WROPAK

Opinie o WROPAK

KR Nowy wpis

Całkiem niedawno pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalistki ds. sprzedaży. Chciałabym tutaj zaaplikować. Widzę, że firma wymaga od kandydata wykształcenia wyższego. Obojętnie w jakim kierunku ono ma być? Jeśli chodzi o awans, to jak najwcześniej od zatrudnienia jest możliwy? Ile czasu musi upłynąć? Jestem zdeterminowana i zależy mi na progresie.

FD Nowy wpis

Przeczytałem mnóstwo komentarzy i nadal ciężko mi sobie wyrobić zdanie o firmie. Jaka pensja brutto jest oferowana na dziś(podstawa + dodatki) dla kierowcy-magazyniera? Piszą systemie premiowym i nagrodach kwartalnych. Jak to się przekłada na kwoty? W tamtym roku pytano tutaj o wyrównanie pensji zasadniczej do minimalnej krajowej. Czyli zarobki oscylują w granicach najniżej, tak? No i jeszcze jeden ciekawy dla mnie temat:D Możliwość rozwoju i awansu. Faktycznie ktoś z was awansował z magazyniera? Wiecie jak jest, często w ofertach o tym piszą firmy, a wychodzi jak wychodzi ;-) Pzdr

Nowy wpis

@FD

Zasady wynagradzania opisujące ideę że wynagrodzenie u nas w firmie jest zależne od kwalifikacji pracownika oraz od oceny jego pracy przy posiadanych kwalifikacjach przez przełożonego w skrócie jako model opisane są m.in. na https://www.gowork.pl/wropak,922964/zasady_oceny_i_wynagrodzenia Nie podajemy również w naszych ogłoszeniach proponowanego wynagrodzenia i zgodnie z opisem procesu rekrutacji na https://www.gowork.pl/wropak,922964/proces_rekrutacji szczegóły określania wynagrodzenia, polityka zmiany wynagrodzenia i awansu prezentowana jest na pierwszym spotkaniu gdy prezentujemy naszą firmę. Wiem że dla wielu system nasz jest nowością ale w moje ocenie kandydat go rozumie. System okresowej oceny wzrostu kompetencji jest ścieżką kariery mam nadzieję że jasną dla pracownika, przykładowo na poruszonym stanowisku magazyniera jest 13 szczebli zależności wynagrodzenia od oceny 14 kryteriów kwalifikacji i kompetencji pracownika. Te zasady są znane pracownikom naszej firmy. Jeżeli Pana pytanie dotyczy chęci zatrudnianie w naszej firmie to proszę złożyć ofertę na praca@wropak.pl plus proszę kontakt do mnie na jtm@wropak.pl. Jeżeli oferta spełni nasze oczekiwania na dane stanowisko to osobiście wytłumaczę Panu na spotkaniu rekrutacyjnym wszystkie wątpliwości dotyczące sposobu wynagradzania, premiowania, oceny i awansu u nas w firmie. Pozdrawiam Tomasz Młyński

Anonimowy

Od kiedy prywatne życie pracownika ma związek z dostaniem pracy? Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam wypytana o rodzine i o zajmowane przez nich stanowiska. Kpina jaki niski poziom reprezentuje ta firma. Nie polecam marnować tam czasu.

@Anonimowy

Dziękujemy za uwagi które weźmiemy pod uwagę w procesie rekrutacji. Celem rekrutacji jest wybór z pośród kandydatów i zawarcie umowy o długoletniej współpracy. Wiemy jednak, że na decyzje o wyborze osoby ma wpływ wiele czynników które chcemy poznać w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Pytamy o wiele obszarów z życia kandydata które nie zawsze są opisane w CV. Pytamy m.in. o kompetencje twarde związane z danym stanowiskiem, ukończone uczelnie i szkolenia, znajomość języków, posiadane czynne prawo jazdy jak również o historie zatrudnienia. M.in. pytamy o miejsca zamieszkania gdyż z doświadczenia wiemy że duża odległość do pracy może komplikować utrudniać naszą współpracę. Mogą pojawiać się również pytania dotyczące zainteresowań kandydata, jego terminowej możliwości podjęcia pracy w firmie WROPAK jak również inne tematy, które są wynikiem toczącej się rozmowy. Jeżeli na rozmowie kwalifikacyjnej pojawią się np. pytania dotyczące przerw w okresach zatrudnienia czy też inne trudne pytania dla kandydata , to oczywiste jest, iż nie ma obowiązku udzielania odpowiedzi. Nie jest Naszym celem uzyskiwanie informacji prywatnych , jednak rozumiemy że granica może być bardzo płynna i indywidualnie interpretowana przez kandydata. Pani interpretacje pytań uwzględnimy w przyszłych rozmowach rekrutacyjnych, każda uwaga jest dla nas cenna. Pozdrawiam – Halina Młyńska

