DCN Direct Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o DCN Direct Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DCN Direct Sp. z o.o.

beksa

Widocznie jak dbają o niezłe warunki finansowe to nic dziwnego, że są tak popularni. Chyba jakieś premie się miały pojawić po wakacjach. A wypłata jest adekwatna do zadań? Nie ukrywam, że kwestie finansowse są najważniejsze zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

były
@beksa 19.10.2016 22:13
Widocznie jak dbają o niezłe warunki finansowe to nic dziwnego, że są tak popularni. Chyba jakieś premie się miały pojawić po w...

Niezłe warunki finansowe..., popularni... - nie zauważyłem. Dla mnie to kilka skrzywdzonych przez los, zakłamanych i kłótliwych bab, no może z dwoma wyjątkami, plus dwóch informatyków, w tym jeden przydupasek Andraszka. Dużo obiecują, niewiele dają, mają poważnie brzmiące nazwy stanowisk, a zakres obowiązków sprzedawcy. Ja straciłem czas.

były

Olek, jeśli nie masz doświadczenia z tą firmą, to czego głosujesz? Znasz kogoś z tej firmy na niwie prywatnej lub zawodowej, jesteś zainteresowany nawiązaniem bliższej relacji z pracownikami lub pracownicami, a może chcesz się komuś podlizać?

anonim

(usunięte przez administratora)

były

Ta ostatnia część wypowiedzi, cyt. "...wszystko na plus jest" jest po prostu żałosna. Po drugie, Paoa, wydajna to może być np: dojarka, a pracownik może być efektywny, ale żeby miał możliwość wykazać się swoją efektywnością, muszą być spełnione określone warunki. Tymi warunkami są np: możliwość tworzenia własnych baz kontaktów, czy przepływ i wymiana informacji pomiędzy pracownikami. W DCN te warunki nie były spełnione.

anonim

(usunięte przez administratora)

były

loks, w odpowiedzi: proszę czytać ze zrozumieniem. To nie narzekanie, tylko podsumowanie. Nic nie jest konieczne i wymagane, bo można pracować z gołębiami pocztowymi a wszystko zapisywać na małych samoprzylepnych karteczkach, by pod koniec dnia podsumować swój dzień pracy przy kawie. Pytanie tylko, czy to przyniesie efekt, czy o to właśnie chodzi? Dobre dla studenta, bo dorywcze i tymczasowe, ale dla reszty potencjalnych kandydatów niestety nie.

były

Firma DCN Direct jest małą firmą z małym potencjałem i nikłymi perspektywami dla nowego pracownika. Jest pracodawcą nie zapewniającym stałego stanowiska pracy i właściwego jego wyposażenia. Ja osobiście pracowałem na starym, wiecznie zawieszającym się komputerze i z telefonem bez możliwości przełączania rozmów, na stanowisku pracy zamiennie z główną księgową. Poza tym perspektywy jakiegokolwiek rozwoju dla nowego pracownika przychodzącego z zewnątrz są w tej firmie bliskie zeru. Nie docenia się zaangażowania wyrażającego się w inicjatywach i pomysłach, ale również chęci nauczenia się czegoś nowego. Ja pracowałem na starych bazach danych zbudowanych przez kogoś, kto nie ma pojęcia o sprzedaży i marketingu w kontekście rozwiązań oferowanych przez firmę DCN. Na moje pomysły dot. zbudowania przeze mnie nowej i aktualnej bazy danych stwierdzono, że to niepotrzebne. Jeszcze inna sprawa, to słaba komunikacja. Jest to firma zajmująca się marketingiem bezpośrednim, a nie dysponuje programem, który pozwalałby na weryfikację informacji dot. klientów, natomiast osoby zajmujące się kontaktem z klientem nie chcą dzielić się informacjami zdobytymi wcześniej, a dotyczącymi klientów i potencjalnych możliwości współpracy z nimi. Gdy spytałem jedną z pseudo menadżerek, dlaczego nie chce mi udzielić odpowiedzi na pytanie dot. klienta, powiedziała że na nią „napadam”, więc dałem sobie z dziewczynką spokój. Podsumowując, praca w tej firmie jest dobra dla studenta i innych osób chcących sobie dorobić, ale nie dla kogoś, kto chce się zaangażować i pracować na uczciwych zasadach na cały etat.

admin

Chcesz pracować w firmie DCN Direct Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o DCN Direct Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DCN Direct Sp. z o.o.