Sds Polska S.C.

Opinie o Sds Polska S.C.

Nikodem

Chyba konkurencja interweniowała ;) Osobiście bardzo polecam usługi firmy SDS - fachowo, bezproblemowo. Kompetentni ludzie z poczuciem humoru, przyjemna współpraca. Pozdrawiam

sd

Mówisz o jakimś konkretnie pracowniku czy generalnie rzecz biorąc cała firma nie miała nic przeciwko aby opowaidać rzeczy nierzeczywiste? trochę to podburza ich obraz.

kontrahent

Napiszę krótko własną subiektywną opinię - nie polecam SDS kopiarki /Warszawa! Nie lubię ordynarnego ściemniania Klientom.

Ja

Świetna atmosfera, zimne drinki, wysoka płaca, przyjemna praca. Gorąco polecam. p.s. pozdro dla prezesów:)

Zostaw opinię o Sds Polska S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sds Polska S.C.