Meg
@WROPAK

Nie ma czegoś takiego jak płynna interpretacja przy tego rodzaju pytaniu! Jak widać jest to standard, ja poza nim zostałam zapytana czy mam i czy planuje dzieci. Kompletny brak taktu i profesjonalizmu. Już początek rozmowy powoduje że zbiera się na mdłości. Trzeba być desperatem żeby po pierwsze odpowiedzieć, po drugie zatrudnić się w takim miejscu.

PQ
@Meg

Serio? Przecież to prywatna sprawa i takie pytanie w ogóle nie powinno paść na rozmowie. Prócz tego dowiedziałaś się chociaż jaka umowa albo zarobki? Czy na pierwszym spotkaniu nie poruszali tego tematu?

Meg
@PQ

Dowiedziałam się że jest umowa o pracę, chociaż to było zawarte w ogłoszeniu. Jeśli chodzi o zarobki miałam podać swoje oczekiwania, ale z drugiej strony nie padła żadna, nawet orientacyjna kwota.

@PQ

Podzielamy Pani stanowisko i w czasie rekrutacji nigdy nie pytamy o plany posiadania dzieci przez kandydatki do pracy w naszej formie. Jeżeli jednak opisana sytuacja miała miejsce to proszę o bliższe szczegóły bezpośrednio na mój adres jtm@wropak.pl. W naszej firmie produkcyjnej gdzie dominuje fizyczny charakter pracy kobiety stanowią blisko 30 % załogi. Jest dla wszystkich oczywiste że kobiety jako matki mają szersze obwiązki niż ojcowie i nie jest to dla nas przeszkoda w zatrudnianiu kobiet. O posiadaniu dzieci w większości opowiadają same kandydatki na pierwszym spotkaniu gdzie prezentujemy zakres obowiązków na rekrutowanym stanowisku, prezentujemy naszą firmę ale i poznajemy kompetencje kandydata ale i jego hobby , zainteresowania. Oczywiście może się zdarzyć, że zakres rozmowy jest w efekcie oceniony negatywnie przez kandydata co nie jest dla nas celem i z tego powodu jesteśmy otwarci aby poznać w pełni ocenę spotkania i inną niż nasza interpretacje celu rozmowy kwalifikacyjnej. Z poważaniem Tomasz Młyński

@PQ

Pytania o plany posiadania dzieci przez kandydatkę do pracy w naszej firmie nie padają na żadnym etapie rekrutacji. Stosowana procedura rekrutacji jest opisana na https://www.gowork.pl/wropak,922964/proces_rekrutacji?_gl=1*13hwkyt*_up*MQ..*_ga*MTk3MTIyNjQ1LjE3MDYwMzQwOTQ.*_ga_S7CMEGERSW*MTcwNjAzNDA5My4xLjAuMTcwNjAzNDA5My4wLjAuMA.. i polecamy się z nią zapoznać przed spotkaniem rekrutacyjnym, jeżeli do zakresu i opisu procesu rekrutacji są pytania to polecam je zadań na adres praca@wropak.pl postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć Proces składa się z 3 etapów gdzie na drugim prezentujemy zakres obowiązków na danym stanowisku pracy , prezentujemy firmę oraz poznajemy kandydata lub kandydatkę do pracy. Na tym etapie po zaprezentowaniu jaka praca będzie wykonywana pytamy jakie są oczekiwania finansowe kandydata lub kandydatki. Podane oczekiwania finansowe są elementem oceny oferty kandydata lub kandydatki i w wielu sytuacjach wpływają na decyzje o zakończeniu na tym etapie negocjacji wiedząc że nie będziemy mogli spełnić z naszej strony zbyt wysokich dla nas wymagań finansowych. Jeżeli 2 etap jest oceniony przez strony pozytywnie i jest szansa na osiągnięcie porozumienia dotyczącego wynagrodzenia za pracę to jest kolejne spotkanie ( trzeci etap ). Do trzeciego etapu najczęściej zapraszamy 2-4 osoby. Nie zawsze ten etap kończy się zawarciem umowy o pracę. Ustalone warunki finansowe są poufne jak inne wynagrodzenia pracowników naszej firmy. Pozdrawiam Tomasz Młyński

