opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Cevaaa

    27.01.2022 18:57

    Pracownik

    Siemka, Jak wygląda kwestia pokojów, są jakieś jedynki również albo nie ma problemów ze zmianą? Miałem sytuacje w poprzedniej agencji, że mnie wrzucili do pokoju z jakimś starym gejem po 30 i agencja poprzednia nie chciała nic z tym zrobić, bo nie miała miejsc no i równouprawnienia itp.. Do gejów nic nie mam, ale oblech się ciągle gapił na mnie albo na moje nogi, ch wie czy jakiś zdjęć nie zrobił, a nie mogłem nic zrobić. Czy tutaj w razie czego mogę prosić o zmianę pokoju czy też z tym lipa jest?
    ReviewUserIcon
    Gosia

    26.01.2022 09:36

    Pracownik

    Z jakiego województwa jesteście ja tez sie wybieram do Holandii sama ,we dwójkę raźniej Ja lubelskie
    ReviewUserIcon
    Artur

    26.01.2022 20:28

    Kandydat

    A gdzie jedziesz dokładnie? Ja dostałem ofertę w Rotterdamie
    ReviewUserIcon
    Ah

    26.01.2022 02:59

    Kandydat

    Zakwaterowanie Ewijk, Zeist, Soesterberg, Oss, Velp, Culemborg, Geldermalsen, In den Boomgard, Waardenburg, Wadenoijen Będę pracował w ah geldermalsen i pytanko które najlepsze lokacje ?
    ReviewUserIcon
    Katarzyna871

    13.01.2022 10:48

    Kandydat

    Witam. Staram się o pracę w Holandii do Amsterdamu na magazyn odzieżowy. Czy ktoś już tam był a może chciałby jechać? Jadę sama więc fajnie by było wiedzieć że ktoś również się wybiera xd
    ReviewUserIcon
    Angela

    25.01.2022 16:57

    Pracownik

    Ja niedawno aplikowałam, oddzwonili do mnie za tydzień, także też jadę :)
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    25.01.2022 23:31

    Kandydat

    Ja również szukam kogoś do wspólnego wyjazdu. Jestem z poznania i mam 24lata. kontakt na meila [email protected] :)))
    ReviewUserIcon
    Basia

    24.01.2022 11:26

    Pracownik

    Witam. Wybiera się ktoś do pracy Berlin, w dzielnicy Tempelhof? Magazyny z odzieżą? Razem jest łatwiej dlatego pytam czy ktoś jedzie i byłby chętny razem.
    ReviewUserIcon
    Vanessa

    25.01.2022 17:43

    Kandydat

    Cześć, Napisz do mnie proszę bo pilnie szukam pracy w Berlinie. Kontaktowałam się dziś z agencją ale trochę się spóźniłam i czekam jutro na ich odpowiedź :) Mój e-mail :[email protected]
    ReviewUserIcon
    Dora

    24.01.2022 15:02

    Kandydat

    Hej Jadzię ktoś z okolic KŁODZKA w tą sobotę w okolice Venlo do pracy na magazym dhl
    ReviewUserIcon
    PAWEL S.

    17.01.2022 19:53

    Pracownik

    Witam czy wyjeżdża ktoś 29.01 do Alberta H. miejscowość Bleiswijk?
    ReviewUserIcon
    Martyna

    20.01.2022 17:44

    Kandydat

    Hej , napisz na meila [email protected] tez się wybieram, czekam na odpowiedz z agencji. Jedzie ktoś tez w tamte strony ? Lepiej kilka osób niż jedna myśle ;)
    ReviewUserIcon
    Paweł S

    22.01.2022 08:30

    Kandydat

    Hej Napisałem ;)
    ReviewUserIcon
    Krystian

    21.01.2022 11:29

    Pracownik

    Hej, mam zamiar wyjechać do Venlo Tommy Hil. I chciałem zapytać czy są osoby które tam pracują lub pracowały , jak wyglądają mieszkania zarobki i sama praca, odbijają za dojazd itd ktoś może coś opowiedzieć o pracy tam, jak coś proszę na emaila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    14.01.2022 22:04

    Pracownik

    Witam, wybiera się ktoś w tą sobotę tj. 15.01 do venlo na magazyn Tommy Hilfiger? Wybieram się sama, więc fajnie by było się z kimś zgadać;3
    ReviewUserIcon
    Bazs

