Opinie o Magnus Royal Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Magnus Royal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Magnus Royal Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnus Royal Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Zirytowana

Nie polecam pracy w tym miejscu. Przychodzisz do pracy bez umowy. A jak zrezygnujesz, np po dwóch dniach, bo jednak Ci nie odpowiadają warunki, to nie zapłacą Ci. Odpowiedź na twoje pytanie kiedy zostanie Ci wypłacone to odpowiedź brzmi trzeba się kontaktować z Panią dyrektor. A Pani dyrektor nigdy nie ma, za każdym razem co zadzwonisz czy przyjedziesz osobiście. (usunięte przez administratora)

@@Pracodawca

Bzdura totalna! Pracowałem w tym Hotelu . A umowę dostałem dopiero po 1,5 miesiąca pracy i jeszcze musiałem się sam o nią upomnieć !

Jaco

Nie wiem kim są ludzie wypisujący te opinie. Pracowałem w tym hotelu na gastronomii nigdy nie było żadnego zeszytu z godzinami, (usunięte przez administratora) Nadgodziny były wypłacane lub wybierane w wolnym, a jeśli ktoś nie rozumie na czym polega kwartalny system wypłacania to może faktycznie nie powinien pracować w 4* hotelu…? Wypłaty w transzach były raz, w trakcie pandemii kiedy wszyscy grzali (usunięte przez administratora)w domu i dostawali kase za nic. Trzymam kciuki za wszytskich „mądrych” co tu piszą ze jak hotel ma tyle gwiazdek to musi mieć kase ???? Szkoda ze otworzył się na 1,5 roku przed pandemia a później był zamknięty przez lockdown. Dobrze ze wszyscy właściciele hoteli pensjonatów itp opływali wtedy w kase ???????? Ja tam polecam! Fajna ekipa na kuchni, dziewczyny w sprzedaży tez i atmosfera przyjemna

@Jaco

no ja tam nie wiem ostatecznie czy ktoś był zmuszany czy też nie ale ze dwa lata temu była opinia, w której ktoś stwierdził, że nie został rozliczony tak jakby tego chciał. tylko faktycznie może i rozbieżność czasowa tutaj wiele zmienia lub też zajmowane stanowisko. czy jest ktoś kto ma doświadczenie spoza gastro aby się do niego odnieść? gdzie potencjalnie są najlepsze warunki?

Jaki jest wkład kierownictwa Magnus Royal Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kasia Nowy wpis

A teraz w ogóle kogoś szukają? Wczesnej jak tu zaglądałam jeszcze nie było nowszych opinii lub zapytań. Ofert w sieci nie widziałam a ktoś sugerował by jednak omijać hotel. Skoro tak to w jaki sposób aktualni pracownicy sobie radzą? Nie są tak złe albo można się przyzwyczaić?

Ewcia Nowy wpis

A teraz w tym roku? jak się pracuje w hotelu? I w jaki sposób wygląda kwestia umowy? Ktoś kiedyś wspomniał o tym, że po 1,5 miesiąca otrzymał swoją. Nie wiem czemu do tego doszło ale na dzień dzisiejszy jak z tym jest? na początku na zleceniu robisz? A czy warto przyjść? nie wiem co się tam dzieje stąd wątpliwość

Zirytowana

@Pracodawca
@Zirytowana

Witam, Po pierwsze należało by się przedstawić. Po drugie nikt z pracowników nie jest wpuszczany na stanowisko pracy bez umowy!!! Dyrekcja jest dostępna codziennie od godziny 8:30 do 16:30 - zapraszamy. Kierownicy działów również pracują codziennie.

Były pracownik Nowy wpis
@@Pracodawca

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Magnus Royal Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Hanna

Szukając pracy, natknęłam się na tę firmę. Na stronie znalazłam ofertę na stanowisko kucharki. Zatrudniają pracowników na umowę o pracę lub zlecenie. Wiecie, czy od samego początku można liczyć na uop? Poza tym, wymagają też gotowości do pracy w systemie zmianowym. W jakich godzinach pracuje się na tym stanowisku? Na ile zmian?

Czy nowo zatrudnione osoby w Magnus Royal Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Król

A ja polecam. Pensje na czas. Fajna atmosfera super ludzie. Wystarczy tylko pracować, a nie udawać i wszystko gra. Nie wystarczy przyjść do pracy i przesiedzieć 8 h.

Patrycja
@Król

Skąd ta opinia? Pracowałam tam 2 lata temu i faktycznie nie było ciekawie ale moja przyjaciółka pracuje tam teraz i mówi, że od jakiegoś czasu wiele się dzieje i wprowadza się wiele dobrych zmian. Ogólnie bardzo sobie chwali i namawia mnie do powrotu co rozważam bardzo poważnie. Mówiła też, że zostało zwolnionych sporo osób więc czy czasem ta opinia nie jest wystawiona przez jedną z nich?

@Patrycja

te omawiane przez was zmiany to czym są w zasadzie uwarunkowane? z czego wynikają? piszesz o podziękowaniu za współprace wielu osobom, z jakich konkretnie przyczyn? czy każdy jest na umowie o pracę?

@Sylwia

Zadaje pani bardzo dociekliwe pytania, chce się pani zatrudnić czy szuka afery i informacji? :) Zaszło wiele zmian, bo nareszcie jest dyrekcja która wie co robi i zna się na hotelarstwie. Nie wynosi się informacji kto z jakich przyczyn został zwolniony… Są umowy o prace i umowy zlecenie, jak wszędzie

Teresa
@Ania

Witam, od czego będzie zależne to czy otrzyma się UZ lub też UoP? Czy zatrudniając się obecnie na sam początek mogę liczyć na ten drugi wariant? Na którym ze stanowisk będzie to pewne? Widziałam, że kiedys pisano o okresie próbnym. Jak długo teraz trwa?

