Opinie o Gizo Grzegorz Niewiński Oddział w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gizo Grzegorz Niewiński Oddział. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gizo Grzegorz Niewiński Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gizo Grzegorz Niewiński Oddział w Gdańsk

Leszno Nowy wpis

Rozmawiałem z Panem Krzysztofem - miałem problem z moim podnośnikiem i gość przez telefon powiedział co należy zrobić aby problem usunąć, Moim zdaniem bardzo miła obsługa i konkretna wiedza techniczna.

Dominika Nowy wpis

Z tego co przeczytałam to była jakaś niezgodność na temat rodzaju umowy, które są proponowane kandydatom do pracy - jak to w końcu jest, na start dostaje się umowę o pracę czy zlecenie?

Sławek Nowy wpis

Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem, są dodatki, premie. Praca 8 godzinna?

do sławka Nowy wpis
@Sławek

odpowiedź brzmi tak : :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Gizo O/Gdańsk

Gizo O/Gdańsk w związku z rozwojem zatrudni handlowca. Wymagania:doświadczenie w handlu,umiejętność negocjacji,samodyscyplina,prawo jazdy kat. B, mile widziana komunikatywna znajomość j.angielskiego. CV należy przesłać na adres gdansk@gizo.pl

podnośnik
@Gizo O/Gdańsk

nie wiem w jakim świecie owner żyje ,ale ma nas za nic...Na wiosnę będzie miał autokar zwolnień z tego cyrku......

Takisam
@Gizo O/Gdańsk

GN..zacznij myśleć..Obudzisz sie kiedyś rano z ręką w kibelku,ale wtedy już będzie za późno..Miłej wycieczki do państwa środka...

Takisam
@Gizo O/Gdańsk

mateusza też zabiesz,może tam zrobi karierę na chińskich zupkach

Maciej
@Gizo O/Gdańsk

Rozwój w tym oddziale to był tylko raz w 2014 roku, gdy z Beatą wynajmowaliśmy tyle maszyn, że oddział był na 2-3 miejscu w Polsce co kilku głąbom się nie podobało :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gizo Grzegorz Niewiński Oddział. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Rudy 102
@Gizo Oddział Gdańsk

Na umowę o pracę w ogłoszeniu, a realnie umowa zlecenie jak zwykle ostatnio ? No tak na trudne pytania ciężko odpowiedzieć

@Rudy 102

Okres próbny - umowa o pracę na czas określony. Po okresie próbnym Umowa o pracę na czas nieokreślony. Zainteresowany ?

Edek
@Gizo Oddział Gdańsk

Tak zawsze mówią na rekrutacji, a potem dają umowę zlecenie na próbnym.

@Edek

Edek - zapewniam że w przypadku okresu próbnego proponujemy Umowę na czas określony.Wyjątkiem jest sytuacją gdy pracownik sam proponuje zawarcie innej formy Umowy.Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Gizo.

chłopak z plakatu
@Edek

nie dają tylko wciskają kolego...

Feniks
@Gizo Oddział Gdańsk

Nie ładnie tak zamydlac oczy kandydatom. Otóż osobiscie znam jednego z bylych pracownikow ktory nie chcial tej innej formy umowy, a dostal i to w dodatku kilka w okresie kilku miesiecy na umowie zleceniu. Mimo, ze w ogloszeniach internetowych o umowie o prace piszecie. Oj nie ładnie.... okres probny trwal :) 9 miesiecy i co 3 miesiace nowa umowa zlecenie, az sie zwolnil bo mial dosc - i to jest prawda. Pytanie czy bedzie na tyle bolesna, ze zaraz zniknie z tego forum ? Mysle, ze prawda jest merytoryczna i do pisania prawdy zachecam kazdego. Takisam tez prawde pisze, chyba mu ktos zalazl za skore - czyzby niedotrzymaniem umowy ? Slowne umowy w tej firmie to mistrzostwo, kto je daje niech sie kazdy kandydat domysli....

Hanna

@podnośnik - co masz na myśli pisząc, że "owner ma Was za nic"? Wspomniałeś o masowym zwolnieniach, możesz napisać jak wygląda sytuacja w firmie na chwilę obecną, dlaczego pracownicy chcą się zwalniać? Firma Gizo Grzegorz Niewiński Oddział zamieściła na swoim facebook'u informację, że poszukują pracownika do sprzedaży i wynajmu podnośników - ktoś aplikował na to stanowisko i może podzielić się opinią?

Waldi

Jak sie pracuje w firmie? Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać?

takisam
@Waldi

Waldi a ty to chyba pod stołem siedzisz....a co ty tam robisz haha

Gizo Oddział Gdańsk

Gizo Oddział Gdańsk zatrudni mechanika -serwisanta maszyn budowlanych. Umowa o pracę,stałe godziny,praca stacjonarna.CV należy przesyłać na adres gdansk@gizo.pl lub dostarczyć bezpośrednio do Oddziału w Gdańsku Osowej ul.Galaktyczna/Miedzygwiezdna. Szczegóły pod nr telefonu(usunięte przez administratora)

Gizo Oddział Gdańsk

Rekrutacja na stanowisko pracownika biurowego w Oddziale gdańskim została zakończona. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie ogłoszeniem.

rudy 102
@Gizo Oddział Gdańsk

Boniek pytał o rodzaj umowy ? Na umowę zlecenie jak zwykle w Gdańsku ?

Boniek

Na umowę zlecenie jak zwykle na okresie próbnym ?

Gizo Oddział Gdańsk

Gizo O/Gdańsk prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko pracownika biurowego (organizacja pracy biura,kontrola obiegu dokumentów, wynajem sprzętu).Zapytania oraz aplikację należy przesyłać na adres gdansk@gizo.pl.

Kuba

Witam, czy ktoś wie czy prowadzona jest aktualnie rekrutacja w firmie Gizo Grzegorz Niewiński Oddział?

Samsung

:) motik jeździsz Cayenem ? pracodawca nie szczędzi im pieniędzy... co za obłuda , z tego co słyszałem :) śmierdzi kłamstwem na całego Goworka buhaha ha ha. Szkoda mojej energii na komentowanie tych bzdur

obserwator, ale uważny

A blond - lala, choć pusta i głupiutka, się ostała... Co za czasy... Wystraczy mieć "fajowe" buty, pustą głowę i karierę można robić...

xyz

jak tu ładnie ktos opinie kasuje. Firma masakra, patrza tylko jak wydoic od ciebie kase za sprzet i jakies dziwne pieniadze krzycza za nawet male uszkodzenia

gieniek

To nie kierownik - to chłopak z plakatu!

HermanBud

W Gdańsku (w porównaniu do innych oddziałów tej firmy )ten kierownik jakiś niepoważny jest .

Zostaw merytoryczną opinię o Gizo Grzegorz Niewiński Oddział - Gdańsk

• Jak się pracuje w Gizo Grzegorz Niewiński Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Gizo Grzegorz Niewiński Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gizo Grzegorz Niewiński Oddział?

Gizo Grzegorz Niewiński Oddział