Bewe Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Bewe Sp. z o.o.

Były

Widzę, że chamczyk Stasiu dalej w dobrej formie. Oh...

beta
@Były 27.01.2017 11:07
Widzę, że chamczyk Stasiu dalej w dobrej formie. Oh...

Nie tylko Stasiu był tam chamczykiem... Zasłużeni zwolnienie także. A... a czy M nadal pracuje??

df

A wiadomo jakie panują teraz warunki płacy? podobno pojawiły się jakieś premie do podwyżek w tym roku.

Stanisław Wenerowicz

Czemu pomponie kasujesz komentarze?

Szukasz pracy?

Boy

posiadam doświadczenie, pracowałem w fabryce wafli i marmolady.. myślę, że na tę firemke wystarczy

kinki

Szyszka, zloz papiery do bewe lub przejrzyj ogłoszenia.Bo so tacy mocni

kinki

No i firemka podziekowala co nie ktorym zasluzonym:)

Eb

Stasiu nie siej dezorientacji o firmie fotograficznej :) to żadna agencja fotograficzna tylko firemka z piłami!!!!!!! :D

Kolega

A co to jakieś roszady nastąpiły? hehhehe

Pracownik_bewe

Praca w BEWE to wakacje :) lecz pracodawca to perfekcyjny, precyzyjny człowiek od prania mózgu oraz wiecznej inwigilacji. Ludziom o słabych nerwach ciężko będzie tam pracować. Żeby przetrwać albo trzeba olewać system albo lizać tyłek prezesa.

Tyle lat jako prezes - odwieczna perfekcja w działaniu - wieczna nauka kolejnych pokoleń standardów życia, a nawet poprawnej wymowy nie potrafi Pan zachować. Wstyd

bystry

oporny na wiedze - 2011-04-04 03:31:35 Coż skoro Pan [usunięte przez moderatora]zdecydował się na promowanie dobrej opini o firmie na forum mogę spokojnie powiedzieć że kończą mu się chyba pomysły. Szkoda że od kilku lat tak diametralnie zmieniło się podejście szefa do pracowników. Kiedyś [usunięte przez moderatora] potrafił rozmawiać z ludzmi - teraz przełączył się na tryb - wrzeszcz i opierniczaj. A szkoda do firma ma potencjał i możliwości. Ma też większą konkurencje jak kilka lat temu, ale to powinno mobilizować do bardziej aktywnej działalności. Szkoda żeby humory szefa psuły opinie o firmie. Jeśli masz premię to znaczy że jej nie masz - to tylko kwestia czasu, wystarczy że coś leży tam - a nie tam. To takie proste a ile radości. Miłe jest to że firma jest doinwestowana i dobrze wyposażona, kadra jest dobrze wyszkolona a z jakością usług nie ma problemu. [usunięte przez moderatora]

Przyjaciółka

Jesteś tam zatrudniony? Bo ja mam całkiem inną opinią. A moze jesteś panem prezesem, zabierającym premie non stop?

Zostaw opinię o Bewe Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bewe Sp. z o.o.