Data Jet Sp. z o.o.

Opinie o Data Jet Sp. z o.o.

ila

dobry biznes i raczej nie ma az takiej duzej konkurencji jak niektore branże, a zancie jakie ceny jakie sobie zycza za naprawę?

tośka lala

a mnie to ciekawi przede wszystkim najpierw jakie jest zapotrzebowanie na tego typu usługi obecnie i czy w związku z tym jest jakieś zatrudnienie małe lub duże w tej firmie. ciekawi mnie po prostu czy jest w naszym społeczeństwie zapotrzebowanie na serwisy drukarek i kopiarek czy jednak po prostun oddajemy na gwarancję sprzęt albo kupujhemy bardziej nowy

Michał

Ogólnie byłem na rozmowie kwalifikacyjnej nie polecam - bardzo małe pieniądze jak za wykonywane zadania. Warunki w firmie bardzo słabe - (usunięte przez administratora) nie polecam. dużo pracy za małe pieniądze.

Mat

(usunięte przez administratora). Szczerze mówiąc nie polecam.

piotr m.

Wszystko w porządku, dobra atmosfera w pracy. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Data Jet Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Data Jet Sp. z o.o.