Opinie o Arpro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arpro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arpro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpro Sp. z o.o. w Wrocław

Mateusz

Pracowałem przez tą firmę dwa razy jako kurier w DHL. Praca ogólnie nie za lekka kobieta raczej nie polecam. Co do zarzutów że firma ma pracownika głęboko gdzieś to się nie zgodzę. Zawsze jak człowiek zadzwoni i się zapyta to dostanie odpowiedź co i jak przelewy na czas. Przez w sumie dwa lata nie otrzymałem diety na czas może z dwa trzy razy maja być do piątku a przyszla w poniedziałek. Wyplata zawsze na czas!! Jak ktoś nie umie czytać do kiedy ma wypłatę to jego problem. (w dhl do 15 dnia roboczego miesiąca) w praktyce do 20 dnia miesiąca. Zawsze jest i nie na problemu. Co do kontaktu to ja dzwonie i nigdy nie ma problemu. Kawa na lawe i zawsze jest rozwiązanie problemu. Np poprzednia wypłatę miałem 120€ za mało telefon i na następny dzień wyrownanie. Wiec dla mnie żaden problem jeśli pracodawca umie przyznać się do błędu i go naprawić. Kontakt z biurem i koordynatorem jak najbardziej ok jak ktoś oczekuje ze będzie się go będzie niańczyć to się grubo zawiedzie. Zawsze można zadzwonić bezpośrednio do szefa jego numer jest dostępny. Co do noclegów firma je załatwia i z diet trzeba sobie samemu opłacać wiec każdy może zmienić miejsce zamieszkania wiec nie widzę powodów do narzekań. Ktoś ma daleko czy nie podoba mu się może sam poszukać i zmienić miejsce zamieszkania. Ogólnie firma jak dla mnie jak najbardziej ok oceniam w skali do 5 na 4.5

Ulka

Podpowiecie coś o pracy dla szwaczki w Niemczech?

Auris

Widze ze aktywnie udzielacie sie na forum, szkoda ze tak aktywnie nie zajmujecie sie ludzimy ktorzy dla was pracuja,chyba dlatego jestescie tak malo po informowani skoro wiekszosc czasu spedzacie na internecie starajac sie udowodnic ze jest inaczej niz ludzie o was mowia.. nie wiem co to dziwna strategia... Druga sprawa jak sie od kogos wymaga imie i nazwisko to trzeba sie najpierw samemu przedstawic, i dlaczego bardziej wam zalezy na nazwisku niz na udowodnieniu ze ktos was oczernia i niema racji?? Bardziej wam zalezy na zemscie?? W takim razie odpowiedzcie mi i innym tutaj jak to u was jest z meldunkiem?? I czy zwrociliscie juz pracownika za badania lekarskie?? Bo mieliecie na to tydzien a po miesiacu pieniedzy dalej nie mieli... I w jakiej odleglosci od pracy zalatwiliscie mieszkania dla ludzi o ile mozna napisac ze to wy zalatwiliscie..mozna bybtak dlugo ale i tak napiszecie ze to nie prawda itd...

@Auris

1/ Za badania lekarskie pieniądze zostały zwrócone tak jak to było ustalone z pracownikami. Zwróciliśmy pieniądze wszystkim, którzy dostarczyli do nas oryginały faktur. Nie było wyznaczonego tygodniowego terminu na zwrot za badania. Zwracamy za badania dopiero wtedy jak dotrą do nas oryginały faktur. 2/ My nikogo nie meldujemy. 3/ Nasi pracownicy otrzymują diety na wynajęcie mieszkania w określonej wysokości. O ile piszemy o tej samej pracy to średnia dieta za dzień przepracowany wynosi około 39 euro. Pomagamy wyszukać najtańsze kwatery w miarę blisko od miejsca zatrudnienia. Jeżeli pracownikowi pasuje dana kwatera, to ją rezerwujemy. Jeżeli komuś nie pasuje zaproponowany przez nas nocleg to może sobie sam wynająć gdzie chce i za ile chce. My nie płacimy za noclegi. My wypłacamy diety, za które pracownicy wynajmują i opłacają sobie noclegi. 4/ Żeby udowodnić , że ktoś nas oczernia musimy znać imię i nazwisko danej osoby. Jeżeli będziemy je znali, możemy odnieść się do napisanych pomówień naszej firmy.

