opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ola

    10.01.2022 11:02

    Kandydat

    Cześć. Pojawiła się oferta pracy w Leipzig, zbieranie zamówień w fabryce samochodowej. Czy ktoś już wyjechał na ten projekt i opowiedziałby mi o nim? Jestem nim zainteresowana wraz z partnerem Piszcie na mój e-mail [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    Coś coś

    09.01.2022 17:59

    Kandydat

    Jest tu ktoś kto naprawdę napisze prawdę o tej agencji ?
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    06.01.2022 11:00

    Kandydat

    Ktoś chętny na wyjazd 10.01?
    ReviewUserIcon
    Hary

    07.01.2022 13:07

    Inne

    Jestem za
    ReviewUserIcon
    Wioleta

    08.01.2022 15:34

    Kandydat

    Jestem chętna, skąd jedziesz ?
    ReviewUserIcon
    Dawid33

    07.01.2022 14:30

    Kandydat

    Cześć chce wyjechać do pracy w NL może mi ktoś, poleci coś konkretnego oraz napiszę o warunkach mieszkaniowych które zapewnia Otto pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    zmęczony

    04.01.2022 13:03

    Kandydat

    Hej, Szukam chętnych osób do wspólnego wyjazdu, 22 stycznia do magazynu AH w Rotterdamie/Geldermalsen. Wstępnie pytam z ciekawości bo jeszcze czekam na odzew rekrutera, ale innych możliwości nie przewiduję. Z tej strony 30 lvl, spokojny, skupiony na pracy człowiek. pozdro
    ReviewUserIcon
    Martian garden

    04.01.2022 19:41

    Kandydat

    Jestem chętny, skąd jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Eryk

    07.01.2022 10:03

    Pracownik

    Odezwij sie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bufu

    10.12.2021 20:46

    Kandydat

    Witam na jaką lokalizację najlepiej pojechać na pierwszy raz zamierzam jechać na początku nowego roku
    ReviewUserIcon
    ryszard

    28.12.2021 18:55

    Były pracownik

    też polecam jechać do Alberta
    ReviewUserIcon
    Ilona

    07.01.2022 07:56

    Pracownik

    Diemen. Właśnie wróciłam i zaraz znów chcę wyjechać.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    04.01.2022 23:08

    Kandydat

    Hej dziewczyny może któraś z was jedzie pierwszy raz i chciałaby się zabrać ze mną jakoś w styczniu do otto work ja już byłam w Holandii z chłopakiem pół roku on jest nadal ale w innej agencji ja troszkę się posprzeczałam także chce sprawdzić tą agencje pamiętajcie zawsze można się przenieść tylko trzeba mieć przynajmniej 1 osobę bo zawsze raźniej i tygodniówki nigdy nie godzić się na miesięczne ponieważ wtedy kręcą jak mogą .(usunięte przez administratora) czekam do miłego ☺️
    ReviewUserIcon
    Ela

    04.01.2022 17:46

    Kandydat

    Cześć. Wybiera sie ktos może teraz do pracy w JimyDavy Logistic w Venrey lub Magazyn Jumbo Omnichanenel Raalte. Zastanawiam się nad tymi dwiema ofertami, jadę sama, wiec szukam kogos kto tez sie tam wybiera
    ReviewUserIcon
    Anetac9

    06.11.2021 17:16

    Kandydat

    Witam,chciałabym w styczniu wyjechać do pracy w Holandii.Poniewaz byłaby to moja pierwsza praca poza granicami kraju to mam różne obawy z tym związane ...może jeszcze jakaś Pani wybiera się w tamte strony,może po raz pierwszy a może kolejny...i mogłybyśmy wówczas pojechać razem.Wstepnie miałam jechać z koleżanką,która obecnie tam przebywa ale wraca na święta i już nie chce wyjeżdżać....dla niej za ciężko....ja pracy się nie boję.Dodatkowo może ktoś mógłby polecić gdzie najlepiej wyjechać,jakie miasto ewentualnie firma.Dziekuje za każdą odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    02.01.2022 12:05

    Kandydat

    Też bym chciała jakieś namiary na firmę otto bo chciałabym wyjechać w styczniu
    ReviewUserIcon
    Justyna

