DK Executive Search

Opinie o DK Executive Search

kart

Mnie też to zastawia, skoro mają tez oferty pracy zamieszczone na roznych portalach z ofertami pracy, to raczej nie umieszczają celowo pewnych informacji ktore pozniej okaża sie nieprawdziwe.

Bernard

Firma nieprofesjonalna, nie wspiera kandydatów rzetelną informacją o sytuacji w firmach dla których rekrutuje przez co wprowadza w błąd, nie dostosowuje profilu kandydatów do poziomu stanowisk. Jest bardziej pośrednikiem w rekomendowaniu ‚poleconych’ osób niż kompetentnym poszukiwaczem najlepszych fachowców. Stanowczo nie polecam

Zostaw opinię o DK Executive Search - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DK Executive Search