@Jaco

czyli czekaj. czyli był ten system kwartalny tutaj i ludzie nie rozumieli na czym to polega? to czemu nikt tego na rozmowie rekrutacyjnej nie wyjaśniał czy coś? i widzisz piszesz o strefie gastro, czyli ona wg Ciebie najlepsza? a na pozostałych to wiesz jak praca mogła faktycznie wyglądać czy nie bardzo? i odnośnie tych nadgodzin w końcu to można było ich nie robić?

@Sylwia

Słuchaj ja rozumiem na czym polega system kwartalny, nie wnikam czy inni wiedza ale jeśli nie jestem czegoś pewny to pytam a skoro nie pytali a teraz plują jadem to o kim i jak to świadczy??? Pisze o gastro bo tam pracowałem. Nie słyszałem skarg z innych działów ale tez im się do roboty nie mieszałem. Pewnie ze można było nie robić nadgodzin, co to za bzdura ze ktoś był zmuszany.

Mr Ok

Uwaga na kierownika gastronomii. Mega fałszywy człowiek. Wiele osób się i tym przekonało. Nie dajcie się wykorzystywac, nie ma sensu, na koniec zostaniecie i tak źle potraktowani.

evgenij

Niesłowni, nieuczciwi, nie regulują zobowiązań w ustalonym terminie. Zdecydowanie nie polecam. Moje sugestie dla Magnus Royal Sp. z o.o.: Nieuczciwi, niesłowni, nie regulują zobowiązań w ustalonym terminie. Lepiej unikać współpracy z MR.

Doktor WHO
@evgenij

Zgadzam się z tą opinią gdyż również mam przekonanie na własnej skórze o tym.

@Doktor WHO

Nie zapłacili ci? Czy po prostu była obsuwa z terminem wypłaty? Bo kilka dni to jeszcze nie tragedia. Czy czekałeś dłużej?

Bla bla
@Adam

Nawet miesiąc na wypłatę... Raz była w transzach.

@Bla bla

O, to słabo. Szczególnie płacenie w ratach. Chyba nie ma nic gorszego niż proszenie się o swoje pieniądze. Powiesz chociaż ile było tej kasy? To znaczy jaką płacili stawkę?

Doktor WHO

Pisze konkretnie o Hotelu w BYSTREJ ul. FAŁATA 222 Zero ale to kompletnie zero poszanowania pracownika, przyjmą Cię do pracy pracujesz jak tylko możesz grafiki robią co tydzień prócz tego zmianiają dwa razy w tygodniu ten owy grafik. W tygodniu dostaniesz trzy, cztery, a nawet pięć dni wolnego po to żebyś (usunięte przez administratora)cały weekend, wszystko przy rozliczeniu czteromiesięcznym bo jak w jednym, drugi lub trzecim miesiącu nie wyrobisz etatu to w czwartym robisz nawet 250h albo MUSISZ podpisać urlop którego oczywiście w tym czasie sobie nie życzysz bo pracodawca ma OBOWIĄZEK zapewnić Ci pracę. A na końcu jak nie masz już urlopu a w tygodniu nie ma pracy to Tobie dadzą wypowiedzenie bo na okresie próbnym już mają dwoje nowych pracowników którzy muszą wyrobić etat po to żeby na koniec potraktować ich równie podle i chamsko. Pisze to bo wiem że to nie jest pojedyńczy przypadek było ich znacznie więcej. Jak przyszła kontrola z PIPu to zeszyt z godzinami pracy kierowniczka porywała na strzępy o mało i by go zjadła bo co? Bo godziny się nie zgadzały, były dziewczyny gdzie w zeszycie miały nawet i 24h ciągłej pracy bez zmiany i odpoczynku! ! ! I w tej chwili nakazała szybko wypisać nowy zeszyt w którym godziny mają się zgadzać żeby nic na kontroli nie wyszło. 24h ciągłej pracy rozumiecie to!!!??? Nie żeby każdy normalny pracodawca po 8h pracy liczył Wam nadgodziny dodatkowo płatne lub była zmiana ludzi NIE tylko 24h pracy bez ani jednej złotówki więcej za godzinę! ! ! Kiedyś było w czasach przed pandemią tak że dziewczyny miały zrobione regularnie po 200/250 miesięcznie i zapomnijcie o tym że są na świecie coś takiego jak nadgodziny!! Usłyszysz nadgodziny wypłacimy Ci (usunięte przez administratora) w przyszłym miesiącu bo teraz jest krucho z kasą!!! Czaicie to Hotel * * * * tak cztero gwiazdkowy i lipa z pieniędzmi na wypłaty, powiem więcej ten miesiąc z lepszym hajsem nigdy nie nadszedł dziewczyny dawno nie pracują a pieniędzy za nadgodziny w życiu nie zostały i NIE zostaną już wypłacone! ! ! Szkoda ludzi tylko krzywda Was tam spotka ! Chce Was przestrzec przed tymi pijawkami. I tylko podkreślę moją ocenę, jeżeli zmienia się nawet dyrekcja i ucieka do innego hotelu to świadczy tylko o tym jak tam źle się dzieje.... Wasza decyzja kochani pozdrawiam!

@Doktor WHO

Nie brzmi to dobrze...rozumiem, że na rozmowie kwalifikacyjnej zanosiło się inaczej? a jak traktują pracownika jak przydarzy się np L4 - jest do czego wracać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Magnus Royal Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Magnus Royal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magnus Royal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnus Royal Sp. z o.o.?

Magnus Royal Sp. z o.o.
  • Gen. Stanisława Maczka 9