Gizo Grzegorz Niewiński Oddział

Gdańsk

Opinie o Gizo Grzegorz Niewiński Oddział

Gizo Oddział Gdańsk

Gizo Oddział Gdańsk zatrudni mechanika -serwisanta maszyn budowlanych. Umowa o pracę,stałe godziny,praca stacjonarna.CV należy przesyłać na adres gdansk@gizo.pl lub dostarczyć bezpośrednio do Oddziału w Gdańsku Osowej ul.Galaktyczna/Miedzygwiezdna. Szczegóły pod nr telefonu( usunięte przez administratora )

@Edek 28.04.2017 17:30
Tak zawsze mówią na rekrutacji, a potem dają umowę zlecenie na próbnym.

Edek - zapewniam że w przypadku okresu próbnego proponujemy Umowę na czas określony.Wyjątkiem jest sytuacją gdy pracownik sam proponuje zawarcie innej formy Umowy.Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Gizo.

chłopak z plakatu
@Edek 28.04.2017 17:30
Tak zawsze mówią na rekrutacji, a potem dają umowę zlecenie na próbnym.

nie dają tylko wciskają kolego...

Gizo Oddział Gdańsk

Rekrutacja na stanowisko pracownika biurowego w Oddziale gdańskim została zakończona. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie ogłoszeniem.

rudy 102
@Gizo Oddział Gdańsk 27.02.2017 23:51

Boniek pytał o rodzaj umowy ? Na umowę zlecenie jak zwykle w Gdańsku ?

Boniek

Na umowę zlecenie jak zwykle na okresie próbnym ?

Gizo Oddział Gdańsk

Gizo O/Gdańsk prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko pracownika biurowego (organizacja pracy biura,kontrola obiegu dokumentów, wynajem sprzętu).Zapytania oraz aplikację należy przesyłać na adres gdansk@gizo.pl.

Kuba

Witam, czy ktoś wie czy prowadzona jest aktualnie rekrutacja w firmie Gizo Grzegorz Niewiński Oddział?

Samsung

:) motik jeździsz Cayenem ? pracodawca nie szczędzi im pieniędzy... co za obłuda , z tego co słyszałem :) śmierdzi kłamstwem na całego Goworka buhaha ha ha. Szkoda mojej energii na komentowanie tych bzdur

obserwator, ale uważny

A blond - lala, choć pusta i głupiutka, się ostała... Co za czasy... Wystraczy mieć "fajowe" buty, pustą głowę i karierę można robić...

xyz

jak tu ładnie ktos opinie kasuje. Firma masakra, patrza tylko jak wydoic od ciebie kase za sprzet i jakies dziwne pieniadze krzycza za nawet male uszkodzenia

gieniek

To nie kierownik - to chłopak z plakatu!

HermanBud

W Gdańsku (w porównaniu do innych oddziałów tej firmy )ten kierownik jakiś niepoważny jest .

Zostaw opinię o Gizo Grzegorz Niewiński Oddział - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gizo Grzegorz Niewiński Oddział