STADA Poland Sp. z o.o.

Opinie o STADA Poland Sp. z o.o.

thom

Macie stanowiska KAM/KAS - chodzi o obsługę sieci

@thom

@THOM, wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę do naszej firmy znajdziesz na portalu pracuj.pl. Zachęcamy do śledzenia i wyszukiwania interesujących Cię ofert.

Moni

Dzień dobry. Z przyjemnością dołączę do Zespołu ???? jednakże interesuje mnie stanowisko Kas .. Pozdrawiam

Wiktoria
@Moni

To super, że jesteś zainteresowana pracą w Stada Pharma International. Z tego co widzę, nie szukają obecnie nowych osób do pracy, ale co jakiś czas możesz sprawdzać aktualne oferty tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/stada-pharma-international-gmbh-sp-z-o-o-oddzial-w-polsce,137862. Jaki typ umowy i wynagrodzenie by Cię zadowoliły?

Moni
@Wiktoria

Dziekuję za odpowiedż ... Uważam , że rodzaj umowy i warunki powinniśmy ustalać indywidualnie zdecydowanie nie na forum :) ..Proszę o kontakt telefoniczny w razie pytań 791-897-131 ..

@Moni

Dzień dobry, @MONI, aktualne oferty pracy w naszej firmie znajdują się na portalu pracuj.pl. Zaglądaj tam, jeśli chcesz być na bieżąco i znaleźć interesujące Cię stanowisko.

Czarek

Stada Pharma International zgodnie z KRS firma została wykreślona z rejestru 2011-05-19

@Czarek

Witaj, @CZAREK, zgadza się. Spółka Stada Pharma International GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jest w likwidacji. Spółka została wykreślona z rejestru przedsiębiorców z dniem 19.05.2011 roku. Profil jest prowadzony przez spółkę STADA Poland Sp. z o.o., która została zarejestrowana w 2004 roku.

Robi

Cześć, Byłem niedawno na rekrutacji na stanowisko PM RX woj. lubelskie. Rekrutacje prowadził kierownik, który w STADA pracuje niedługo. Byłem pod ogromnym wrażeniem przygotowania jego do rozmowy i stworzenia atmosfery do niej. Czułem się jak partner. Pytania bardzo rzeczowe: doświadczenie, wyniki, wiedza merytoryczna, omawianie konkretnych przypadków, rekomendacje. Na moje pytania Pan Karol odpowiedział w sposób maksymalnie wyczerpujący. Dostałem informacje zwrotną po rozmowie zgodnie z ustaleniami. Mimo, że nie przeszedłem do dalszego etapu rekrutacji, to śmiało mogę powiedzieć, że to jedna z najlepszych rozmów jaką miałem przyjemność odbyć. Treść informacji zwrotnej po rozmowie postanowiłem sobie zapisać. Jeśli STADA ma takich kierowników i zespół, to warto starać się o współpracę z nimi. Robiłem również rozeznanie, jak odbierają firmę klienci. Wynik był pozytywny. Apteki słabiej oceniają firmę jako partnera, ale lekarze chętnie sięgają po leki STADA. Wiemy, że komfort pracy w firmie głównie zależy od kierownika regionalnego. Zawsze warto poszukać info w terenie. W tym przypadku zachęciła mnie informacja, o wysokim poziomie kompetencji i możliwości rozwoju moich kompetencji. Po rozmowie mogę tylko powiedzieć, że odniosłem takie wrażenie, jak uzyskane informacje o osobie Kierownika. Chętnie spróbuje w przyszłości raz jeszcze wziąć udział w rekrutacji do STADA.

Julia
@Robi

Dzięki za wyczerpującą opinię. Przykro mi, że nie dostałeś się do pracy w STADA. Powiedz jeszcze, z ilu etapów składała się rekrutacja?

