Opinie o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ursa Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ursa Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ursa Polska Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Dorota

Nie polecam pracy w tej firmie.

@Dorota

Okej, fajnie że tu wpadłaś i napisałaś opinię. Może to jednak jakoś uargumentujesz? :) Chętnie się dowiem co Ci nie pasowało.

Siwy

Dlaczego dyr HR nie zajmie się rotacja na magazynie?? Kier magazynu stosuje (usunięte przez administratora) i każdy trzyma mordę w kubeł!!! Kiedy się za ten (usunięte przez administratora) weźmiecie!!!

An
@Siwy

Dyr HR jest daremna więc niczym się nie zajmie

Były

Racja

@Piti
@Siwy

Dyr HR jest zbyt zajęta trzymaniem się swojego stołka i nie ma czasu na nic innego

@@Piti

To nie w porządku. Przełożony jest też po to żeby pomóc w rozwiązywaniu problemów pracowniczych, a nie pilnowanie swojej posady. Ktoś w ogóle się do niej zgłaszał i mówił co się dzieje?

Proces
@Tomasz

Wszyscy powinni iść do niej z magazynu i przedstawić co się dzieje. Nie może być tak że jeden mały człowiek robi swój prywatny (usunięte przez administratora)w miejscu pracy

@Proces

No to chyba czas najwyższy! Daj znać jak to się skończyło i czy w ogóle tam poszliście.

Q
@An

Potwierdzam, dba tylko o własne dobro, a wiedza.... Daremna

Nowy ład
@Q

Myślicie że obecny dział HR dobrze nowy ład ogarnia? Ja im jakoś nie ufam

Ola
@Nowy ład

Wiele działów HR zmaga się teraz z trudnościami polskiego bałaganu

Franciszek
@Ola

Zaczęło się od niewłaściwego traktowania pracowników magazynu przez kierownika, a zeszło na dział HR, który notabene został pod koniec zeszłego roku mocno przemeblowany prawda? Ciekawe z jakiego powodu, bo z tego, co wyczytałem na zarobki narzekać nie można w firmie, skoro w księgowości płacą powyżej 4500 brutto. Ale relacje międzyludzkie to zdaje się, że już zupełnie inna bajka, zresztą widać trochę po forum, że ludzie skłóceni i z pretensjami jedni do drugich.

Oferta na pracownika produkcji???? Mieszkam blisko i nigdy wcześniej nie widziałem ofert na takie stanowisko w tej firmie. A teraz co chwilę jakieś wolne wakaty w różnych działach

Czy nowa główna księgowa już została znaleziona? Bo moja mama jest chętna. Mieszkamy w Ząbkowicach. Można jeszcze CV przesłać? Na jaki adres?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Ursa Polska Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystentka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Edyta

Ciągle widać oferty pracy na księgową, czyżby księgowość cała się wymieniała jak niedawno kadry???? Który dział kolejny???? Kiedyś to była porządna firma a teraz wszyscy uciekają

@Edyta

To, że są oferty nie oznacza, że wymienił się cały dział. No co ty? Prócz księgowej szukają jeszcze kogoś do księgowości? Wiesz jaka jest kasa na tym stanowisku?

@Tomasz

Ale nie zawsze kasa się liczy...

Ewka
@Zychu

Liczy się też atmosfera a w tej firmie już lepiej nie będzie. Dobre czasy poszły w niepamięć.

Teresa
@Ewka

Czemu atmosfera kiepska? I czy tak tylko w tym dziale księgowości, czy gdzie indziej też? To jednak głównie zależy od ludzi, więc jeśli są jakieś napięcia, to chyba trzeba przysiąść i wyjaśnić.

@Teresa

Tylko nie ma z kim przysiąść i wyjaśnić, nie ma nikogo takiego, takich osób już tu nie ma.

@Zychu

A moim zdaniem zawsze. Nikt nie pracuje dla samej idei. Jak nie zarobisz to się nie utrzymasz. Napiszesz więcej konkretów o zarobkach? Please.

@Zychu

To co? Nie ma w firmie żadnych osób z którymi można by się dogadać? Może jakaś integracja by pomogła?

@Tomasz

Ale jaka integracja? Z kim mamy się integrować? Z Hr który ma wszystko gdzieś? Czy z przełożonymi, którzy dbają tylko o siebie? Praca ciężka,podwyżki pożal się Bozę, czas na zmianę.

nowy
@Tomasz

Wiadomo, że trzeba zarobić. Ale tu pieniądze są raczej średnie.

pawel

Nie szukają.

@nowy

Dalej mam nadzieję piszecie o księgowości? Moim zdaniem średnie pieniądze dla księgowej w dzisiejszych czasach to jakieś 4,5 tys. Będzie tyle u Was?