Nowy wpis

@Meg

Zgodnie z informacją o naszej procedurze procesu rekrutacji informacje o oferowanym wynagrodzeniu jest przekazywana na trzecim etapie rekrutacji czyli na drugim spotkaniu. Zaproszenie do tego etapu jest wynikiem oceny pierwszego spotkania w tym oceny możliwości spełnienia oczekiwań finansowych o które pytamy w czasie pierwszego spotkania. Na wielu stanowiskach szczególnie produkcyjnych mamy macierze kwalifikacji z których wynika wynagrodzenie , założenia do zasad wynagradzania i oceny są opisane na; https://www.gowork.pl/wropak,922964/zasady_oceny_i_wynagrodzenia, są jednak stanowiska na które propozycja wynagrodzenia wynika z oceny kompetencji i potencjału kandydata lub kandydatki którą poznajemy na pierwszym spotkaniu co na tym etapie często uniemożliwia złożenie propozycji wynagrodzenia i jest ono składana na drugim spotkaniu rekrutacyjnym. Pozdrawiam Tomasz Młyński

Czy pracownicy w WROPAK dogadują się między sobą?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Na rozmowie o pracę w tej firmie stawiłam się trzy razy. Za każdym razem Pani właścicielka cały czas mówiła, że firma WroPAK to najlepsza firma, jakie zajmuje miejsca w rankingach itp, nie dała dojść do słowa. Każda rozmowa była bardzo długa i w sumie z każdej nie wynikało nic. Przy przedstawieniu zarobków oraz planów sprzedażowych zostało to przekazane w bardzo niezrozumiały dla mnie sposób, w sumie chyba specjalnie niezrozumiale. Nie warto podejmować pracy w tej firmie - bardzo duże wymagania, ciśnienie na wszystko. Atmosfera po wejściu do firmy bardzo napięta.

czy wynajmuje mieszkanie, jakie mam plany na przyszłość związane z mieszkaniem we Wrocławiu, pytania o poprzednią pracę.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Kiedy wyrównacie pensję zasadniczą do najniższej krajowej? Jest już marzec a pracownicy na umowę o pracę mający najniższą krajową wciąż pracują za tyle co w tamtym roku. Wyrównajcie albo zróbcie aneksy do umów z najniższym wynagrodzeniem bez premii. Kreatywność Waszego biura rachunkowego trochę mija się z przepisami i chyba Państwowa Inspekcja Pracy powinna się temu przyjrzeć.