Auris
@ARPRO

A ja wiem ze wasz super hiper poinformowany pan z biura we Wroclawiu mowil kazdemu pracownikowi ze pieniadze za badania beda w ciagu tygodnia, a ludzie czekali miesiac bo ksiegowa miala taki kaprys... Wy nikogo nie meldujecie?? Wiec skoro zatrudniacie ludzi bez jezyka informujecie ich o tym ze jak ich zatrzyma policja za brak meldunku sa nie ciekawe konsekwencje?!!? Szukacie najtansze kwatery blisko miejsca pracy?? Czy naprawde w calym hannowerze nie ma kwater ze trzeba ludzi wywalic 25 km od hannoweru a na dodatek zatrudnic ludzi bez auta twierdzac ze z kims tam beda sobie dojezdzac?? I z tego co mi wiadomo to i tak ta kwatera nie byla od was bo wy nic nie mieliscie...brawo... I teraz najwazniejsze pytanie .. Do ktorego dnia miesiaca wyplacacie wyplaty pracownika?? Bo z tego co wiem do 15 kazdego miesiaca, a dzisiaj jest 16 i wasi pracownicy nie nie maja wyplat!! I wlasnie to pokazuje jak u was szanuje sie ludzi! A wstrzymywanie wyplat jest karane ... Wiec czas pokaze...

@Auris

1/ Wynagrodzenie jest wypłacane do 15 dnia ROBOCZEGO każdego miesiąca. Zazwyczaj pierwszą część większą, wypłacamy do 5 dnia każdego miesiąca a drugą część jak prześle nam rozliczenie księgowa, nie później niż do 15 dnia ROBOCZEGO. Otrzymał Pan umowę, w której dokładnie jest to zapisane. PROSZĘ DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ UMOWĘ i nie rozsiewać plotek i pomówień. 2/ W Hanowerze pracuje dla nas kilkanaście osób i nie mają żadnych uwag ani problemów. 3/ Jeżeli Panu nie podoba się zaproponowana przez nas kwatera, może Pan sobie sam wynająć co Pan chce i gdzie Pan chce. My płacimy diety a pracownicy decydują co z nimi zrobią. 4/ O jakich konsekwencjach Pan pisze. Jeżeli Pan wynajmuje pokój w Hotelu to nikt Pana nie zamelduje w urzędzie meldunkowym. Proszę napisać konkretne pismo i się przedstawić na adres email naszej firmy lub przesłać pocztą a nie ciągle nas pomawiać na tym portalu !!!

Olo
@Auris

Ja pracuje dla ARPRO. Zarabiam około 2400 Euro na reke i wszystko jest OK. Jeżeli nie pasuje ci praca to poszukaj sobie innej.

blabla
@ARPRO

ja pracuje w hanoverze i jest ciezko i jeszcze marna placa w dhl dobrze ze ostatni miesiac

@Auris

Do wszystkich piszących na forum. Proszę skierować oficjalne pisma do firmy ARPRO ze swoimi problemami. Na wasze pisma otrzymacie odpowiedzi. Jeżeli wyrazicie zgodę wasze pismo razem z naszą odpowiedzią zamieścimy na tym forum, bez waszych danych osobowych.

Iwona

A jak w takim razie prezentują się wrażenia osob, które niedawno rozpoczęły prace dzięki Arpro? W sieci jest dostępnych wiele ofert - zapotrzebowanie na pracowników jest naprawdę spore. Wszelkie bieżące opinie są w takich chwilach kluczowe dla podejmowania takich decyzji - szczególnie w przypadku osób, które nigdy nie podejmowały pracy poza granicami kraju.

