opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Corab

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 145 ocen
Opinie(373)
Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(5)

Opinie(373)

Dodaj opinię
Oferty pracy(1)
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Dlaczego Corab
  • .
  • Benefity
  • .
  • Kariera
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Produkcja

Dlaczego Corab

Benefity

Kariera

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Olsztyn
  • Elbląg
  • Mrągowo
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Bartoszyce
  • Jarkowo
  • Połęcze
  • Ceglarki
  • Dąbrowa
  • Sędławki
  • Plęsy
  • Spytajny
  • Wirwilty
  • Łojdy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Bartoszyce
  4. /
  5. Opinie o Corab S.A.

Opinie

Opinie o Corab Bartoszyce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconCorab S.A.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Corab S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Hihacz

    07.06.2022 14:54

    Były pracownik

    Zadowoleni z podwyzek? to teraz normy trzeba podwyzyc stoper juz trzeszczy trzymajcie sie akordowcy
    ReviewUserIcon
    Gomez

    17.06.2022 18:11

    Pracownik

    Bardzo proszę, Łopatologicznie. Norma 1000 szt. na godzinę za 20 PLN daje dniówkę 160pln, dajemy za 1000szt. 25 PLN i wychodzi już 200 PLN, ale wystarczy podnieść normę na 1500 szt na godzine i dniówka wychodzi 160 PLN bo norma jest nie do osiągnięcia. Proszę dorzucić do tego zabrane pieniądze za nieporządek w godzinach pracy, i.... Można mieć mniej po podwyżkach? Podwyżki nie zawsze muszą być w stawkach, można zrobić podwyżki normy. Podwyżka tylko z definicji. Jak z (usunięte przez administratora) czegoś jeszcze Pani nie rozumie?
    ReviewUserIcon
    Oki

    17.06.2022 19:32

    Pracownik

    Wszystko wyjaśnione w prosty sposób i w 100%prawda
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.06.2022 22:18

    Kandydat

    Witam. Ile wynoszą przeciętne zarobki w firmie dla zwykłego pracownika na produkcji?
    ReviewUserIcon
    Mało

    16.06.2022 20:05

    Pracownik

    Jak przepracujesz 26 dni w miesiącu to od 3000 do 4000 zł.czyli 115-150zł dniówka z sobotami
    ReviewUserIcon
    Zdegustowany

    01.06.2022 17:44

    Kandydat

    Jestem zdegustowany procesem rekrutacji. Przeszedłem 2 etapy. Na koniec drugiej rozmowy rekrutacyjnej dyrektor poinformował mnie że zostałem wybrany i nie może się doczekać rozpoczęcia współpracy ze mną. W międzyczasie odmówiłem innej firmie. A po tygodniu przyszedł suchy mail, że dziękują za udział w procesie, bo stanowisko powierzono komu innemu. Oczywiście na moje pytanie mailowe co się wydarzyło nikt nie raczył odpowiedzieć. A przez telefon zostałem poinformowany że - uwaga - firma nie może odpowiadać za to, co dyrektor mi obiecał na rozmowie rekrutacyjnej. Żenujące. Nie polecam. Tak się nie buduje biznesu.
    ReviewUserIcon
    Zdegustowany

    02.06.2022 18:20

    Kandydat

    Dzięki. Fakt, to świadczy o organizacji. Może lepiej, że tak wyszło. Skoro już na etapie rozmowy rekrutacyjnej kadra zarządzająca ma "amnezję" i nie pamięta co mówiła 2 dni wcześniej, to strach pomyśleć co będzie dalej...
    ReviewUserIcon
    Łon

    02.06.2022 22:14

    Kandydat

    To niby gdzie tak się dzieje?
    ReviewUserIcon
    Super

    15.04.2022 12:16

    Pracownik

    Super ostatnio sytuacja się poprawia dyrektor dba o pracowników, podwyżki nie podwyżki kaski bhp, ostatnio przychodzę na rano tam czeka na nas słodki poczęstunek ciasta duży wybór mnie juz tym kupili
    ReviewUserIcon
    Polak

