Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy

Kraków

Opinie o Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy

krdi

Same produkty @zadowolony klient, rzeczywiście są dobrze wykonane, no ale ludzie którzy robią te meble znają się na rzeczy, nie robią też ze słabych materiałów, cena wysoka nie jest, raczej standard, no ale jednak jakość produktów i wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie

yoshi

Nie polecam tego gównosklepu! Sklep żenada. Nie dotrzymują terminów, właściciel żenada, tragiczny kontakt z klientem, obiecuje świetne warunki dostawy, a później? Krętacze, złodzieje, gbury, nie dotrzymują słowa, kradną czas, odzywają się pyskówkami i nie szanują klienta. Umówiony odbiór na termin, zero kontaktu, pretensje, że czekamy na meble, żenująca postawa kierowców. NIE POLECAM

Masz jakieś informacje na temat firmy Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy? Wiesz jak odbywa się proces rekrutacyjny i czy atmosfera pracy jest dobra? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy