Opinie o Marko Meble Marek Dworak w Przewrotne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marko Meble Marek Dworak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marko Meble Marek Dworak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marko Meble Marek Dworak w Przewrotne

ER

W życiu nikomu nie polecę tej firmy! Żarty z klienta sobie robią! Na 3 dostępne nr telefonu,na żaden nie można się dodzwonić. Zamówienie: stół i 4 krzesła miało być zrealizowane w ciągu 3 tygodni. Tymczasem minęło 7 tygodni i nikt nie raczy się nawet odezwać w tej sprawie. Masakra. Dziwię się ,że to jeszcze jakoś funkcjonuje z taką organizacją,a w sumie jej całkowitym brakiem. Kontakt z klientem żaden i w drugą stronę to samo. Kpina totalna. Odradzam jak tylko mogę, każdemu kto się tylko chwilę zastanawiał, żeby w tej firmie zamawiać cokolwiek. Cieszę się ,że nie złożyłam większego zamówienia,bo chciałam u nich wyposażyć cały dom... Odradzam! Odradzam! Odradzam!

@ER

To słabo bardzo... A masz do nich jakiegoś maila? Moze dodatkowo warto coś wysłać? Może w końcu zobaczy to ktoś kompetentny kto Ci pomoze :D

Marzena
@ER

Ludziska może trochę mniej roszczeń , moze istnieją inne formy kontaktu niż telefon , może im się coś posypało, może piszac takie opinie wypada się przedstawić. W sieci w internecie można napisać wszystko czując się bezkarnym podpisując autora opini np. ER

@Marzena

Gdyby robili meble solidnie i w terminie to nikt by złego slowa nie napisał sami ta to pracują żeby ich krytykować

Mikołaj
@Wiola

A u ciebie o ile się minęli z pierwotnym terminem?

@Mikołaj

Ciągle że już za tydzień będą i tak trwa już czwarty tydzień

@Wiola

Jeżeli chodzi i meble robią naprawdę solidnie w porównaniu do mebli sieciowych . Terminy jak wszędzie. Zawsze trafi się ktoś kogo nikt nie jest w stanie zadowolić. Ja osobiście polecam za wykonanie i wygląd mebli.

@Marta

Sztukę robią nie jakość poczekaj a sama zmienisz zdanie po jakimś czasie używania.Za 1000 zł nawet bym się nie odezwała ale nie za 3 tyś .

Krzyś
@Wiola

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub email i złożenia reklamacji. Na chwilę obecną nie mamy żadnego zgłoszenia. Proszę się też upewnić czy zakupy robiła Pani w naszej firmie. Pozdrawiamy.

@Krzyś

Jest Pan pewien proszę dokładnie pomyśleć czy nie macie żadnej obecnie reklamacji .

Stefan z Marsa
@ER

U mnie podobnie. Zero kontaktu z nimi

Urszula
@Stefan z Marsa

To nie jest dziwne skoro tu wprost do tego kontaktu zachęcają? Telefonicznie próbujecie czy mailowo?

Wojtek

Polecam. Meble dostałem zgodnie z zamówieniem, wszystko się zgadza.

Client

Ta firma to jakaś porażka.odradzam każdemu zamawianie od nich mebli.czas przeciągany o kilka tygodni a jakoś wykonania dramat

@Client

A co nie tak było z wykonaniem?

Jacek
@Barbara

Wykonanie mają najlepsze , wiem bo moja rodzina ma większość mebli właśnie od nich i nawet po kilku latach nie narzekam.

Krzyś
@Client

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub email. Nie mamy zgłoszeń na temat złej jakości mebli i czasu przeciągania zamówień. Pozdrawiamy.

