Corsoft Andrzej Korzeniewski

Opinie o Corsoft Andrzej Korzeniewski

błąd

Widać, że firma ma podejście do klienta. Ciekawe jak to wygląda pd strony pracowników. :)

Grafik

Byłem pod wrażeniem Bardzo Pozytywnym i postanowsłem się podzielić opinią. Super profesjonalne doradztwo w ramach oprogramowania, szeroki dostęp do praktycznie wszystkich programów po najniższej cenie w Polsce. POLECAM !!!

Justyn

Od kilku lat kupuję u nich oprogramowanie. Odpowiedzi zawsze miłe, rzetelne, uczciwe i wyczerpujące. Pan Andrzej zawsze pod telefonem. Często doradza, aby zakup był tym, czego oczekujemy. Nadal tam robimy zakupy, mimo że dzieli nas kilkaset kilometrów. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Corsoft Andrzej Korzeniewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corsoft Andrzej Korzeniewski