    03.01.2022 19:10

    Kandydat

    Ja też bardzo chcę pojechać i szukam kogoś do pary. Do strachliwych nie należę ale zawsze razem raźniej i można sobie pomóc. Daj znać. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    AnnA

    03.01.2022 11:28

    Kandydat

    Pracował ktoś w Holandii we firmie JingDong albo w flextronics we Venray. Jakie warunki i jak z zarobkami bo planuje wyjechać i chciałam bym się dowiedzieć. Coś więcej.
    ReviewUserIcon
    Ela

    03.01.2022 17:38

    Kandydat

    Dzień dobry. Również dostalam oferte pracy tam. Czy był już tam ktoś kiedyś?
    ReviewUserIcon
    Feguli

    03.01.2022 13:51

    Kandydat

    Czesc. Jedzie ktos 8.01 do Jumbo Bleiswijk? Jesli tak odezwij sie pod tym komentarzem.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    03.01.2022 10:24

    Kandydat

    Planuje niedługo wyjechać do Niemiec i chciałem zapytać czy firma jest słowna i wypłacalna?
    ReviewUserIcon
    Bećka

    29.12.2021 11:17

    Kandydat

    witam. Z mężem mam okazje wyjechać do pracy na magazynie z częściami samochodowymi do Lipska .Ktoś może tam pracuje albo pracował i może coś powoedzieć o pracy ?
    ReviewUserIcon
    polecam

    30.12.2021 21:16

    Pracownik

    chodzi ci o robote u nas w pl w lipsku? czy że za granicom? ogólnie otto polecam jako agencje
    ReviewUserIcon
    Bećka

    02.01.2022 17:20

    Kandydat

    Pytam o prace za granicą
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Mamasita

    29.12.2021 21:13

    Pracownik

    Hey, chcialam zapytac, w otto jesli wyjezdzasz i ich nie informujesz daja ten 500€ mandat?
    ReviewUserIcon
    adam

    31.12.2021 18:56

    Pracownik

    również polecam skontaktować się bezpośrednio, najlepsze rozwiązanie!
    ReviewUserIcon
    Henryk

    02.01.2022 14:04

    Były pracownik

    Informacje wszystkie Ci podadzą tylko się z nimi skontaktuj będziesz spokojny. To porządna agencja.
    ReviewUserIcon
    Wako

    02.01.2022 13:56

    Pracownik

    Polecam agencje OTTO wszystkim co chcą zarobić i nie zostać wystrychniętym na dudka w obcym kraju. Pozdro z Holandii
    ReviewUserIcon
    Angela

    27.12.2021 14:25

    Kandydat

    Witam! Zastanawiam się nad wyjazdem oraz nad 2 lub 3 ofertami. Ciągle się jednak waham no i jadę sama. Jak to w ogóle wszystko wygląda? Ma ktoś zdjęcia wynajętego mieszkania, wypłaty są na czas, dojazd? Mógłby mi ktoś więcej coś powiedzieć, ewentualnie może ktoś będzie wybierał się ze śląska?:) mój email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    anna

    31.12.2021 18:59

    Pracownik

    wypłaty zwykle na czas, otto załatwia dojazd i zakwaterowanie, więc nie musisz się bać
    ReviewUserIcon
    jxl

    12.12.2021 13:29

    Były pracownik

    Jedna z niewielu agencji co bierze prawie połowę wypłaty za zakwaterowanie. Odradzam. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mamasita

    29.12.2021 20:01

    Pracownik

    Hey, chcialam zapytac, w otto jesli wyjezdzasz i ich nie informujesz daja ten 500€ mandat?
    ReviewUserIcon
    adam

    31.12.2021 18:57

    Pracownik

    jest jakaś kara pewnie, ale czy 500 to nie mogę powiedzieć
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.12.2021 08:52

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    XXX

    28.12.2021 22:27

    Pracownik

    Potwierdzam, w AH mają aż nadmiar godzin :D do tego dochodzi spoko wypłata.
    ReviewUserIcon
    Arek