Wojtek

Zamówienie i dostawa mebli przed umówionym terminem. Szybko sprawnie i profesjonalnie . Polecam wszystkim.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Marko Meble Marek Dworak po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca 4F Złotów. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Agata

Nie polecam! Najlepiej trzymac się z daleka od tej firmy. Naciągacze! Termin dostawy mebli wydłużony o miesiąc po czym przywieziona zostaje komoda z innymi uchwytami oraz bez podświetlenia. Ponadto stół wykonany w macie a zapłacone za połysk . Brak kontaktu, pojechaliśmy na spotkanie ponieważ nikt nie raczył odebrać telefonu, i informacja ze dowioza to czego brakuje. Minęło 3 miesiące i zero kontaktu. (usunięte przez administratora) i Naciągacze

Odpowiedź wlasciciela
@Agata

Dzień dobry, niestety nie mamy o ofercie stołów w połysku, musiała Pani pomylić firmy piszą opinie . Pozdrawiam

@Agata

Dokładnie.Jeżeli chcesz meble byle jakie byle były za duże pieniądze to idealna fima żeby takie zrobić.To co oni oferują odbiega o rzeczywistości

Izabela
@Wiola

Jak to? A Ty też miałaś taką sytuację, czy jak?

@Izabela

Niestety tak zamówiłam i porażka co mi przywieźli niby mają wymienić ale tlumaczenia że jeszcze nie zrobione że akurat ich w tym dniu nie będzie na placu targowym i tak od miesiąca.

@Wiola

Internet to miejsce gdzie każdy czuje się bezkarny piszac opinie o firmach . Jednak każdy taki wpis jest weryfikowany i podmiot piszący opinie pociągany do odpowiedzialności.

Mebelki ładne I jakościowo pierwsza liga no i poskładane.

Anka

Wszystko się zgadza meble wykonane zgodnie z zamówieniem . Jestem bardzo zadowolona , są piękne i estetycznie zrobione. Polecam oczywiście.

Marzena

Polecam! Dziękuję bardzo mebelki są bardzo ładne napewno do Was wrócę.

@Marzena

A jakie meble zamówiłaś? Polecisz coś? Sama czegoś szukam.

Wacek

Meble zamówione 2 miesiące temu i nic cisza dzwoniłem jakiś burak odbiera i mówi że już są zrobione i jutro będą. Mija tydzień znów ten burak odbiera i kłamie ze zrobione jutro dostawa. Termin dostawy mija dzwoni kierowca meble uszkodzone w transporcie i będą za tydzień. ODRADZAM PODEJŚCIE DO KLIJENTA TO ZENADA. A WSZYSTKIE WPISY ŻE TAKA SUPER FIRMĄ TO SAMI WPISUJĄ TE OPINIE

Odpowiedź właściciela
@Wacek

Myślę że wypadałoby się przedstawić używając takiego słownika. Niestety nie mamy zamówień z przed dwóch miesięcy a o opóźnieniach staramy się informować. Dużo zdrowia życzę.

@Odpowiedź właściciela

Internet to miejsce, w którym zdecydowana większość internautów czuje się całkowicie anonimowa i bezkarna.

@Wacek

Termin dostawy minął. Dodzwonić się nie można. Każą SMS-y pisać, na które wcale nie odpowiadają.

@Ewa

A dużo czasu już minęło? Ile czekałaś na ta dostawę?

Polecam ! Mebelki super jakościowo zrobione i do tego bardzo wygodne, zamówiłam naroznik do salonu bo wcześniej bratowa zakupiła i jest bardzo zadowolona.

Bożena

ktoś z Was moze był w załatwianej przez firme pracy w niemczech jako murarz? jakie warunki mieszkaniowe firma zapewnia, czy sami płacą za lokal czy ściągają coś z pensji, jesli tak to ile ?

POLECAM. Mebelki dotarły w terminie i powiem że ładniejsze niż się spodziewałem i jakościowo super zrobione! Napewno tutaj wrócę i będę polecał każdemu:-)

Matt

Pozytyw!!!!! Zazwyczaj nie wystawiam opinii w sieci lecz stol który kupiłem w firmie MebleDworak zasługuje na najwyzsza ocenę. Stabilny i wykonany z solidnego grubego materiału, wszystkim się podoba:-). Polecam

Paulina
@Matt

A jakie drewienko i cena, napiszesz jeszcze? A i wymiary pls :))

ROBERT

Meble jakościowo Super Klasa !!!! I to już po raz kolejny . Polecamy

Aneta

Polecam. Narożnik zamówiony na wymiar przyjechał dokładnie tak wykonany jak ustalaliśmy z Panem przy zamówieniu i w wyznaczonym terminie. Zależało nam na tym aby był miękki i komfortowy po prostu do salonu, dużo oglądaliśmy w wielu sklepach ale naprawdę ten narożnik to petarda. Bardzo dziękujemy i na pewno wrócimy . POLECAMY!!!!

