii wynika że nocleg jest zdała od pracy czy jeździ jakiś bus i zabiera pracowników czy trzeba na własny użytek dojechać do pracy?
    ReviewUserIcon
    Krzysi

    28.10.2021 01:01

    Były pracownik

    busy są ale od 20 km w górę. Poniżej siła nóżek. rower i do przodu. szkoda ze jesień i zimą będziesz. jak lubisz rower i po pracy 8 godz na nogach non stop to powrót w deszcz może być ciężki na cuda nie licz. :)
    ReviewUserIcon
    Wiola

    13.11.2021 15:25

    Były pracownik

    Zalezy od miejsca ale transport załatwia agencja. czesto ludzie maja włąsne samochody i razem się jeździ na miejsce :)
    ReviewUserIcon
    Otto

    26.10.2021 20:46

    Kandydat

    Czy ktoś miał do czynienia filma otto
    ReviewUserIcon
    Karo

    28.10.2021 10:28

    Pracownik

    Agencja w porządku. Polecam współpracę
    ReviewUserIcon
    Ania

    13.11.2021 15:23

    Były pracownik

    Kilka razy byłam juz z nimi w Holandi i serio fajne warunki jako dziecwzyna bałam sie jechac za granice do pracy a tu milłe zaskoczenie

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.