opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mariola

    23.02.2022 16:22

    Kandydat

    Hejka wybiera się ktoś na magazyn jumbo omnichannel bleiswik? 5 marca
    ReviewUserIcon
    Kuba Szczecin

    23.02.2022 10:51

    Kandydat

    Witam mam pytanie odnośnie tego jak długo się mniej więcej czeka na pierwszy wyjazd po rejestracji jest na to jakaś regóła czy jak to wygląda dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Paczekbezracze xd

    09.01.2022 09:57

    Kandydat

    Hej, chciałabym wyjechać do Holandii do pracy, miałam ofertę na magazyn do xpo, niestety musiałabym jechać sama,już byłam w Holandii w Listopadzie w pracy z koleżanka tylko na sezonowej pracy i dobrze ze byłyśmy we 2 bo nawet nie byłoby się do kogo odezwać takie towarzystwo masakra, dlatego samej to tak boje się się jechać, razem zawsze raźniej :) może ktoś chciałby tez wyjechać i nie ma z kim ? :D
    ReviewUserIcon
    Belka

    21.02.2022 15:02

    Kandydat

    Hej i jak, udało się wyjechać na te pakowanie słodyczy? Sama chciałabym się wybrać ale mam wątpliwości..
    ReviewUserIcon
    Rita

    22.02.2022 14:56

    Kandydat

    babki z agencją taką jak otto to sie nie ma czego bać
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    22.02.2022 08:04

    Pracownik

    Hej. AH order picker W Geldermalsen, Pijnacker, Zaandam. Gdzie warto aplikować??.
    ReviewUserIcon
    witek

    16.02.2022 18:46

    Pracownik

    Dobra polska agencja pracy
    ReviewUserIcon
    livia

    19.02.2022 16:15

    Pracownik

    to prawda, o ile nawet nie "najlepsza", bo wiele agencji przerobiłam a tak naprawdę dopiero w otto zobaczyłam że nie wyzyskują człoweika i nie próbują na nic naciągnać ani (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mark

    20.02.2022 17:32

    Pracownik

    Całkiem niezła agencja, dostałem robote w polsce z nimi.
    ReviewUserIcon
    Ryśka

    20.02.2022 15:36

    Kandydat

    Siemka! Chcę w połowie maja wyjechać do pracy do Holandii i fajnie byłoby znaleźć jakąś osobę lub kilka, które również wybierają się w tym czasie do pracy. Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    jessi

    19.02.2022 21:23

    Kandydat

    Hejka szukam pana aby mnie wziął pod swoje skrzydełka ;) Mam 20 lat i chetnie wyjadę. Mój mail [email protected] Proszę o kontakt :***
    ReviewUserIcon
    Gienek

    15.02.2022 14:18

    Kandydat

    Siemanko wybiera sie ktos 26 luty Tommy hilfiger Venlo ?
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    17.02.2022 05:58

    Pracownik

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mikołaj

    17.02.2022 09:05

    Pracownik

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Denis.

    31.01.2022 14:43

    Kandydat

    Witam. Jesteśmy z dziewczyną po podpisaniu niezbędnych dokumentów do pracy w Jumbo w Bleiswijk, po czym kontakt się urwał... Mamy wyjeżdżać swoim samochodem, a pracę zaczynamy od 7.02.2022r. NIKT do tej pory nie poinformował nas o strefach ekologicznych jakie występują w Niderlandach, mimo kilkukrotnego poinformowania o wyjeździe własnym samochodem. Wiedza na temat zakwaterowania, którą dysponuje konsultantka, jest znikoma. O właściwym zakwaterowaniu mamy dowiedzieć się dopiero w dzień poprzedzający wyjazd. Z racji braku ostatecznego adresu miejsca zakwaterowania, w aktualnym momencie nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy będziemy mogli poruszać się tam własnym samochodem czy też obowiązuje tam 'Zielona Strefa'. Mamy jeszcze mnóstwo pytań dotyczących wyjazdu gdyż jest to nasz pierwszy wyjazd do Niderlandów i chcieliśmy się możliwie jak najlepiej przygotować. Niestety pomimo kilkukrotnych prób skontaktowania się z biurem, czy też z konsultantką, nie udało nam się nawiązać kontaktu. Czekamy na kontakt zwrotny najpóźniej do jutrzejszego popołudnia. Po tym czasie zmuszeni jesteśmy zrezygnować z dalszej współpracy z Otto, z wyżej wymienionych powodów.
    ReviewUserIcon
    Chętna

