Opinie o PBP Sindbad w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PBP Sindbad. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PBP Sindbad o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBP Sindbad w Opole

Podroznik

Kierowcy biorą kasę niby za to ze za ciezki bagaz jak mialem 2 po 25kg i nawet pokwitowania nie dają a jedzie się kilkoma autobusami i co w każdym mam płacić. Kurs Polska Niemcy autobus 22 24-02 i do tego straszny tlok w czasie pandemi. Nie polecam nikomu

Jestem bardzo zadowolona. Wszyscy Panowie Kierowcy, tj dwóch którzy jechali oraz Pan w busie do którego była przesiadka przesympatyczny. Wielkie brawa za kulturę zarówno jazdy jak i osobistą. Trasa Niemcy-Polska długa choć naprawdę wielki ukłon w stronę Panów. Mając porównanie z innymi firmami przewozowymi wielkie chapeau bas.

Slawomir

Nie polecam nie zachowuja dyatansu podrozy tylko pieniadze sie licza mozna sie tylko zarazic covid19 brak pomocy dzwoniac do biura obslugi bagatelizuja sprawe ze mam sie k9ntaktowac z albatros z firma a przeciez u sindbad kupuje sie bilety .Prosze nie korzystac z tych lini bo mozna sie choroby nabawic itp.Powinni ich ukarac za takie postepowanie obsluga nie mila na infolini

Niezadowolona

Czy posiada ktoś wiedzę na temat zgodności z prawem zmiany cen biletu dla zakupionego biletu open - cena wzrosła o 120 zł!!! Wymagana jest dopłata do zakupionego 2 miesiące wcześniej biletu. Czy przewodnik może sobie tak żonglować cenami??

Pilot

Zadzwoniła pani z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Przyszedłem w wyznaczonym terminie do hotelu. Pani na recepcji zadzwoniła do pani z rekrutacji, bo pytałem gdzie jest dokładnie spotkanie. Pani z rekrutacji powiedziała, że się spóźni 30 minut. Poszedłem więc do sklepu i po 15 minutach pani zadzwoniła z pytaniem na kiedy byliśmy umówieni (serio!?). Powiedziała, że będzie za pół godziny. Czekałem 45 minut (a więc w sumie godzinę) i nikogo nie było. Pojechałem do domu. Po kolejnych 2 godzinach pani zadzwoniła z pytaniem czy jestem w okolicy, ale już mnie nie było.

Takiego lekceważenia nie widziałem na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

Czy zdarzają się nadgodziny w PBP Sindbad?

Bumbum

Tak za kasowanie za 1, 2 torby po 10€

GAGA

ZERO MASECZEK, ODSTĘPÓW, GŁUPIE KOMENTARZE , PORAŻKA, PORA WYSŁAĆ TAM NA JEDNĄ TRASĘ (usunięte przez administratora)

Bumbum
@GAGA

Że też sanepid nie jeździ.

Indianin

Ile razy ma się mówić, że zarzuty o nie noszenie maseczek nie należą się sindbadowi tylko ty agregatom, co maseczek na paszczy nie mają??? tu tchórzyki uwagi nie zwrócą w autobusie, a jak przyjdzie co do czego to w necie nagle jazda z zastrzeżeniami.

Opolka

TRAGEDIA!! Stan pandemii, bite rekordy zakażeń, a Sindbad „dbając” o swoich klientów i ich zdrowie zapewni wam jazdę życia. Wszyscy siedzę koło siebie, żadnego odstępu i maseczek. Jedna osoba chora i cały autobus zakażony, ale kierowcy siedzą osobno a reszta ludzi och nie interesuje, byle firma zarabiała i jak najwiecej osób weszło do autobusu. Są ponad prawem, jak widać. W urzędach, autobusach maseczki, odstępy, płyny a tu ich brak!!

poco
@Opolka

a co, to Sindbad ma wam maseczki zapewnić??? No bez jaj, jak ktoś nie ma to zwracasz uwagę delikwentowi... a jak ja jechałem to płyn był przy wejściu, wystarczyło patrzeć gdzieś indziej niż czubek własnego nosa

Tolka

A ty Andrzek naucz się pisać swoje imię poprawnie później komentuj całą resztę

Tolka

Kiedy wy się ludzie ogarniecie że to FORUM O OPINIACH O PRACY, a ta jest całkiem spoko, chociaż wiadomo że teraz ciężki czas dla wszystkich branż no i to też PRACA Z RÓŻNYMI PASAŻERAMI...