    29.04.2022 19:36

    Pracownik

    Wypracował cały zakład nie tylko produkcja.
    ReviewUserIcon
    Gomez

    30.04.2022 21:45

    Były pracownik

    To ile szyn własnoręcznie Pan przerzucił? Ile godzin na prasie przepracował? Może na lakierni poświęcił Pan dużo pracy, czy raczej przerzucił dużo detali na pakowni? W całym zakładzie są komórki które zajmują się kierowaniem oraz produkcją, z tą przewagą że produkcyjni muszą zrobić swoje, a wśród kierujących są tacy, którzy z dają z siebie minimum zaangażowania w to "wypracowanie". Proszę mi wierzyć, wie o tym doskonale każdy pracujący w tym zakładzie.
    ReviewUserIcon
    Były

    28.04.2022 20:16

    Były pracownik

    Witam chciałbym pozdrowić mojego serdecznego kolegę Niemrawego, mam nadzieję że jeszcze kiedyś wyciągniemy v jakaś tabaczke to jest złoty chłopak zasluguje na premie
    ReviewUserIcon
    Przyszły

    07.03.2022 17:46

    Kandydat

    Chcę przyjąć się do pracy. Jak wyglądają zarobki i czy to prawda że z magazynu odeszły aż 4 osoby jednocześnie. Czy jest sens pracy w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Brrr

    09.03.2022 08:16

    Pracownik

    Ale jaki porządek jest...a ty tylko na kanapie siedziałaś.
    ReviewUserIcon
    Daj na luz

    23.04.2022 10:18

    Były pracownik

    Kierownictwo
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiony

    05.04.2022 10:53

    Inne

    Witam, czy firma Corab prowadzi interesy z rosjanami?
    ReviewUserIcon
    Oj nie nie

    06.04.2022 12:01

    Pracownik

    Nie prowadzimy całe szczęście interesów w tym kraju
    ReviewUserIcon
    Ooo

    06.04.2022 18:18

    Inne

    Jeden z właścicieli ma firmę produkująca ceramikę w rosji
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.11.2021 18:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prawda

    18.03.2022 14:12

    Pracownik

    Sama prawda się tu wylała. Pani Lisia to cudowna kobieta całe te
    ReviewUserIcon
    Shakira

    18.03.2022 15:51

    Inne

    Miało być dla pani Lusi;)
    ReviewUserIcon
    Dzon

    02.03.2022 22:00

    Były pracownik

    Z dnia na dzień wprowadzili jakiś śmieszny system 4 brygadowy, nikt nawet nie zapytał ludzi co o tym sądzą. A gdzie aneks do umowy, powinien być. Już słychać niezadowolenie ludzi, grożą zwolnieniami kolejni dobrzy pracownicy, nikt nie będzie tu dymał w weekendy zwłaszcza że idzie wiosna. Straszne to wszystko jest co się tu wyrabia
    ReviewUserIcon
    Yyy

    27.03.2022 10:09

    Pracownik

    Ciekawe kto tyle zarabia?Zwykły pracownik na produkcji ze wszystkimi sobotami dostanie ok.3000-3400.
    ReviewUserIcon
    Nnn

    27.03.2022 19:53

    Pracownik

    Chodzą słuchy że wózkowi tyle zarabiają
    ReviewUserIcon
    Gall Anonim

    10.02.2022 19:17

    Pracownik

    Nieużywanie przez pracownika maseczki nie może być kwalifikowane jako nieprzestrzeganie porządku w procesie pracy w przypadku przymusu stosowania maseczki jako zapobieganie kontaktu z Sars Cov 2,ponieważ wirus nie został wyizolowany, i nie została określona jego szkodliwość czyli (NDS) największe dopuszczalne stężenie. Pracodawca nie ma prawa stosować względem pracowników nie używających maseczek na Sarc Cov 2 odpowiedzialności porządkowej i nakładać na nich kar porządkowych. Od momentu ogłoszenia stanu epidemii regularnie pojawiają się rozmaite rozwiązania prawne z jednej strony mające na celu wprowadzenie ograniczeń, zakazów i nakazów zmierzających do ograniczenia rozprzestrzeniania się COVID-19, jak również regulacje prawne, których celem jest zabezpieczenie interesów przedsiębiorców oraz pracodawców – i tym samym pośrednio osób zatrudnionych. Odnosząc się do pytania, należy wskazać że obowiązkiem prawnym pracodawcy zgodnie z art 207 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U z 2020 r. poz. 1320) – dalej k.p. jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków pracy przy odpowiednim wykorzystaniu nauki techniki. Przepisy państwowe nie określają karania pracownika, który odmawia noszenia maseczki.
    ReviewUserIcon
    Norman

    15.02.2022 11:00

    Inne

    Przepisy państwowe nie określają takich sytuacji ponieważ, tu reguluje je bezpieczeństwo i higiena pracy oraz ocena ryzyka: "Pracodawca ma obowiązek dokonywania oceny i dokumentowania ryzyka zawodowego związanego z wykonywaną pracą oraz wprowadzania i stosowania niezbędnych środków profilaktycznych zmniejszających to ryzyko. Ma również obowiązek informowania pracowników o ryzyku zawodowym, które wiąże się z wykonywaną przez nich pracą, oraz o przyjętych zasadach ochrony przed zagrożeniami (art. 226 Kodeksu pracy). Ocena ryzyka zawodowego powinna być stale aktualizowana, w szczególności w odniesieniu do zmian mających szczególne znaczenie dla zdrowia pracowników w miejscu pracy." Czyli w skrócie: Ocena ryzyka zawodowego powinna być na bieżąco aktualizowana, zwłaszcza w odniesieniu do zmian mających szczególne znaczenie dla zdrowia pracowników w miejscu pracy. Pracodawca ma obowiązek przestrzegać stosowania BHP w pracy, a o sposobach egzekwowania przestrzegania tych przepisów nie będę się rozpisywał.
    ReviewUserIcon
    Jan

    17.02.2022 20:55

    Pracownik

    Daj Pan spokój wymyślają maski a każdy i tak z kinolem na wierzchu lata to czysty skok na pieniądze pracowników. O ten nie ma maski, zaraża uwalić mu. O a ten ma maske na brodzie, zaraża, no cóż ale szmatę ma to nie h se chodzi prycha dalej
    ReviewUserIcon
    Nowy

    09.02.2022 12:58

    Pracownik

    Jak wyglądają wasze wynagrodzenia za styczeń w zakładzie w Bartoszycach?
    ReviewUserIcon
    Prasa

    09.02.2022 16:47

    Były pracownik

    Taka jest nowa polityka, pozostaje życzyć powodzenia w niedługim czasie w poszukiwaniu pracy. W firmie od roku jest coraz gorzej.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    13.07.2021 11:35

    Inne

    Czy nowo zatrudnione osoby w Corab Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?
    ReviewUserIcon
    Inne..

    06.08.2021 15:55

    Pracownik

    Qrde nikt nikogo nie zmusza pracować nawet w sobotę chcesz idziesz niechcesz nie idziesz...jedziesz za granicę po co po to żeby zarobić pracujesz ile możesz to tu też chcesz zarobić to idziesz.
    ReviewUserIcon
    Szk

    03.02.2022 23:52

    Były pracownik

    Nie idź tam.zarobisz 1900 zł
    ReviewUserIcon
    Marek

    04.12.2021 09:51

    Pracownik

    W odpowiedzi ja w przeciwieństwie do Ciebie kolego to w pracy pracuje solidnie i zetknie żadnej normy się nie boję to że jestem Bratem Mistrza to nie oznacza że mam lepszą pracę bo to mnie zmusza do większego wysiłku i motywacji nie moja wina że szybciej stoję jak kolega idzie Pozatym jak się robi na magnelisie to maszyna sama robi a tutaj trzeba (usunięte przez administratora)i już jest problem ze ktoś jest sprytniejszy i ogarnięty i nie wychodzę po 6 godzinach jak piszesz bo obok formie pracuje moja Żona i dojeżdżamy razem na tę samą zmianę Pozatym trzeba odłożyć telefon i nie siedzieć tyle w necie tyłka wziasc się do pracy bo ja w przeciwieństwie do Ciebie swoją pracę lubię i robię ją z przyjemnością następnie od tego leżenia ja kolega się żali mam 5 przepuklin na kręgosłupie każdego rodzaju rwę kurszowa to pewnie od leżenia jak się nie podoba w Corabie zmień pracę a nie narzekać iż trzeba w sobotę przychodzić i owlasne buty się przewracać pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.12.2021 12:29

    Były pracownik

    Pracowalem na magnelisie robota jak kazda imna tylko ze sie czeka na element i nie trzeba sie spieszyc a jak sie chce norme wyrobic to wszedzie jest ciezko
    ReviewUserIcon
    Szk

    03.02.2022 23:50

    Były pracownik

    Ogarnij się. Szkoda pisać.Są lepsze prace niż ta.Gratulacje
    ReviewUserIcon
    Lutnik

    13.01.2022 13:41

    Pracownik

    Częściej zostawiajcie otwarte bramy to będzie cieplej na hali oby do wiosny
    ReviewUserIcon
    Akordowiec

    11.01.2022 13:57

    Pracownik

    Witam, chciałbym się zapytać ile będą wynosić podwyżki w związku z podniesieniem płacy minimalnej oraz z powodu inflacji sięgającej 10%? Jakaś tarcza inflacyjna by się tu przydała, nie ma co ukrywać.
    ReviewUserIcon
    Rochman

    03.01.2022 00:40

    Pracownik

    Pozdrawiam całą rodzinę Rz. I dziękuję za miłą współpracę. Kiedyś to kurła było, dojazdy moim passatem, którego mi każdy zazdrościł, praca na wózku, kilka lat na busie , to były czasy. Szkoda że już nie wrócą. Mam nadzieję ,że choć trochę za mną tęsknicie.
    ReviewUserIcon
    Pracow...

    06.01.2022 13:32

    Pracownik

    A ,ja pozdrawiam i dziękuję dyrekcji za obiecany długi weekend po święcie Trzech Króli , który spędzimy w pracy w piątek i sobotę.
    ReviewUserIcon
    Doceń

    07.01.2022 09:52

    Pracownik

    Doceń to chociaż, zarobimy a nie tylko lenić się
    ReviewUserIcon
    Witam witam

    18.12.2021 14:12

    Pracownik

    Witam witam kiedy premie świąteczne bo już nie mogę się jej doczekać pozdrawiam wszystkich użytkowników forum
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.12.2021 12:55

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jo

    12.12.2021 14:29

    Pracownik

    Nie podoba sie to za brame do sasiada tam zarobisz moze wiecej albo na odlewnie do dabrowy
    ReviewUserIcon
    Były

    12.12.2021 18:14

    Były pracownik

    Pracowałem w tej firmie wiele lat,a później potraktowali mnie jak odcisk na pięcie. Narobiło się kierowników, magazynierów i brygadzistów więc ktoś musi na nich zarobić,oni za 2500 zł.nie siedzą. Kiedy polecałem pracę w tej firmie,a teraz proponuje omijać szerokim łukiem. Były pracownik.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    23.09.2021 10:52

    Pracownik

    Super firma grilla zrobili najadlem sievjak nigdy
    ReviewUserIcon
    Rafał

    08.12.2021 04:43

    Pracownik

    Ostatnio to i kierownik po kielichu polał
    ReviewUserIcon
    Co

    05.12.2021 17:15

    Pracownik

    O co tu chodzi jeden robi normę i zostawia (usunięte przez administratora) a drugi musi po nim sprzątać i jeszcze swój akord wyrabiać z językiem na brodzie o co tu chodzi hm
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Corab?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Corab S.A.

    Bartoszyce

    Corab S.A.
    ReviewUserIcon
    Wściekły

    29.11.2021 14:27

    Pracownik

    Proszę zainteresować się co się dzieję na stolarni. Wiecznie nie ma klocków, nie ma palet, ale jest pita 10 kawka i palona setna fajka. A czas ucieka razem z akordem
    ReviewUserIcon
    Inne..

    29.11.2021 22:26

    Były pracownik

    Każdy wie jakie są normy dla was
    ReviewUserIcon
    Ono

    03.12.2021 18:33

    Pracownik

    Normy są różne,(usunięte przez administratora)Miało być że zlecenia są mieszane,a nie jedni mało robią a dużo zarobią ,a inni szarpią się przy magnelisie i nawet normy nie wyrobią. Co na to dyrekcja
    ReviewUserIcon
    Janko

    22.11.2021 12:03

    Pracownik

    Witam, czy wiadomo coś na temat tegorocznych premii świątecznych?
    ReviewUserIcon
    On

    22.11.2021 18:20

    Pracownik

    Biura i ci co przy korycie premia,a reszta po 200 zł.jak co roku
    ReviewUserIcon
    Lichul

    26.09.2021 08:44

    Kandydat

    Czy obecnie sa prowadzone przyjęcia do firmy ?
    ReviewUserIcon
    Bez wypłaty

    09.04.2021 18:09

    Pracownik

    Ciekawe gdzie się podziały wypłaty. Mam nadzieję że za rachunki płatne do 10 zapłaci firma. To nie pierwszy raz jak wypłaty nie ma na czas(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bez wyplaty

    10.04.2021 09:02

    Pracownik

    Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzedzającym. !!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Piotr

    09.05.2021 18:29

    Pracownik

    Dziwne to wszystko chwalą się że taki sukces z drugiej strony że najbogatszy Polak inwestuje(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zaniedbany

    21.04.2021 16:38

    Pracownik

    Witam pracuje tu juz prawie dwa lata a dalej nie dostslem firmowych ciuchów do kogo mozna sie po nie zglosic bo prośby w firmie nic nie dały musze kupywac za swoje prać za swoje
    ReviewUserIcon
    ?

    21.04.2021 20:56

    Pracownik

    Pracuje Pan w Bartoszycach czy w magazynie w Olsztynie?
    ReviewUserIcon
    Corab

    21.04.2021 21:43

    Pracownik

    Jeśli pracuje Pan na produkcji proszę się zgłosić do Mistrza Produkcji, jeśli w którymś z magazynów, do kierownika Magazynu. Sprawa zostanie przez nas zbadana i postaramy się aby więcej nie było takiej sytuacji. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.01.2021 14:39

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracujący

    07.03.2021 12:52

    Pracownik

    Hmm... zlecenie kiedyś też miałem 3 miesiące z taką umową i chciałem pracować to zarabiałem, jak chcesz leżeć to na plażę zapraszam.(usunięte przez administratora) Zarobki nawet dla tych co chcą pracować pogorszyły się z nową posada menadżera. Jak pracujesz za dobrze to norma w górę taka nagroda. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Oho

    07.03.2021 22:14

    Pracownik

    Zgodzę się z tym, że menager (usunięte przez administratora) Zarobki też ostatnio bardzo słabe, ale ludzie zawze chwała, że Corab płaci najlepiej. Skoro najniższa krajowa to jest dobrze to może to dla nich najlepiej. Zrobisz dużo w nagrodę nie premia jak w innych firmach tylko norma w górę a wypłata wciąż niska jakbyś się nie staral.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    11.09.2020 10:17

    Kandydat

    Witam chciałbym się zapytać jak wyglądają warunki pracy ? Jak z zarobkami i dodatkami typu socjal itp. pytam się ponieważ poważnie rozważam zmianę pracy, gdyż stalmot spada na psy . Dziękuję za każdą opinie
    ReviewUserIcon
    Corab Bartoszyce

    16.09.2020 18:09

    Pracownik

    Omijaj magazyn szerokim łukiem, już lepiej na produkcję. (usunięte przez administratora) zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy, a tak naprawdę zrzuca robotę na magazynierów, a później ma czelność powiedzieć, że nikt nic nie robi na magazynie.
    ReviewUserIcon
    Onx

    01.03.2021 17:07

    Kandydat

    Na jego miejsce jest oferta pracy?
    ReviewUserIcon
    Lolek

    22.01.2021 21:22

    Pracownik

    Niestety jakie premie na świata taki (usunięte przez administratora)haha kompletne nieporozumienie (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Nick

    22.12.2020 02:40

    Pracownik

    Bardzo ciężko się czegokolwiek dowiedzieć. Nie można z nikim rozmawiać bo za to dostaniesz po przysłowiowych uszach. Jeśli zrobisz "duże normy" nie licz na większe wypłaty a wręcz na mniejsze. Zatrudnionych jest więcej ludzi typu memager kontrola jakości kierownicy itd niż pracowników produkcji. Kiedy napiszesz zła opinie wtedy odpisują Ci że były pracownik pewnie pisał ale ja akurat pracuje nadal :) lecz najczęściej opinie piszą ludzie którzy pracowali ponieważ boją się pisać bo wszystko jest tajne przecież. Co do zarobków raz są w miarę dobre raz bardzo złe.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    13.12.2020 17:58

    Inne

    Jaki jest styl zarządzania kadrą w Corab Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    NOL

    14.12.2020 12:00

    Pracownik

    Agile ;)
    ReviewUserIcon
    Corab

    15.12.2020 10:42

    Pracownik

    Dziękujemy za to pytanie, choć odpowiedź jednym zdaniem jest dość trudna :) Na początek należy zwrócić uwagę na to, że firma funkcjonuje od ponad 30 lat, a styl zarządzania zmieniał się z biegiem czasu. Dziś Corab to doskonale funkcjonujące przedsiębiorstwo, zarządzane przez grupę ludzi z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. Jeżeli w tym pytaniu zawiera się podtekst dotyczący człowieka/pracownika – każdy z nas rozumie to, że Corab to nie kilka maszyn, czy ładny budynek…
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    13.11.2020 19:44

    Inne

    Witam. Czy w Corab w Bartoszycach są dostępne jakieś oferty pracy. Chodzi mi głównie o produkcję. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    03.09.2020 19:06

    Inne

    Czy w Corab Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?
    ReviewUserIcon
    Olo

    14.09.2020 20:20

    Pracownik

    Raz do roku, na Boże Narodzenie prezes rzuca 200 zł jako premię. Śmiechu warte????????????
    ReviewUserIcon
    Paweł

    15.09.2020 09:28

    Pracownik

    A jesteś pewny ze każdyma 200 zł? A nie zależy to od stażu pracy stanowiska i oceny pracownika? Ja na zarobki nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    Jakub

    25.08.2020 20:25

    Kandydat

    Chciałbym złożyć CV do zakładu tyle ze nie moge znalezc email na który mam go wysłać może ktoś jest w stanie podac. Z góry wielkie dzieki:)
    ReviewUserIcon
    Zespół Corab

    26.08.2020 08:34

    Pracownik

    Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie. Aplikacje prosimy wysyłać na adres [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kaja

    31.07.2020 17:22

    Kandydat

    Czy przyjmują kobiety? Zarówno na produkcję jak i do kontroli jakości? Złożyłam CV i nie wiem czy mogę liczyć na jakiś kontakt? Dodam że pracowałam jako kontrol jakości przy produkcji szaf sterowniczych do pociągów.
    ReviewUserIcon
    Maja Gregorowicz, Corab

