STADA Poland Sp. z o.o.

Opinie o STADA Poland Sp. z o.o.

Były rep

Hej, a kto jest szefem, nadal Piotrek? A regionalna na południu to Monika? A pracuje jeszcze Asia na Wrocław?

made in germany

wygląda to nieciekawie... ludzie uciekają, część jest zwalniana... awansują kogoś, po czym degradacja albo wypad- ot tak bez wyraźnego powodu. Za "Siwego" był porządek i jakiś ład. Faktem jest natomiast, że są tam osoby pracujące po kilka ładnych lat, ale to stara kadra grunenthal. Ot co :) Non stop ogłoszenia na Częstochowe, Lubliniec, Olesno, Myszków... (obserwuje to od ponad pół roku), czyli ktoś przychodzi i szybko ucieka... bo wiem, że 2 laski bardzo szybko zwiały z tego "stada", nie akceptując przełożonego i filozofii firmy.

A czy to prawda że są szykowane jakieś zmiany Na rynkach ?

ktosiek

polecacie prace w firmie? te fordy mondeo to tez dla przedstawicieli bo az sie wierzyc nie chce.. no ale nie ma jak motywacja do pracy.

ktossss
@ktosiek

mondeo mają DM... jest jeden ford mondeo dla przedstawiciela miesiąca, ale nie liczyłbym na takowy dodatek ;)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie STADA Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

A.G.

Zapewne chodziło o Stada Chemofarm... :) Stada ma się dobrze, ba... coraz lepiej.

mex

AG: umieram z ciekawości co też Szanowny Admin usunął na początku Twojego wpisu... ? Dzisiaj każda praca jest dla ambitnych. Już nawet na przysłowiowej poczcie nie ma spokoju bo klient może przyjść niezadowolony i op...lić i będzie miał rację ;)

mex

portasiak, przeczytaj proszę ich globalny raport finansowy 2013 - to dopiero jest ciekawa lektura. Ktoś wie może co u nich w Polsce słychać ?

AG
@mex

(usunięte przez administratora) słychać dobrze... praca dla ambitnych i umiejących (chcących) pracować... Jest takie powiedzenie dla "zawiedzionych": "LICHEJ BALETNICY TO I RĄBEK U SPÓDNICY"... nic dodać nic ująć. Firma solidna jak niemieckie auta ;) a raporty, tabelki, wykresy etc. - a gdzie ich dziś nie ma?

Jerry

Spotkałem lekarza który twierdzi że w Piasecznie był dział zajmujący się badaniami klinicznymi bo był z gościem co tam pracował w Berlinie na spotkaniu badaczy nowego leku analgetycznego, potem nagle kontakt się urwał a ten doktor mimo że dzwonił do firmy i próbował się czegoś dowiedzieć nie otrzymał żadnych informacji. W związku z tym nie zajmują się raczej badaniami

Jerry

Jest tam jakiś Dział Medyczny, badania kliniczne bo to mnie interesuje?

jasiek

Odpowie ktoś? czy już nikt nie pracuje w STADA?

jasiek

Proszę o aktualne dane dotyczące: Jakie zarobki PM (PF) (podstawa netto)? Jakie auta (z gps, z limitami km)? Jakie targety (realne, jakie wzrosty mają być, jakie premie proponują) Jak sprzedają się produkty Stady (jak układa się współpraca z aptekami-lekarzami)? Czy Dystrykt Managerowie są ok? (chodzi mi o woj. śląskie)

onnna

jakos tak 4000-4500 brutto jak jest doswiadczenie, co do lekow to szalu nie ma, glownie generyki czyki latwo w pracy nie bedzie

lili

Sluchajcie,jaką podstawę można wynegocjować?

?

Witam, firma STADA szuka nowych PM i chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat: warunków pracy, atmosfery, narzędzi pracy, warunków finansowych, a przede wszystkim czy leki cieszą się uznaniem wśród lekarzy. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

odp
@

zarobki coraz mniejsze, teraz PM dostają ok.2500 na rękę, auta z gps (boże broń się spóźnić - codziennie sprawdzany i w razie w. jazda za 1 min.spóźnienia), targety na nowym niepoukładanym terenie nie do wyrobienia, produkty wogóle się nie sprzedają (no, na 20 sprzedają się 2), masz takie bezndziejne narzędzia, że współpraca z lekarzami i aptekarzami jest raczej marzeniem. (usunięte przez administratora)

mex

Cześć. Czy ktoś wie może ilu przedstawicieli farmaceutycznych firma liczy sobie obecnie ?

xx

Limitów na samochód nie ma, czujników w drzwiach również. Samochód do użytkowania w weekendy jest płatne podatej tj. ok 20 zł za dzień. Czas pracy liczony jest od pierwszej wizyty 7h. Jak ktoś umie poradzić sobie z pierwszą wizytą do 9 rano ma luz. Kontrola w każdej firmie jest ale jak robisz swoje to gps w niczym nie przeszkadza. Fakt dużo, różnych leków do promocji oryginalnych, generycznych ok 20 przez jednego przedstawiciela...dość trudno to ogarnąć ale premie da się zrobić w kilku lekach ok(usunięte przez administratora)co cykl 4 miesięczny. Bywają lepsze okresy ale nawet średniemu przedstawicielowi jest szansa zarobić dodatkową kasę. Trudno wbić się na rynek z kolejnymi generykami ale to jak wszędzie.

słuchajcie a jak wygląda sprawa limitów na samochód na paliwo?Czy duży jest ryczałt ,faktycznie wystarczający?

beznickowy

słuchajcie czy w tej firmie rzeczywiście jest tak źle? jak wygląda budżet? jest go coś w ogóle? RKP pomaga? często siedzi na głowie? plany są realne do zrobienia? czy o premii można pomarzyć?

Dostałem propozycję pracy w stada jak tam wyglada sytuacja ze sprzetem ktory dostajesz??? Tel? Laptop? Samochód??? Prosze o Pomoc Pozdrawiam

Staś

Hej właśnie widziałem ogłoszenie o pracę chciałem się dowiedzieć czy dalej jest tak fatalnie czy coś się zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o STADA Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STADA Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STADA Poland Sp. z o.o.?

STADA Poland Sp. z o.o.