Arpro Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Arpro Sp. z o.o.

Auris

Widze ze aktywnie udzielacie sie na forum, szkoda ze tak aktywnie nie zajmujecie sie ludzimy ktorzy dla was pracuja,chyba dlatego jestescie tak malo po informowani skoro wiekszosc czasu spedzacie na internecie starajac sie udowodnic ze jest inaczej niz ludzie o was mowia.. nie wiem co to dziwna strategia... Druga sprawa jak sie od kogos wymaga imie i nazwisko to trzeba sie najpierw samemu przedstawic, i dlaczego bardziej wam zalezy na nazwisku niz na udowodnieniu ze ktos was oczernia i niema racji?? Bardziej wam zalezy na zemscie?? W takim razie odpowiedzcie mi i innym tutaj jak to u was jest z meldunkiem?? I czy zwrociliscie juz pracownika za badania lekarskie?? Bo mieliecie na to tydzien a po miesiacu pieniedzy dalej nie mieli... I w jakiej odleglosci od pracy zalatwiliscie mieszkania dla ludzi o ile mozna napisac ze to wy zalatwiliscie..mozna bybtak dlugo ale i tak napiszecie ze to nie prawda itd...

Olo
@Auris 16.08.2017 19:08
A ja wiem ze wasz super hiper poinformowany pan z biura we Wroclawiu mowil kazdemu pracownikowi ze pieniadze za badania beda w...

Ja pracuje dla ARPRO. Zarabiam około 2400 Euro na reke i wszystko jest OK. Jeżeli nie pasuje ci praca to poszukaj sobie innej.

blabla
@ARPRO 16.08.2017 20:56
1/ Wynagrodzenie jest wypłacane do 15 dnia ROBOCZEGO każdego miesiąca. Zazwyczaj pierwszą część większą, wypłacamy do 5 dnia k...

ja pracuje w hanoverze i jest ciezko i jeszcze marna placa w dhl dobrze ze ostatni miesiac

Iwona

A jak w takim razie prezentują się wrażenia osob, które niedawno rozpoczęły prace dzięki Arpro? W sieci jest dostępnych wiele ofert - zapotrzebowanie na pracowników jest naprawdę spore. Wszelkie bieżące opinie są w takich chwilach kluczowe dla podejmowania takich decyzji - szczególnie w przypadku osób, które nigdy nie podejmowały pracy poza granicami kraju.

@Iwona 25.09.2017 17:40

Do wszystkich piszących na forum. Proszę skierować oficjalne pisma do firmy ARPRO ze swoimi problemami. Na wasze pisma otrzymacie odpowiedzi. Jeżeli wyrazicie zgodę wasze pismo razem z naszą odpowiedzią zamieścimy na tym forum, bez waszych danych osobowych.

Dziekuje,ale chyba nie

"Osoby te nie zgłaszają nam żadnych problemów..." Czyli nikt nie mowi ze sa problemy w zatrudnieniu przez ta firme, nawet na forum?... OMG...

Iwona

@Eskimos jak rozumiem - piszesz to z dużą ironią. Mino wszystko to pytanie jest nadal ważne i aktualne z punktu widzenia pracowników, którzy w obecnej porze roku rozważają pracę w Arpro.

Iwona

@Amin jak długo mieszkałeś w tych namiotach? Co w takim razie dzieje się z pracownikami zimą i jak daleko znajdowały się one od miejsca pracy?

Eskimos
@Iwona 30.08.2017 06:52

Zimą firma oferuje Iglo z pełnym wyposażeniem, mikrofala, kuchenka gazowa, lodówka, tv. W czasie wolnym wyprawa na jelenie.

Iwona

@pracownik, a jak wygląda kwestia znajomości języka? Czy żeby pojechać trzeba go dość dokładnie znać, czy wystarczy podstawowa znajomość? Dla osób, które wyjeżdżają pierwszy raz, to na pewno istotne informacje, które mogą pomóc podjąć im decyzję o wyjeździe.

Rolnik

Czy ktoś coś wie o pracy w rolnictwie

Bono

Współpracuję z ARPRO już 4 lata. Jestem zadowolony.

Ja jadę ponownie do nich do pracy. Proponują dość dobre zarobki. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc. W Polsce niestety nie zarobię ponad 10 000 zł miesiecznie.

Ania

Jako posierednik pracy, ktory zatrudnia ludzi na terenie niemiec i nie wymaga od pracownikow jezyka chcecie by szukali sobie innego lokum jak im nie pasuje? Nie meldujecie ich?? Nie no dobrze ze sa takie fora i mozna sie dowiedziec zanim sie przyjmie od was prace.

