opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

OTTO Work Force Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.7/5

Na podstawie 1868 ocen
Opinie(8942)
Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)

Opinie(8942)

Dodaj opinię
Oferty pracy(84)
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Przewodnik rekrutacyjny
  • .
  • Rejestracja
  • .
  • Facebook
  • .
  • OTTO MAGAZYN
  • .
  • Kontakt

O firmie

Przewodnik rekrutacyjny

Rejestracja

Facebook

OTTO MAGAZYN

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bielany Wrocławskie
  • Ślęza
  • Wysoka
  • Osada Gencz
  • Domasław
  • Zabrodzie
  • Komorowice
  • Karwiany
  • Tyniec Mały
  • Nowa Wieś Wrocławska
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Venray - OTTO Work Force B.V.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bielany Wrocławskie
  4. /
  5. Opinie o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o OTTO Work Force Polska Bielany Wrocławskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 101

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    kajak

    11.03.2022 15:01

    Kandydat

    Hej, chciałam zapytać co ile czasu z Otto są zjazdy do Polski? Czy byłaby możliwość wyjechania np na miesiąc i powrotu na matury, i później znowu wyjazdu? Czy ciągiem koniecznie np 3 miesiące? Proszę o pomoc!
    ReviewUserIcon
    Łukasz witas

    18.03.2022 22:17

    Pracownik

    Jak pujdziesz do biura i powiesz jaka jest sprawą to chyba da się ale lepiej popracować dłużej
    ReviewUserIcon
    Waaawkaaa

    15.03.2022 21:16

    Kandydat

    Hej, pytam doświadczonych: jakie miejsce polecacie na wyjazd? Gdzie jest najlepsze zakwaterowanie i warunki?
    ReviewUserIcon
    Ziomal

    16.03.2022 23:35

    Były pracownik

    Jeżeli zależy Ci na Otto, to zakwaterowanie i warunki w Park Kafra Gouda Stoofkade 11
    ReviewUserIcon
    Łukasz witas

    18.03.2022 22:09

    Pracownik

    Potwierdzam zakwaterowanie dobre
    ReviewUserIcon
    Gabi

    16.03.2022 18:05

    Kandydat

    Hejka planujemy z chłopakiem wyjechać po świętach do pracy jeszcze konkretnej propozycji nie mamy i tu pytanie do was gdzie najlepiej sie dostać ??? Gdzie są najlepsze warunki mieszkalne jak i fajna praca ???? pozdrawiam !
    ReviewUserIcon
    Klaus

    18.03.2022 13:50

    Były pracownik

    Przez otto to prawie wszędzie jest ok. Osobiście polecam rozważyć ofertę order pickera w Zaandam
    ReviewUserIcon
    Iwona

    17.03.2022 01:19

    Kandydat

    Dostałam ofertę pracy w Arvato Heideloh w ok.Lipska. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy,zamieszkania, pieniędzy oraz czy jest stała liczba godzin? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Sanio

    18.03.2022 13:35

    Kandydat

    Kolega, ktory tam pracowal rok temu, mowil, ze harmonogram godzinowy ustalal sie na biezaco bo bylo duzo ludzi, teraz to nie wiem jak jest, trza dzwonic bezposrednio do otto i pytac
    ReviewUserIcon
    Szymon

    17.03.2022 11:22

    Kandydat

    Witam, planuję sie wybrac z dziewczyną do Holandii, mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda zakwaterowanie? Czy bedziemy mieli sami pokój czy jest opcja, że do kogoś nas dorzucą
    ReviewUserIcon
    Olka

    18.03.2022 13:33

    Były pracownik

    Śmiało mówcie, że chcecie oddzielny pokój. My z chłopakiem dostaliśmy pokój 2os z oddzielną łazienką, także wszystko jest do dogadania
    ReviewUserIcon
    Kamilpownuk91

    17.03.2022 11:52

    Kandydat

    Dzień dobry Wybieram się teraz 19.03.2022 Sindbad autokar z Opolszczyzny na ofertę pracy przez agencje otto. Dziękuję
    ReviewUserIcon
    Gusia

    17.03.2022 12:49

    Kandydat

    Ja też jadę z Opolszczyzny ale za tydzień
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    15.03.2022 03:32