    09.02.2022 16:09

    Pracownik

    Kasia a jakieś szczegóły??
    ReviewUserIcon
    Dona

    16.02.2022 13:59

    Kandydat

    Chcemy wyjechać w parze. A jak z językiem wymagany?
    ReviewUserIcon
    Piter

    16.02.2022 10:12

    Kandydat

    Witam tez w najblizszym czasie wyjade tylko nie wiem gdzie jeszcze ? Gdzie polecacie i jak warunki tzn mozna im zaufac i czy jakos chociaz probuja zadbac o Ciebie na starcie i kto gdzie wyjezdza to moze sie zobaczymy ;) Pozdrawiam Piotr z Gniezna
    ReviewUserIcon
    000

    31.01.2022 19:18

    Kandydat

    witam. jestem sandra i zastanawiam się nad wyjazdem do niemczech bądź holandii, to mój pierwszy raz za granica w pracy i szukam kogoś kto również się wybiera, bo w dwójkę raźniej. :)
    ReviewUserIcon
    Pola

    09.02.2022 22:01

    Pracownik

    Hej. Jestem w Nl. Gdzie szukasz pracy? Mój e mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kornel

    14.02.2022 18:00

    Kandydat

    Witam. chętnie poznam kogoś na wspólny wyjazd do Niemiec.
    ReviewUserIcon
    xoxoxoxo

    09.02.2022 20:23

    Pracownik

    Z otto jeżdżę już parę lat, jeszcze mnie nie zawiedli. info nt wyjazdu zawsze na czas, mieszkania schludne, chyba że się trafi na ludzi, którym się nie chce sprzątac, ale to nie wina agencji
    ReviewUserIcon
    manae

    13.02.2022 12:22

    Pracownik

    ja rownież jestem zadowolona, moja wspolpraca z otto do tej pory przebiega bezproblemowo
    ReviewUserIcon
    Konrad

    12.02.2022 20:44

    Kandydat

    Hej czy ktoś z was się wybiera z tą agencją pracy do Amsterdamu na magazyn z odzieżą ? Jeśli tak piszcie miło mi będzie kogoś poznać mój adres email to [email protected] Mam pytanie także dojazdu do pracy rowerami dla mnie nie jest to proste gdyż nie oszukujmy się ale w wielkim mieście trafić konkretnie do celu na rowerku jest trudniej nawet jeśli to rowerowa nl pytanie czy tym rowerem ludzie z mieszkań jeżdżą razem czy każdy na inną godzinę sam ? Pytam bo to mi się tam nie podoba i mnie to stresuje , a także czy ludzie wspólnie np nie ustalają aby jeździć tam samochodem z góry dziękuję za odpowiedzi i zapraszam na e-mail ;)
    ReviewUserIcon
    sara

    13.02.2022 12:07

    Pracownik

    wszystko tak naprawde zalezy od tego jak sie dogadasz, ja wlasnie tak jak napisales umawialam sie na wspolne jezdzenie samochodem
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Besso

    12.02.2022 10:53

    Kandydat

    Hej :-) czy ktos mógłby powiedziec coś więcej na temat pracy przy pakowaniu słodyczy
    ReviewUserIcon
    Karo

    08.02.2022 21:56

    Kandydat

    Hej, czy są tutaj osoby ( dziewczyny) z opola, które planuja wyjazd do Holandii gdzieś w maju same ? W dwoje razniej a pogadać możemy, może akurat uda się ogarnąć wspólny wyjazd :)
    ReviewUserIcon
    Chętna

    09.02.2022 16:10

    Pracownik

    Ja! [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kewin

    08.02.2022 14:43

    Kandydat

    Cześć ludziska, Otto wymaga dokument o niekaralności?
    ReviewUserIcon
    Pyska

