PBP Sindbad Star-Turist

Opinie o PBP Sindbad Star-Turist

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja PBP Sindbad Star-Turist na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Olsztyn oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

tajemniczy klient

jednym słowem porażka pod każdym względem jedyny Plus to że można zakręcić z niektórymi coś taniej pod stołem

klient

nie polecam firma dno sprawy w sądzie wykorzystują ludzi warsztat to nie warsztat naciągane godziny pracy mechaników żeby naciągnąć klientów przez kierownika warsztatu bałagan nic więcej

driver

...ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle. zapomnij o tacho. nie ma ludzi, nie ma kto itd. w domu jesteś gość. a do tego zjebani dyspozytorzy. dot tych z Olsztyna

Zostaw opinię o PBP Sindbad Star-Turist - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBP Sindbad Star-Turist