F.H.U. PLAYMAX Mariusz Tylutki

Kolbuszowa

Opinie o F.H.U. PLAYMAX Mariusz Tylutki

Iza

Jakie są premie na stanowisku Doradca Klienta -Konsultant w Salonie Play? Ktoś wie może? Jaka panuje ogólnie atmosfera w F.H.U. PLAYMAX Mariusz Tylutki? Każda wasza opinia jest ważna dla osób, którzy chcą aplikować.

ilonka

Dbałość o potrzeby klientów właśnie jest na wysokim poziomie. Produkty rzeczywiście są bardzo dobre i można byc z nich zadowolonym, ale czy pracownikom zapewnia się jakieś benefity socjalne? Dzięki za odpowiedź

emi

Na pewno Angielski jest bardzo potrzebny. W końcu pracujesz w kraju anglojęzycznym. Jak na moje oko to tym wszystkim "Januszom biznesu" ostro się już rypie i liczą ludzie będą do nich przychodzić z niewiadomo jakimi umiejętnościami aby tylko dostać ta "miskę ryżu". Nie dziwie się ze młodzi wyjeżdżają z tego dziwnego kraju.

gregory

Nie koleżko.Po pierwsze wbrew temu co twierdzisz nie każdy się angielskiego uczył w szkole, po drugie to ze ktoś nawet się uczył nie znaczy ze się nauczył,bo niestety ale system edukacji jest jaki jest, po trzecie ci co znają realnie język i maja trochę oleju w głowie są za granica lub maja lepsza prace a nie taki badziew za miskę ryzu, po czwarte jeśli nie jesteś wstanie zrozumieć tak prostej wypowiedzi to polecam ci najpierw zacząć od nauki języka polskiego. Po piąte jeśli rzucasz jakimś twierdzeniem to musisz mieć ku temu mocne argumenty a w tym przypadku posługujesz się jedynie pobożnym życzeniem.

gregory

Pewnie ze tak. Z tym ze mało kto potrafi się realnie dogadać. Skąd ty możesz wiedzieć kto zna angielski a kto nie ? Wypisujesz rzeczy których nie jesteś w stanie niczym podeprzeć. Wiec po co to piszesz ? Osoba która naprawdę zna język nie będzie na pewno zasuwać w jakimś playmaxie za kilka groszy bo to strata czasu.

gregory

Zacznij od nauczenia się Polskiego bo ciężko cie zrozumieć. Napisz jeszcze raz ładnie i składnie to co chciałeś nam przekazać.

g.o nie firma

Z Angielskim za najniższa krajowa ? Chyba ich po..bało do reszty. Jak ktoś zna Angielki to jedzie do Anglii po normalna kasę. Swoja droga to po co ciec zwierający umowy ma znać Angielski ? Może teraz taka moda albo im się w głowach poprzewracało do reszty ?

dociekliwa

Skoro sobie chwalił to czemu już nie pracuje ? Dobrej pracy się nie porzuca.

kmiot

Nie każda praca jest wymagająca ale to dobrze ze mozna awansować.

moli

Ciężka w jakim sensie ? Jak to twoim zdaniem praca lekka ?

Zostaw opinię o F.H.U. PLAYMAX Mariusz Tylutki - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. PLAYMAX Mariusz Tylutki