EuroProjekt

Gdańsk

Opinie o EuroProjekt

xxx

Nie pracowałem w tej FIRMIE i mam nadzieję, że nigdy nie będę. Współpraca z tą firmą jest "ciężka . Projekt z wieloma rewizjami, niespójne dane, rozbieżności, i błędy, błędy i błędy. Przekroje poprzeczne robione, jak powiedział jeden z projektantów, "z palca", plan sytuacyjne nie ma nic wspólnego z docelowym planem zagospodarowania, kpina. A jeśli błędy są rażące to, również jak powiedział jeden z projektantów, w skali mapy 1:1000 są niezauważalne . projektant daje "dowolność" interpretacji. raz poprawne są przekroje raz plan sytuacyjny

solna5

@vivi to jest konkretnie firma która ma w ofercie kompleksowe projekty infrastrukturalne w zakresie dróg, mostów, tuneli i kolei, no to już sama możesz wyciągnąć wnioski nha jakie stano0wiska jest zapewne najwięcej rekrutacji. fakt jednak że jest kasa i prestiż

Edmund

To prawda, pracuje się przyjemnie, w całej firmie panuje koleżeńska atmosfera, a i płace są przyzwoite.

Zostaw opinię o EuroProjekt - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroProjekt