Opinie o Roshen Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Roshen Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roshen Europe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roshen Europe Sp. z o.o. w Warszawa

koko

Dobra kasa w roshenie.... a to dobre :) Jeżeli uważasz że sama podstawa jest super osiągnięciem to gratuluje ambicji. Plany kosmiczne, nikt w kraju nie wyrabia premii, tak prawda.

Kolo

No tylko czekać aż PH zaczną się zwalniać bo ile to można pracować kiedy pierwszego dnia miesiąca wiadomo że nie ma szans wykonać plan sprzedażowy. Fiona ma rację, delikatnie mówiąc,mało to wszystko motywujące.

Ale

Spoko, Robert R. wprowadzi swoje style motywacji sprzedaż wystrzeli w górę :-)

Fiona

Jak tam się sprzedają cukierki? Z tego co widzę to góra ma ambitne plany a realia sprzedażowe w całej Polsce "nieco" od nich odstają. Już atmosfera w firmie jest kiepska a plany mało motywujące.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa opóźniona o 50 minut. Na początek test matematyczny, standardowa rozmowa, dostałam.katalog z zadaniem nauczenia się go. Pan rekruter miał zadzwonić rano , nie zadzwonił , na smsa również nie odpowiedział.

W jakiej firmie chcialaby Pani pracować

Leszno
Anka

Czy źle słyszałam czy w Roshenie pracuje niejaki Robert R.?

Tania
@Anka

Tak, pracuje, nawet jako National Menager :D ... bez komentarza ... tyle że dla zainteresowanych to teraz Roshen Europe z siedzibą w Warszawie ul. Patriotów...

admin

Wiesz jaka atmosfera panuje w firmie Roshen-Polska Sp. z o.o.? Pracownicy są dla siebie pomocni czy wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Roshen Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Roshen Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roshen Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roshen Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roshen Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Roshen Europe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roshen Europe Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 32 ocen.

Roshen Europe Sp. z o.o.