Ala
@Robi

Nie no to już nawet nie jest śmieszne ... Kierownik sam sobie wystawia taka laurkę i sam sobie odpowiada na pytania... Kiedyś jak ktoś rozmawiał sam ze sobą to był postrzegany jako wariat a teraz to jest sposób na zrobienie sobie dobrej reklamy ... Wszyscy w firmie już się zorientowali jaki faktycznie jest Pan Karol tylko zarząd firmy jest dalej zapatrzony w te brednie które im opowiada. (usunięte przez administratora)

@Robi

Witaj, @ROBI, dziękujemy za Twoją opinię dotyczącą przebiegu rozmowy rekrutacyjnej. Opinie naszych kandydatów są dla nas bardzo ważne, ponieważ to dzięki nim możemy być jeszcze lepszym pracodawcą oraz udoskonalać proces rekrutacyjny.. Aktualne ogłoszenia o pracę w STADA Poland znajdziesz na portalu pracuj.pl. Zachęcamy do śledzenia aktualnych możliwości zatrudnienia w naszej firmie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie STADA Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Julia

Witam wszystkich, chciałabym Was zapytać o Wasze doświadczenia z rekrutacją do firmy Stada Pharma, szczególnie jeśli chodzi o procesy rekrutacyjne, które odbyły się w przeciągu ostatniego roku. Czy pracodawca umożliwia rekrutację w formie online czy trzeba obowiązkowo udać się na rozmowę w siedzibie firmy?

Żenada
@Julia

Nie zawracaj sobie głowy tą firmą... Fajna to ona była do września 2020....

@Julia

Cześć, @Julia, cieszy nas, że interesujesz się pracą w Stada Polska. Rekrutacje prowadzimy w trybie mieszanym. Zazwyczaj pierwsza rozmowa odbywa się zdalnie, a na zaawansowanych etapach rekrutacji często zapraszamy na spotkanie w biurze, żebyśmy mogli lepiej się poznać. Jednocześnie warto podkreślić, że rekrutacje na stanowiska Przedstawiciela lub KAM odbywają się lokalnie. Jesteś zainteresowana konkretnym stanowiskiem? Chętnie odpowiemy na więcej pytań.

Obecnie pracujący

Witam wszystkim na forum . Czytając Państwa wpisy mam przekonanie , że wiele z nich jest nieprawdą . Pracuję w firmie już bardzo długo i wiele rzeczy z tych informacji nie ma miejsca . Co to znaczy Permanentna inwigilacja ? Każdy Pm który zostaje zatrudniony jest informowany o Gps w aucie. Każdy kto robi swoje zapomina o tym , że ma go zamontowanego a z pewnością nikt nie siedzi z kierowników i nie "monitoruje ciągle " gps-a . Z tego co wiem jeżeli ktoś ma daleko do Warszawy to 2 etapy rozmów są (jeżeli to tylko możliwe ) robione podczas jednej wizyty w siedzibie firmy . Ja wiem , że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma , ale w tej firmie naprawdę dobrze się pracuje a to , że pracuję tam bardzo długo i nikt mnie nie zmienił a ja nie mam zamiaru także tego robić to niech o czymś świadczy. Szczerze polecam i pozdrawiam

Mad
@Obecnie pracujący

Zgadzam sie w 100 % z tą opinią, ja pracuje tu krótko, ale wiele dobrego mnie tu już spotkało, przede wszystkim szacunek do człowieka - który cenię sobie ponad wszystko. Kultura organizacji jest na bardzo wysokim poziomie , a klimat tworzą ludzie ! Pracować trzeba wszędzie, a narzekać potrafi każdy nieudacznik . Leki są bardzo dobrze postrzegane na moim terenie , a wynik jest realny do osiągnięcia - wystarczy tylko chcieć ! Polecam

@Obecnie pracujący

@OBECNIE PRACUJĄCY dziękujemy za Twoją opinię. Niezależnie od poglądów, staramy się odnieść do każdego wpisu. Miło, że jesteś zadowolony z pracy w naszej firmie. Dbamy o dobre relacje z pracownikami, ponieważ to oni są naszym motorem napędowym. Jak słusznie zauważyłeś: kwestie wynagrodzenia, zasad użytkowania samochodów służbowych czy zakresu obowiązków omawiane są na początku, jeszcze na etapie rozmów rekrutacyjnych. Zatem każdy z kandydatów świadomie decyduje się na pracę w naszej firmie. Pozdrawiamy serdecznie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Stada Pharma International?

X

Jakieś są zawsze, choć nikłe.

