Akropolises Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Akropolises Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@sprzątaczkakażde forum ma swój regulamin. Na tym forum należy dostosować się do regulaminu, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Akropolises Sp. z o.o.?

sprzątaczka

Jest wiele postów,które naruszają ten regulamin na innych forach i nikt ich nie usuwa.Tylko o dziwo na tym komentarze znikają błyskawicznie.Szczególnie kiedy nie są na rękę dyrekcji.Co to za firma to wszyscy wiedzą i tak tu nie ma co pisać bo nie warto.

użytkownik zarejestrowany

@sprzataczka jeżeli jakiś post został usunięty to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Zachęcam więc do zapoznania się z nim przed przystąpieniem do pozostawienia komentarza na temat firmy Akropolises Sp. z o.o. Tutaj znajdziecie regulamin http://www.gowork.pl/regulamin

sprzataczka

Doświadczenia z firmą ,śmiech na sali oni kasują wszysko co piszą pracownicy wychodzi z tego jakiś bełkot.Ja sama kupowałam sobie środki bo nie było czym sprzątać,a wstyd było się ludzią przyznać.Koleżanki co miesiąc prosiły się o wypłate .Nie wiem jak teraz tam jest ale pewnie tak samo,albo nie wiele lapiej.

użytkownik zarejestrowany

Co możecie napisać na temat Akropolises Sp. z o.o. jako pracodawcy? Jak przedstawiają się warunki pracy? Chętnie dowiemy się od Was więcej. Jakie macie doświadczenia z Akropolises Sp. z o.o.?

basia
użytkownik zarejestrowany

@maLA a wiesz może w takim razie coś o planowanych rekrutacjach? Jestem ciekawa kiedy jest szansa się załapać?

maLa

FIRMA JEST STABILNA I NIE MA PROBLEMOW Z WYPLATAMI JEST NA CZAS I KIEROWNICTWO TEZ JEST WPORZADKU WIEC NIE WIEM KTO TAKIE GUPOTY PISZE ....LUDZIE OPANUJCIE SIE Z TYM PROSZE

były pracownik , opinia po trzech latach pracy.
@maLa 03.06.2016, 16:37

Panie Darku pisz pan prawdę

Basia

Właściciel spóźnia się z wypłacaniem pieniędzy okolice miesiąca - regularnie i z premedytacją.

Aga

bbb Do rozmowy trzeba dwóch osób. Było około dwadzieścia prób rozmowy, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Nie broń szefa.

Aga

Nie można doprosić się reszty ostatniej wypłaty. Szef ma to w głębokim poważaniu. Firmę należy omijać szerokim łukiem, chyba, że ktoś lubi prosić na kolanach o wypłatę

Zosia

Wypłatę dostałam po 3 miesiącach...

naiwna

Nie polecam. Umowy fikcyjne. Wypłaty na raty. Sprzęt, środki czystości najniższej jakości.

nie wazne

porazka wyplaty na 3 razy masakra nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z tej firmy nie mowiac juz nawet koordynatorzy nie ktorzy sa przekreceni przez ludzi jeden wielki bajzel. reszte bez komentarzy wiecej by szlo napisac ale i tak bedzie usuniete.

jadzias

nie polecam marne pieniadze wypłaty nigdy nie na czas srodki czystosci najgorszego sortu

ktos

Każą ludziom sprzątać wielkie zasyfione powierzchnie w 4 godziny co jest rzeczą niemożliwa a jeżeli się ktoś nie wyrabia to ma zostać po godzinach bezpłatnie a do tego zatrudniają Panie które za bardzo chodzić nie mogą a nie to boże sprzątać

knrd lbn

ludziom wwyplaty w lublinie wypłać

ona

Regularnie usuwają wypowiedzi pokrzywdzonych pracowników ,firma w centrum miasta ,robi takie przkręty od czego jest inspekcja pracy.Ta firma to Bangladesz tam też tak ludzi traktują.

bozena

caly miesiac sie pracuje a wyplate na 3 razy wyplacaja, zarobki marne 500zl na umowe zlecenie koszmar-porazka. biedni ludzie na smietnikach zbierajac puszki, złom wiecej na miesiac zarabiaja.

olik

Nie polecam tej firmy placa marne grosze to jeszcze nie na czas odradzam.

nie wazne

zgadzam sie z ta wypowiedzia jest taka prawda

rous

nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

nudzia

mam pytanie czy firma akropolises ma wypłaty na czas i jaki sa tam stawki na umowe o prace jak tos ma ile ogółem idzie tam zarobic bo chce papiery słorżyc do tej fimy i czy firma jest we porzadku do pracowników szefostwo i prosze o komentarz dziekuja

gniew

mam pytanie dowas dziewczyny co pracuja we tej firmie sprzatajacej i maja umowe o prace (niezlecenie bo mnie nieinteresuje) jak macie umowę o prace to wypłaty sa na czas i ile idzie unich tak zarobic za sprzatanie odp dziekuja za pomoc

on29
użytkownik zarejestrowany

Ta praca polega na sprzataniu kompleksów biurowych? Na jakiej zasadzie przyjmują do pracy? Trzeba najpierw wyslac CV czy lepiej przyjsc do siedziby firmy i zaproponować im współpracę? Kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac, bo bylaby to moja pierwsza praca. Pracuje się w stałych godzinach czy wg zapotrzebowania?

sprzątacz
użytkownik zarejestrowany

a zatrudniają w ogóle na takie stanowiska facetów, wiem, że to może nie jest zbyt popularna praca dla facetów, ale powiem szczerze, że nie do końca sobie radzilem w innych rpacach i myślę, że taka praca przy sprzątaniu - generalnie fizyczna jest dla mnie. Radzicie mi tam coś pracować czy nie do końca?

wkurzony

(usunięte przez administratora) Każdy sprzeciw lub inne zdanie równa się wypadnięcie z pracy, a płaca nie dość że mniej niż marna to nigdy na czas.

BielskoB

w firmie pracuje się [usunięte przez moderatora] za marne pieniądze.Więcej od firm/zleceniodawców bierze pośdednik niż dostaje do ręki osoba która pracuje. (usunięte przez administratora)

gaga

świetna firma, miła atmosfera - fajni ludzie - a najwazniejsze to szef bardzo merytoryczny.

Zostaw opinię o Akropolises Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akropolises Sp. z o.o.