    21.01.2022 09:46

    Kandydat

    Could you please write about the job in Venlo? How is it? We are gonna work there in 2-3 weeks time. Thanks
    ReviewUserIcon
    Krystian

    21.01.2022 11:17

    Pracownik

    I dojechała jaka praca wyglada? Tez się wybieram z dziewczyna na Tommy
    ReviewUserIcon
    xTtgHtk

    18.01.2022 07:17

    Kandydat

    Witam Czy OTTO lokuje pracowników w domkach Bungalow ?
    ReviewUserIcon
    Ka Mil

    20.01.2022 19:24

    Kandydat

    Tego co wiem to otto lokuje
    ReviewUserIcon
    Ka Mil

    18.01.2022 18:42

    Kandydat

    Siemka, wybiera się ktoś 29 stycznia na pakowanie drobiu do Holandii??? Mój e-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ka Mil

    20.01.2022 19:16

    Kandydat

    Będę jechał pierwszy raz.... W lutym
    ReviewUserIcon
    Daro

    19.01.2022 16:41

    Kandydat

    Ja jadę do Jumbo belwijsingi
    ReviewUserIcon
    Kacper

    18.01.2022 13:05

    Kandydat

    Cześć, wybiera się ktoś do Raalte w sobotę, jako orderpicker w JUMBO?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Przemek

    18.01.2022 10:10

    Kandydat

    Witam ktoś pracuje w Lipsku na magazynie z częściami samochodowymi?? Można prosić o opinię..
    ReviewUserIcon
    Martita

    16.01.2022 11:39

    Pracownik

    Hej, pierwszy raz mam zamiar wyjechać. Do Holandii czy może mi ktoś odpowiedzieć na kilka pytań po pierwsze czy się opłaca, ile mniej wie ej się zarabia korzystając z zakwaterowania ktore oferuje firma i ich dojazdu? Interesuje mnie praca na produkcji.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    15.01.2022 14:27

    Kandydat

    Witam , jest ktoś może na tym forum co jedzie już do NL I wybiera się na XPO TILBURG?
    ReviewUserIcon
    Vanilla

    16.01.2022 11:22

    Pracownik

    Ja tam pracuje od 4 miesięcy, polecam praca bardzo fajna i super ludzie :)
    ReviewUserIcon
    Daniel

    16.01.2022 08:41

    Pracownik

    Hej. Planuję wyjechać w przyszłym tygodniu w sobotę, jadę sam i chętnie bym dołączył bym do kogoś, to nie jest moj pierwszy wyjazd za granicę, ale razem zawsze raźniej, dokładnej oferty jeszcze nie wybrałem. Ale interesuje mnie praca jako order picker.. Jest ktoś chętny do wspólnego wyjazdu to mój mail.. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Agata

    16.01.2022 00:42

    Pracownik

    Bardzo dobra firma dobre zarobki wszystko jest w jak najlepszym porzadku
    ReviewUserIcon
    Violka

    12.01.2022 11:11

    Pracownik

    Pierwsza porządna agencja na którą trafiłam, do tej pory mam wrażenie trafiałam na samych (usunięte przez administratora) Z otto byłam już na kilku wyjazdach i wracałam zawsze zadowolona, język podszkolony, kasa w portfelu no i masa fajnych, nawiązanych znajomości
    ReviewUserIcon
    Wiola

    15.01.2022 15:38

    Kandydat

    Hej mogłabyś się do mnie odezwać na e maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ada

    13.01.2022 10:09

    Pracownik

    Nie ma się czego bać. Ja wyjechałam sama i nic złego mnie nie spotkało. Niektórzy bardzo narzekają a od siebie nie wymagają absolutnie niczego. Jak jesteś w porządku to dostaniesz to samo od otto. Jak coś się nie zgadza, idziesz do biura i wszystko da się wyjaśnić. Spotkałam w Holandii mnóstwo fajnych ludzi. Patusy też oczywiście były ale z doświadczenia wiem, że tacy długo nie pracują. Ja dostałam nowiutkie auto by wozić ludzi do pracy i jeszcze zarabiałam na dodatkowych transportach. Zero problemów gdy miałam jakieś prośby. Pierwsza lokacja była tragiczna ale jak poszłam do pracy i zobaczyli że jestem normalnym człowiekiem to po 3 dniach przenieśli mnie do znacznie lepszej, gdzie nie było na co narzekać. Podsumowując można dobrze zarobić, poznać fajnych ludzi i pozwiedzać w wolnym czasie. Dużo zależy od Ciebie.
    ReviewUserIcon
    Wiola

