Opinie o Marko Meble Marek Dworak w Przewrotne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marko Meble Marek Dworak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marko Meble Marek Dworak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marko Meble Marek Dworak w Przewrotne

Tom

Masakra!!!!Czekam na meble dwa miesiące.Zero telefonów sms-ów,maili.Bede żądac zapłaty rekompesaty.Doprosic sie nie można.Za każdym razem przekładają terminy wysyłki.Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!

Maciek
Klient

Meble pierwsza liga !!!POLECAM!!!!

ER
Klient

W życiu nikomu nie polecę tej firmy! Żarty z klienta sobie robią! Na 3 dostępne nr telefonu,na żaden nie można się dodzwonić. Zamówienie: stół i 4 krzesła miało być zrealizowane w ciągu 3 tygodni. Tymczasem minęło 7 tygodni i nikt nie raczy się nawet odezwać w tej sprawie. Masakra. Dziwię się ,że to jeszcze jakoś funkcjonuje z taką organizacją,a w sumie jej całkowitym brakiem. Kontakt z klientem żaden i w drugą stronę to samo. Kpina totalna. Odradzam jak tylko mogę, każdemu kto się tylko chwilę zastanawiał, żeby w tej firmie zamawiać cokolwiek. Cieszę się ,że nie złożyłam większego zamówienia,bo chciałam u nich wyposażyć cały dom... Odradzam! Odradzam! Odradzam!

Artur
Klient

Rozważam zakup mebli od nich. Polecacie?

Zadowolony Nowy wpis
Klient

Elegancko, przywieźli gdy poprosiłem Pana kierowcę bez problemu pomógł mi wnieść, dostawa dużo wcześniej niż się spodziewałem meble przepiękne. Napewno się jeszcze tam pojawię bo dopiero zaczynam meblować.

Janek Nowy wpis
@Zadowolony

U mnie podobnie. Super firma. Również zaczynam meblować. Polecam bardzo.

Klient

Nie polecam meble miały byc do odbioru po dwóch tygodniach tymczasem minęły dwa miesiące a do mnie dotarło połowę zamowienia i czekam dalej. Zero telefonów, zero sms nie odpisują jak się wreszcie dodzwoniłem to nikt nic nie wie ani nie potrafi powiedziec kiedy dostanę resztę zamówienia. Ja potrafię zrozumieć że może maja poslizg itd ale szanująca sie firma dzwoni do klienta i informuje że bedzie opóźnienie a tymczasem cisza. Nigdy wiecej!

Magdalena Nowy wpis
@Klient

Dotarło do ciebie niepełne zamówienie i nie dostałeś żadnej informacji na ten tamta? Trochę dziwne ze nikt nic nie wiedział kiedy dzwoniłeś. Dziś już 25.01. Coś się zmieniło od tamtego momentu z Twoim zamówieniem?

Klient Nowy wpis
Klient

Polecam. Meble dostałam tydzień przed umówionym terminem super się złożyło z przyjazdem gości. Meble bardzo ładne. Napewno jeszcze do Was wrócę. Dzięki i pozdrawiam.

Leszek
Klient

Wszystko się zgadza meble takie jak chciałem, zgodnie z umową i dostawa przed umówionym terminem . Konkret. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Marko Meble Marek Dworak po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Murarze. Jaki był jej rezultat?
Jacek
Klient

Meble zamówione, telefon że będą u mnie w piątek później dostawa wszystko tak jak się umawiałem a zestaw który zamówiłem naroznik Kobe perełka. Super

Tom

Klient zadowolony
@Tom

Na dobre meble trzeba poczekac. Ja poczekalem i nie żałuję. Polecam firmę!!!!

Ryszard
@Klient zadowolony

Mebelki ladne i solidne to i terminy będą długie, logiczne.. tez poczekalem i przynajmniej jestem zadowolony . POLECAM 100%

Klauudia
@Tom

Dramat mam to samo, czekam już ponad 2 miesiące a miało być 3 tygodnie, pan który brał zaliczkę i wskazał numer do kontaktowania się nie odbiera telefonu.. nigdy więcej

przemo
@Tom

Meble, które do tej pory przyjechały są ładne. Ale ... ludzi firma traktuje fatalnie - przyjmują zamówienia a nie realizują terminowo. Trzy miesiace czekania na meble i jeszcze komplet nie przyjechał. A miało być na 100% pewne, że będzie za 3 tygodnie. To nie jest tak, że nie wiedzieli, że się czas przedłuży - wiedzieli tylko umyślnie nie chcieli straszyć... Firma na telefony nie odpowiada, raz jakimś cudem udało się dodzwonić do osbocy przyjmującej zamówienie i powiedzieć że się z zamówienia rezygnuje to sami zadzwonili i część zamówienia zrealizowali po miesiącu zamiast 3 tygodni. Kierownik mówił że sam oddzwania jak ktoś dzwoni. A to ściema. Więcej telefonu nie odebrali. Kontatku zeru z ich strony zero, smsa że cokolwiek się opóźni też nie ma. Nie dawać ani złotówki zaliczki - bo nie ma gwaracji czy i kiedy te meble przyjadą. Można zapłacić zaliczkę a zostać bez mebli !!! Ze względu na brak uczciwości wobec ludzi nie polecam.

Dominika
@przemo

Może się nie wyrabiają, nie pomyślałeś? Może zespół im się posypał (w końcu jest zima, sezon chorobowy) i nie ma komu pracować? Mniej roszczeń ludzie, różne sytuacje się zdarzają.