    Kandydat

    Siema! Na poważnie rozważam wyjazd do Holandii lub Niemiec z Otto, przynajmniej na kilka miesięcy (to były mój powiesz wyjazd zagranicę w celach zarobkowych)- czas pokaże na jak długo. Myślę że chciałbym wyjechać mniej więcej na przełomie kwietnia i maja. Z tego co się zorientowałem to zakwaterowanie z reguły jest w pokojach 2- osobowych, a na ten moment nikt ze znajomych nie ma podobnych planów. Stąd moje zapytanie czy ktoś w podobnym terminie ma zamiar wyjechać z agencją. Nie ukrywam że jestem innej orientacji niż większość społeczeństwa więc najlepiej gdyby przyszły wspollokator/ka był/a podobnych preferencji lub po prostu osobą tolerancyjna i otwartą. Chodzi tylko i wyłącznie o nasz wspólny komfort, bo nie wyobrażam sobie trafić do pokoju z kimś kto nie akceptuje mniejszości ;) mam 25 l, poukładane w głowie i nie mam problemów z utrzymaniem porządku. Pozdro dla wszystkich i dzięki za wyrozumiałość. J. Kontakt : jasieeek95 (małpa) wp.pl
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    15.03.2022 03:35

    Kandydat

    Sory, bledny mail: jasieeek_95(malpa)wp.pl
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    15.03.2022 06:18

    Kandydat

    Pomyslka, poprawny mail: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    15.03.2022 06:17

    Kandydat

    Siema! Na poważnie rozważam wyjazd do Holandii lub Niemiec z Otto, przynajmniej na kilka miesięcy (to były mój powiesz wyjazd zagranicę w celach zarobkowych)- czas pokaże na jak długo. Myślę że chciałbym wyjechać mniej więcej na przełomie kwietnia i maja. Z tego co się zorientowałem to zakwaterowanie z reguły jest w pokojach 2- osobowych, a na ten moment nikt ze znajomych nie ma podobnych planów. Stąd moje zapytanie czy ktoś w podobnym terminie ma zamiar wyjechać z agencją. Nie ukrywam że jestem innej orientacji niż większość społeczeństwa więc najlepiej gdyby przyszły wspollokator/ka był/a podobnych preferencji lub po prostu osobą tolerancyjna i otwartą. Chodzi tylko i wyłącznie o nasz wspólny komfort, bo nie wyobrażam sobie trafić do pokoju z kimś kto nie akceptuje mniejszości ;) mam 25 l, poukładane w głowie i nie mam problemów z utrzymaniem porządku. Pozdro dla wszystkich i dzięki za wyrozumiałość. J. POPRAWNY MAIL Kontakt : jasieeek_95 (małpa) wp.pl
    ReviewUserIcon
    Benek

    14.03.2022 22:09

    Kandydat

    Witam, planuje wyjechać pod koniec marca, początek kwietnia tylko troche sie waham po komentarzach, jakie fruwają po necie na temat roznych lokacji i roznych osob (koordynatorow/trenerow) z Otto... Czy jest osoba, która może polecić jakąś lokacje, czy firme w której wcześniej pracowała przez Otto? Czy jest ktoś, kto może wybiera sie w tym terminie który proponuje i jedzie tam po raz kolejny? Chętnie dogadam się z kimś i możemy jechać razem we 2 czy nawet wiekszą grupą (3/4/5 osób, zawsze to lepiej w razie jakby coś się stało złego na miejscu) [email protected] mój mail, chętne osoby zapraszam do kontaktu.
    ReviewUserIcon
    Viking

    05.03.2022 13:29

    Kandydat

    Hejka, chciałabym się wybrać do Holandii do pracy gdzieś w połowie marca czy ktoś byłby chętny? We dwójkę raźniej :)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    14.03.2022 12:19

    Kandydat

    Siema ja mam zamiar wyjechać i chętnie zabiorę się z kimś. Czekam tylko jeszcze na dogranie do końca oferty. Jak chcesz to napisz mi na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ania

    14.03.2022 17:07

    Kandydat

    Witam jestem chętna wyjechać obecnie szukam pracy to mój mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kamil

    08.03.2022 19:28

    Kandydat

    Cześć, czy ktoś będzie się wybierał do pracy w holandi dnia 20.03.2022 raźniej w grupie, tylko narazie przeglądam oferty i opinie, i się tak zastanawiam czy jechać, bo przeważnie jest problem z zakwaterowaniem.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany wyjazdem

    14.03.2022 11:55

    Kandydat

    Siema ja planuje wyjazd 20go, dogrywam jeszcze ofertę pracy jak chcesz to pisz na maila [email protected] Jestem z Krakowa
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    14.03.2022 12:18

    Kandydat

    Siema ja mam zamiar wyjechać i chętnie zabiorę się z kimś. Czekam tylko jeszcze na dogranie do końca oferty. Jak chcesz to napisz mi na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany wyjazdem

    07.03.2022 11:30

    Kandydat

    Cześć jestem zainteresowany wyjazdem, jeszcze nie podjąłem decyzji od kiedy i gdzie, natomiast fajnie byłoby wyjechać z kimś. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt mailowy [email protected] Jestem z Krakowa, mam 26 lat, mam też własne autko na wyjazd co jest plusem :D
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    13.03.2022 23:20

    Kandydat

    Tez się zastanawiam ale dopiero od 22.03 mógłbym wyjechać, jakbyś nie zdecydował się do tego momentu to pisz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    14.03.2022 12:15

    Kandydat

    Napisałem maila
    ReviewUserIcon
    420

    19.02.2022 18:27

    Kandydat

    Ktoś 5 marca się wybiera autokarem do Holandii ?
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    04.03.2022 12:10

    Kandydat

    Hej, a powiedz jaką stawkę i ile h bedziesz miał? Tez chce wyjechac ale pod koniec marca poczatek kwietnia Mieszkanie i ubezpieczenie też załatwiają?
    ReviewUserIcon
    Marcin

    14.03.2022 07:56

    Pracownik

    Jakby co dawaj znać na email wszystko opowiem [email protected] jak tu jest
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Zarabiaj w Modlniczce - Czynności magazynowe tylko w godzinach dziennych

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Kraków

    WalletIcon

    35 - 35 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Proste czynności magazynowe - Głuchowo

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier (k/m/d)

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Piaseczno

    WalletIcon

    5400 - 6000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Osoba do wykonywania czynności magazynowych – bez doświadczenia

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    32 - 32 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Praca na produkcji w czekoladowym raju

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    33.47 - 33.47 PLN / h

    Sprawdź ofertę
    Zlecenie na magazynie w Emilianowie niedaleko Warszawy! BEZ DOŚWIADCZENIA!

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Emilianów

    WalletIcon

    34 - 37.7 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Bbb

    10.03.2022 11:30

    Kandydat

    Ja jakos dwa tygodnie temu złożyłam cv na konkretną ofertę, mianowicie praca na pickerce w Bredzie na magazynie Jumbo. Zdjęcia dowodu wysłane, test osobowości wypełniony, a kontaktu brak. Zostałam poinformowana, że wyjazd od 14 do 21 marca na tą lokację co ja chcę. Zastanawiające jest to ze zaczynaja cos załatwiać i nagle cisza dodzwonić się nie da, poczta głosowa …
    ReviewUserIcon
    alicja

    13.03.2022 19:48

    Pracownik

    czekaj cierpliwie, mysle ze na ten termin mieli juz komplet, moze w nastepnym terminie sie uda. sprobuj wyslac maila, skoro nie da sie dodzwonic
    ReviewUserIcon
    Kamil

    02.03.2022 18:12

    Pracownik

    Cześć wszystkim, wybieram się 12 marca do pracy do Holandii. Jest tu ktoś to też jedzie w następna sobotę?
    ReviewUserIcon
    Maja

    11.03.2022 13:27

    Kandydat

    Hej, ja jutro jadę , jak chcesz to pisz : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Patryk

    11.03.2022 21:42

    Pracownik

    tak ja jade jutro w sobote o 20 z poznania do holandii autokarem
    ReviewUserIcon
    !!

    11.03.2022 17:10

    Kandydat

    Hej, pracował ktoś może w firmie Hessing BV i może coś o niej powiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    05.03.2022 10:18

    Kandydat

    Siema czy ktoś jedzie do pracy do Holandii w terminie 20.03.22? jak coś to można się zgadać i pojechać razem kontakt do mnie [email protected]
    ReviewUserIcon
    Viking

    06.03.2022 18:07

    Kandydat

    Hejka, napisałam do ciebie na emailu
    ReviewUserIcon
    PawEl

    11.03.2022 13:35

    Kandydat

    Hejka kiedy zaczynasz prace?Ja w pon wiec jadę 19 sobota jak narazie zdecydowałem się na Sindbada.Ty jedziesz autem-dokąd konkretnie???
    ReviewUserIcon
    PawEl

    11.03.2022 13:31

    Kandydat

    Witam czy ktoś wybiera się do Holandii-okolice Hagi 19.03.22.Proszę o kontakt :)
    ReviewUserIcon
    Nacia

    07.03.2022 12:26

    Kandydat

    Czy ktoś wybiera się 14.03 do Holandii? :D
    ReviewUserIcon
    Tholen

    07.03.2022 18:32

    Kandydat

    Witam, ja się wybieram na magazyn dać tholen.
    ReviewUserIcon
    Ardian

    08.03.2022 08:21

    Pracownik

    No ja tez sie wybieram w najblizszym czasie jesli ktos ma konkretne oferty gdzie jedzie moze napisac [email protected] pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Milena2

    07.03.2022 22:09

    Pracownik

    Order picker W Albercie. Jak to wygląda? Czy ang jest konieczny? Skaner po polsku?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w OTTO Work Force Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    07.03.2022 22:01

    Kandydat

    Witam, dostałem ofertę pracy w magazynie dsv tholen New balance. Może ktoś podzielić się opinią na temat pracy oraz zarobków?. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nacia

    01.03.2022 19:28

    Kandydat

    Witam. Czy ktoś wbiera się z Lubelskiego lub z Mazowieckiego do Holandii, na pakowanie słodyczy? :)
    ReviewUserIcon
    Kubus

    07.03.2022 10:47

    Inne

    Ja planowałem jestem z lubelskiego
    ReviewUserIcon
    Klaudiusz

    02.03.2022 14:15

    Kandydat

    Witam wybiera się ktoś 14 marca na Pakowanie Akcesoriów komputerowych ? kontakt : [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gośka

    01.03.2022 11:04

    Kandydat

    Hej. Jakie macie doświadczenia w wyjazdach przez agencje Niemcy, Holandia?
    ReviewUserIcon
    Eryk

    28.02.2022 11:16

    Kandydat

    Hej wszystkim mam pytanie aplikowaliscie przez Otto Work i pomogli wam z tą pracą za granicą czy jednak trzeba mieć własne kontakty żeby wyjechać do pracy do Holandii
    ReviewUserIcon
    Loro

    28.02.2022 22:15

    Pracownik

    Otto wszystko zapewnia i pomaga we wszystkim na miejscu.
    ReviewUserIcon
    Pens

    01.03.2022 09:06

    Pracownik

    Tak było jak byłem w Niemczech z nimi
    ReviewUserIcon
    dziek

    01.03.2022 08:58

    Pracownik

    Wyjazd do holandii wpsominam dobrze

    Kontakt - OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Szwedzka 5 55-040 Bielany Wrocławskie

    NIP:7542855687

    KRS:0000251040

    https://www.ottoworkforce.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    1906

    27.02.2022 23:33

    Kandydat

    Ktoś wyjeżdża 10 marca
    ReviewUserIcon
    Patryk

    28.02.2022 15:22

    Pracownik

    Cześć, ja bym chciał wyjechać. Jaką ofertę dostałeś
    ReviewUserIcon
    pipi

    28.02.2022 22:33

    Pracownik

    Tak samo, gdzie dokładnie jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Ewela

    08.02.2022 03:48

    Kandydat

    Hej ;) Wybieram się do pracy do AH na picking. Czy byłby ktoś chętny na wspólny wyjazd? Razem zawsze raźniej ;)
    ReviewUserIcon
    Edyta

    25.02.2022 10:58

    Kandydat

    Wyjechała już pani bo ja planuje Można skontaktować się pod numerem +48696438582
    ReviewUserIcon
    wiktor

    28.02.2022 22:23

    Pracownik

    Jesteś na miejscu? Jak tam jest? Rozważałem te ofertę i zrezygnowałem w ostatniej chwili
    ReviewUserIcon
    pati

    28.02.2022 22:18

    Pracownik

    Wróciłam właśnie z pierwszej pracy z Holandii. Pojechałam z chłopakiem i spędziliśmy fajny produktywny czas na miejscu. Duzo pracy, fakt, ale przyjemne warunki mieszkalne i mili ludzie dookoła.
    ReviewUserIcon
    Barto

    30.01.2022 00:36

    Inne

    Witam. Pytanie, jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem (głównie chodzi o to czy zachowane są standardy i nie trafiają ludzie na baraki), opieka polskich koordynatorów i zarobki, nie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gloria

    28.02.2022 15:55

    Pracownik

    Zgadzam się. Z roku na rok jest coraz lepiej
    ReviewUserIcon
    Michał

    28.02.2022 22:12

    Pracownik

    Faktycznie jak zaczynałem jeździć kilka lat temu to widać było niedociągnięcia tu i tam, ale z roku na rok jest coraz lepiej. Serio dbają o standard i komfort pracowników.
    ReviewUserIcon
    eeee

    28.02.2022 19:05

    Pracownik

    Czy ktoś wybiera sie do Niemiec niedlugo?
    ReviewUserIcon
    Werka:)

    10.02.2022 11:45

    Kandydat

    Hejka, chce jechać sama do Holandii do pracy jakoś za tydzień góra dwa. Jest jakaś dziewczyna która jedzie również sama i chce się poznać i dogadać? :) We dwójkę raźniej :) Proszę zostawiać e-mail czy cokolwiek do kontaktu
    ReviewUserIcon
    Mariola

    28.02.2022 18:07

    Kandydat

    Hej a gdzie jedziesz do jakiego miasta i czy busem jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Eryk

    28.02.2022 19:04

    Pracownik

    Do Holandii z nimi tak?
    ReviewUserIcon
    Borek

    28.02.2022 16:29

    Pracownik

    Jeżdze z OTTO do Holandii, dobra agencja, wszystko załatwiają.
    ReviewUserIcon
    zielenina

    31.01.2022 15:14

    Pracownik

    Wyjazd z nimi do Holandii wspominam super. Na pewno kiedyś jeszcze pojade.
    ReviewUserIcon
    BB

    31.01.2022 22:15

    Kandydat

    A gdzie najlepiej z nimi jechać? Możesz coś konkretnego polecić?
    ReviewUserIcon
    sylwia

    28.02.2022 16:01

    Pracownik

    ja pracowalam tu Albert Heijn Online Almere i moge polecic
    ReviewUserIcon
    Dawid Wronka

    21.02.2022 13:05

    Były pracownik

    Dzisiejszego dnia moje zdanie na temat agencji drastycznie się zmieniło, a mianowicie warunki pracy są Ok, ale to w jaki sposób traktujecie swoich pracowników nie jest Ok. 3 tygodnie temu zgłosiłem (urlop bezpłatny tygodniowy lub 3 dniowy) w zależności czy trafi mi się połączenie samolotem, które będzie mi odpowiadało. Wyjaśniłem Pani koordynator o co chodzi i dlaczego muszę być w Polsce i jak chce to załatwić. Myślałem, ze załatwiłem sprawę.długo zwlekałem z wnioskiem urlopowym, ale zgłosiłem to na samym początku i nie pomyślałem, nawet, ze będą z tego tytułu problemy. W połowie tygodnia jeszcze potwierdziłem przyjazd, a finalnie skończyło się na tym, że zostałem poinformowany na miejscu o rozwiązaniu umowy (17.02) i kazali mi się wyprowadzić rozumiecie? Ktoś zapomniał mi 4 dni zadzwonić, napisać e-mail lub wiadomość w aplikacji? Bo ja nie…(usunięte przez administratora)Dziękuje za zorganizowanie transportu dla kierowcy waszego busa, a tego dnia kierowałem ja. Auto się zepsuło na autostradzie w stronę Amsterdamu, kierowca przyjechał i zabrał wszystkich na zakwaterowanie poza mną. Mnie laweta wywiozła na parking przy autostradzie w ulewę, gdybym nie miał swojego auta i kogoś kto może po mnie przyjechać stał bym znacznie dłużej. To było dwa dni przed urlopem. Niestety rano obudziłem się chory, i wyleciało mi żeby zgłosić chorobowe, dostałem opierdziel przez telefon wytłumaczyłem dlaczego i co się stało. Wieczorem napisałem wiadomość, ze nie będę tez dnia następnego bo czuje się tak samo… i rano o 5 potwierdziłem dla pewności, ze zgłoszone.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marta