Bardzo dziękuję za uwagę odnośnie wynagrodzenia w naszej firmie lecz jest ona niesprawiedliwa i nieprawdziwa. Zzapewne wynika z odmiennej interpretacji przepisów dotyczących minimalnego wynagrodzenia stąd pozwolę sobie na przekazanie naszej interpretacji stosowanych przepisów. Od 1 stycznia 2023 minimalne wynagrodzenie wynosi brutto 3490 zł. Dla żadnej z umów w naszej firmie nie ma potrzeby do jej zmiany i zmiany wynagrodzenia w celu spełnienia wymogów wynikających z podniesienie kwoty minimalnego wynagrodzenia do 1 stycznia 2023. Na dzień 1 stycznia 2023 nieliczni Pracownicy na najprostszych stanowiskach mieli wynagrodzenie z umów zawartych w 2022 roku w wysokości brutto 3960 zł a więc o 470 zł wyższe od wynagrodzenia minimalnego obowiązującego od 1 stycznia 2023. Definicja wynagrodzenie minimalnego regulują przepisy Art. 6 USTAWY o minimalnym wynagrodzeniu za pracę z dnia 10 października 2002 r. Do wynagrodzeń osobowych wypłacanych pracownikom z tytułu stosunku pracy lub stosunku służbowego GUS zaliczył w między innymi: wynagrodzenia zasadnicze w formie czasowej, akordowej, prowizyjnej i innej, dodatki za staż pracy oraz inne dodatki (dodatkowe wynagrodzenia) za szczególne właściwości pracy, szczególne kwalifikacje lub warunki pracy, premie i nagrody regulaminowe i uznaniowe, Minimalne wynagrodzenie określane urzędowo dotyczy „wynagrodzenia minimalnego” a nie jego składowych np. minimalne wynagrodzenie zasadnicze. Wynagrodzenie zasadnicze może być nawet 1 zł plus premia, jednak wypłacone wynagrodzenie nie może być niższe niż kwota minimalna. Umowy stosowane u nas w firmie zawierają 2 składowe; wynagrodzenie zasadnicze zależne od oceny kompetencji oraz premię zależną od miesięcznej oceny pracownika. Istotą jest wypłata minimalnego wynagrodzenie i w tym zakresie wszyscy Pracownicy otrzymali je w wysokości przewyższającej minimalne wynagrodzenie obowiązujące od 1 stycznia 2023, jeżeli jednak byłoby inaczej to pilnie proszę zgłosić zastrzeżenia do otrzymanego wynagrodzenie po 1 stycznia 2023 do naszego Działu Kadr. Nasze służby kadrowe są do dyspozycji aby przekazać niezbędne informacje o prawnych aspektach ustalania wynagrodzenia i wg nas portal Gowork nie jest odpowiednim miejscem do wyjaśniania wątpliwości finansowych które oczywiście każdy Pracownik ma prawo mieć. W lutym 2023 jak w latach ubiegłych w naszej formie następuje aktualizacja ocen Pracowników w wyniku której są zmiany wynagrodzenia zasadniczego. Dodatkowo w związku z sytuację zewnętrzną podjęliśmy decyzje o zmianie tabel wynagrodzeń w wyniku czego wszyscy Pracownicy w naszej firmie w marcu 2023 dostali podwyżki co nie jest dzisiaj standardem na rynku w bardzo trudnym i nie pewnym gospodarczo okresie. Z poważaniem Tomasz Młyński

Rekrutacja

Ekstra jakby potencjalny rekruter/ pracodawca poszanowal również czas kandydata i wykonal feedback z wynikiem rekrutacji zgodnie z opisem. Obie strony powinny się poszanować

@Rekrutacja

Proces rekrutacji prowadzimy wg procedury opisanej na https://www.gowork.pl/wropak,922964/proces_rekrutacji , na obecnie trwającą rekrutacje w ciągu 2 tygodni wpłynęło ok 250 ofert z których do drugiego etapu wybraliśmy 8-10 ofert. Aktualnie nie deklarujemy informowania wszystkich oferentów z pierwszego etapu że Ich oferta nie uzyskała naszej pozytywnej oceny szczególnie gdy trwa kilku tygodniowy proces rekrutacji. Po pierwszym etapie zapraszane są do drugiego etapu wybrane osoby i niestety często na tym etapie kandydat "dowiaduje się" gdzie złożył ofertę gdyż wiele składanych ofert jest seryjnie na wiele stanowisk bez analizy branży, oczekiwań pracodawcy , lokalizacji firmy. Osoby które zostały pozytywnie ocenione w drugim etapie oraz po tym etapie wyraziły chęć pracy w naszej firmie biorą udział w trzecim etapie rekrutacji gdzie m.in omawiane są kwestie finansowe. W naszej ocenie osoby biorące udział w drugim i trzecim etapie rekrutacji mają wiedzę o wynikach rekrutacji. M.in obecnie prowadzony proces rekrutacji trwa od miesiąca i zostanie zakończony w przyszłym tygodniu podpisaniem umowy o pracę jako sukces i ostatni etap rekrutacji. Oczywiście jesteśmy zainteresowani wszelkimi uwagami kandydatów dotyczącymi naszej procedury rekrutacji i proszę o takie konstruktywne uwagi na adres praca@wropak.pl Tomasz Młyński

