Bud-el

Gdańsk

Opinie o Bud-el

Elektryk

Sami sobie podkrecacie opinie sprytne sprytne a prawda boliii. Dzwonek profesjonalny....:) aż się poplakalem:)

monter

szatan - 2012-06-20 20:17:42 Panowie piszą tu bzdury ) pracowałem po11 godz. 30 min. jednej jedynej przerwy w sobote 8 godz. też z jedną przerwą bywały \"nadgodziny nadgodzin\" i pracujące niedziele(.Zjazdy do polski tragedia nigdy nie wiedziałem kiedy wrócę 4,5,6,7,8,9 tygodni pracy i tydzień z rodziną .Pensja na czas wypłacana jak ustaliłem tak dostałem .Straciłem na wadze taka praca.Pracujac od rana do wieczora przy pełnym miesiącu nie przekroczysz (7tyś. zł.elektromonter) święta i zjazdy do polski nie płatne tak było i będzie )

szatan

pracownik1

Wręcz przeciwnie! Firma wiarygodna, płaci w terminie i tak jak się umawialiśmy! Jeśli coś komuś nie pasuje, to po prostu może się zwolnić... Za uczciwą pracę jest uczciwe wynagrodzenie. Zresztą o wszystkim można rozmawiać. Niestety są ludzie, którzy zawsze narzekają - szkoda, bo sami sobie opinie w ten sposób wystawiacie

Zostaw opinię o Bud-el - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-el