Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Anna Binkiewicz-Glińska w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Anna Binkiewicz-Glińska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Anna Binkiewicz-Glińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Anna Binkiewicz-Glińska w Gdańsk

Pati

Po co ludziom marnować czas skoro nie lubi się swojej pracy, nie ma się podejścia do ludzi a świat jest zły? Tak podsumować można podejście tej pani. Nazywanie kogoś zaniedbanym dzieckiem tylko dlatego że 30 lat temu rodzice nie przypilnowali skrzywienia kręgosłupa, lub mówienie że trzeba zrobić porządek z głową, chociaż przyszło się że skolioza, dwa razy powtarzanie 'Z mojej strony to wszystko' byle szybciej wypchnąć, plus szarpanie podczas badania, zamiast delikatnego przesunięcia. Jeśli ktoś będzie chciał skorzystać z takich uslug to szczerze współczuję

@Pati

Zgadzam się, pierwszy raz spotkałam się by Lekarz tak szarpał dziecko podczas badania, każdy inny do maluszka podchodzi z uśmiechem, zagaduje, a ona... Byłam przerażona co wyprawia z dzieckiem n a pierwszej wizycie, jednak po badaniu na pytanie jak ocenia stan zdrowia, powiedziała że się nie zna, ocenią specjaliści mp fizjoterapeuta. Na drugiej wizycie nawet nie wstała od biurka, wizyta 30 sekund, podsumowanie to samo - ktoś inny oceni stan zdrowia. Kolejnej wizyty nie będzie, zmieniam lekarza, ta pani ewidentnie nie lubi swojej pracy a na pewno ludzi których spotyka na swojej drodze. Spotkanie z tą panią to strata czasu, pieniędzy i nerwów! Omijajcie szerokim łukiem.

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, a widzę że jest ich wiele. Najbardziej pasujące określenie zachowania tej lekarki to po prostu chamstwo. Podczas wizyty czułam się bardzo niekomfortowo. Wypowiedzi są złośliwe i nie dotyczą meritum. Informacja zwrotna na żenującym poziomie. Cała jej postawa pokazuje pogardliwy stosunek do pacjenta. Ponagla, aby szybciej się ubrać, rozebrać, mówić, nie mówić. Byle pokazać kto rządzi w tym gabinecie. Po wyjściu uczucie zażenowania, straty czasu i złość, że się nie zareagowało. Bardzo przykre doświadczenie.

@Kasia

Potwierdzam, miałam dziś po raz kolejny nieprzyjemność wizyty kontrolnej u tej dr z dzieckiem. Myślałam że na pierwszej wizycie miała zły humor-każdemu się zdarza, ale dziś było jeszcze gorzej. Nie szanuje czasu pacjentów, oba spotkania odbyły się z opóźnieniem,bo Pani dr nie raczyła stawić się do pracy na czas.dzis przeszla samą siebie, nie wstając od biurka po 30 s gdy 11mczne dziecko w samej pieluszce w zimnym pokoju nie wykonywało jak małpka poleceń Pani dr tylko wtulało się we mnie, pani dr stwierdziła że dziecko nie współpracuje i do zobaczenia za pół roku. Jak zapytałam jakie ma wnioski z dzisiejszej wizyty i jak ocenia stan zdrowia dziecka - skoro po 30 sekundach już wszystko wie i kończy poradę, to odpowiedziała że ona się nie zna, dziecko nie wspolracuje, ocenią inni specjaliści np fizjoterapeutą, to pytam na czym niby ona się zna i za co bierze pieniądze?

Henia Nowy wpis

dzień dobry. szukam zatrudnienia jako rejestratorka medyczna i w tym przypadku nie mam pewności czy są one zatrudniane. Chociażby dlatego, że nikt nie udziela odpowiedzi na zapytania. Niby wcześniej ktoś wspominał o Pani z recepcji ale w sieci jakoś nie było widać żadnych ofert. Czy więc są one przyjmowane?

Pacjent Nowy wpis

2 razy pani doktor odwoływała wizyty. To skandal nie móc dostać się do lek. rehab bo odwołuje wizyty pacjentów. Zostało mi tylko przepisać się do innego lekarza może ten nie odwoła wizyty. Nadmieniam że jestem po operacji endoprotezy kolana i rehabilitacja jest konieczna!

Jaki typ umowy może obowiązywać? Widzę te niektóre zapytania dotyczące ewentualnego zatrudniania osób na rejestracje czy też samych techników do pomocy. Ciekawe czy ktoś skorzystał z oferty o ile była dostępna?

WAM Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony po wizycie u Pani Doktor, dobra ocena moich problemów zdrowotnych i przepisana rehabilitacja (teraz bardzo trudno dostać się do specjalisty rehabilitacji bo ich ograniczono).

