Opinie o Arpro Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arpro Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arpro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpro Sp. z o.o. w Wrocław

Dominika Nowy wpis

Gdyby chłopak chciał pracować jako kurier to musi czekać za ofertą czy jest jakaś robota od razu? Bo na pracuj.pl znalazł ogłoszenie, ale dodane rok temu. Chodzi konkretnie o Hamburg. W którym dniu miesiąca wypłacana jest pensja, czy jest to kwestia do uzgodnienia? Często zdarzają się nadgodziny, bo widzę że wtedy firma za nie płaci? One są dla osób chętnych?

Mateusz Nowy wpis

Polecam wyjazdy z tą firmą do pracy w Niemczech. 100% pozytywów , bezproblemowo i rzetelnie. Wypłaty na czas i w kwocie jaką uzgodniono. Ogarnięcie tematów podatkowych i pomoc w każdym aspekcie zatrudnienia. Super kontakt z biurem. Jeśli pojawiają się jakieś problemy to zawsze starają się pomóc jak mogą. Po dwóch wyjazdach uważam że można brać w ciemno. Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę w Niemczech i pełne ubezpieczenie bez ściemy. POLECAM

MIKI Nowy wpis

Super Firma, wszystko bardzo szybko załatwione , ubezpieczenie zameldowanie itd z czystym sumieniem mogę powiedzieć że warto korzystać z ich usług , posiadają również 2 firmę w Niemczech App personal gdzie kontakt z Arkadiuszem jest znakomity, pieniądze takie jak na umowie i wypłacone na czas tak jak obiecali

Prz

Bardzo dobra firma, i pracę zorganizuje, i maski dla lekarzy dla kolegi ministra ogarnie za 20% prowizji.

Przemysław
@Prz

Ha,ha. Co ty z tymi maskami? A tak serio to naprawdę fajni ci się tam pracuje? Płaca lepiej niż u konkurencji czy na podobnym poziomie?

emil Nowy wpis
@Przemysław

Płacą podobnie.

Firma Arpro Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik przy montażu i oklejaniu food trucków. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Krzysztof Bohdan

Arpro to bez najlepsza agencja dla jakiej pracowałem. Nie robią problemu jak chcesz się zwolnić, zawsze polubownie. Za rok nie marudzą na ten temat tylko dokumenty, umowa i jazda do roboty. Wysoka stawka, wypłaty bardzo rzetelnie robione, z mieszkaniem pomagają jak mogą. Kultura w rozmowie na telefon. Wysyłają korekty jak coś niedopłacone. Na prawdę polecam.

Bogdan

Pracuje ktoś w tej chwili poprzez tego pośrednika za granicą? Firma płaci za wyjazd i mieszkanie? Dzięki za opinie.

Janusz

Jest tu ktoś z Wrocławia kto chce jechać przez ARPRO na kurierkę do DHL Niemcy? Można by się zgadać i pojechać w kilka osób bez ćpania, chlania, palenia itp. Czekam na odpowiedzi.

Damian

Witam. Pracowałem u ARPRO w zeszłym roku. Wybrałem DHL w Hannowerze. Nie było lekko, praktycznie same bloki łacznie z bieganiem po nich. Zdarzało się dostać ~20e od klientów. Pan Piotr miał profesjonalne podejście, o Pani Joannie też mogę powiedzieć dobre słowo, broniła swoich pracowników przed obrawcami. Dziewczyny, które zdecydowały się tam pójść miały troszkę lżej, bo zazwyczaj dostawały paczkomaty. Nie mogę polecić panstwa u którego wynajmowało się mieszkanie w miejscowości Hamelerwald. Polsca gruba cwaniara, która woli z lokatorów wydoić pieniadze zamiast iść do pracy.

Bogdan
@Damian

Bardzo dobrze,że kadra zarządzająca ma takie podejście do pracowników. Pracodawca oferował premie lub bonusy? Jak sytuacja z samymi zarobkami?

Ciekawy 12

Witam, mam właśnie podjąć pracę jako kurier DHL w Hamburgu, bardzo proszę o konkretną opinie na ten temat. Interesuje mnie czy da się zarobić? I jakie są warunki zakwaterowania jest czysto schludnie? Czy z regoly ruiny z zaszczanymi materacami i pikacymi cpajacymi Polakami do okoła?

Vorg
@Ciekawy 12

Niestety, ale tak jest za granicą bardzo często. Wyjeżdżają i ćpają ile mogą.

Izydor

Może mi ktoś podpowie czy znajomość języka obcego jest brana pod uwagę przy zatrudnieniu?

AIR

Witam ! Najważniejsze w pracy w Hamburgu dla DHL przez firmę ARPRO są warunki w jakich się mieszka to raz . Bardzo ważne jest czy mieszkasz daleko od pracy i czy musisz do Niemiec jechać swoim autem . Bardzo proszę o opinię na temat mieszkań w jakich się mieszka ? Bardzo proszę o opinie czy musisz jechać swoim autem do Niemiec ?

Karol

Firma ma opinię dobrego pracodawcy a to coś znaczy. Dużo zależy również od nas samych.

Adam9009

Witam. Mam podjąć się pracy jako kurier w DHL Hamburg. Zatrudnia mnie agencja pracy ARPRO. Czy ktoś pracuje lub pracował w Hamburgu? Za wszystkie opinie i odpowiedzi dziękuję.

Huli83

Mam takie samo pytanie.

@Huli83

Jak widać ani tu ani na etransport nie można się niczego dowiedzieć.Huli83 a ty już dostałeś od nich propozycje pracy?

Huli83

Tak. 31 lipca zaczynam prace w DHL Hamburg

@Huli83

Jeśli możesz to daj mi znać jak tam wygląda,ok?Cały czas myślę i waham się a dodatkowo nadchodzą nowe oferty i nie wiem co wybrać.Pozdrawiam.

@Huli83

I jak tam jest w tym dhl

@Adam9009

I jak kolega ?bo też się wybieram?jakieś opinie ?

@Rufus

Nie wiem Rufus.Nie pojechałem.

@Adam9009

Aha a czemu można wiedzieć???

@Rufus

Zostałem w kraju.Pracuję w miejscu zamieszkania.

maik

naciagacze klamcy tyle w skrocie

@maik

A możesz sprecyzować bardziej?Na czym cię oszukali naciągi i jak to wyglądało

Magnetar777
@Rufus

Pewnie jak to niektórzy DHL-owcy robią najarał się jointów z samego rana, pogubił paczki i wyleciał a teraz ma pretensje.

Magnetar777

Pracowałem przez tą agencję w święta w DHL. Nie było źle. Z reguły wina że coś nie tak jest po stronie "pracowników", którzy potrafią tylko narzekać a sami nie kiwną palcem, po robocie wracają na kwaterę i tam w oparach alkoholu i dymie papierosowym kisną i śmierdzą słuchając głośno muzyki dyskotekowej, naprzykrzając się sąsiadom i obrzucając jedni drugich wulgaryzmami.

Tonik

Idealnych firm nie to fakt. Niestety sporo jest osób, którzy są na bakier z praca i pewnie dlatego mają problemy!!!

Remigiusz

Pracując swego czasu w firmie w czechach przez firmę ARPRO nigdy z niczym problemu nie było i poprostu rece opadają co tu czytam na temat ARPRO A ja polecam tę agencję z czystym sumieniem i w stu procentach

PITER

Witam powiem tak wszystkie polskie firmy oszukuja na wszystkim i wszystkich na mieszkaniach dietach dojazdach ubezpieczeniachpracowalem kiedys przez firme z opola MB service duzo objecywali nic z tego niebylo prawdy po przepracowaniu 2 tygodni poszedlem do szefa firmy i powiedzialem ze rezygnuje z pracy jako fachowiec z doawiadczeniem jako spawacz to za 9 euro to jawyzej moge trawe kosic byl bardzo zdziwiony tym faktem i zadzwonil do wlasciwej firmy szef przylecial porozmawialismy ale nikt juz niedal sie nabrac na objecanki iprzejol nas bezposredni niemiec i jestem zadowolony z pracy i wyplaty ubezpieczenia i mieszkania trzeba uciekac jak najdalej od takich firemek co oszukuja ludzi pozdrawiam i przestrzegam

@PITER

Do wszystkich piszących na forum. Proszę skierować oficjalne pisma do firmy ARPRO ze swoimi problemami. Na wasze pisma otrzymacie odpowiedzi. Jeżeli wyrazicie zgodę wasze pismo razem z naszą odpowiedzią zamieścimy na tym forum, bez waszych danych osobowych.

Sławek

Wybieram się do pracy do Fryburga,czy ktoś z was tam pracuje jako muraz?Proszę o opinie,czy warto tam jechać?

Pracownik nie doceniony
@Sławek

Nigdy w życiu nikomu nie polecam tej Agencji, zresztą w Czechach już nie ma pracy dla Polaków, bo tą samą pracę co Polak robi Bułgar czy Rumun za połowę niższą stawkę. Daj sobie spokój z tą Agencją

@Pracownik nie doceniony

Praca jest w Czechach. Zarabiamy około 1000 euro na rękę + darmowy obiad. Polecam

Jestem na nie.

Ja pracuje dla arpro i nie jestem zadowolony.

@Jestem na nie.

Jeżeli nie jest Pan zadowolony z pracy dla ARPRO to proszę się zwolnić i poszukać sobie innej pracy.

Gosc
@ARPRO

Ale macie podejście do pracownika , wstyd. Jak się ....to się zwolnij . Chamstwo i buratctwo

@Gosc

Jeżeli ktoś nie jest zadowolony z pracy to może sobie znaleźć inną pracę. Nie musi u nas pracować. Nie każdemu może pasować praca, warunki itd. Większość osób pracuje i jest zadowolona. Rozwiązujemy wszelkie problemy, które się pojawią.

@Gosc

Do wszystkich piszących na forum, niezadowolonych z pracy dla ARPRO . Proszę skierować oficjalne pisma do firmy ARPRO ze swoimi problemami. Na wasze pisma otrzymacie odpowiedzi. Jeżeli wyrazicie zgodę wasze pismo razem z naszą odpowiedzią zamieścimy na tym forum, bez waszych danych osobowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Arpro Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Arpro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arpro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arpro Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 45 ocen.

Arpro Sp. z o.o.