    08.02.2022 18:35

    Były pracownik

    Kilka lat temu wyjeżdżając na magazyn wymagali, nie dostałam od ręki tylko dopiero będąc w nl trochę marudzili ale przeszło
    ReviewUserIcon
    Emi

    08.02.2022 10:08

    Kandydat

    Witam. Planuje zacząć prace z mężem od kwietnia. Czy chciałby ktoś wyjechać z nami? Zawsze raźniej. Jesteśmy z okolic Poznania. Zapraszam do kontaktu [email protected]
    ReviewUserIcon
    Tadeusz

    08.02.2022 07:42

    Pracownik

    Pracuje w Holandii przez agencję Otto i nie narzekam
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    04.02.2022 16:36

    Kandydat

    Dzien dobry wszystkim, Jak długo czekaliście na ofertę pracy po rozmowie kwalifikacyjnej ?
    ReviewUserIcon
    Joanna

    06.02.2022 19:01

    Kandydat

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Joanna

    07.02.2022 17:15

    Kandydat

    No i mieli dzwonic dzisiaj i cisza..Więc nic dodać nic ująć niestety
    ReviewUserIcon
    Joanna

    04.02.2022 23:22

    Kandydat

    Wybiera się ktoś 12 lutego do pracy do Holandi ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Quario

    04.02.2022 19:53

    Kandydat

    Jak wyglądaja zakwaterowania w okolicy Venlo i Eindhoven ??
    ReviewUserIcon
    Quario

    04.02.2022 19:49

    Kandydat

    Część wszystkim, pracuje ktoś może w Eindhoven w EDCO i ma jakieś opinie na temat tej firmy ? Jakie lokalizację polecacie. I ile zarabiacie tygodniowo ? Proszę o kontakt [email protected] lub gdzie pracujecie jak wygląda teraz kwatera w Otto i ewentualnie w jakie rejony z tą agencja uderzyć .
    ReviewUserIcon
    Pola

    03.02.2022 08:02

    Pracownik

    Jestem w Holandii. Szukam osoby która chciałaby że mną aplikować na konkretną ofertę. Trochę się boję sama,bo nie chce być z obca osoba na pokoju. Ktoś chętny?
    ReviewUserIcon
    Joanna

    03.02.2022 15:27

    Kandydat

    [email protected] odezwij się
    ReviewUserIcon
    Joanna

    04.02.2022 05:47

    Kandydat

    Daj namiary lub napisz na mój meil
    ReviewUserIcon
    NowyJa

    02.02.2022 11:05

    Kandydat

    Witam Was, chciałbym zapytać czy ktoś z Was pracował lub pracuje przy komisjonowaniu przez otto w Rotterdam lub innej lokalizacji i może powiedzieć kilka słów na temat zakwaterowania pracy i realnej wypłaty ?
    ReviewUserIcon
    Katarzyna871

    31.01.2022 21:55

    Kandydat

    Ile bagażu zabieracie ze sobą na taki dłuższy wyjazd ponad pół roku ? Bo trochę tego trzeba ze sobą mieć ,nurtuje mnie to xd
    ReviewUserIcon
    karola

    01.02.2022 15:45

    Kandydat

    Podpinam się do pytania :D
    ReviewUserIcon
    Topaz

    01.02.2022 09:06

    Kandydat

    Jest może ktoś teraz na magazynie xpo Tilburg w Holandii? Jak tam wygląda z godzinami skoro firma zapewnia tylko 128 w miesiącu?
    ReviewUserIcon
    Klaanddia

    01.02.2022 11:34

    Były pracownik

    Byliśmy ze znajomymi od października do grudnia w tej firmie i nie stety często byliśmy wyganiani do domu z powodu braku pracy. Czasem nas rzucali po różnych stanowiskach i nie można było odmówić. Najbardziej opłaca się być na stanowisku packing New Brand lub Shipping. Tam zazwyczaj bylo wiecej roboty i wieksza szansa ze do domu nie wyrzuca po 4h.

