DK Executive Search

DK Executive Search
1 1

Opinie o DK Executive Search

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Renata

DK Executive Search obchodzi swoje dwudziestolecie. Jest to wynik świadczący o tym, że firma ta ma ugruntowaną pozycję na rynku pracy. Jak oceniacie tę firmę pod kątem zatrudnienia? Nie udało mi się niestety namierzyć żadnych ofert pracy w tej firmie? Może wiecie coś na ten temat planowanych rekrutacji? Takie informacje będą cenne dla osób poszukujących w tym momencie pracy i biorących tę firmę pod uwagę w swoich poszukiwaniach.

kart

Mnie też to zastawia, skoro mają tez oferty pracy zamieszczone na roznych portalach z ofertami pracy, to raczej nie umieszczają celowo pewnych informacji ktore pozniej okaża sie nieprawdziwe.

Bernard

Firma nieprofesjonalna, nie wspiera kandydatów rzetelną informacją o sytuacji w firmach dla których rekrutuje przez co wprowadza w błąd, nie dostosowuje profilu kandydatów do poziomu stanowisk. Jest bardziej pośrednikiem w rekomendowaniu ‚poleconych’ osób niż kompetentnym poszukiwaczem najlepszych fachowców. Stanowczo nie polecam

Zostaw opinię o DK Executive Search - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DK Executive Search