Czy WROPAK organizuje staże dla studentów?

w naszej firmie od kilku lat głównie w okresie wakacji organizowane są staże zawodowe dla uczniów szkół poligraficznych. W roku 2022 mieliśmy kilku stażystów w dziale produkcji, w dziale logistyki i magazynowania oraz w pionie graficznym ( DTP ) Za staże organizowane w 2021 dostaliśmy podziękowanie od Centrum Kształcenie Zawodowego https://www.wropak.pl/pl/aktualnosci/organizacja-stazy-zawodowych-we-wropak-pażdziernik-2021 w przypadku chęci odbycie u nas stażu indywidualnego prosimy o kontakt na adres praca@wropak.pl Tomasz Młyński

Czy jest możliwość home office?

Yani

Jak wyglądają stawki na pracownika produkcji? Jest szansa zarobić z 3500 zł do ręki ?

@Yani

w firmie Wropak zasady wynagradzania Pracowników produkcji reguluje tzw. macierz kompetencji gdzie jest określona grupa maszyn i czynności dla danego stanowiska z przypisaną "wagą" punktacja trudności obsługi. Każdy Pracownik okresowo jest oceniamy i od ilości zdobytych punktów zależy Jego wynagrodzenie , więcej szczegółów na https://www.gowork.pl/wropak,922964/zasady_oceny_i_wynagrodzenia . Wielu Pracowników na produkcji zarabia na rękę 3500 zł i więcej, ale muszą wykazać się kompetencjami w zakresie obsługiwanych urządzeń tak więc nie oferujemy takiego wynagrodzenia na start Pracownikom bez kwalifikacji oczekiwanych na danym stanowisku. W procesie rekrutacji jest omawiana zasada wyznaczenia wynagrodzenie i można wykonać symulacje jego wzrostu na danym stanowisku w odniesieniu do zdobywania określonych umiejętności . Zapraszam do aplikowania na praca@wropak.pl . Tomasz Młyński

No może mnie poniosło, nie jest aż tak źle

Meryl
@WROPAK

A czy kobiety też są mile widziane i też mogą liczyć na stawki od 3500? A nawet i więcej też chętnie zarobię. Szukam pracy przyjaznej ale i z możliwością zarobienia. Nie pracowania dla kogoś za " (usunięte przez administratora)".

@Meryl

Rekrutując do naszej firmy głównym elementem oceny są rzeczywiste kompetencje na oferowane stanowisko. Oferowane stawki wynagrodzenie są w szerokim przedziale kwot i są zależne od kompetencji Pracownika oraz oceny wykonywanej pracy. Płeć nie ma znaczenia w procesie rekrutacji choć może determinować kompetencje kandydata ( zdolności techniczne ) lub stwarzać ograniczenia np w przypadku pracy fizycznej ( podnoszenie paczek, montaż ciężkich elementów maszyny ). Obecnie w dziale technologii produkcji 2/3 stanowisk zajmują kobiety a na produkcji na stanowisku "Drukarz" 1/4 obsady stanowią kobiety. Zapraszam do kandydowania do pracy w naszej firmie aktualne ogłoszenie są na https://www.wropak.pl/pl/o-nas/kariera , oferty proszę wysyłać na adres praca@wropakl.pl Tomasz Młyński

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu WROPAK?

Janka

Zaakceptować niskie stawki ????