Meble ładne, ale obsługa tragedia. Panowie przy zamówieniu mówili , że okres oczekiwania to 2,3 tygodnie. Fotele przyjechały po 6 tygodniach, z wielką łaską. Codziennie były inne wymówki dlaczego nie przywiozą mebli, (usunięte przez administratora)

Zawiedziona
@Gość

U nas taka sama sytuacja. Meble zamówione początkiem grudnia z terminem dostawy na połowę stycznia, dostarczone z wielką łaską w połowie lutego mało tego nie zgodne z zamówieniem, obiecano że poprawią jak pozostałą część (niby nie gotową)dowiozą. Teraz połowa marca i reszta nie dotarła. Przy przypominaniu się telefonami i wiadomościami totalne olewactwo i przekładanie co tydzień o tydzień.

Emilia
@Zawiedziona

A kontaktujesz się w tej sprawie z szefem czy pracownikami? Może mają za mało ludzi do pomocy i dlatego te opóźnienia..

Artur

Rozważam zakup mebli od nich. Polecacie?

Damian

Jak najbardziej tak :)

Rafał
@Damian

Również jestem na TAK. Polecam

@Artur

Również polecam !!! Termin dostawy miałem ustalony na 8 tygodni a po 4 tygodniach telefon od Firmy że mebelki gotowe i planujemy dostawę. POLECAM !!!

marta
@Artur

pewnie że tak, świetna jakość ;)

@Artur

Kolejny zakup u nich (chyba 4) dotarł dzisiaj. Miał być w piątek ale udało się szybciej o czym mnie poinformowali żeby też dopasować dostarczenie mebli. Świetna jakość. Co tu dużo mówić - absolutny top jeśli chodzi o meble.

@Artur

Śmiało, ja kupiłem i nie żałuję. Super jakość, dobre ceny, dostarczają wszystko zgodnie z terminem.

@Artur

Dobrej jakości meble, solidne wykonanie, świetny kontakt. Czas oczekiwania szybszy niż ustalony. Polecam.

Igor

Polecam 100%

Maciek

Meble pierwsza liga !!!POLECAM!!!!

Radek

Potwierdzam !!

Piotrek
@Radek

Potwierdzam i jeszcze do nich wrócę.

Rafał

Potwierdzam LIGA MISTRZÓW

MebleDworak to LIGA MISTRZÓW. Polecam

@Maciek

Zdecydowanie się zgadzam :)

Igor

Polecam 100%

Elka

Moja ocena 5 + , polecam i napewno wrócę.

Odpowiedz właściciela

Dzień dobry, Najwidoczniej musiał Pan pomylić firmy gdyż nigdy nikogo nie zwolniliśmy. Ten jak każdy inny wpis zostanie zweryfikowany i zostaną podjęte odpowiednie działania w tym kierunku. Dużo zdrowia życzę.

Jezeli nie zaplacisz haraczu odpowiednim serwisom negatywne opinie zawsze sie pojawią tutaj kazdy moze npisac co chce takze te opinie sa(usunięte przez administratora)warte

Alicja
@Odpowiedz właściciela

Coś w tym może być, bo jest firma meblarska w Wielkopolsce, a właściciel nazywa się, jak Pan :) Z tym, że w takim wypadku sąd to też uwzględni. Człowiek zdenerwowany, nie doczytał, a napisał...

Zostaw merytoryczną opinię o Marko Meble Marek Dworak - Przewrotne

• Jak się pracuje w Marko Meble Marek Dworak?

Zobacz opinie na temat firmy Marko Meble Marek Dworak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marko Meble Marek Dworak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marko Meble Marek Dworak
4.7/5 Na podstawie 120 ocen.
  • 572
    36-003 Przewrotne