    13.01.2022 16:50

    Pracownik

    Hej a gdzie dokładnie jesteś?
    ReviewUserIcon
    Karina

    15.01.2022 10:18

    Pracownik

    Super! Ja również ma dobre doświadczenia z Otto. Taka prawda, że 90% rzeczy zależy od ciebie, jak umiesz gadać, żeby się dogadać ;) Pracownicy inni i przełożeni raczej kontaktowi, przynajmniej ja nigdy nie miałam problemu, żeby coś załatwić
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Moly

    14.01.2022 20:00

    Kandydat

    Hej, czy ktoś pracował w Stuttgart w fabryce Rewe? Spoko tam jest? Macie jakieś opinie? Dzięki za każde info :)
    ReviewUserIcon
    Wera

    15.01.2022 10:14

    Pracownik

    Mi się podobalo, trafiłam fajną ekipę więc i praca przyjemna była :) zakwaterowanie spoko - wiadomo, nie luksusy, ale dla mnie wystarczajace. Masz jakieś konkretne pytania?
    ReviewUserIcon
    Ellen

    15.01.2022 09:59

    Były pracownik

    Dobrze wspominam pracę w Otto. Korzystne warunki, miła atmosfera i współpracownicy, którzy wzajemnie sobie pomagają a nie tylko rywalizują. Śmiało idźcie na rozmowy rekrutacyjne, nie pożałujecie
    ReviewUserIcon
    Łuki

    13.01.2022 16:53

    Pracownik

    Witam w przyszłą sobotę będę wyjeżdżał z okolic Poznania... jedzie ktoś może w tym terminie? Możemy zawsze złapać się razem :3
    ReviewUserIcon
    zmeczony

    14.01.2022 21:39

    Kandydat

    Ok, podrzucam mail: 3 [email protected]
    ReviewUserIcon
    Natalia

    14.01.2022 21:40

    Pracownik

    Tak, ja będę jechała w tę sobotę [email protected]
    ReviewUserIcon
    ....

    14.01.2022 17:13

    Kandydat

    ile czasu daja na wyrobienie normy, czy zwolnienia po 2-3 dniach pracy? Jest choc 2 tygodnie?
    ReviewUserIcon
    Greven

    14.01.2022 15:16

    Kandydat

    Pracował ktoś z was w Greven na DHL i jest w stanie powiedzieć jak wyglada lokum oraz czy dużo jest godzin?
    ReviewUserIcon
    Monika

    14.01.2022 13:11

    Były pracownik

    Pracowaliśmy przez prawie 3 miesiącew Ulm w magazynie Müllera. Mieszkanie miało być niedaleko, w pełni wyposażone, z internetem. Co okazało się na miejscu? Lokacja ponad 30km od miejsca pracy. Hotel i okolica wyglądały jak by były wcześniej czymś pomiędzy obozem dla uchodźców a koszarami. W pokoju tylko łóżko, stolik i szafa. Lodówka postawiona po 3 dniach, jedna, wspolna na korytarzu, w pokojach dopiero po 1,5tygodnia. Kuchnia: najpierw brak, po jakimś tygodniu wstawili 2 kuchenki i szafkę do TOALETY! Coś co można było nazwać kuchnią powstało po ok 2.5 tygodnia. Internet: po 3 tygodniach. Telewizory i krzesła w pokojach po jakimś miesiącu. Pokoje na parterze bez zasłoń przez dwa tygodnie. Prysznice koedukacyjne oddzielone tylko zasłonami. Praca sama w sobie nie byla zła za to koordynatorki... Były dwie na ponad 100 osób. Jedna z nich, Hania próbowała pomóc wszystkim kosztem swojego zdrowia i wolnego czasu ale nie była w stanie się rozdwoić. Za to PANI SYLWIA L koszmar. Miała ludzi w dalekim poważaniu, prawie nigdy nie odbierała telefonów, nie oddzwaniala. Nie można było się dowiedzieć dlaczego godziny obliczone są tak a nie inaczej. O wizytę u lekarza prosiłam dwa tygodnie, cały czas coś stawało na przeszkodzie. I wisienka na torcie: nie wypłacone 10 dni l4. Jak ktoś chce jechać, niewiele zarobić a stracić zdrowie i nabawić się nerwicy - polecam serdecznie.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Many