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Anna Binkiewicz-Glińska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Witam, gdzie teraz docelowo dodawane są oferty pracy? pytam tak wprost, ponieważ ten wspomnianej dla pedagoga specjalnego nie przyszło mi widzieć a jedna Pani jakiś czas temu pytała o taką pracę. obecnie jaka jest dostępna? Zarobki także mnie interesują

Kowal

DRAMAT I SKANDAL!!!! Takiej "wizyty w celu uzyskania pomocy" w swoim niekrótkim już życiu jeszcze nie doświadczyłem. To była jakaś szopka i po wyjściu za drzwi długo przecierałem oczy ze zdziwienia sądząc, że ja chyba śnię. Ta Pani nadaje się co najwyżej do pielenia rowów melioracyjnych, a nie do kontaktów z pacjentem, nie mówiąc już o jakiejkolwiek chęci pomocy z jej strony...kiedy po wejściu chciałem wziąć łyka wody w gabinecie, to wezwała drugą Panią z recepcji, aby ta pilnowała czy jej się coś nie stanie twierdząc, że czuje się zagrożona...no i chyba na tym mogę zakończyć opis przebiegu wizyty, bo później już tylko wypisała kwitek i powiedziała do widzenia....marzy mi się tylko, żeby kiedyś była zdana na moją pomoc....

Paulina

Postanowiłam odezwać się w sprawie ogłoszenia na pedagoga specjalnego. Czy mogłabym wiedzieć coś więcej o dzieciach, z którymi się pracuje? Jaka to duża grupa i jakie typy niepełnosprawności?

Pati

@Pati

@Kasia

Paulina

Dużo tu komentarzy o tym, jak się odnosi do klientów. A czy zatrudnia jakąś pomoc? Techników, rejestratorki? Ciekawa jestem, jaka tam atmosfera na co dzień w pracy panuje.

Maja

Panią doktor uważam za osobę mało sympatyczną oraz mało empatyczną. Pozwala sobie na złośliwe uwagi, co uważam za wysoce nieprofesjonalne. Dodam również, że wydaje się być niezainteresowana pacjentem, a rodziców traktuje pobłażliwie, jeśli nie pogardliwie. Zdecydowanie oszczędzę sobie kontaktów z tym lekarzem.

@Maja

Dokładnie zgadzam sie z opinia wyżej, Pani doktor jest bardzo nie miła, kasliwe uwagi na temat sposobu wychowywania dziecka i krytykowanie zachowania dziecka . Naprawdę nie polecam, wyszłam z tamtad bardzo zażenowana.

Małgorzata
@Maja

Złośliwe uwagi - na temat czego? Zdrowia? Wnoszą one coś w ogóle czy niekoniecznie?

@Małgorzata

Złośliwe uwagi na temat zachowania dziecka, które np. płacze podczas badania. Pani doktor odnosi się wtedy do sposobu wychowania. Nie wnosi to absolutnie żadnej wartości do oceny zdrowia dziecka. Uwagi są rzucane na odchodne, więc złośliwość z nich aż krzyczy. Dodam, że pani doktor pozwala sobie na takie uwagi wobec ludzi, których widzi pierwszy / drugi raz w życiu.

Marzena
@Maja

Może ta Pani nie umie w delikatny sposób sugerować swoich spostrzeżeń? Bo co jeśli w niektórych przypadkach ma faktycznie jednak rację i trzeba byłoby zmienić pewne metody wychowawcze dla dobra dziecka?

@Marzena

Myślę, że potrafię doskonale odróżnić, co jest mówione dla dobra zdrowia dziecka, a co po złości. Poza tym, lekarz rehabilitacji, moim zdaniem, powinien skupić się na udzielaniu porad w swojej dziedzinie, a na pewno nie na temat wychowania kilkumiesięcznego dziecka. Porady pani doktor nie dotyczyły ani rozwoju, ani postawy, ani napięcia mięśniowego. Opinii nie zmienię - kilka spotkań i kilka bardzo negatywnych odczuć po nich.

Sylwia
@Maja

Zgadzm się z opinia. Wylewa swoje frustracje na pacjenta, co miałam możliwości przeżycia na własnej osobie. Jest bardzo apatyczną osobą, za żadne skarby nie pójdę więcej do tej przeokropnej kobiety, nawet gdyby to był ostatni lekarz na tej ziemi

Sylwia

NIE POLECAM. Lekarz wypisała lek opioidowy (choć wcale nie narzekałam na ból), mój organizm źle zareagował, z 10 tabletek wzięłam 4 i odstawiłam. Ponowna wizyta u lekarza, a ona pyta się mnie jaki lek brałam bo ona nic mi nie wypisywała. Powiedziałam że skudexa, to ona na to "i co pani odemnie chce? po co do mnie pani przyszła?" po 3 razy pytała! nie w czym pomóc tylko po co! Chamska i bezczelna kobieta! powiedziałam że w zamian jako lek przeciwzapalny(myśląc że dlatego mi wypisała skudexa) biorę opokan. A ona do mnie dalej "i po co do mnie pani przyszła?". szok! więc mówię że jeżeli mam brać opokan to proszę wypisać recepte. Wypisała receptę. Pytam czy zaznaczyła że jestem zasłużonym honorowym dawcą krwi, a ona na to że nie ma kodów, i mam sobie pójść do lekarza pierwszego kontaktu jak chce mieć ZK. Absolutnie nie polecam leczenia u tej pani z zanikiem pamięci i nieumiejętnością wyszukania w komputerze co wypisała pacjentowi na poprzedniej (zarazem pierwszej) wizycie !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska DR N. Med. Anna Binkiewicz-Glińska - Gdańsk

• Al. Zwycięstwa 31/32
    80-219 Gdańsk