    26.02.2022 20:05

    Pracownik

    Moim zdaniem nie ma co obwiniać całego Otto, skoro sam napisałeś że warunki pracy są Ok, bardziej tą konkretną koordynatorke.... Niestety niekompetentni ludzie mogą trafić się wszędzie, nie tylko w otto
    ReviewUserIcon
    Paweł

    28.02.2022 15:24

    Pracownik

    Koleżanka miała podobną sytuację parę lat temu, napisała skargę na koordynatora i go zwolnili. Także czasami warto dzwonić bezpośrednio do biura głównego otto, żeby rozwiązać takie problemy
    ReviewUserIcon
    Marcin

    21.02.2022 18:59

    Kandydat

    Witam ja dostałem ofertę na vepo cheese wyjazd planowany na 26 lutego czyli za chwilę poważnie zastanawiam się nad tą ofertą wygląda całkiem spoko ale samemu też słabo jechać może ktoś byłby chętny na wspólny wyjazd ?
    ReviewUserIcon
    Alma

    26.02.2022 20:08

    Pracownik

    Moim zdaniem nawet jakby nikt się nie znalazł to się nie oglądaj i jedź sam :) szkoda by zmarnowac taka okazje
    ReviewUserIcon
    Radek

    28.02.2022 15:23

    Pracownik

    I jak tak? Już jesteś na miejscu?
    ReviewUserIcon
    Kuba Szczecin

    24.02.2022 11:26

    Kandydat

    Mam pytanie jak długo się czeka na pierwszy wyjazd z Otto ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Izabela????

    24.02.2022 10:13

    Kandydat

    Czy ktoś z Was wie wstępnie, że będzie jechał do Holandii (12 marca) ? Miejscowość Leiden. (Czekam jeszcze za potwierdzeniem). Ja wyjeżdżam z Poznania. Z tego co wiem pokoje są dwuosobowe, więc fajnie byłoby znaleźć kogoś do pary, w podobnym wieku ???? (ja mam 25lat), żeby w miłym towarzystwie spędzić te 3mc ???? Dobrze gotuje, trochę sprzątam ????, dużo gadam ???? Jak "ktoś coś". Może do mnie napisać na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    PiterGNIEZNO

    16.02.2022 23:06

    Kandydat

    Witam spodobala mi sie ta oferta na ktora aplikuje. Czy ktos z was moze sie wybiera do w VDL Nedcar. Południowa Limburgia na produkcje BMW I MINI i czy ktos z was moze juz podjal tam prace? Prosze o opinie jak to wyglada w praktyce??
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    23.02.2022 21:41

    Pracownik

    Witam, Możesz przesłać mi namiary na tą ofertę, może też bym się wybrał, zawsze to raźniej. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Roksana

    19.02.2022 10:59

    Kandydat

    Hej, szukam kogoś do wyjazdu do Holandii. Dopiero dziś złożyłam formularz przez ta agencję. Mi miejsce jest obojętne, gdyż to będzie mój pierwszy wyjazd. Razem zawsze raźniej. Nie mam swojego auta, mam 24 lata. :) odezwij się w komentarzu :))
    ReviewUserIcon
    Rita

    22.02.2022 14:55

    Kandydat

    Z Otto masa ludzi jeździ na pewno kogoś znajdziesz byle kogo nie biorą też więc na luzie
    ReviewUserIcon
    normalny

    23.02.2022 16:50

    Pracownik

    napisz na maila tam dam ci telefon i ogarnę ci wszystko, pracuje pod Otto od roku, zapraszam, mam auto wszystko można dogadać. Mój mail to [email protected] Daj znać jak wyślesz wiadosc bo rzadko te pocztę czytam,

    Zostaw merytoryczną opinię o OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.