    14.01.2022 12:55

    Były pracownik

    Witam. Serdecznie nie polecam tej firmy, większego zaniedbania oraz prostactwa to nie widzialem. (usunięte przez administratora)pierwsza wyplata to okolo 100 euro(tydzien pracy) po odluczeniu wszystkiego. Zwolnili bez jakiegos uprzedzenia, dogadania sie czy czegoś w tym stylu. Minal miesiac a ja nadal nie dostalem zwrotu za buty ktore koniec końców dostalem za duze bo nie bylo rozmiarow, mieli wymienic, nie zrobili nic w tym zakresie jeszcze trzeba sie upominac o swoje... Serdecznie nie polecam tej firmy. Podejscie do pracownika jest dobre do poki wszystko jest dobrze, schody zaczynaja sie jak juz maja cos zalatwic czy pomoc w czyms choc od tego są bo za co sciagali z nas kase ? Na chorobowym jak jesteś to musisz dzwonic codziennie o 5 rano i o 8 poinformować ze sie zglaszalo o 5... paranoja. Szkolenia nie są platne choc mowia inaczej.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.01.2022 22:18

    Kandydat

    Pracował ktoś z was w Greven na DHL i jest w stanie powiedzieć jak wyglada lokum oraz czy dużo jest godzin?
    ReviewUserIcon
    Wioleta

    08.01.2022 15:31

    Pracownik

    Witam czy jest może jakaś osoba która chce wyjechać do Holandii przez Otto do ALBERTA jako order piker? Szukam osoby ponieważ jadę sama I może ktoś chce się przyłączyć , co dwie osoby to nie jedna ????
    ReviewUserIcon
    Dobry

    09.01.2022 15:14

    Pracownik

    Witam . Zależy do jakiego Alberta . Odradzam Osterhout Eindhoven. Bo tam Cisna strasznie . Polecam za to Amsterdam de meern, Rotterdam. Teraz trochę cienko jest bo koronawirus grasuje w magazynach Alberta ale jak się to rozwieje to znowu bd (usunięte przez administratora) jak zawsze
    ReviewUserIcon
    Paweł

    13.01.2022 21:32

    Kandydat

    Hej ja Aplikowałem do Alberta ok Roterdamu. Jak coś pisz na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    zaniepokojony

    11.01.2022 14:43

    Kandydat

    Hej, chciałem zapytać ile czekaliście na kontakt z rekruterem po rozmowie wstępnej z otto? Pani powiedziała, że dwa tygodnie przed wybranym terminem powinni się kontaktować, w moim przypadku to 22 stycznia, mamy 11. Troszkę czasu jeszcze jest, wiem, ale mimo wszystko chciałbym chociaż wiedzieć co i jak, a nie chciałbym nagle zostać na lodzie, bez pracy, bo nikt się nie skontaktował.
    ReviewUserIcon
    zaniepokojony

    12.01.2022 12:44

    Kandydat

    Ja wiem, po prostu chciałbym wiedzieć jak najszybciej jakby to miało wyglądać, a nie na ostatnią chwilę. ^^
    ReviewUserIcon
    Monika

    13.01.2022 19:48

    Kandydat

    Tak ja z mężem tez mam termin na 22 stycznia i dziś rozmawiałam z otto w poniedziałek 17.01 mają dzwonic .
    ReviewUserIcon
    Wiktor

    13.01.2022 18:23

    Kandydat

    Witam ktoś wybiera się do Oosterhout? w Dniach 22-23 stycznia?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    12.01.2022 08:45

    Kandydat

    Witam czy ktoś wybiera się do Blejswijk Albert H. 22 lub 29 styczeń? Zastanawiam się jak wyjazd wyjdzie to czy jechać na własną rękę czy może korzystać z transportu Otto.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    13.01.2022 14:38

    Kandydat

    Ja szukam oferty także chce jechać w tym terminie odezwij się może pojedziemy razem . [email protected]
    ReviewUserIcon
    Daniel

    13.01.2022 12:34

    Kandydat

    Witam wybiera się ktoś może na jakąś ofertę przez otto chciałbym pojechać, szukam kogoś kto może też chciałby się wybrać. Razem razniej.. mój mejl [email protected]
    ReviewUserIcon
    Rita