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Katarzyna871

    28.01.2022 18:56

    Kandydat

    Witam czy ktoś pracuje w Venlo na magazynie odzieżowym ? Praca na jedną zmianę.Dostałam tam ofertę ale jeszcze się zastanawiam.
    ReviewUserIcon
    kamil

    31.01.2022 22:26

    Pracownik

    ja tam pracowałem, polecam, ogólnie spoko atmosfera i praca w sumie nie jest ciężka
    ReviewUserIcon
    Piotr

    31.01.2022 22:37

    Pracownik

    Ja też mogę polecić
    ReviewUserIcon
    Yeti

    31.01.2022 08:47

    Pracownik

    Dobra agencja pracy. Pracuje w PL juz od miesiąca na magazynie i wypłata super. A myslalem ze w PL dobrej roboty nie znajde.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    31.01.2022 22:26

    Pracownik

    a byłeś może w NL? bo dostałem ofertę i teraz myślę czy warto czy może lepiej zostać w PL
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    31.01.2022 19:38

    Były pracownik

    Witam, jeżeli chcecie zasięgnąć realnych opinii o Otto w holandii proszę w wyszukiwarce Google wpisać Otto nl opinie, tam ludzie opisują pracę przez Otto. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dominika

    31.01.2022 07:42

    Kandydat

    Dzien dobry, mam pytanie czy posiadają Państwo oferty pracy które można wykonywać wieczorami? Mam już swoją stała prace i szukam czegoś dodatkowego. Mieszkam w Eindhoven i jestem mobilna. Z góry dziekuje Dominika
    ReviewUserIcon
    karol

    31.01.2022 14:52

    Kandydat

    Potwierdzam - napisz do nich, chetnie odpisuja i udzielaja info napewno pomoga
    ReviewUserIcon
    Dominika

    31.01.2022 17:44

    Pracownik

    Hej, masz do nich namiary bo nie moge znaleźć ;)
    ReviewUserIcon
    @ciekawski.

    31.01.2022 13:05

    Kandydat

    Pracował juz ktoś z was jako koordynator w firmie Otto ?
    ReviewUserIcon
    karol

    31.01.2022 14:50

    Kandydat

    Ja złożyłem aplikację, czekam na kontakt. A co? Ty też?
    ReviewUserIcon
    Kate

    20.01.2022 15:41

    Były pracownik

    Najgorsza firma z jaką kolwiek pracowałam ,nie potrafią załatwic najłatwiejszych spraw i te ich śmieszne stawki oraz atrakcyjne zakwaterowanie w cenie TYLKo 10e gdzie nawet za te za dzień śmiech na sali za te ich standardy to jedynie z 5 euro był dała nie polecam nikomu w Niemczech są najgorszą agencją !!!
    ReviewUserIcon
    Aga

    30.01.2022 15:29

    Pracownik

    Na pierwszy rzut oka widać że jesteś roszczeniową osobą, więc zastanów się, może problem jest w tobie? :)
    ReviewUserIcon
    Jerry

    31.01.2022 10:01

    Pracownik

    Mówię wtrącę się w te wypowiedzi ale pisząc do Kate, ze jest roszczeniowa to proponuję tobie Aga poczytać inne opinie gdzie nie widać żadnej pozytywnej opinii. Proponuję wziąć i coś z tym zrobić niż odpisywać uczciwej dziewczynie która pisze prawdę. Internet to dziś ma taką moc, który nie jedna wielka firmę położył na bruk. ????
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    19.01.2022 15:20

    Kandydat

    Miałam ponad 3,5 tyg temu rozmowę o pracę w tej firmie. Po 2 tyg miałam otrzymać odpowiedź, czy to pozytywną czy nie,do tej pory cisza. Totalne ignorowanie.
    ReviewUserIcon
    Werro

    30.01.2022 15:27

    Pracownik

    Dokładnie, chętnych jest cała masa, ofert teżm także nie ma co się dziwić że nie wszystko jeszcze oagrnięte, trochę wyrozumiałosci, tam pracują zwykli ludzie
    ReviewUserIcon
    Yeti