@Iwona

Firma Arpro Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik przy montażu i oklejaniu food trucków. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Dziekuje,ale chyba nie

"Osoby te nie zgłaszają nam żadnych problemów..." Czyli nikt nie mowi ze sa problemy w zatrudnieniu przez ta firme, nawet na forum?... OMG...

Iwona

@Eskimos jak rozumiem - piszesz to z dużą ironią. Mino wszystko to pytanie jest nadal ważne i aktualne z punktu widzenia pracowników, którzy w obecnej porze roku rozważają pracę w Arpro.

Iwona

@Amin jak długo mieszkałeś w tych namiotach? Co w takim razie dzieje się z pracownikami zimą i jak daleko znajdowały się one od miejsca pracy?

Eskimos
@Iwona

Zimą firma oferuje Iglo z pełnym wyposażeniem, mikrofala, kuchenka gazowa, lodówka, tv. W czasie wolnym wyprawa na jelenie.

Iwona

@pracownik, a jak wygląda kwestia znajomości języka? Czy żeby pojechać trzeba go dość dokładnie znać, czy wystarczy podstawowa znajomość? Dla osób, które wyjeżdżają pierwszy raz, to na pewno istotne informacje, które mogą pomóc podjąć im decyzję o wyjeździe.

Rolnik

Czy ktoś coś wie o pracy w rolnictwie

Bono

Współpracuję z ARPRO już 4 lata. Jestem zadowolony.

Ja jadę ponownie do nich do pracy. Proponują dość dobre zarobki. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc. W Polsce niestety nie zarobię ponad 10 000 zł miesiecznie.

Jako posierednik pracy, ktory zatrudnia ludzi na terenie niemiec i nie wymaga od pracownikow jezyka chcecie by szukali sobie innego lokum jak im nie pasuje? Nie meldujecie ich?? Nie no dobrze ze sa takie fora i mozna sie dowiedziec zanim sie przyjmie od was prace.

@Ania

Wyszukujemy najtańsze kwatery w miarę blisko pracy. Problem jest w tym, że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje. Albo łóżko za małe, w pokoju są 3 osoby a ktoś chce spać w jedynce. Za daleko do pracy itd. Ludzie mają do dyspozycji diety na noclegi. Jeżeli komuś nie podobają się warunki noclegu to możemy mu zamówić hotel o wyższym standardzie.

I mnie nie ma

Wlasnie koncze kontrakt wiec dodam cos od siebie, duzo rzeczy ktore napisal gosciu szybciej w zasadzie sie zgadadza, ludzie z biura we wroclawiu malo kumaci szczegolnie ten M. caly co ma ciagle problemy, gada jak za kare i generalnie malo wie a udaje nie wiadomo kogo, kasa ogolnie zawsze dochodzi ale nie systematyczznie w tak jak bylo mowione, jak czytam takie teksty typu zarabiam 2400 na rekke to domyslam sie kto o kogo chodzi, tacy sa tu najlepsi, przyjechal bez jezyka wszystko ma w (usunięte przez administratora) byle miec wyplate, i takich ludzi szuka arpro, byle do nich nie dzwonic nic nie pytac i wtedy jest najlepiej. Odradzam kazdemu dobremu ziomeczkowi.

bido

Ja pracuję dla ARPRO i wszystko jest OK.

Arpro ziom

Teraz nagle chcecie rozmawiac?? Ale wy smieszni jestescie!!! Rece opadaja !! To juz przechodzi ponizej krytyki... Pan z biura z Wroclawia zreszta dobry kolega szefa firmy rozmawia za kare!! Robi wielka łaske ze odpowie na jakie kolwiek pytanie o ile zna odpowiedz... A wy teraz nagle chcecie rozmawiac?? Bo co bo ludzie na forum czytaja?? Zadawalem duzo pytan przed wyjazdem i w trakcie kontraktu i zawsze mieliscie problem z odpowiedzią!!! A teraz odpowiedzcie tutaj na forum ludzia ktorzy czytaja jak zalatwiacie mieszkania dla pracownikow w Hamburgu i jak w Hanowerze!! Co mowocie w Polsce przed wyjazdem a co sie okazuje na miejscu?? I gdzie jest kordynatorka!? Wszystko na telefon .. ZENADA!!