    03.08.2020 08:39

    Pracownik

    Dzień dobry, podczas rekrutacji rozpatrujemy kandydatury zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Rekrutacja na przywołane przez Panią stanowisko (kontrolera ds. jakości) ma 2 etapy - pierwszy trwa w tej chwili, jest to analiza i selekcja nadesłanych aplikacji. Drugim etapem będą rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w Zakładzie Produkcyjnym w Bartoszycach, podczas których sprawdzane będą kompetencje niezbędne na tym stanowisku. Pierwszy etap rekrutacji trwa do końca bieżącego tygodnia, więc proszę o cierpliwość, jeśli spełnia Pani kryteria podane w ogłoszeniu, na pewno będzie kontakt z naszej strony. W przypadku kolejnych pytań proszę o kontakt mailowy na adres [email protected] Pozdrawiam, Maja Gregorowicz-Farbotko, kierownik administracji i HR,Corab
    ReviewUserIcon
    AAnomim

    15.06.2020 16:17

    Inne

    Witam. Czy pracownicy mogą narzekać na wynagrodzenia miesieczne czy raczej najgorzej nie jest w porównaniu z naszymi terenami? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zielone Światło

    17.06.2020 12:22

    Inne

    Pracują na trzy zmiany w systemie czterobrygadowym, zawsze ktoś jest, nawał zamówień.
    ReviewUserIcon
    kilkuletni pracownik

    17.06.2020 13:04

    Inne

    Pracujemy na zmiany, więc da się dogadać.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    25.05.2020 16:09

    Inne

    Czy Corab Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?
    ReviewUserIcon
    Piotr Korzeniewski, Corab

    26.05.2020 11:25

    Inne

    Witam, zależy od miejsca pracy oraz stanowiska. Zakład produkcyjny oraz magazyny pracują zmianowo. Stanowiska administracyjne w godzinach 8.00-16.00. Niektóre stanowiska mają pracę zadaniową o nienormowanym czasie pracy.
    ReviewUserIcon
    Ali

    03.10.2019 22:19

    Inne

    czemu nie macie towaru od dłuższego czasu ?
    ReviewUserIcon
    Wiesław Szałkowski

    20.02.2020 10:38

    Inne

    Szanowny Panie, Proszę o kontakt w tej sprawie. Bardzo chętnie z Panem o tym porozmawiamy. Z poważaniem Wiesław Szałkowski Dyrektor sprzedaży
    ReviewUserIcon
    Corab

    11.05.2020 12:06

    Inne

    Dzień dobry, Panie Konradzie, dziennie wysyłamy ponad 500 zamówień, w naszej fabryce codziennie produkujemy ponad 2MW systemów fotowoltaicznych. Zapraszam do poznania bliżej naszej firmy. Pozdrawiamy Corab Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Bezrobotnt

    03.04.2020 18:23

    Inne

    Czy jest szansa na dostanie się do pracy w Firmie corab jako pracownik produkcji w Bartoszycach? Wie ktoś może jak wygląda bieżąca sytuacja z etapami?
    ReviewUserIcon
    Tiki

    03.04.2020 19:34

    Inne

    Niżej jest opinia. Życzę powodzenia w przyszłej pracy
    ReviewUserIcon
    Rr

    04.04.2020 15:23

    Inne

    Przeczytaj wyżej
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2020 15:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bob

    03.04.2020 16:09

    Inne

    Prezes jest przecież chojny, raz do roku daje świąteczną premię w kwocie ok 200 złotych. Tak się docenia pracownika ????
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    14.02.2020 14:39

    Inne

    Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Corab Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    Corab

    14.02.2020 15:29

    Inne

    Witamy, Rozmowy kwalifikacyjne najczęściej odbywają się w głównej siedzibie firmy czyli w Olsztynie. Pozdrawiamy Zespół Corab
    ReviewUserIcon
    Corab

    14.02.2020 15:31

    Inne

    Wyjątkiem są kandydaci na pracowników produkcyjnych, z którymi spotkania umawiane są w Zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach. Pozdrawiamy Zespół Corab

    Zostaw merytoryczną opinię o Corab S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.