Opinie o Bewe Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bewe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bewe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bewe Sp. z o.o. w Sosnowiec

Elżbieta

Co aktualnie dzieje się w Bewe? Informacje ze strony internetowej są dosyć lakoniczne. Może ktoś z Was pracuje obecnie w tym miejscu i mógłby opowiedzieć kilka słów na temat warunków oraz atmosfery? Zastanawiam się, czy to dobre miejsce, by rozpocząć karierę zawodową. Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia?

Tak
@Elżbieta

tej firmy już nie ma

Jerzy
@Tak

To znaczy została zlikwidowana? Kiedy to się stało i z jakiego powodu, bo nic nie dodałeś? Napiszesz więcej konkretów?

BJ
@Jerzy

Ja też nic o tym nie słyszałem. A co z pracownikami? Zwolnieni?

Zuzanna Nowy wpis
@BJ

Zaraz, sklep faktycznie oznaczony w necie, że nie działa, ale spółka jest aktywna. Więc nie jest powiedziane, że zaraz były zwolnienia. Może zresztą mogli przejść do pracy w Katowicach.

Romek Nowy wpis
@Zuzanna

Bewe przekształciło się w bewe tools, pracownicy przeszli do nowej spółki

Zofia Nowy wpis
@Romek

Wiadomo z czego wynika to przekształcenie? Masz jakieś informacje, którymi możesz się podzielić?

Tak Nowy wpis
@Zofia

A po co Ci to wiedzieć? Przekształciła się i już. Z jakiego powodu, wie tylko pracodawca.

Witam. Przechodziłem właśnie przez Pogoń patrze a tu nie ma logo firmy Bewe. Znalazłem tą stronę przez przypadek I postanowiłem napisać. Pracowałem w firmie Bewe gdzieś 15 lat temu I wspominam tą pracę nawet miło. Ktoś tu ma rację jeżeli chodzi o prezesa Stasia(był jaki jest albo jest jaki był) dlatego wtedy się zwolniłem z firmy.Pozdrawiam Pana prezesa( kiedyś mieliśmy okazję spotkać się przypadkiem w serwisie BMW w Katowicach I rozmawiać). Pracowałem z chłopakami na hali na rewelacyjnych maszynach. Pozdrawiam kolegę Mariusza, Daniela nazwisk już nie pamiętam I kolegę Molenda. Dalej pracujecie w firmie? Pozdrawiam. Pozdrawiam panią Beatę (dalej pracujesz W firmie?) I jej męża z którym też pracowałem na hali. Jeżeli chodzi o premię na tamte czasy to rzadko ja wtedy miałem, zawsze.....coś ????(Nie wiedziałem np: ile jest gaśnic w firmie I gdzie stoją I po premi na 2,3 miesiące ????),jeżeli chodzi o p.prezesa Stasia to powiem tak ,że jego zasady na tamte czasy mnie przerastały ale w teraźniejszym życiu zawodowym mi pomogły I pomagają. Jeżeli mogę tak powiedzieć jego pieprzenie wiele mnie nauczyło. Pracowałem w firmie Bewe zaraz po szkole. Pozdrawiam. Były pracownik

Ronson

Nie spotkałem się nigdy z tak miłą atmosferą w pracy i tak fajną ekipą Zarobki na wstępie ponad 2000 na rękę Lubię atmosferę w Bewe Sp. z o.o. za: ekipa

Jarek

Niefajna firma bo trzeba robić wszystko jeśli mamy akurat wolne? Opinię mają dobrego pracodawcy

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bewe Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Mateusz

Bardzo niefajna firma. Praca tam jest monotonna nudna i wogole żenująca. Kierowca siedzi w biurze albo kosi trawe, pracownik produkcyjny sprząta hale a reszta czyli handlowcy piją kawe. Najlepszy jest zarząd!!! Ludzie się sami zwalniaja przez widzimisie szefa. Nie polecam.

Wiesław

Czy taka dobra praca spowodowała , że nie chce się wam pisać? Szkoda ponieważ opinie od pracowników mają dla nowych duże znaczenie. czy firma potrzebuje ludzi do pracy?

Były

Widzę, że chamczyk Stasiu dalej w dobrej formie. Oh...

beta
@Były

Nie tylko Stasiu był tam chamczykiem... Zasłużeni zwolnienie także. A... a czy M nadal pracuje??

df

A wiadomo jakie panują teraz warunki płacy? podobno pojawiły się jakieś premie do podwyżek w tym roku.

Stanisław Wenerowicz

Czemu pomponie kasujesz komentarze?

Boy

posiadam doświadczenie, pracowałem w fabryce wafli i marmolady.. myślę, że na tę firemke wystarczy

kinki

Szyszka, zloz papiery do bewe lub przejrzyj ogłoszenia.Bo so tacy mocni

kinki

No i firemka podziekowala co nie ktorym zasluzonym:)

Eb

Stasiu nie siej dezorientacji o firmie fotograficznej :) to żadna agencja fotograficzna tylko firemka z piłami!!!!!!! :D

Kolega

A co to jakieś roszady nastąpiły? hehhehe

Pracownik_bewe

Praca w BEWE to wakacje :) lecz pracodawca to perfekcyjny, precyzyjny człowiek od prania mózgu oraz wiecznej inwigilacji. Ludziom o słabych nerwach ciężko będzie tam pracować. Żeby przetrwać albo trzeba olewać system albo lizać tyłek prezesa.

Tyle lat jako prezes - odwieczna perfekcja w działaniu - wieczna nauka kolejnych pokoleń standardów życia, a nawet poprawnej wymowy nie potrafi Pan zachować. Wstyd

bystry

oporny na wiedze - 2011-04-04 03:31:35 Coż skoro Pan [usunięte przez moderatora]zdecydował się na promowanie dobrej opini o firmie na forum mogę spokojnie powiedzieć że kończą mu się chyba pomysły. Szkoda że od kilku lat tak diametralnie zmieniło się podejście szefa do pracowników. Kiedyś [usunięte przez moderatora] potrafił rozmawiać z ludzmi - teraz przełączył się na tryb - wrzeszcz i opierniczaj. A szkoda do firma ma potencjał i możliwości. Ma też większą konkurencje jak kilka lat temu, ale to powinno mobilizować do bardziej aktywnej działalności. Szkoda żeby humory szefa psuły opinie o firmie. Jeśli masz premię to znaczy że jej nie masz - to tylko kwestia czasu, wystarczy że coś leży tam - a nie tam. To takie proste a ile radości. Miłe jest to że firma jest doinwestowana i dobrze wyposażona, kadra jest dobrze wyszkolona a z jakością usług nie ma problemu. [usunięte przez moderatora]

Przyjaciółka

Jesteś tam zatrudniony? Bo ja mam całkiem inną opinią. A moze jesteś panem prezesem, zabierającym premie non stop?

Zostaw merytoryczną opinię o Bewe Sp. z o.o. - Sosnowiec

Bewe Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Nowopogońska 1
    41-200 Sosnowiec