    30.12.2021 21:25

    Były pracownik

    byłem w NIemczech z otto moge pomoc
    ReviewUserIcon
    polecam

    30.12.2021 21:15

    Pracownik

    dobra agencja pracy, pracuje do dzis
    ReviewUserIcon
    Anetac9

    30.12.2021 00:07

    Kandydat

    Magazyn Jumbo w okolicach Lejden,macie jakieś opinie? Zakwaterowanie prawdopodobnie hotel Lejden - opinie?Czy jest kontakt z koordynatorami,czy na miejscu mogą odesłać na inną lokację?Czy przed wyjazdem można jednak uzgodnić pewny adres lokacji?Przez,które biuro Otto w Polsce najlepiej rekrutować?No i ostatnie pytanie, a może ktoś jedzie dokładnie na tamtą lokację w styczniu
    ReviewUserIcon
    emanuel

    30.12.2021 19:24

    Były pracownik

    cześć kilka miesięcy temu pracowałem właśnie w tym Jumbo - było ok, żadnych niespodzianek ani problemów
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Marta

    27.12.2021 19:03

    Kandydat

    Jest ktoś może na pakowaniu odzieży w Coesfeld ? Jak wygląda zakwaterowanie i praca? Co należałoby ze sobą zabrać praktycznego?
    ReviewUserIcon
    Piotr

    28.12.2021 18:52

    Pracownik

    Na miejscu wszystko jest, kuchnia jest w pełni wyposażona, łazienka też, także w sumie tylko rzeczy osobiste
    ReviewUserIcon
    Olga

    27.12.2021 17:01

    Pracownik

    Pierwsza agencja z której jestem zadowolona w 100%. Cała współpraca przebiegła bezproblemowo, wypłaty terminowo, współpracownicy przyjaźni. Nikt mnie na nic nie (usunięte przez administratora) - a już po kilku niudanych próbach prawie straciłam nadzieję, że są jeszcze uczciwe agnecje
    ReviewUserIcon
    Monika

    16.12.2021 21:58

    Kandydat

    Cześć, Chciałabym spytać czy ktoś pracował przy pakowaniu słodyczy w Holandii? Chciałbym się dowiedzieć jaki, są tam warunki, ile godzin się pracuję i jakie są warunki zakwaterowania? Będę wdzięczna, za każdą odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    M

    24.12.2021 07:04

    Pracownik

    Odradzam Holandię
    ReviewUserIcon
    Nixa

    27.12.2021 16:51

    Pracownik

    Czemu? Ja wprawdzie przy pakowaniu słodyczy nie byłam. ale za to w kilku innych miejscach i za każdym razem wrażenia pozywtyne, zależy w dużej mierze na jakich ludzi trafisz. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to w wielu miejscach zrobiło dopiero co remonty, wiec jest czysto i świeżo :)
    ReviewUserIcon
    Kamil

    27.12.2021 14:49

    Pracownik

    Witam jakby ktoś chciał wspólnie wyjechać zapraszał do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gosia

    25.12.2021 13:02

    Kandydat

    Cześć, Planuje wyjazd w najbliższym czasie, może nawet już 2 stycznia, prawdopodobnie na magazyn Tommy Hilfigera w Venlo, oferta wydaje się w porządku. Do Holandii jade pierwszy raz, fajnie byłoby sie z kimś zgadać by nie jechać samej. Planowałam skorzystać z transportu do Holandii, które otto proponuje, ale też się dorzuce do paliwa jeśli jedziesz własnym. (Mam 24 lata) Odezwij się jeśli masz podobne plany :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    zmęczony

    26.12.2021 14:27

    Kandydat

    Ja rozważam jechać, ale nie tak szybko, raczej połowa stycznia/końcówka. tutaj 30 lat. jeśli chcesz pogadać, to podaje mail :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    zmęczony

    23.12.2021 18:28

    Kandydat

    Hej ludziska, Ktoś chętny jechać do Holandii w styczniu/początek lutego na magazyn AH czy coś? Szukam osoby zdecydowanej, sam od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wyjazdu ale troszkę strach samemu. A tak to z rozgarniętą, dogadaną osobą zawsze łatwiej. Z tej strony facet, lat 30, choć nie wyglądam. : D Mam zamiar po świętach, najprawdopodobniej w poniedziałek, skontaktować się z otto w sprawie pracy. mail: [email protected] pozdrawiam, Maciej
    ReviewUserIcon
    M