Witamy, bardzo cieszy nas, że interesujesz się naszą firmą. Oczywiście, serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji. Zachęcamy do śledzenia ogłoszeń na portalu Pracuj.pl – co jakiś czas pojawiają się nowe możliwości zatrudnienia w STADA. Dla nowych pracowników mamy przygotowany powitalny onboarding, dzięki któremu wdrożysz się w struktury organizacyjne. Jego celem jest też zapewnienie nowemu pracownikowi komfortowych warunków pracy w nowej sytuacji. Każdy nowy pracownik przechodzi także przez liczne szkolenia zgodne z charakterem pracy, którą będzie wykonywał w naszej organizacji, np. szkolenia produktowe. Jeszcze raz zapraszamy do aplikowania.

Jaki dress code obowiązuje w Stada Pharma International?

Król Karol

Dress code pytasz ? Są rzeczy ważniejsze, słodki uśmiech, przesyłanie buziaczków, im głośniej klaskasz na forum tym lepiej, prędzej zostaniesz zauważony, jak tylko Słonko wstaje i zachodzi wychwalaj cały dzień pomysłym marketingu (nawet, jeśli nie do końca się zgadzasz), wystąpienia, zdrabniaj imionka. Wtedy ubierzesz szary sweter do kolan i gumofilce, będzie git !

Witamy, cieszymy się, że interesujesz się naszą organizacją. W firmie STADA panuje dress code nieformalny. W czasie spotkań biznesowych staramy się ubierać w stylu „business casual”.

X

Rozmowa dwuetapowa w miejscu zamieszkania i potem w Piasecznie. Kasa z doświadczeniem ok. 4900 netto, służbowy Focus z GPS, godziny pracy w terenie 9-15, 8 wizyt lek, 4 apteczne w OTC, benefity standardowe, atmosfera ok.

Zabson
@X

Hej. 4900 netto podstawa?

St
@X

Focus nowe czy używane trupy

Jola
@St

Nowe

JL
@Jola

A co do wynagrodzenia, to faktycznie realna jest podstawa 4900 netto?

@Jola

nowe bo pewnie skończył się leasing. Ale przy zatrudnianiu kolejnej osoby dostaniesz ten z placu a nie z salonu ;-)

@X

Dziękujemy Ci za zainteresowanie naszą firmą oraz podzielenie się informacjami. Chcielibyśmy podkreślić, że od 2021 r. w STADA Polska funkcjonuje jasno określona siatka płac oparta o benchmarki rynkowe. Wynagrodzenie każdego pracownika ustalane jest każdorazowo w zależności od stanowiska, na które aplikuje, w oparciu o siatkę płac oraz jego doświadczenie i wiedzę. Jako dodatek do wynagrodzenia mamy też premie pracownicze. Dodatkowo oferujemy cały pakiet benefitów i obecnie pracujemy nad ich harmonizacją, aby każdy pracownik miał do nich równy dostęp. Zainteresowanych zapraszamy – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

onein

Czy ostatnio zaszły jakieś zmiany na lepsze? Lepsze warunki dla pm? Co taka cisza?

@onein

@ONEIN nasza firma jest w procesie ogromnych zmian. Od 2020 roku na czele STADA Poland stoi nowa szefowa – Pani Paulina Romaniszyn, która czuwa nad naszą transformacją i wyznacza ambitne cele biznesowe do realizacji. Poza podstawowym wynagrodzeniem mamy dostęp do pozapłacowych benefitów, tj. ubezpieczenie medyczne, Benefit Sport, dodatkowe dni urlopu czy nagrody specjalne. Cenimy sobie taką atmosferę pracy. Jeśli masz ochotę do nas dołączyć i widzisz interesujące Cię ogłoszenie o pracę, aplikuj koniecznie.

M&M

Hey, myśle nad wysłaniem CV na RM do Stady doświadczenie zbierałem w firmie na literę K i czy mogli byście cos podpowiedzieć czy warto. Pozdrawiam

@M&M

@M&M pracujemy nad nową stroną internetową, gdzie będą zamieszczone wszystkie otwarte wakaty. Zachęcamy do śledzenia aktualnych ogłoszeń o pracę na stronie pracuj.pl i aplikowania, gdy tylko pojawi się interesująca Cię oferta. Praca w STADA Polska jest niezwykle ciekawa i dynamiczna. Przed nami wiele wyzwań biznesowych w sektorze firm farmaceutycznych, do realizacji których niezbędny jest zgrany i ambitny zespół pracowników.