Andrzek

Witam.moze i jest to forum o opiniach pracy. Ale jechslem simbadem autobus ok kierowcy nawet ok oprócz jednego Pana, trasa łódź Kielce Radom.. (usunięte przez administratora)Chyba ważniejsze jest życie człowieka niż wyprzedzeniem jednego samochodu który za kilometr i tak stał obok na światłach.

Uno
@Andrzek

Skoro wiesz, że jest to forum o opiniach pracy, to co ty tutaj właściwie robisz. Stało się coś? Nie. Kierowcy nie są głupi i doskonale wiedzą co robią i nie narażają życia pasażerów

Polski emigrant

Dlaczego obsluga autobusu tak 217 iak i 128 nie ekzekwowala w dniu z 01.08. na 02.08. od podroznych obowiazku podrozowania w maskach ?? O czym wczesniej informowala polskich podroznych ... (usunięte przez administratora)

yy
@Polski emigrant

Dlaczego piszesz o tym na forum gdzie opiniuje się pracodawce? Nie widzę w Twojej wypowiedzi takiej opinii, a zatem nie wiem co tutaj robisz, miejsce dla klientów jest na innych stronach

Ala
@yy

Dlatego bo musi sobie ponarzekać jak widocznie ma w naturze.. szkoda nerwów serio ;)

Sindbad

Prosze aby w Autokarach na ten Moment istniejacej jeszcze pandemii podrozni wraz z pilotem nosili maseczki. Pilot chodzi po autokarze i ma stycznosc z podrozojacymi i musi miec maseczke. Zaden podrozny nie powinien byc wpuszczony do autokaru bez maseczki. Druga sprawa Pilot powinien interesowac sie podroznymi a nie zasypiac szybciej niz podrozni.

22.07.2020 r jadac pojazdem nr 38 z Łodzi, w Poznaniu dosiedli sie ludzie. Pilotka dosadzila do mnie pana, zauwazylem dwa miejsca wolne.... Zapytalem czy owy osobnik nie moglby sie przesiasc skoro jest gdzie, uslyszalem ze nie bo ona pozniej bedzie roznosila kartki kto do jakiego busa sie przesiada i nie bedzie nikogo szukala Masakra. Dziekuje pani za pomoc i gratuluje przelozonym tak milej obslugi.

Goliat
@Adam

O jezu, siedziałeś obok innej osoby, STRASZNE. Poza tym, po rozdaniu kartek przez pania i potem sam mogłeś się przesiąść, a nie "owy osobnik"

Jolka
@Goliat

no właśnie o tym samym pomyślałam czytając to.. jak można tak robić problem z niczego? jest wolne, to się przesiadam, przecież to logiczne..? a może trzeba było specjalnego zaproszenia

Myślicie że zaczną powoli wracać rekrutacje do Sindbada? A może już wróciły??

Promyk

No na ten moment nie ma żadnej rekrutacji. Myślę, że trzeba będzie jeszcze poczekać aż wrócą powoli wszystkie kursy, może wtedy zaczną się jakieś oferty pojawiać

Kala

właśnie też się coraz częściej zastanawiam nad tą kwestią, w końcu autobusy chyba już normalnie zaczęły kursować, prawda?

Mila
@Kala

Nie wiem czy wszystkie, ale coraz więcej jest kursów, uruchamiają pomału - np wczoraj był post na ich stronie, że uruchamiają nowe przystanki na trasie do i z Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii, także jest coraz lepiej

Weronika Paulinka

Następna żenująca sytuacja ,dzisiaj rano ,kobieta która podchodzi do mnie i twierdzi ,że mam usunąć komentarz bo spotkamy się w sądzie ,a proszę bardzo . Dla informacji tej Pani ,nie miałam maseczki z powodu epi i z zaświadczeniem lekarza nie wolno mi jej nosić. Śmiech na sali

narks
@Weronika Paulinka

Śmiech na sali to opinie klientów na portalu dla pracowników i zainteresowanych pracą.