@Ania 17.08.2017 19:31

Wyszukujemy najtańsze kwatery w miarę blisko pracy. Problem jest w tym, że zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje. Albo łóżko za małe, w pokoju są 3 osoby a ktoś chce spać w jedynce. Za daleko do pracy itd. Ludzie mają do dyspozycji diety na noclegi. Jeżeli komuś nie podobają się warunki noclegu to możemy mu zamówić hotel o wyższym standardzie.

I mnie nie ma

Wlasnie koncze kontrakt wiec dodam cos od siebie, duzo rzeczy ktore napisal gosciu szybciej w zasadzie sie zgadadza, ludzie z biura we wroclawiu malo kumaci szczegolnie ten M. caly co ma ciagle problemy, gada jak za kare i generalnie malo wie a udaje nie wiadomo kogo, kasa ogolnie zawsze dochodzi ale nie systematyczznie w tak jak bylo mowione, jak czytam takie teksty typu zarabiam 2400 na rekke to domyslam sie kto o kogo chodzi, tacy sa tu najlepsi, przyjechal bez jezyka wszystko ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byle miec wyplate, i takich ludzi szuka arpro, byle do nich nie dzwonic nic nie pytac i wtedy jest najlepiej. Odradzam kazdemu dobremu ziomeczkowi.

Jestem na nie.

Ja pracuje dla arpro i nie jestem zadowolony.

@Jestem na nie. 15.08.2017 11:25
Ja pracuje dla arpro i nie jestem zadowolony.

Jeżeli nie jest Pan zadowolony z pracy dla ARPRO to proszę się zwolnić i poszukać sobie innej pracy.

bido

Ja pracuję dla ARPRO i wszystko jest OK.

Arpro ziom

Teraz nagle chcecie rozmawiac?? Ale wy smieszni jestescie!!! Rece opadaja !! To juz przechodzi ponizej krytyki... Pan z biura z Wroclawia zreszta dobry kolega szefa firmy rozmawia za kare!! Robi wielka łaske ze odpowie na jakie kolwiek pytanie o ile zna odpowiedz... A wy teraz nagle chcecie rozmawiac?? Bo co bo ludzie na forum czytaja?? Zadawalem duzo pytan przed wyjazdem i w trakcie kontraktu i zawsze mieliscie problem z odpowiedzią!!! A teraz odpowiedzcie tutaj na forum ludzia ktorzy czytaja jak zalatwiacie mieszkania dla pracownikow w Hamburgu i jak w Hanowerze!! Co mowocie w Polsce przed wyjazdem a co sie okazuje na miejscu?? I gdzie jest kordynatorka!? Wszystko na telefon .. ZENADA!!

@Arpro ziom 12.08.2017 20:29

Proszę podać imię i nazwisko i otrzyma Pan odpowiedź. Pisze Pan o Hamburgu. My nie zatrudniamy ludzi w Hamburgu tylko w Hanowerze. Ludzie normalnie pracują i nie zgłaszają żadnych problemów. Kto ma jakieś pytania pisze do nas email i otrzymuje odpowiedź.

@Arpro ziom 12.08.2017 20:29

Wybrał Pan drogę kontaktu z nami poprzez forum to Panu tu odpiszemy. Proszę podać Pana imię i nazwisko.

Iwona

Dobrze, że pracownicy mogą na forum aktywnie skomunikować się z pracodawcą @APRO może jednak warto zachęcić do kontaktu przez biuro? Imię i nazwisko nic tutaj nie da, na forum każdy może zamieszczać komentarze.

@Iwona 10.08.2017 14:06

Tylko, że pracownik nie chce przez biuro. Wybrał drogę poprzez forum. Jeżeli taka forma mu pasuje to mu odpiszemy na forum, tylko musimy znać jego imię i nazwisko. Tak było w przypadku " Bodecki ". Zgłosił problem na forum podał imię i nazwisko i otrzymał odpowiedź na forum.

Arpro ziom

To co dzieje sie w tej firmie to poprostu jest nie do opisania! W zyciu nie pracowalem dla tak nie kompetetnej firmy ... Odradzam wszystkim! To jest jedna wielka zbieranina znajomych ktorzy maja totalnie wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zalezy im tylko na tym aby pracownik wyjechal do pracy i tu juz sie ich praca konczy, nie zgadza sie nic co bylo ustalone przed wyjazdem. Brak osoby decyzyjnej ktora pomoze ... Kordytatotka to wielka pomylka, na zakladzie jak sie wspomni " pani jola" to wszyscy niemcy parskaja smiechem..wszystko zalatwiane na tel pracownicy zdani sami na siebie a gdzie w ogloszeniu podali ze nie wymagaja jezyka, zwlekaja z wyplatami pieniedzy, na kazde skargi prosby lub pomoc zbywaja wszystkich, szefostwo dramat w biurze ich koledzy ktorzy klamia na potege i maja cie za smiecia... Naprawde nie polecam nikomu

@Arpro ziom 29.07.2017 07:00

Proszę napisać jak się Pan nazywa w celu odniesienia się do Pana pomówień. W pracy, którą Pan opisuje pracują inni ludzie i nie zgłaszają żadnych problemów.

Bodecki

Witam zostałem skierowany do pracy w Czechach dokładnie firma DENSO przez agencje EDYMAX za pośrednictwem Arpro. Arpro nie ponosi żadnych konsekwencji związanych z zatrudnieniem tak mi powiedzieli po rozmowie telefonicznej dlatego pytam jak moge odzyskac swoje uczciwie zarobione pieniadze od marca na nie czekam uczciwie sie z nimi rozliczyłem . Szczerze nie polecam firma dziadowska biora tylko kase za posrednictwo a jak masz problem to mają cie w DUPIE pozdrawiam. Bogdan Kaczyński oszukany

@Bodecki 05.06.2017 10:16

Napisał Pan 2 e-maile do DENSO i otrzymał Pan od nich odpowiedź. 5.06.2017 zadzwonił Pan do nas twierdząc, że jeszcze nie przelali Panu pieniędzy. Nasz pracownik wyjaśnia, dlaczego do tej pory nie otrzymał Pan reszty wynagrodzenia.

@Bodecki 05.06.2017 10:16

Dowiedzieliśmy się, że uciekliście Państwo z pracy, nie oddaliście kluczy do hotelu i butów monterek. Nie rozliczyliście się za noclegi.

alicja84

Witam. Czy wybiera sie ktos do pracy w Czechach przez firme Arpro ( Praca przy produkcji w Czecha - Liberec )????

Iwona

@Katarzynarozumiem, że byliście zadowoleni ze współpracy z Arpro. A czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak ona przebiegała?

Katarzyna

Powiem tak z ARPRO pracowalismy wraz z mezem w Czechach i w Austrii potem Niemcy i nigdy nie bylo problemu sa uczciwi to co deklaruja zawsze sie wywiazuja. Wyplata jest na czas. Nigdy nie.mielismy problemu . Teraz mamy zamiar jechac do Czech .Firma naprawde godna polecenia. Z czystym sumieniem polecam

Iwona

@Pracujący jakie są Twoje doświadczenia ze współpracy z firmą Arpro? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych warunków zatrudnienia.

Iwona

@Irekchętnie dowiemy się również jak wyglądała Twoja rozmowa o pracę. Trudno było się dostać?

Maciek

Irek
@Maciek 02.02.2017 13:44
Czy ktoś pracował przez tą firmę w Czechach? Widzę, że mają całkiem ciekawą ofertę 2500 netto, jakie warunki, ktoś coś?...

Ja zaczynam, praca jest ok , zatrudnienie w czeskiej firmie. Wynagrodzenie 14300 kC brutto + 3000 KC premii + dodatki za święta, 2 zmianę, pracę w nocy i i inne . Razem powinno wyjść około 2 300 - 2700 zł .

alf
@Irek 17.02.2017 14:11

Irek A na jakim stanowisku pracujesz i jaki system godzinowy pracy czy to jest stała praca,potrzebuja tam jeszcze,kasa jest na czas?na konto czy do ręki odpisz jak możesz

Daniel

Ja pracuję w ARPRO, wszystko jest OK.

Pracujący

Panie ( Nie ) obozowicz . 9 euro brutto + 24 euro diety za przepracowany dzień. Jak Pan masz 11 jurków to około 7,8 do ręki. U nich wychodzi około 6,5 do ręki + 3 euro ( wychodzi z diety na godzinę) czyli razem dają do ręki 9,5 . Coś Pan słabo latasz po tych Niemczech jak schylasz się do roboty za 11 jurków brutto.

bob

Ja pracowałem w DHL do końca roku i wszystko było w porządku. A ty musiałeś być blisko z szefem ("pieniądze otrzymane od pracodawców niemieckich, pracownikom, finansuje swoje interesy.") skoro masz takie informacje albo to tylko twoje przemyślenia. Tylko po co pisać takie głupoty? No chyba tylko po to żeby szkalować firmę .

cudanakiju
@Pracujący 17.01.2017 21:33

ta tyle zależy co komu jak leży jak ktoś chce dorobić sie jakiejś tam emerytki w niemczech lepiej mieć wiecej euro brutto co sięrówna mniej do reki ale wieksza emerytka ty se tera do reki wiecej wezmiesz ale na stare lata to h*** dostaniesz, ale jak ktoś na krótko i chce szybko przyrobić to wiadomo lepiej do łapy wiecej wziąść

(Nie) obozowicz

Widzę , że firma wzięła się za spamowanie "Panie NIco" (czytaj ARPRO ). Trafiłem na tą stronę , bo firma zamieściła żebracze ogłoszenie. Praca ślusarza/ szlifierza koło Frankfurtu nad menem i stawka 9 euro brutto.... To chyba jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] koncentracyjny. Obecnie też latam po rajchu przez inną wrocławską firmę jako ślusarz , ale mam 11 jurków brutto. Do tego gwarantują jednoosobowe pokoje do spania . To co przeczytałem na tej stronie to kompromitacja. Takimi sprawami zajmuje się Wojewódzki urząd pracy ( to nie pomyłka). Oni zajmują się kontrolą agencji pracy i w każdej chwili mogą im zawiesić koncesję

BoXer

Też dostałem Propozycje pracy w Hamburgu Na kurierce ,Wiesz może kolego jak tam wygląda kwestia stopów (paczek)dziennie ?? Bo ja nie dopytałem w tej kwestii.

blazej

mam jechac z tej firmy jako kurier do hamburga prosze o opinie

gok

Ja to się zastanawiam czy wypłata jest u nich terminowa.

Tomek

Jedzie ktoś do pracy jako szlifierz do chemnitz? Piszą ze,stawka od 7-10euro na rękę czyli kto dostanie to 10euro. W której odlewnia znajduje się praca bo już byłem w chemnitz i jedna odlewnia to nie wypał. Mam doświadczenie w pracy na odlewnia żeliwa szlifierz ponad 5lat doświadczenia

USA2020

Mieszkanie i umowa i to, gdzie jest haczyk, jeśli jest

USA2020

wie ktoś coś na temat pracy w pralni w Austrii?

Amin
@USA2020 28.06.2016 17:47
wie ktoś coś na temat pracy w pralni w Austrii?

Mieszkanie w namiotach malych 6 osobowym rodzinne namioty dla rodziny na wczasy namioty uzywane przemakaja dziurawe bez wyposazenia a jak zajedziesz na miejsce to musisz po smietniku wyposazenia szukac firma sie toba nie interesuje nie wyplacaja nadgodzin. Kit wciskaja lidziom zeby nikt nie zjechal na poczadku. Nie ma zadnej opieki biura zimno w namiotach .To dwudziesty pierwszy wiek zeby ludzie co pracuja w namiotach mieszkali zaliczek nie chca dawac wyplata okrojona ochlapy a nie wyplata do pracy musisz pieszo bo firma nie zapewnia transportu i mieszkania tez nie

Aśk

Czy ktoś jeździł do pracy jako osoba sprzątająca w hotelu?? Akurat jest oferta: Sprzątanie hotelu i restauracji, Ostseebad Graal-Müritz/Mecklenburg-Vorpommern Mecklenburg-Vorpommern. Praca 5-6 dni w tygodniu.40-45 godzin tygodniowo, możliwość nadgodzin. Darmowe zakwaterowanie w danej miejscowości, inne oddalone o 5km od miejsca pracy. Wynagrodzenie 1200-1400 euro netto.Obowiązki:sprzątanie pokoi, sprzątanie restauracji i lobby,sprzątanie strefy spa Proszę o jakieś wypowiedzi czy warto się starać o prace na takie stanowisko...pieniądze chyba nie małe i zakwaterowanie darmowe..

nita1974s

Witam Czy ma ktoś informacje odnośnie warunków, przy składaniu regałów w Austrii, przedewszystkim czy płacą za faktury bo tam jedzie się na własnej działalności.

bajar
@nita1974s 13.01.2016 10:07

Wybieram się, ale jakoś ciągle przedłużają termin, a wymagane dokumenty mam. Jak coś to pisz na bajar@interia.pl

bajar
@nita1974s 13.01.2016 10:07

Mam szczegółowe dane odnośnie składania regałów w Austrii, ale podane przez biuro. Jak coś to pisz na bajar@interia.pl

w

nie wiem jak jest w tej firmie lecz powiem jedno Z dala od firmy HUGAN WROCAŁAW krętacze oszuści złodzije NIE WYPŁACALNI 100% Sprawa w Sadzie

kazik
@w 08.01.2016 07:51

uważam to sam.oszuści

flejus

warunki byly dobre, ale wyplaty jakos nie dostalem ani inni nie dostali. robcie jak chcecie wasza sprawa, czytajcie tylko umowy dobrze radze. Nawet jak ktos byl zagranica z tych osob to i tak to nic nie dalo. Pisze zeby ostrzec. Wasza sprawa.