G

Firma ciekawa, startowałem na PM miałem rozmowę kwalifikacyjną, ponadto telefonowano również do mojego przełożonego z poprzedniej firmy. Jestem osobiście delikatnie rozczarowany brakiem jakiejkolwiek informacji zwrotnej, myślę że jak na firmę o takim statusie powinno poważniej traktować się osoby rekrutujące i szanować wspólnie poświęcony czas.

@G

@G dziękujemy za Twój post i poświęcony czas na rekrutację w naszej firmie. Jest nam niezmiernie przykro, że nie dostałeś końcowej informacji dot. Twojego zatrudnienia. Pracujemy nad tym, aby każdy pracownik niezależnie od finalnej decyzji dot. zatrudnienia dostał informację końcową od działu HR i/lub potencjalnego przełożonego.

Jak przedmowca napisał brak szacunku rekruterów wyższego szczebla. Jedziesz kilkaset km mimo że 1 etap mogły wystarczyć, który jest bardzo merytoryczny interesujący. Dyr sprzedaży mógłby być na 1 etapie, zamiast tego woli ściągać do Warszawy potencjalne osoby na 2 etap. Dodatkowo sekretarka biura daje wrażenie jakby nic o rekrutacji nie wiedziała, główny dyr sprzedaży spóźnia się konkretnie i nie mówi choćby przepraszam. Nieprzygotowanie do rozmowy prowadzi do konkluzji ze CV bylo wydrukowane chyba 1 min przed spotkaniem. Na koniec brak informacji zwrotnych, wniosków z danej firmy po takiej bogatej w doświadczenia wycieczce do Warszawy. Jeśli takie są początki to jak moze byc juz po podpisaniu umowy...Permanentna inwigilacja na GPS przez jednego kierownika oddaje mała radość z Focusa. Pieniądze jakie sobie wywalczycie, okolice 4 tys netto plus minus

Jał

A możesz przybliżyć mi jak wygląda 2 etap? Oprócz nieprzygotowania ze strony prowadzących, może jest coś co dobrze rokuje. Zaproszono mnie na 2 etap i przyznam szczerze, że zachodzę w głowę czy warto, skoro tyle tu negatywów.

@NICK przykro nam, że miałeś takie odczucia po rozmowie rekrutacyjnej, która miała miejsce w przeszłości. Nasza organizacja jest w procesie olbrzymich zmian. Obecnie rozmowy rekrutacyjne odbywają się lokalnie, a każdy kandydat dostaje informację końcową od działu HR i/lub potencjalnego przełożonego niezależnie od wyniku rekrutacji.

Dziewica

Medyczny zarabia max 4000 zł netto. Auto Focus Hatchback z GPS. Ma 9 wizyt lekarskich i 3 Apteczne. Promuje 12 produktów. Rozliczenie IMS. Kierownik zależy na kogo trafisz

@Dziewica

Hej, dziękujemy za podzielenie się wrażeniami. W STADA Polska wynagrodzenie pracownika ustalane jest każdorazowo w oparciu o siatkę płac, która nie jest dokumentem jawnym, oraz o jego doświadczenie i wiedzę, jak również w zależności od stanowiska, na które aplikuje. Dodatkowo oferujemy m.in. premie pracownicze czy szeroki pakiet benefitów. Wszystkich zainteresowanych pracą u nas serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Mias

Hej, jak się pracuje w tej firmie jako PH? Czy trudna jest rekrutacja ? Na co dają największy nacisk ??

Edge
@Mias

Na jakie województwa była już rekrutacja

@Mias

rekrutacja składa się z 3 etapów w przypadku stanowiska Specjalisty, Managera ora Dyrektora – są to spotkania z Bezpośrednim Przełożonym, Dyrektorem Działu oraz Dyrektorem HR, na koniec często spotkanie z Dyrektorem Działu. Przedstawiciele Medyczni spotykają się z Bezpośrednim Przełożonym oraz Dyrektorem Dywizji. Pracujemy w bardzo przyjaznej atmosferze, co niezwykle sobie cenimy.

Brawo

Co za mistrz marketingu zaplanował te reklamy w tv? Pingwiny? Niedźwiedzie polarne? Na początku lat 90 to moglo chwycić, ale nie teraz. Wywołują tylko salwy śmiechu. Lol.