Kanafi

Sindbad to jakaś porażka. Ostani raz korzystam z ich usług. Kupiłem kilka miesięcy temu bilet dwustronny Open. Dopłaciłem extra za termin OPEN. Podczas wyjazdu okazuje się że chcą ode mnie jeszcze ok 110zł abym im doplacił. Pytam się za co? Pan odp że ceny biletów teraz podrożały. Tłumaczyłem że ja już mam bilet zakupiony i oplacony z góry wcześniej i wtedy też zawarłem umowę z przewoźnikiem kupując ten bilet. Czyli powinni się wywiązać z tej umowy a nie teraz żądać ode mnie jakichś niewiadomo skąd wziętych dopłat. Sprawa nie zakończy się na tym. Napewno nie tylko ja zostałem tak potraktowany(usunięte przez administratora)

Cerber
@Kanafi

jezus maria, zamiast rozwiązać to oficjalnie (jeżeli wszysto dokładnie doczytałeś i udowodnisz swoje racje to na pewno rozpatrzone byłoby to na twoją korzyść) a ty zamiast tego wolisz prowadzic krucjatę na goworku, którą nic nie osiągniesz, no jaja :D

Bela

Sindbad to masakra. Obiecane WiFi wyłącza się poza granicami Polski. Pan z obsługi bardzo nie miły. Przerwy miały być co 4 godziny. Po 4 godzinach spytaliśmy o przerwę, powiedzieli nam, że będzie ona za 3 godziny. Czyli razem 7 godzin!!!

Carlos
@Bela

Mistrzu, jakbyś przeczytał regulamin WiFi, który zaakceptowałeś, to wiedziałbyś, że: -Korzystanie z Usługi możliwe jest na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Także nikt ci łajfaja poza Polską nie obiecywał, nie rób ludzi w (usunięte przez administratora) A to czy będzie przerwa, czy nie w danym momencie może się zmienić, jest dużo czynników, które mogą na to wpłynąć, więc już tak nie rozpaczaj, przerwa była, to była. Toaleta w pojeździe jest, więc to nie było tak, że nagle w danym momencie jest potrzebna przerwa, chwilę dłużej chyba jest się w stanie wysiedzieć, skoro się zdecydowało na podróż autokarem.

Kama
@Carlos

Potwierdzam - jechałam kiedyś do Niemiec, na terenie Polski Wifi działało bez zarzutu, można było sobie spokojnie film oglądać, czy tak inne rzeczy robić. Po przekroczeniu granicy faktycznie przestał działać, no ale jak ktoś nie doczytał to wystarczyło zapytać pilotki i by rozjaśniła sytuację ;p

Wczoraj jechałem Sindbadem z Amsterdamu do Warszawy i to co się dzieje na pokładzie to masakra jakaś. Nikt nie nosi masek(dotyczy to również obsługi),nie ma płynów do dezynfekcji rąk.Personel powinien zwracać uwagę pasażerom aby nosili maski ochronne ale oni zwracają uwagę tylko na nadbagaż za który trzeba zapłacić 10euro bez żadnego pokwitowania.

pozderski
@Piotr

Ziomeczku drogi każdego wybór, kto się nie boi ten pomyka bez maseczki. Grunt że tobie nie zabronili nosić. Trzeba było sobie ją naciągnąć na całą głowę i heja

pytanieee

czy piloci teraz jeżdżą czy wszystkim zajmuje sie kierowca? czy musze miec wydrukowany bilet? czy oni mi wydrukują w autobusie?

Zostaw merytoryczną opinię o PBP Sindbad - Opole

• Jak się pracuje w PBP Sindbad?

Zobacz opinie na temat firmy PBP Sindbad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBP Sindbad?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBP Sindbad?

Kandydaci do pracy w PBP Sindbad napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBP Sindbad