    20.10.2021 19:35

    Były pracownik

    Nie polecam najgorsza agencja. Prosisz o dzień wolnego to nie możesz dostać a gdy chcesz pracować to nagle to wolne otrzymujesz. Jednym zdaniem robienie na złość drugiej osobie. Strach wgl prosić o coś ludzi z biura.
    ReviewUserIcon
    Ritasrita

    11.01.2022 09:34

    Pracownik

    No jak prosisz co chwile o wolne to po cholerę im taki pracownik,
    ReviewUserIcon
    marianna

    12.01.2022 11:14

    Pracownik

    ja też zauważyłam, że jest coraz lepiej, nawet jeśli chodzi o kwestię zakwaterowań, widać ogromna różnice, wiele lokalizacji jest calkiem wyremontowanych, takze oby tak dalej
    ReviewUserIcon
    Max

    22.10.2021 18:21

    Kandydat

    Witam czy może wybiera się ktoś w połowie listopada do pracy w Holandii ? Fajnie byłoby się jakoś zgadać i pojechać w jedno miejsce w kilka osób.?
    ReviewUserIcon
    smieszne

    11.01.2022 12:04

    Kandydat

    To prawda, sam mam paru znajomych w Holandii, w tym jedna to drobniutka dziewczyna i zawsze ma godziny jakoś, nie zdarzyło jej się, żeby miała jakoś tragicznie mniej niż 37 w tygodniu. Więc po prostu ktoś jest ostrym lewusem, któremu nie chce się pracować i wielce zdzwiony xD
    ReviewUserIcon
    Ewa

    12.01.2022 11:13

    Pracownik

    dokładnie!!! zgadzam się w 100%
    ReviewUserIcon
    Łysy

    09.01.2022 00:20

    Kandydat

    Witam dostalem oferte na magazyn Tommy Hilfiger i Calvin Klain w Venlo czy warto tam wyjechać jak tam jest z godzinami normami wypłatami jakie lokacje dojazd rowerem czy autem ktoś tam pracuje opisze? Z góry Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Jurek

    11.01.2022 20:00

    Pracownik

    w Polsce jest cywilizacja i są autobusy nikt 20 km nie jeździł rowerem zima do fabryki.
    ReviewUserIcon
    śmieszne

    12.01.2022 07:55

    Kandydat

    No z tym się mogę zgodzić i powiem szczerze - nie ogarniam tego absolutnie. W wielu zachodnich krajach komunikacja miejska jest szczątkowa. Dla mnie to jest, osobiście, bardzo absurdalne :D
    ReviewUserIcon
    Igor

    11.01.2022 20:12

    Kandydat

    Hej, chciałbym wybrać się do Holandii na picking. Mam własne auto gotowe do wyjazdu :D Z chęcią wyjechałbym z kimś spokojnym i bez nałogów, w wieku 25-35 lat. Razem na pewno będzie łatwiej :) [email protected]
    ReviewUserIcon
    zmęczony

    12.01.2022 07:29

    Kandydat

    ja wstępnie mam termin 22 styczen, ale jeszcze nikt się nie kontaktował ze mną z rekruterów:( Z tego co mi parę osób mówiło, najlepszy magazyn AH jest w Geldermalsen, bo zawsze są godziny. Jak coś będę wiedział, to chętnie się odezwę. Z tej strony 30 na karku, spokojniejszego człowieka cięzko znaleźć. xD
    ReviewUserIcon
    Kris

    11.01.2022 19:55

    Pracownik

    kasa miała być gwarantowana za 40 h. Ostatnie 3 tyg mam tylko co tydzień 150-170 euro. To jest na prawdę!!! w Polsce można więcej na magazynie zarobić i nie koczowac w starych chatach i jeszcze jeździć rowerem w minusie po 15 km w jedną stronę. Masakra!!!
    ReviewUserIcon
    Mateusz 27

    11.01.2022 18:52

    Kandydat

    Hej , szukam towarzysza /towarzyszki (obojętnie) do wspólnego wybrania się do pracy w NL jeśli jest ktoś chętny napisz na mojego e-maila ;) [email protected] marudom i bezbekom dziękuję ????????
    ReviewUserIcon
    Halo

    09.01.2022 18:41

    Kandydat

    Hej jest ktoś chętny na wspólny wyjazd ? Jeśli tak podaj e maila napewno się dogadamy :)
    ReviewUserIcon
    Morelka

    11.01.2022 10:05

    Kandydat

    [email protected]

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.