Alicja
@Brawo

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale nie są to kwestie, które byłyby tu najważniejsze. Jeśli jesteś pracownikiem firmy Stada Pharma International, to bądź tak uprzejmy i opisz nam - chociażby pokrótce - warunki pracy, na jakie mogą liczyć tam pracownicy. Bylibyśmy Ci za to wdzięczni w sposób szczególny, ponieważ w dalszym ciągu tak naprawdę niewiele wiemy o tym pracodawcy. Co z atmosferą? Określiłbyś ją jako przyjazną?

doner
@Brawo

Ty sie brawo ciesz, ze jakakolwiek reklama jest, bo sa na tym padole firmy, mogace pomarzyc o reklamie prouktow w tv;-) A merytorycznie- rozmowy rekrutacyjne w firmie stada na woj lubelskie uwazam za naprawde na wysokim poziomie, podobnie jak w firmie takeda czy nestle-specjalistyka. Zero podchodow, glupich pytan, robienia z delikwenta idioty. Proces: Konkrety z cv, wyniki, teren ,leki, moze kilka sytuacyjnych itp. Czyli, pisze drukowanymi dla glebszego zrozumienia;-)KIEROWNICY POZOSTALYCH FIRM, UCZCIE SIE, JAK PROWADZIC RZETELNY PROCES REKRUTACYJNY, ROBCIE TO Z KLASA, BO JAK KTOS CHCE/ NIE CHCE ZATRUDNIC KANDYDATA NA PM-POWINIEN PRZEKAZYWAC INFORMACJE W SPOSOB KULTURALNY, TEGO OCZEKUJECIE OD KANDYDATOW-WYSOKIEJ KULTURY I UMIEJETSNOCI JANSEJ KOMUNIKACJI;-)pozdro

doner

Johny
@Brawo

Jaki marketing takie reklamy! Jakbyś zobaczył kadrę zrozumiałbyś wszystko ! Firma zamiast skupić się na porządnej reklamie i specjalizacji robi wszystko przy bardzo niskich budżetach a wymagają cudów! Jak dla mnie Stada sięga dna ! Sorry

Miki
@Johny

Czy warto aplikować, reklama najważniejsza

@Brawo

kampania o której wspominasz dotyczyła produktów Flustad i Flurbifex, łagodzących objawy grypy i przeziębienia. Jej bohaterami faktycznie byli arktyczni przyjaciele pingwin Krzysztof i foka Fela. Być może właśnie przez swój zabawny ton kampania cieszyła się sporym zainteresowaniem odbiorców. Niemniej jednak dziękujemy za Twoją opinię bo każda perspektywa jest dla nas ważna i możemy wyciągać wnioski na przyszłość tak, aby przekazy trafiały do większej liczby odbiorców i były przyjemne w odbiorze.

News

Jak tam Nowa szefowa Paulina?

Edge

Jaka flota ,ile netto

Rock
@Edge

Urządzenia do pracy nowe czy używane jaką atmosfera?

Przedstawiciel Medyczny
@News

Niezle niezle Telekonferencje do 18 nawet Widać ze słowo M.....G nie jest jej obce.

Dora
@News

Tez jestem ciekawa jak nowa szefowa. Fajna firma była ta Stada ....

Dziadek do orzechów
@Dora

Słyszałem, że fajnie się porobiło w Stadzie - ciśnienie, tabelki, presja. KASowie zadowoleni? :)

Życzliwa
@Edge

Hej, co się dzieje, że ostatnio wszyscy odchodzą, nawet z centrali?

@News

Witaj, jak słusznie zauważyłeś, od września 2020 nowym szefem polskiego oddziału została Paulina Romaniszyn, która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w firmach farmaceutycznych i przeprowadza naszą firmę przez proces zmian. Pani Paulina jest w naszych oczach właściwą osobą na odpowiednim miejscu.

Haja

Witam, ktoś moze wyjaśnić dlaczego na Łódź co chwila jest rekrutacja?

@Haja

cieszy nas, że interesujesz się naszą firmą. Rotacja pracowników to naturalny proces w każdej firmie. Naturalną częścią takiej zmiany jest też konieczność pozyskania nowych pracowników. Tym razem potrzebowaliśmy wzmocnić nasz zespół w Łodzi, ale często prowadzimy też rekrutacje w innych miastach. Zachęcamy do śledzenia ofert pracy na portalu GoWork. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, z przyjemnością postaramy się na nie odpowiedzieć.