Gość
@Dominika

Jeśliby szanowali klientów to wystarczy telefon że jest opóźnienie i można czekać

Urszula
@Gość

co do telefonu to wiecie może jak tu praca na obsłudze klienta wygląda? ile osób potencjalnie do tego zatrudniają?

Nati
Klient

Super wykonanie, wszystko się zgadza :-) Meble dostałam takie jak ustaliłam z Panem który przyjmował zamówienie i jestem bardzo zadowolona.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Marko Meble Marek Dworak?

Patrycja

Wszystko się zgadza ! Szybko i profesjonalnie. Polecam

Jacek
Klient

Super meble !!! Po raz kolejny jestem pozytywnie zaskoczony . Dzięki i napewno się jeszcze zobaczymy . Pozdrawiam Jacek

Marcinek
Klient

Czwarty zakup i po raz czwarty na duzy plus. Wszystko w umówionym terminie a jakość mebli pierwsza klasa. Polecam

Rafał
Klient

Meble dostarczone w terminie I bardzo solidne , wszystkim się podobają. Oczywiście polecam.

Max
Klient

Mebelki dostarczone w terminie i wszystkim się podobały wyglądają na bardzo solidne. Wszystko się zgadza polecam

Emilia

Nie ma tu pracownika, który chciałby się podzielić swoim doświadczeniem? :) Same opinie od klientów z tego co widzę. Ktoś pracuje/pracował na stanowisku kierowcy/montażysty? Co myślicie, warto starać się o prace w firmie? Pytam oczywiście w imieniu chłopaka

Tersa

Meble narożnik postawili w śniegu przy drodze dojazdowej ze150 metrów od domu .Chociaż droga utwardzona i odsniezalismy aby mogli wjechać .Chamstwo niesamowite a my z chorym kręgosłupa mi musieliśmy kombinować aby jakos do domu szybko donieść aby w tym śniegu nie zamokly .Nie polecam .

Rysiek66
Klient

Wszystko się zgadza !! Mebelki cukiereczki, przepiękne. Obsługa znająca się na rzeczy , konkretni goście . Kontakt i dostawa pierwsza klasa , Polecam !!!

Aleksandra
Klient

Meble mistrzostwo świata, super wyglądają i jakościowo też są stabilne i masywne. Wszystko zgodnie z umową w terminie i profesjonalnie. Polecam i napewno wrócę :-)

Gość
Klient

Nie polecam nikomu tej firmy. Meble miały być za 3tygodnie. Po dwóch miesiącach po prośbach i groźbach i jeżdżeniu co się dzieje pojawiły się. Telefon nie odbierany na SMS nikt nie odpisuje choć wiadomości odczytane. Stół przyszedł bez śrub i podkładek by przytwierdzić blat do nóg. Zamówcie gdzie indziej będziecie zadowoleni.

Marzena
Klient

Meble super wyglądają . Dzięki za doradztwo i jeszcze do Was wrócę. Polecam z całego serca . Pozdrawiam

ER

Barbara
@ER

To słabo bardzo... A masz do nich jakiegoś maila? Moze dodatkowo warto coś wysłać? Może w końcu zobaczy to ktoś kompetentny kto Ci pomoze :D

Marzena
@ER

Ludziska może trochę mniej roszczeń , moze istnieją inne formy kontaktu niż telefon , może im się coś posypało, może piszac takie opinie wypada się przedstawić. W sieci w internecie można napisać wszystko czując się bezkarnym podpisując autora opini np. ER

@Marzena

Gdyby robili meble solidnie i w terminie to nikt by złego slowa nie napisał sami ta to pracują żeby ich krytykować

Mikołaj
@Wiola

A u ciebie o ile się minęli z pierwotnym terminem?

@Mikołaj

Ciągle że już za tydzień będą i tak trwa już czwarty tydzień

Marta
@Wiola

Jeżeli chodzi i meble robią naprawdę solidnie w porównaniu do mebli sieciowych . Terminy jak wszędzie. Zawsze trafi się ktoś kogo nikt nie jest w stanie zadowolić. Ja osobiście polecam za wykonanie i wygląd mebli.

@Marta

Sztukę robią nie jakość poczekaj a sama zmienisz zdanie po jakimś czasie używania.Za 1000 zł nawet bym się nie odezwała ale nie za 3 tyś .

Krzyś
@Wiola

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub email i złożenia reklamacji. Na chwilę obecną nie mamy żadnego zgłoszenia. Proszę się też upewnić czy zakupy robiła Pani w naszej firmie. Pozdrawiamy.

@Krzyś

Jest Pan pewien proszę dokładnie pomyśleć czy nie macie żadnej obecnie reklamacji .

Stefan z Marsa
@ER

U mnie podobnie. Zero kontaktu z nimi

Urszula
@Stefan z Marsa

To nie jest dziwne skoro tu wprost do tego kontaktu zachęcają? Telefonicznie próbujecie czy mailowo?

Zostaw merytoryczną opinię o Marko Meble Marek Dworak - Przewrotne

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Marko Meble Marek Dworak?

Zobacz opinie na temat firmy Marko Meble Marek Dworak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marko Meble Marek Dworak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marko Meble Marek Dworak
4.7/5 Na podstawie 115 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 572
    36-003 Przewrotne
  • NIP: 5170107219 REGON: 180172106

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Marko Meble Marek Dworak