X.

@X.

Czyli ile? Tajemniczy użytkownik, trzeba za język ciągnąć...

Gosia

Czy firma dba o atmosferę między współpracownikami? Czy praca w biurze jest w elastycznych godzinach? Model pracy hybrydowej zostanie na stałe?

Jakie są warunki pracy na stanowisku mechanika? Trudna praca? Jest ktoś kto może nowego przeszkolić? Wysłałem CV i czekam

Janusz 69

Firma poszukuje wolontariuszy pracujących w nadgodzinach za darmo nie mechaników????

Elżbieta
@Janusz 69

Drogi Januszu, Ty pytasz czy stwierdzasz? Niewiele wynika z Twojego komentarza, a na pewno wiele osób chciałoby się dowiedzieć co miałeś na myśli. Czyżby wyzysk?

Ostatnio dużo ofert pracy się pojawia. Firma się rozwija czy pracownicy uciekają?

tomasz

a z jakiego powodu uciekają? zarobki? atmosfera? inne powody?

@tomasz

No właśnie. I jeszcze czemu uciekają akurat z produkcji, bo są ogłoszenia na operatorów i elektryków. A księgowość i kadry jakoś się trzymają. Żadnej rotacji nie widać, choć tak pisał @Pracownik

@Piti
@Justyna

@tomasz , bo kto miał uciec z biura, to już uciekł

@Kandydat

tak - zwijają się zwłaszcza z magazynu!!! bo tam jest pogrom!!

@Justyna

Kadry się trzymają???? To jakiś żart???? Całe kadry się wymieniły w ciągu kilku miesięcy. Obecne niby specjalistki lepszej posady nigdzie nie znajdą to się trzymają

Justyna

Po co się tak emocjonujesz, już Piti napisał, że to dlatego, że odszedł z biura kto miał odejść. Lepiej patrz na magazyn, co tam się zadzieje.

Kik

Wszyscy stąd uciekajcie

Zak
@Kik

Co się dzieje, ze wszyscy mają uciekać? Jeszcze nigdy nie było tylu złych info o Ursie

@Zak

Ja też się zastanawiam, bo myślałem o składaniu CV. Chodzi o pieniądze, bo trochę obawiam się, że mało płacą? Nie wiesz ile można wyciągnąć na okresie próbnym?

O którym magazynie piszecie, o magazynie celnym koniec Lini?

Jaka atmosfera panuje w firmie Ursa Polska Sp. z o.o.? Widziałam kolejne ogłoszenia na Gratka.pl, jakie umieścili 7 listopada. Jak wygląda rotacja?

Rotacja ostatnio duża, szczególnie w dziale kadr i płac

Natalia

A z czego wynika ta duża rotacja w tym dziale? Wspomniałeś, że 'ostatnio'. Czyli w ostatnim czasie się coś pozmieniało w Ursie? Jeśli tak, to co takiego i jaki był tego powód?

Czy Ursa Polska Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Niedługo będzie zatrudniać wszystkich jak leci bo nikt nie będzie chciał tu pracować

Pani Agato W, tęsknimy za Panią!! Nikt nie wierzy w to co się podziało. Długo to jeszcze będzie trwało?? Kiedyś opinia o tej firmie była naprawdę dobra nie to co teraz.

Natalia

Jest to forum publiczne i niestety osoby niezwiązane z firmą nie będą wiedziały kto to jest Pani Agata i co się stało. Możesz wyjaśnić o co pytasz pisząc czy długo to jeszcze będzie trwało? Napisz też proszę dlaczego według Ciebie opinia o firmie kiedyś była dobra a nie to co teraz. Co się zmieniło?

Czy pracodawca Ursa Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

moderator

zatrudnij sie i sprawdz a nie pytaj glupio

Kiedyś sporo szkoleń było. Teraz jest całkiem nowy dział hr to cholera wie jak to będzie.

Janka

Całkiem nowy dział hr? Co się stało?

@Janka

Fajne koleżanki odeszły przez panią DYREKTOR HR. Dużo się zmieniło od zeszłego roku. Teraz ciężko uzyskać pomoc od nowych specjalistek. Dopiero się wdrażają.

AB

I znów szukają kogoś do działu HR?!?!

Gg

Masakra co się dzieje w tym dziale. Tyle lat był spokój a teraz??? Szok

Kik
@Gg

A co się dzieje? Dajcie znać

Hmm
@Kik

DYREKTOR HR wykończyła kolejną kompetentną osobę.

@Hmm

Nie polecamy pracy w dziale personalnym w tej firmie

Rezydent

za czasow SL bylo super!