    24.12.2021 07:05

    Pracownik

    Jedź , żyj i zobacz sam niczym się nie przejmuj , masz głowę na karku wszystko się poukłada . Wesołych Świąt
    ReviewUserIcon
    zmeczony

    24.12.2021 16:21

    Kandydat

    Dziękuje, to miłe słowa. Powiem szczerze, że czasami brakuje człowiekowi właśnie czegoś takiego ^^ Wesołych świąt, oby były spokojne.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Mario

    23.12.2021 06:09

    Pracownik

    Szukam Dziewczyny do pokoju, lekka praca Offenburg 12.02euro na początek . Kwatera i super atmosfera gratis .
    ReviewUserIcon
    Ola

    23.12.2021 15:56

    Pracownik

    Cześć ja jestem chętna ,można więcej szczegółów ?
    ReviewUserIcon
    Amanda

    19.12.2021 14:01

    Kandydat

    Jedzie ktoś w styczniu do Holandii? Szukam aktualnie pracy. Jestem młodą osobą chętną do wyjazdu z kimś. Jest to moja pierwsza praca za granicą. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Holender

    21.12.2021 20:01

    Pracownik

    Ja z kolegą jadę od lutego.
    ReviewUserIcon
    Adrianos

    20.12.2021 21:25

    Kandydat

    W styczniu wybieram się pierwszy raz, własnym samochodem i mam wiele wątpliwości, jednak kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Jedyne co mnie wkurza w tym wszystkim, jest to, że rzetelnych opinii i informacji od Polaka nie dostaniesz, bo mamy taki nieładny nawyk narzekania na wszystko i wszędzie nic nam nie pasuje, a więc mogę czytać tę opinie w nieskończoność, a tak czy tak niczego sensownego się nie dowiem ???? Jakby ktoś chciał podzielić się jakąś obiektywną opinią to niech pisze: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Alicja

    02.12.2021 21:12

    Kandydat

    Witam, pracował ktoś na magazynie spożywczym w Niemczech w Waldenburg? Chciałam wiedzieć jak wyglądają średnie zarobki miesięczne i ogólnie praca oraz zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Zuza

    16.12.2021 16:32

    Pracownik

    Ja również polecam!
    ReviewUserIcon
    Nika

    16.12.2021 22:20

    Kandydat

    A trzeba tam znać j.niemiecki? Ile jest zmian? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ela

    04.12.2021 07:56

    Kandydat

    Cześć, wybiera się ktoś z Was na magazyn Jumbo w Bredzie badz tam pracował i podzieli się swoją opinią czy warto? Pozdrawiam ????????
    ReviewUserIcon
    Kaja

    16.12.2021 16:35

    Były pracownik

    Ja też nie żałuję, super możliwość na zarobienie ładnej kaski, podszkolenia języka i poznania ciekawych ludzi
    ReviewUserIcon
    Nika

    16.12.2021 22:18

    Kandydat

    A możesz napisać coś więcej? Ile zmian, jaka stawka godzinwa i jak daleko jest z lokacji na magazyn.Dzięki
    ReviewUserIcon
    Nika

    16.12.2021 22:00

    Kandydat

    Hej wszystkim, czy ktoś z Was planuje wyjazd do Venlo na magazyn odzieżowy w przyszłą sobotę tj 25 grudzień? Jeśli tak to zostawcie mi jakieś namiary to się skontaktujemy choćby mailowo albo przez fejsa. Pozdro.
    ReviewUserIcon
    Monika13

    11.12.2021 01:37

    Kandydat

    Hej . Czy ktoś chciałbyś się wybrać w grudniu bądź w styczniu do Holandii ? J Praca przy zbieraniu zamówień . Bardzo dobre zarobki . Ja 25 latka szukam młody ,ortwartych wspolokatorow . Zapraszam do kontaktu: e-mail: [email protected] Proszę napisz coś więcej i prześlij swoje zdjęcie . Szukam fajną ekipę .
    ReviewUserIcon
    hubert

