Addlander Polska Sp. z o.o.

Opinie o Addlander Polska Sp. z o.o.

berta

Addlander/ A9/ fortunoff Nie płaci za czynsze, ma kilka spółek. Oszust. Uważajcie.

Aloes

Właściciel agencji Addlander / Agencja A9 to człowiek, który snuje plany rozwoju, lepszego wynagrodzenia i obiecuje Ci wszystko ale prawda wygląda inaczej. - wyzyskuje pracowników (każdy powinien pracować 24h na dobę i być ciągle pod telefonem) - płaci poniżej średniej krajowej każdemu - na jednym stanowisku masz obowiązki 3-4 różnych stanowisk - wymaga byś podczas pracy dźwigał/a jego rzeczy, które nałogowo kupuje na allegro (stare meble) - nie szanuje ludzi - nie szanuje czasu wolnego - nie szanuje pracy pracowników Nie polecam nikomu! Nawet na początek, lepiej iść na kasę w markecie.

Jakim pracodawcą była dla Ciebie firma Addlander Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój szczery komentarz.

Zostaw opinię o Addlander Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Addlander Polska Sp. z o.o.