@Janka

Rekrutacje do naszej firmy na różne stanowiska jest prowadzona na portalach np. pracuj.pl oraz jest na naszej stronie https://www.wropak.pl/pl/o-nas/kariera osoby zainteresowane mogą skorzystać z formularza który jest udostępniony na https://www.gowork.pl/wropak,922964/wniosek_o_pezyjecie_do_pracy i wysłać go na adres praca@wropak.pl Ze względu na dużą ilość ofert odpowiadamy na wybrane oferty proponując spotkanie w firmie gdzie poznajemy kompetencje kandydata do pracy oraz prezentujemy firmę , warunki pracy, zakres obowiązków oraz warunki i zasady wynagradzania za wykonywana pracę. Zasady wynagradzania w dziale produkcji, w dziale logistyki i magazynowania są określone i sformalizowane w dziale handlowym zależne od indywidualnych efektów pracy Handlowca. Decyzja o zatrudnieniu jest decyzją obustronną a akceptacja propozycji wynagrodzenie zależna od zakresu wykonywanej pracy oraz oceny kompetencji kandydata do określonej pracy jest indywidualną decyzją zatrudnianej osoby. Tomasz Młyński

Jolanta

Jeśli w 2021 pracownik produkcji z kwalifikacjami przy obsłudze konkretnych maszyn zarabiał 3,5 tys brutto, to ile w tym roku? Pamiętając, że najniższa krajowa to 3010 brutto...

@Jolanta

Wynagrodzenie pracowników produkcji regulują zasady oparte na "macierzy kompetencji" która uwzględnia stopień trudności obsługiwanych maszyn oraz indywidualną ocenę kompetencji obsługi danej maszyny lub wykonywanej czynności. Od uzyskanej oceny zależne jest wynagrodzenie. Bardziej szczegółowy opis jest na ; https://www.gowork.pl/wropak,922964/zasady_oceny_i_wynagrodzenia . Tabele w wynagrodzeniem dla danego stanowiska są corocznie indeksowane i miało to miejsce w naszej firmie w marcu 2022. W wyniku aktualizacji oceny kompetencji i indeksacji były dokonane zmiany wynagrodzeń. W naszej firmie najniższe oferowane wynagrodzenie jest wyższe o min 20% niż najniższa krajowa i jest oferowane na stanowiska do prac z niewymagającymi kompetencjami. Tomasz Młyński

Klaus Barbie

Taki typowy polaczkowaty Januszex.

Agnieszka
@Klaus Barbie

To znaczy? Napiszesz coś więcej?

GoniewicZ

Czy firma ma możliwość Multisport?

Czy WROPAK ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak obowiązują określone godziny pracy: dział handlowy , administracje , biuro obsługi klienta , pion zarządzania produkcja od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 16 natomiast produkcja pracuje od poniedziałku do piątko na dwie zmiany od godziny 6 do 14 i od 14 do 22 , magazyn od 7 do 20 Tomasz Młyński

Jak wygląda sprawa grafiku w WROPAK. Czy pracodawca idzie na rękę?

W firmie Wropak Dział Produkcji pracuje na 2 zmiany od poniedziałku do piątku, oraz 1 zmiana w sobotę gdy są bieżące potrzeby . Pierwsza zmiana pracuje od godziny 6 do 14 , druga od 14 do 22. Dział Handlowy, Dział Logistyki i magazynowania oraz Administracja pracuje od godziny 8 do 16. Tomasz Młyński

Johny

Witam, ostatnio pojawiło sie kilka ogloszeń z Wropaku. Miedzy innymi na inkjet, na którym się znam bardzo dobrze. Branża poligraficzna we Wrocławiu jest trochę hermetyczna stąd chciałbym tutaj zapytać o zarobki zanim wyślę CV. Dodam, że mam wieloletnie doświadczenie w poligrafi na różnych stanowiskach.

@Johny

W związku z rozwojem naszej firmy oraz w związku z uruchomieniem w ostatnich tygodniach nowych maszyn w tym kolejnej maszyny do przemysłowego druku etykiet metodą cyfrową atramentową prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk. Obecnie jest jeszcze 1 miejsca na operatora maszyny do druku cyfrowego wiec proponuje złożyć ofertę. Zgodnie z informacjami m.in w zakładce Rekrutacja na pierwszym etapie nie informujemy o proponowanym wynagrodzeniu , oczekujemy że kandydat określi swoje oczekiwania finansowe oraz przede wszystkim swoje atuty na dane stanowisko. Na spotkanie zapraszamy wybrane w pierwszym etapie rekrutacji osoby gdzie są przedstawiane warunki finansowe oraz szczegółowy zakres wymagań i obowiązków na danym stanowisku. Zapraszam do aplikowania , urządzenia są bardzo nowoczesne a pojęcie druku ink jet bardzo szerokie u nas wykorzystywane jest do druku etykiet samoprzylepnych na roli. Tomasz Młyński

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w WROPAK?