Były
@Rezydent

Za czasów SL to był dopiero dramat, popytajcie byłych już pracowników a było ich sporo tak szybko odchodzili.

Ciekawy
@Były

A kto to jest SL? Na jakim stanowisku pracował?

PH

Jakie warunki mają przedstawiciele w Ursa?

Teo

Witam, czy oprócz hejtu etc, można liczyć na jakąkolwiek opinie o pracy, zarobkach, oraz atmosferze na stanowisku operatora wózka widłowego? Pozdrawiam.

Już tam byłem

Ryży nie kombinuj, bo dostaniesz w ryj

@Już tam byłem

Twoja wypowiedź jest niezgodna z regulaminem GoWork. Może zostać całkowicie usunięta. Swoją drogą nie wnosi również nic do tego wątku. Jeśli jednak chcesz podzielić się swoim zdaniem z potencjalnymi kandydatami to napisz po prostu jak oceniasz tego pracodawcę?

Już tam byłem
@Już tam byłem

Przepraszam. Miałem napisać w bizię :-)

@Już tam byłem

To raczej nie zmieniłoby zbyt wiele. Ludzie na tym forum, tak jak ja, szukają zwykle info o pracodawcy. Napiszesz w końcu, jak oceniasz Ursa, jakie oferują wynagrodzenie itp?

moderator
@Ewa

to sie zatrudnij w stopjob i bedziesz usuwac madralo z lajpkowic

Henryk

Czy macie w firmie jakiś socjal? Jaką umowa jest na początek?

Wieloletni pracownik
@Henryk

Socjal jest wypasiony. Karta do restauracji co miesiąc ładowana, do tego medicover dla całej rodziny

@Wieloletni pracownik

@wieloletni pracownik trochę bzdury piszesz. Jak dla całej rodziny Medicover?? Na szeregowym stanowisku masz podstawową opiekę medicover tylko dla pracownika a nie dla rodziny. Dla rodziny owszem jak sobie zapłacisz

@456

@456 A możesz napisać, ile kosztuje dopisanie do ubezpieczenia jednego członka rodziny? Czy takie rozwiązania są praktykowane? Z góry dzięki.

@Ewa

Niestety nie pamiętam, ale nasz dział HR jest w stanie podać takie informacje

@456

Płacisz kilka złotych, nie pamiętam, 30 czy 50 max , i nie czekasz z dzieckiem do lekarza , tylko z aplikacji mobilnej wybierasz termin dla Ciebie odpowiedni i tyle . Medicover naprawdę dba o pacjenta

Xyz
@Wieloletni pracownik

Socjal wypasiony?dobre!!!.Karta ładowana co miesiąc super!!!Medicover dla całej rodziny... Szkoda ,że jeszcze zapomniałeś napisać o kawie i cherbacie raz na kwartał...Gratulacje....

@Xyz

Prócz pakietu socjalnego są też inne dodatki takie jak premie uznaniowe, które mogą podwyższyć wynagrodzenie? Napisz co sprawia, ze jesteś zadowolony z pracy, a co chciałbyś zmienić lub poprawić.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Kkk

Całe wynagrodzenie masz na koncie , wypłaty są bardzo szybkie , zazwyczaj 4 każdego miesiąca już masz kasę na koncie. Natomiast doładowanie karty do restauracji, zawsze jest pierwszego

Jak jest z awansem w Ursa Polska Sp. z o.o.?

raz dwa trzy

Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli mówisz tak samo jak Twój przełożony lub dyrektor, potrafisz przekonująco wierzyć w to co mówią i robią, ale jednocześnie nie masz swojego zdania, a do tego potrafisz świetnie się podlizywać to szanse na awans zawsze są (o ile będzie jakaś restrukturyzacja). Wyższe stanowiska obstawione są pewniakami, które nie mają swojego kręgosłupa moralnego tylko wypełniają wolę Dyrektora. Do tego musisz być osobą całkowicie poświęcającą się firmie, mieć bardzo słabe życie osobiste, przyjaźnić się z właściwymi osobami z firmy. Ewentualnie, posiadanie "haków" też pomaga w awansach.

miki
@raz dwa trzy

święta prawda, ale już niedługo, nadchodzi czas na dyrektora i jego wiernych pazi

Kkk

To jest praca dla tych co lubią monotonię . Jak nauczysz się jednego, tak możesz tam 20 lat siedzieć na jednym stanowisku. Pracowałem tam 2 lata i szans na awans nie widzielm. Znaczy ci po rodzinie przyjęci awansują i to od razu znacznie wyżej bez zachowania tzw drabinki ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Ursa Polska Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ursa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ursa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ursa Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 112 ocen.

Ursa Polska Sp. z o.o.