@Arpro ziom

Proszę podać imię i nazwisko i otrzyma Pan odpowiedź. Pisze Pan o Hamburgu. My nie zatrudniamy ludzi w Hamburgu tylko w Hanowerze. Ludzie normalnie pracują i nie zgłaszają żadnych problemów. Kto ma jakieś pytania pisze do nas email i otrzymuje odpowiedź.

@Arpro ziom

Wybrał Pan drogę kontaktu z nami poprzez forum to Panu tu odpiszemy. Proszę podać Pana imię i nazwisko.

Iwona

Dobrze, że pracownicy mogą na forum aktywnie skomunikować się z pracodawcą @APRO może jednak warto zachęcić do kontaktu przez biuro? Imię i nazwisko nic tutaj nie da, na forum każdy może zamieszczać komentarze.

@Iwona

Tylko, że pracownik nie chce przez biuro. Wybrał drogę poprzez forum. Jeżeli taka forma mu pasuje to mu odpiszemy na forum, tylko musimy znać jego imię i nazwisko. Tak było w przypadku " Bodecki ". Zgłosił problem na forum podał imię i nazwisko i otrzymał odpowiedź na forum.

Arpro ziom

To co dzieje sie w tej firmie to poprostu jest nie do opisania! W zyciu nie pracowalem dla tak nie kompetetnej firmy ... Odradzam wszystkim! To jest jedna wielka zbieranina znajomych ktorzy maja totalnie wszystko w (usunięte przez administratora) zalezy im tylko na tym aby pracownik wyjechal do pracy i tu juz sie ich praca konczy, nie zgadza sie nic co bylo ustalone przed wyjazdem. Brak osoby decyzyjnej ktora pomoze ... Kordytatotka to wielka pomylka, na zakladzie jak sie wspomni " pani jola" to wszyscy niemcy parskaja smiechem..wszystko zalatwiane na tel pracownicy zdani sami na siebie a gdzie w ogloszeniu podali ze nie wymagaja jezyka, zwlekaja z wyplatami pieniedzy, na kazde skargi prosby lub pomoc zbywaja wszystkich, szefostwo dramat w biurze ich koledzy ktorzy klamia na potege i maja cie za smiecia... Naprawde nie polecam nikomu

@Arpro ziom

Proszę napisać jak się Pan nazywa w celu odniesienia się do Pana pomówień. W pracy, którą Pan opisuje pracują inni ludzie i nie zgłaszają żadnych problemów.

Bodecki

Witam zostałem skierowany do pracy w Czechach dokładnie firma DENSO przez agencje EDYMAX za pośrednictwem Arpro. Arpro nie ponosi żadnych konsekwencji związanych z zatrudnieniem tak mi powiedzieli po rozmowie telefonicznej dlatego pytam jak moge odzyskac swoje uczciwie zarobione pieniadze od marca na nie czekam uczciwie sie z nimi rozliczyłem . Szczerze nie polecam firma dziadowska biora tylko kase za posrednictwo a jak masz problem to mają cie w DUPIE pozdrawiam. Bogdan Kaczyński oszukany

@Bodecki

Napisał Pan 2 e-maile do DENSO i otrzymał Pan od nich odpowiedź. 5.06.2017 zadzwonił Pan do nas twierdząc, że jeszcze nie przelali Panu pieniędzy. Nasz pracownik wyjaśnia, dlaczego do tej pory nie otrzymał Pan reszty wynagrodzenia.

@Bodecki

Dowiedzieliśmy się, że uciekliście Państwo z pracy, nie oddaliście kluczy do hotelu i butów monterek. Nie rozliczyliście się za noclegi.

alicja84

Witam. Czy wybiera sie ktos do pracy w Czechach przez firme Arpro ( Praca przy produkcji w Czecha - Liberec )????

Zostaw merytoryczną opinię o Arpro Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Arpro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arpro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arpro Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 45 ocen.

Arpro Sp. z o.o.