W trakcie 3 miesięcznego okresu próbnego następują wzajemna ocena Pracownika i Pracodawcy i jeżeli strony są zgodne podejmowana jest decyzja o dalszej współpracy. Po okresie próbnym podpisywana jest z Pracownikiem umowa na czas określony w wymiarze od 12 do 33 miesięcy i okres zależny jest od oceny Pracownika w czasie okresu próbnego. Po okresie zatrudnienie na czas określony ( maksymalnie 36 miesięcy ) podpisywana jest umowa na czas nieokreślony.

..............................

TAK NA PEWNO INFORMUJECIE PRACOWNIKA O SZKODLIWYCH WARUNKACH TAKIE UPOŚLEDZONE OSOBY JAK NP POMOCNIK ARTUREK PRACUJĄ A DOBRYCH LUDZI SIĘ ZWALNIA PRAWDA JEST TAKA POŁOWA LUDZI TAM PRACUJE POŁOWA BIERZE KASĘ ZA NIC KAŻDY KAŻDEGO POD PIER ALA ,KAMERY SĄ WSZĘDZIE DYREKTOR (usunięte przez administratora) ZERO POLEMIKI NAWET NIE DA CI DOJŚĆ DO SŁOWA WŁĄŚCICIEL TEŻ SŁOMA Z BUTÓW WYCHODZI PRZEZ OSTATNIE 2 LATA PRZESZŁO TAM Z 40 PRACOWNIKÓW A ZATRUDNIA KOŁO 25 OSÓB PRODUKCJA O CZYMŚ TO ŚWIADCZY PRACA JEST PROSTA JAK CEP ALE GÓRA WSZYSTKO PSUJE

Praca tu to dno...dla właścicieli liczą się tylko i wyłącznie handlowcy i cała reszta nierobów z góry ...cały dzień spędzają w kuchni (4 z 8h pracy) a ty zwykły pracownik produkcji niebedziesz miał czasu w spokoju zjeść i będziesz zarabiał 2.400zl jednoczesnie traktowany jak śmieć!!!!

Dzień dobry, dziękujemy za wpis. Pana/ Pani słowa są dla nas bardzo krzywdzące, ponieważ wszystkich pracowników traktujemy, jako cenny kapitał firmy. Staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki zatrudnienia oraz na bieżąco reagować na ich potrzeby, a także sytuację, w której się wszyscy znaleźliśmy. Robimy wszystko, by obecna rzeczywistość pracy w czasie epidemii koronawirusa znacząco nie wpłynęła na pracę przedsiębiorstwa, jednocześnie zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Informujemy, że każdy pracownik przed jego zatrudnieniem jest informowany o warunkach pracy, wynagrodzeniu i rodzaju umowy. W tym względzie opieramy się na przepisach prawa pracy. Jeśli miałby/ miałaby Pan/ Pani jakiekolwiek pytania czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem praca@wropak.pl lub jtm@wropak.pl Pozdrawiam Tomasz Młyński

Dziewczyny jaki styl panuje w WROPAK?

Rokoko

Kraul, żabka... Niektórzy pływają też stylem grzbietowym.

Lidia
@Rokoko

Ale masz poczucie humoru. To się oczywiście chwali, ale czasami trzeba jednak nieco poważniej podejść do niektórych kwestii. Zapewne pracujesz w WROPAK, co dobrze by się składało, bo szukam rzetelnych informacji. Aktualnie można się tam ubiegać o stanowisko Specjalisty ds. handlowych. Orientujesz się może, jak duże trzeba mieć doświadczenie w tej materii, by dostać tę pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o WROPAK - Wrocław

• Jak się pracuje w WROPAK?

Zobacz opinie na temat firmy WROPAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WROPAK?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WROPAK?

Kandydaci do pracy w WROPAK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WROPAK