Tonemar Marcin Zientara

Opinie o Tonemar Marcin Zientara

monia

może oferuja jakies zamienniki pn, ja teżkupilam drukarę po promocyjnej cenie i okazalo sie pozniej ,że po pierwsze ciezko dobrac tusze bo są drogie i ocywiscie problem z tonerem, mam andzieje,ze u nich coś załatwię.

cyrkus 87

spoko firma kupilem na gieldzie u nich do hp i dziala

kolorek

Niestety co do pracy to nie wiem jednak dawno nie spotkałam się z tak fajną firmą!! Szybki telefon i miałam od razu tusze a koleś zaproponował mi jeszcze zamienniki duzo tansze niz moje wczesnhiejsze !! Polecam

Zostaw opinię o Tonemar Marcin Zientara - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tonemar Marcin Zientara