Opinie o Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg w Juszkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg w Juszkowo

@wspolnota

Bardzo nieprofesjonalna firma, obiecują góry a kończy się amatorką... własciciel firmy nie ma pojecia co dzieje się na budowie, (usunięte przez administratora) co chwile zwiększa wartość wykonanych prac. Zostawia bałagan na budowie, nie stawia się na spotkania. Przestrzegam !

@wspólnota
@FORI

rewitalizacja kamienicy Dolna Brama 7 - jest pełna dokumentacja, zdjęcia, opinie Wojewódzkiego i Miejskiego Konserwatora Zabytków, ktokolwiek ma pojęcie o "budowlance" jak przyjdzie i obejrzy z bliska kamienicę - zorientuje się od razu jak zostały wykonane prace...

Windykator Nowy wpis

Witam odradzam jakiej kolwiek współpracy z firmą fori gościu płaci za pracę jalomozne tylko i przeciąga wypłaty kasę bierze tylko dla siebie żeby się wzbogacić na innych

@wspolnota

Danuta
@@wspolnota

Czy właściciel jest osobiście na budowie, czy ma jakichś pracowników typu kierownik lub manager, którzy nadzorują?

FORI
@@wspolnota

Zaprzeczam jakoby zdarzały się opisane sytuacje, czasem jest tak, że inwestor chce więcej niż jest w umowie, lecz nie chce za to dopłacić, wtedy pojawia się niezadowolenie… my jesteśmy przedsiębiorcą, naszym celem jest dobre prosperowanie na rynku z poszanowaniem Podwykonawców i Klientów – nie możemy ulegać osobom, które chcą abyśmy za darmo wykonywali prace, gdy odmawiamy – pojawiają się takie oto wpisy.

@Danuta

Właściciel pełniący niejednokrotnie funkcję kierownika budowy bywa na budowie. Poza tym posiada także kadrę nadzorczą.

@wspólnota
@FORI

mam dokumentację, zdjęcia, opinie.. to nie jest kwestia niezadowolenia, to jest po prostu amatorka- od początku do końca - w planowaniu, w realizacji.. Opinie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, opinie Miejskiego Konserwatora Zabytków, opinie inspektora nadzoru.

@Danuta

w przypadku remontu komienicy przy Dolnej Bramie 7 właściciel firmy właściwie nie pojawiał się na budowie, kierownicy budowy zmieniali się i za każdym razem tłumaczyli, że wykonują prace, które im zadano..

@FORI

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat przedsiębiorstwa Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg w mieście Juszkowo. Czekamy na nowinki od użytkowników.

Invet

Nie płaci ludziom. Uwazac

@wspólnota Nowy wpis

Żona właściciela firmy Fori pana Bartosza Rozenberga jest prawnikiem i posiada kancelarie prawniczą w Pruszczu Gdańskim i pozywa osoby/firmy, które wypowiedziały się w negatywny sposób na temat pracy i kompetencji.

Czy w Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg?

Aga

Rozmowa rekrutacyjna przebiega w sposób swobodny, a pytania dotyczą ogólnej orientacji z zakresu pracy stanowiska na jakie jest aplikacja, a także znajomości podstawowych zagadnień z dziedziny budownictwa. Rozmowy prowadzimy z każdym, nawet jeżeli jesteś młodą osobą, świeżo po studiach to także zapraszamy, ponieważ brak doświadczenia nie powinien nikogo przekreslać.

Kuba

Firma - (usunięte przez administratora) !!! , nie płaci podwykonawca, przeciąga płatności i straszy kancelaria swojej zony

FORI
@Kuba

Dzien dobry, jeśli jesteś nierzetelnym wykonawcą – prosimy popracuj nad jakością swojej pracy, zamiast oczerniać nas w internecie. Firma Fori dotrzymuje zobowiązań, płaci podwykonawcom. Jako dobrze zarządzana firma wyciąga czasem konsekwencje w stosunku do osób, które nie potrafią dokończyć robót, na które się umówiły.

ala
@Kuba

Bo to prawda.

Lidia

Moje pytanie jest chyba dość nietypowe, w wielu firmach budowlanych pracowały osoby z Ukrainy. Czy w tej również? Jeśli tak, to czy pracodawca zapewnił im w obecnej sytuacji jakieś wsparcie, a może w związku z poborem do wojska musiał szukać nowych pracowników?

@Lidia

Z racji tego, że budowy przez nas prowadzone znajdowały się na terenach objętych ścisłą ochroną, nie mogliśmy zatrudniać obcokrajowców.

Agnieszka
@Aga

Rozumiem, a ogólnie są jakieś plany co do tego by zatrudniać obcokrajowców w przyszłości?

@Agnieszka

Tak, zapraszamy do aplikowania, wszystko jest uzależnione od tego jakie budowy będziemy realizować

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg?

tak

Edyta
@Aga

I które stanowiska wchodzą w skład tych do wyboru dla niedoświadczonych?

@Edyta

to w zależności na jakie stanowisko chciałaby pani aplikować, proszę o przesłanie CV i krótkiej informacji, my się skontaktujemy i umówimy na rozmowę

Czy Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak

Edyta
@Aga

Czyli standardowe godziny 8-16?

@Edyta

8-16, 7-15

Agnieszka
@Aga

A jest możliwość pracy tylko na 8 lub tylko na 7?

@Agnieszka

To już trzeba rozmawiać bezpośrednio z szefem, ale mogę powiedzieć, że można się dogadać.

Hej, pytanie do podwykonawców - czy odzyskaliście swoje pieniądze? Udało się? Czy zgłosiliście gdzieś tę sytuację? Jestem ciekawa jak sytuacja względem pracowników w takim razie wygląda ...

investment

uwaga (usunięte przez administratora) nie płąci podwykonawcom. po prostu (usunięte przez administratora)

Dom bud
@investment

Mogę prosić o więcej informacji, ewentualnie jakiś kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg - Juszkowo

• Jak się pracuje w Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg?

Zobacz opinie na temat firmy Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fori Organizacja Inwestycji Budowlanych Bartosz Rozenberg
  • Wichrowe Wzgórze 10