    15.12.2021 22:51

    Pracownik

    ja chętnie pojadę, z otto już miałem doświadczenie i było super ;)
    ReviewUserIcon
    PAWEŁ

    02.12.2021 01:36

    Kandydat

    Jedzie ktoś w styczniu do Niemiec lub Holandii i ma już jakąś fajną pracę na oku? Jestem chętny do wyjazdu z kimś bo we dwójkę zawsze lepiej. Dajcie znać jak coś
    ReviewUserIcon
    Hanna

    07.12.2021 17:40

    Pracownik

    Proszę się odezwać na maila [email protected] będę wdzięczna też chce wyjechać na cito dziękuję mam 26 lat
    ReviewUserIcon
    Paweł

    14.12.2021 06:31

    Kandydat

    Kiedy jedziesz? Napisz na mój email [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ela

    08.12.2021 21:42

    Kandydat

    Witam, pracował ktos na magazynie Jumbo w Bredzie albo AH w Roosendaalu i moze podzielić sie opinią.
    ReviewUserIcon
    agatka1

    10.12.2021 15:34

    Były pracownik

    tak jest gwarancja godzin, jesli w miejscu gdzie pracujesz nie ma pracy to dostajesz inną prace, nie ma zostawiania ludzi na lodzie. kwatery zależy ale najczęściej pokoje 2 osobowe, do tego jakaś wspólna część, kuchnia itd. mam nadzieję że pomogłam
    ReviewUserIcon
    Ada

    13.12.2021 19:25

    Kandydat

    Dziękuję
    ReviewUserIcon
    panda

    10.12.2021 18:01

    Kandydat

    Witam wybiera się ktoś do pracy? Po świętach albo jeszcze przed? województwo małopolskie ale może być śląskie czy Wrocław trasa do granicy ja z Krakowa posiadam swój samochód moze ktos chętny zorganizować ekipę na wjazd?
    ReviewUserIcon
    Monuka273

    11.12.2021 01:41

    Kandydat

    Hej . Jeśli szukasz pracydo odezywi się do mnie . Mogę załatwić pracę przed świętami na pikerce . Aktualnie szukam fajnej ekipy :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    Marlii

    08.12.2021 10:11

    Pracownik

    Witam, chciałabym wyjechać ale Najlepiej wolałabym z kimś. Czy ktoś teraz może będzie jechał?
    ReviewUserIcon
    Ada

    08.12.2021 10:53

    Pracownik

    Hej, ja z koleżanką chcemy jechać 15 stycznia do Holandii pisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Suchy

    09.12.2021 17:22

    Kandydat

    Cześć, ja jadę odezwij się na maila : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Magda

    01.12.2021 01:38

    Były pracownik

    Cześć! Chciałam zapytać czy ktoś się wybiera może z początkiem nowego roku do pracy na magazynie z odzieżą CK itd w Venlo. Ja jestem ze Śląska, fajnie było by już z Polski pojechać paczką ???? btw, już tam byłam mail [email protected] ????
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    09.12.2021 16:28

    Kandydat

    Cześć :) Właśnie zastanawiam się nad wyjazdem w styczniu. Też jestem ze śląska. Napisałam maila z adresu: Sylwiia....
    ReviewUserIcon
    Suchy

    09.12.2021 17:20

    Kandydat

    Cześć ;) ja jadę w następnym tyg do tej samej miejscowości, odezwij się na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    09.12.2021 06:46

    Kandydat

    Witam . 14 grudnia będę jechał z zachodniopomorskiego do lokacji HÖRSELGAU do komisjonowania i zbierania zamówień Jadę autem . Jeśli.ktos nie ma jak się zbytnio dostać. A nie chce mu się ciągać busem . To zapraszam do kontaktu [email protected] :)
    ReviewUserIcon
    Kach

    30.09.2021 15:37

    Kandydat

    Heja, pisze się ktoś na wspólny wyjazd? Bo nie mam za bardzo z kim jechać.
    ReviewUserIcon
    Gumik

    12.10.2021 08:24

    Kandydat

    A jaka praca by cię interesowała może bym się wybral
    ReviewUserIcon
    Kach

    07.12.2021 12:20

    Kandydat

    Tu mój email.abu się zgadać [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.