flejtus

Nie radze jechać, dużo osób kasy nie dostalo. Czytajcie umowy wszystkie i przepisy krajow.

nita1974s

Witam. Czy może ktoś dostał umowę na wyjazd do montażu regałów do Austrii.

roka
@nita1974s 27.12.2015 16:33
Witam też planuję wyjazd jako monter regałów na sklepy potrzebuję dowiedzieć się więcej szczegółów o tej pracy. Pilne....

Witam, też czekam na odpowiedz na regały ktoś tam może już był ? jak kasa wypłacalni ?

budrys

Nawet nie próbuj. Ja wróciłem teraz w grudniu. Kasy nie mam do tej pory. Mają cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracodawcu się zmoeniają . Z mieszkania wyrzucają jak śmiecia. Ja będę chyba sądownie o pieniądze walczył. Z dala od tej agencji.

kolpo

Mam pytanie czy wybiera się ktoś do pracy jako monter regałów na sklepy i czy ta firma jest uczciwa

renifer
@kolpo 10.12.2015 12:25

tak mySlę o tym i czekam na umowę

Maja

Gruszka, mój mąż szuka pracy za granicą jako pilarz- drwal, jesteśmy zainteresowani orertą firmy Arpro, mogę się jakoś z Tobą skontaktować? :)

on

ktos moze cos napisac o pracy do Pragi przy tłumikach czy warto

byly
@on 17.11.2015 16:51
ktos moze cos napisac o pracy do Pragi przy tłumikach czy warto

nie warto .szkoda zdrowia cpasz pijesz ?dasz rade

byly

Przyjezdzaja sami zule i malolaci pogorszylo sie bardzo,nie ma takiego czegos jak Hotel,masz pokoik na cztery prycze kibel ...co ze masz prace jak mieszkac sie nie da,a z wioska nie ma co rozmawiac,normalny nie da rady.

Adam
@byly 16.11.2015 10:08

byly Widocznie spodziewałeś się 4 gwiazdkowego hotelu w centrum Pragi z darmowym autobusem pod samą fabrykę. Warunki są dobre jak na tyle osób co tu pracuje. Pracodawca opłaca w całości hotel, nie ma problemów z pieniędzmi a często są przed umownym terminem. Nawet jeżeli ktoś potrzebuje zaliczkę to też może dostać. Więc byly nie gadaj, że jest tak źle. Widocznie robić Ci się nie chciało.

Oferty Pracy

Praca dla spawacza Tig Czechy Arpro 2015-10-10 Żródło: Gowork.pl Praga ( ) Praca przy produkcji części samochodowych w okolicach Pragi. Praca 3 zmianowa na okres 3 miesięcy, 157 godzin miesięcznie. Wynagrodzenie: 1100 euro netto i nocleg za darmo. Umowa na warunkach czeskich. Wymagania: -aktualne uprawnienia -gotowość do pracy 3 zmianowej Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy praca4@arpro.pl, w temacie wpisując:  Praca dla spawa Tig, Czechy Więcej informacji pod nr tel.790273163  lu

remigiusz.z

a rozmowa w tej firmie jest ok i pani która ze mną przeprowadzała tą rozmowe to dla tej pani 6 plus świetnie przeprowadzona rozmowa jasne warunki pracy umowa tłumaczona na dwa jeżyki choć znam czeski była poprawnie pisana a pomoc ze strony szefa na 6 plus

remigiusz.z

ja jade do czech i z doświadczenia wiem że to dobra kasa nawet za 12 godz pracy jak na czechy bo agentury czeskie dają 12tyś koron na reke a hotel sprawdzałem jest ok a pośrednik odpowiada prawnie w polsce za pośrednictwo pracy i niegadajcie GŁUPOT ze nie odpowiada

Kamil

pojechał ktoś do tych Czech i może napisać czy to prawda co piszą w ogłoszeniu czy te 900 euro to za prace po 8 godz. czy 12 ??? bo to jest różnica

Bernadetaboinska@wp.pl

Ja skorzystalam z oferty arpro prawie 3 lata temu. I jestem zadowolona. Punktuje na plus.

Zostaw opinię o Arpro Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpro Sp. z o.o.