    31.01.2022 08:49

    Pracownik

    Po Polskim ładzie zgłoszeń od ....dużo. bardzo dużo. Rekruterzy nie wyrabiają już hehe
    ReviewUserIcon
    Raalte, Jumbo

    29.01.2022 11:36

    Pracownik

    Hej, czy mieszkał ktoś kiedyś na domkach bungalow w miejscowości Ommen? Jak warunki? Czy pokoje dwuosobowe są dość duże?
    ReviewUserIcon
    Sandra

    30.01.2022 15:15

    Pracownik

    Wiesz, wszystko zależy trochę od tego jakie masz oczekiwania. Wiadomo, że luksusów tam nie ma, ale moim zdaniem standard jest całkiem spoko, najważniejsze że czysto
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    29.01.2022 14:00

    Pracownik

    Ja OTTO polecam bo to wg mnie najlepsza agencja pracy za granicą. Pomagają i są słowni.
    ReviewUserIcon
    Olga

    30.01.2022 15:04

    Pracownik

    Prawda! Trochę ich przetestowałam i z otto jestem najbardziej zadowolona
    ReviewUserIcon
    Szymon

    29.01.2022 22:04

    Inne

    Zdecydowanie polecam. Moja praca na magazynie pozwoliła mi się ogarnąć życiowo i stanąć na nogi a to wszystko dzięki wam
    ReviewUserIcon
    carla

    30.01.2022 15:03

    Pracownik

    oj tak, w pl ciężko było mi znaleźć cokolwiek za jakies sensowne pieniądze, a tutaj naprawdę jestem w stanie zarobic tyle ze spokojnie starcza na zycie i odlozenie ladnej sumki
    ReviewUserIcon
    Praca

    26.01.2022 13:48

    Kandydat

    Hej wszystkim ????, Pracował ktoś z was może w którymś z poniższych miejsc i mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy, nie wiem którą ofertę wybrać. Propozycje to: Magazyn XPO (GXO) w miejscowości Haps Oraz Magazyn Jumbo Omnichannel w Bleiswijk; Liczę na odpowiedź, Jeżeli ktoś wyjeżdża do Holandii w tę sobotę 29.01, chętnie dołączę
    ReviewUserIcon
    Stary

    30.01.2022 12:42

    Inne

    Dokładnie, nikt z batem nie stoi.
    ReviewUserIcon
    Aria

    30.01.2022 15:01

    Pracownik

    Jumbo według mnie to jedna z fajniejszych lokalizacji
    ReviewUserIcon
    Q&a???

    18.01.2022 13:18

    Pracownik

    Witam, czy ktoś z Was się orientuje po jakim czasie od zwolnienia sie z agencji otto wypłaca wakacyjne i czy w ogóle wypłaca? ????
    ReviewUserIcon
    adam

    29.01.2022 10:05

    Pracownik

    tak wypłaca oni nie maja problemow z tym
    ReviewUserIcon
    Marta02

    29.01.2022 12:34

    Były pracownik

    Wakacyjne masz płacone od razu do wypłaty, my po zakończonej umowie wciągu 6 tygodni dostaliśmy wypłate za urlop. Nie ma żadnych problemów finansowych z agencją.
    ReviewUserIcon
    Werka96

    27.12.2021 16:09

    Pracownik

    Cześć, w styczniu wybieram się do Holandii do Tilburga do pracy na magazyn,jest to moja pierwsza taka praca i pierwszy raz sama muszę jechać,bo koleżanka która miała jechać jedzie w inne miejsce, czy jest może ktoś tu kto wybiera się również do GXO do Tilburga czy ktoś już może tam pracował ? Jakieś opinie ? Razem zawsze raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Rafał

    27.01.2022 15:15

    Były pracownik

    Praca jest monotonna i nudna jednak jest lekka praca ,60% pracowników to kobiety także nie ma się czego bać
    ReviewUserIcon
    adam

    29.01.2022 10:02

    Pracownik

    super fucha a otto ci we wszystkim pomoze
    ReviewUserIcon
    adam

    29.01.2022 10:00

    Pracownik

    najelpsza agencja pracy

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.