Rep

Witam, ktoś z Państwa ostatnio brał udział w rekrutacji na PM? Ile etapów, jak to wygląda? Pozdrawiam

Aż tak źle?

Kitka
@Rep

Nie jest źle. Firma się rozwija i prze do przodu . Jest mnóstwo pracy, bardzo dużo, ciężko się wyrobić ze wszystkim ale takie czasy. Trzeba spojrzeć realnie, to nie jest już mała Stada, nie ma dobrego wujka. Jeśli chcesz zarobić musisz się narobić. Komu źle lub nie ma ambicji zwyczajnie zmyka. Stąd rotacja. Jeśli znasz teren, chcesz pracować ... to dobra firma. Jeśli pierwsze pytanie jest o GPS- to zapomnij bo wyniku nie zrobisz.

Rep

Z perspektywy kandydata Twoja wypowiedź nie klaruje sytuacji. Niemniej chyba po problemie bo brak feedbacku ze strony Firmy to też odpowiedź.

Kitka

Zgadzam się połowicznie. W życiu bym nie użyła stwierdzenia że odchodzą najsłabsi. Zazwyczaj odchodzą ludzie ( pomijając wynik) którzy mają swój własny pomysł na pracę, warunki itp. Od pomysłów na wzrosty dwucyfrowe są mądrzejsi od Repów i zanim się oceni warto się przyjrzeć. Nerwowe ruchy w obecnym czasie to panika a ona w większym lub mniejszym stopniu wpływa na decyzje... nie twierdzę że jest super, ale serio, gdzie jest super i „normalnie”? Rozważę propozycję w takiej firmie. Niemniej dyskusja ciekawa. Pozdrawiam

były Rep
@Kitka

Śmiechu Warte... Jak jest tak dobrze, to dlaczego odchodzą osoby z doświadczeniem??? które do niedawna robiły plany??? Dlaczego jest blisko 15 vacatów, doświadczeni kierownicy odchodzą ??? Trzeba dużo pracować za miskę ryżu.... Plany wywalone w kosmos, premie nierealne... (usunięte przez administratora) Ta firma był fajna (usunięte przez administratora) która zapewne obiecała centrali, że zrobi cuda, a te cuda się nie dzieją, to jest jeden wielki młyn. Zdziwiła się tylko Pani Prezes, że ludzie pomimo Covid 19 odchodzą do innych firm...

były Rep

potwierdzam....

@Rep

Dzień dobry, miło nam, że chcesz aplikować do STADA Poland. Wszystkie czynności związane z rekrutacją i zatrudnieniem są prowadzone i koordynowane przez Dział HR. Ostateczną decyzję dotyczącą rekrutacji zawsze podejmuje dyrektor lub kierownik jednostki biznesowej z poszanowaniem standardów firmy. Rozmowa kwalifikacyjna w STADA Poland składa się z 3 etapów rekrutacji w przypadku Specjalisty, Managera oraz Dyrektora – są to spotkania z Bezpośrednim Przełożonym, Dyrektorem Działu oraz Dyrektorem HR, na koniec często spotkanie z Dyrektorem Działu. Przedstawiciele Medyczni spotykają się z Bezpośrednim Przełożonym oraz Dyrektorem Dywizji. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy.

Fito

Witam, jak się obecnie pracuje w firmie Stada ? Jak atmosfera?

Johny
@Fito

Bardzo dobrze, złego słowa nie powiem.

Beznadziejnie

@Fito

miło nam, że interesujesz się pracą w naszej firmie. Staramy się, aby praca u nas odbywała się w miłej i profesjonalnej atmosferze w myśl zasady ONE STADA. Pracownicy są dla nas niezwykle ważni, ponieważ są głównym ogniwem naszego biznesu. Każdy z nas to inna wyjątkowa jednostka, która ma ambitne cele do wykonania. Dobra atmosfera w pracy i bieżący dostęp do informacji wewnątrz naszej organizacji to dla nas ważne czynniki wspierające pracowników. Jeśli jesteś ciekaw atmosfery panującej w STADA Poland zapraszamy do aplikowania, gdy tylko pojawi się interesujące dla Ciebie ogłoszenie.

Zostaw merytoryczną opinię o STADA Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STADA Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STADA Poland Sp. z o.o.?

STADA Poland Sp. z o.o.