Opinie o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ursa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ursa Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Emil

Czesć jaki jest zarobek operatora wózka w Ursie bo jest wakat na owe stanowisko pracy ktoś coś

Kkk
@Emil

20 zł brutto na start 4ro brygadowka , 7 dni robisz 2 wolne

romano

W początkowej fazie produkcyjnej wzmianka była o produkcji waty mineralnej a gdzie jest prawda wszak piasek kwarc jest minerałem oszustwo doskonałe kanalie zatruwacie Ząbkowie i okolice u niemców tego się nie da polaczków zniszczyć składowanie szła przed zakładem też nikt nie widzi skandal stłuczka spływa na drogę lokalną tego też nie widzi ślepa temida obserwuje

Bleee

Nawiedzona pani z biura każe wyłapywać lisy, które kręcą się w pobliżu zakładu. Ale to Ursa stoi prawie w lesie, więc w naturalnym środowisku lisów. Więc może to Ursę trzeba przenieść a nie zwierzęta z lasu!!! A pogryźć to ten biedny lisek ją powinien może na opamiętanie!!! Lisy są tam od lat i nigdy nie było problemu, są przyzwyczajone do ludzi. Sam dyrektor techniczny Ursy je dokarmia a teraz jakieś babsko wymyśliło żeby je powywozić z ich naturalnego środowiska w nieznane. Głupota ludzka nie zna granic!!!!

@Bleee

Rozumiem, że jeden z pracowników administracyjnych podjął decyzję, że lisy stanowią zagrożenie dla ludzi. Tego typu decyzje zapewne należą do zarządu Ursa Polska Sp. z o.o. A jak ogółem oceniasz pracę w tej firmie?

Asd

Witam serdecznie forumowiczów. Mam pytanie odnośnie w/w pracodawcy, a konkretnie dotyczy one specyfiki stanowiska: Regionalny Szef ds. Sprzedaży Inwestycyjnej i Doradztwa Technicznego... Chciał bym zasięgnąć rzetelnych informacji, a mianowicie: Jakie uposażenie oferuje pracodawca (samochód / marka/model), narzędzia, benefity poza płacowe, szacowane zarobki (pensja zasadnicza)... z góry dziękuje za pomoc i rychła odpowiedz. Pozdrawiam!

abc
@Asd

Witam, o zarobkach się nie wypowiem, to zależy...; samochód - biała Skoda Octavia w automacie; benefity: pakiet Medicover (średni, ale trochę specjalistów i badań jest. gorzej z terminami, ale dużo zależy od miasta; możliwość rozszerzenia na rodzinę), karta na jedzenie Ticket Restaurant; kiepsko ze szkoleniami. Pozdrawiam

@abc

Stwierdziłeś, że o zarobkach się nie wypowiesz, ale jednak zachęcam Cię, żebyś to zrobił. W ten sposób na pewno pomógłbyś osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Ursa Polska. Na ich stronie widnieje informacja, iż w dniach 25-26 kwietnia odbyło się spotkanie z kluczowymi Klientami Partnerami Handlowymi firmy URSA. Czy miałeś może przyjemność uczestniczenia w tym wydarzeniu? Napisz coś więcej.

@Asd

Hmm, chciałbym pisze się łącznie...Praca ciekawa ale niełatwa, Ursa nie należy do najtańszych producentów, narzędzi nie ma żadnych.

Jan

Praca niełatwa pod jakim względem? Masz tu na myśli ilość obowiązków, która przypada na jednego pracownika, czy może trudność ich wykonania? Fajnie, że zdecydowałeś się wypowiedzieć w wątku związanym z pracą w firmie Ursa Polska, ponieważ każda informacja zgodna z prawdą może być pomocna dla czytelników tego wątku.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ursa Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystentka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
przyszły kandydat

Jest na pracuj ogłoszenie na stanowisko product manager. Napiszcie czego można się spodziewać w biurze w Warszawie w dziale marketingu? Jaka atmosfera, relacje?

kosynier
@przyszły kandydat

Od dwóch tygodni firma tłumaczy się z wewnętrznej rekrutacji która jeszcze się nie zakończyła a już zaczęła się zewnętrznie

@przyszły kandydat

Obecny wątek dotyczy Ursa Polska w Dąbrowie Górniczej. Zatem zachęcam Ciebie do założenia oddzielnego wątku dotyczącego wspomnianego przez Ciebie oddziału. Ułatwi to komunikacje z osobami zatrudnionymi w Warszawie, a na tym wątku Twój wpis nie będzie wprowadzał innych w błąd. Zrobisz tak?

Kris

Witam.Są jakieś przyjęcia obecnie do waszej firmy na stanowiska produkcyjne?Proszę o konkretne odpowiedzi.Z góry dziękuję

jak tam Fiodor sobie radzi nie wyżera wam żarcia.

@Michał

Napisz proszę, czego konkretnie dotyczy Twoja wypowiedź. Na forum przydatne są wpisy dotyczące pracy w Ursa Polska, warunków zatrudnienia w niej lub atmosfery w firmie panującej. Na ten moment Twój komentarz może okazać się niezrozumiały dla użytkowników. Dlatego podziel się swoją opinią dotyczącą Ursa Polska, uwagami lub spostrzeżeniami.

Ula

Jak się pracuje? Czy pracownik ze stosunkowo małym stażem ma szanse na zatrudnienie?

SL

A Pan Slawomir pracuje w firmie?

xyz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Stan

Firma szuka przedstawiciela na region kuj-pomorski- warto aplikować? Jakie są prawdziwe warunki?

tre
@Stan

to samo pytanie co kolega.

Wieloletni pracownik
@Stan

Warto. Polecam

tre
@Wieloletni pracownik

Napiszesz coś więcej?

Wieloletni pracownik
@tre

A jakich informacji potrzebujesz?

Hanna

@Stan, a jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Wysyłałeś już swoje CV do firmy? Na stronie internetowej firmy nie widziałam aktualnych ogłoszeń o pracę, ale może ktoś z Was ma jakieś informacje o obecnie prowadzonych rekrutacjach (oprócz wspomnianej rekrutacji na przedstawiciela handlowego)?

Hanna

@Szok, rozumiem, że nie jesteś pracownikiem Ursa Polska, tak? @Jasiek, co ma na celu Twój komentarz? Pracowałeś lub pracujesz w Ursa Polska? Co jeszcze możecie powiedzieć na temat tego pracodawcy oraz warunków, jakie oferuje? Czy praca w tej firmie jest ciężka i stresująca? Czy pracownikom stwarzane są realne możliwości rozwoju?

Szok

Sanepid wkrótce zajmie się tym zakładem. Emisja zanieczyszczeń na 100 % przekroczona! Dziś święto Boże Ciało a na Ząbkowice poszedł siwy smierdzący dym!!!! Żeby Was szlag trafił truciciele! Już zostały powiadomione odpowiednie służby!!!!

Jasiek

Nie ma ludzi niezastąpionych!!

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Hanna

@Mietek Mobbing to poważny zarzut w stronę firmy Ursa Polska. Mam nadzieję, że znasz definicję mobbingu. Niemniej jednak, chciałabym Cię prosić, abyś napisał w jaki konkretnie sposób doświadczyłeś w firmie Ursa Polska mobbingu oraz czym on się przejawiał. Zależy nam na tym, aby opinie było zarówno merytoryczne, ale także prawdziwe. Więc, aby Twoja była wiarygodna, wypadałoby abyś podał jakieś szczegóły.

Możecie opisać aktualną sytuację Ursa Polska Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Mietek

Kolejni cenni ludzie odchodzą a kadra mobberów nadal robi swoje.

xyz

Witam, szukam opinie bardziej bieżący jaka sytuacja panuje w firmie na stanowisku pH. Jakie warunki zatrudnienia. -ile wizyt dziennie -targety czy realne ? - korzystanie prywatnie z floty ? -kierownictwo na północnym wschodzie jaka współpraca ? - Dużo tabelkę, raportów i siedzenia w domu z crm ? Z góry dzieki za odpowiedz

Zenek

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Ursa Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ursa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ursa Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 112 ocen.

Ursa Polska Sp. z o.o.