DCN Direct Sp. z o.o.

Opinie o DCN Direct Sp. z o.o.

beksa

Widocznie jak dbają o niezłe warunki finansowe to nic dziwnego, że są tak popularni. Chyba jakieś premie się miały pojawić po wakacjach. A wypłata jest adekwatna do zadań? Nie ukrywam, że kwestie finansowse są najważniejsze zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

@beksa 19.10.2016 22:13

Niezłe warunki finansowe..., popularni... - nie zauważyłem. Dla mnie to kilka skrzywdzonych przez los, zakłamanych i kłótliwych bab, no może z dwoma wyjątkami, plus dwóch informatyków, w tym jeden przydupasek Andraszka. Dużo obiecują, niewiele dają, mają poważnie brzmiące nazwy stanowisk, a zakres obowiązków sprzedawcy. Ja straciłem czas.

były

Olek, jeśli nie masz doświadczenia z tą firmą, to czego głosujesz? Znasz kogoś z tej firmy na niwie prywatnej lub zawodowej, jesteś zainteresowany nawiązaniem bliższej relacji z pracownikami lub pracownicami, a może chcesz się komuś podlizać?

były

Ta ostatnia część wypowiedzi, cyt. "...wszystko na plus jest" jest po prostu żałosna. Po drugie, Paoa, wydajna to może być np: dojarka, a pracownik może być efektywny, ale żeby miał możliwość wykazać się swoją efektywnością, muszą być spełnione określone warunki. Tymi warunkami są np: możliwość tworzenia własnych baz kontaktów, czy przepływ i wymiana informacji pomiędzy pracownikami. W DCN te warunki nie były spełnione.

były

loks, w odpowiedzi: proszę czytać ze zrozumieniem. To nie narzekanie, tylko podsumowanie. Nic nie jest konieczne i wymagane, bo można pracować z gołębiami pocztowymi a wszystko zapisywać na małych samoprzylepnych karteczkach, by pod koniec dnia podsumować swój dzień pracy przy kawie. Pytanie tylko, czy to przyniesie efekt, czy o to właśnie chodzi? Dobre dla studenta, bo dorywcze i tymczasowe, ale dla reszty potencjalnych kandydatów niestety nie.

były

Firma DCN Direct jest małą firmą z małym potencjałem i nikłymi perspektywami dla nowego pracownika. Jest pracodawcą nie zapewniającym stałego stanowiska pracy i właściwego jego wyposażenia. Ja osobiście pracowałem na starym, wiecznie zawieszającym się komputerze i z telefonem bez możliwości przełączania rozmów, na stanowisku pracy zamiennie z główną księgową. Poza tym perspektywy jakiegokolwiek rozwoju dla nowego pracownika przychodzącego z zewnątrz są w tej firmie bliskie zeru. Nie docenia się zaangażowania wyrażającego się w inicjatywach i pomysłach, ale również chęci nauczenia się czegoś nowego. Ja pracowałem na starych bazach danych zbudowanych przez kogoś, kto nie ma pojęcia o sprzedaży i marketingu w kontekście rozwiązań oferowanych przez firmę DCN. Na moje pomysły dot. zbudowania przeze mnie nowej i aktualnej bazy danych stwierdzono, że to niepotrzebne. Jeszcze inna sprawa, to słaba komunikacja. Jest to firma zajmująca się marketingiem bezpośrednim, a nie dysponuje programem, który pozwalałby na weryfikację informacji dot. klientów, natomiast osoby zajmujące się kontaktem z klientem nie chcą dzielić się informacjami zdobytymi wcześniej, a dotyczącymi klientów i potencjalnych możliwości współpracy z nimi. Gdy spytałem jedną z pseudo menadżerek, dlaczego nie chce mi udzielić odpowiedzi na pytanie dot. klienta, powiedziała że na nią „napadam”, więc dałem sobie z dziewczynką spokój. Podsumowując, praca w tej firmie jest dobra dla studenta i innych osób chcących sobie dorobić, ale nie dla kogoś, kto chce się zaangażować i pracować na uczciwych zasadach na cały etat.

Chcesz pracować w firmie DCN Direct Sp. z o.o.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw opinię o DCN Direct Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DCN Direct Sp. z o.o.