STADA Poland Sp. z o.o.

Opinie o STADA Poland Sp. z o.o.

Zastanawiający

Cześć społeczności Stada, patrzę ma poprzednie wpisy i kieruję do Was zapytanie, czy coś się zmieniło na lepsze ? I czy warto aplikować ma stanowisko PM ?

Pytający

@Wniebowziety Jeśli jest Ci tak źle to dlaczego tam jestes?

@Zastanawiający

miło, że do nas zaglądasz. Nasza firma przechodzi w tej chwili ogromne zmiany organizacyjne. Głównym motorem napędowym są nasi pracownicy i to oni są najważniejsi. Cenimy sobie dobrą i przyjazną atmosferę w pracy, tak abyśmy wszyscy czuli się częścią STADA Poland.

Obecny

Tak sobie czytam to co tu wypisujecie i trochę tego nie rozumiem. Jeśli rzeczywiście jest tak źle i te wpisy są tych, którzy tu nadal pracują to po co tu nadal jesteście? Przecież z niewolnika nie ma pracownika. Chyba, że większość wpisów jest od tych, których od dawna tu nie ma. Wtedy ma to sens. Podsumowując firma nie jest taka zła jak niektórzy tu narzekają i z drugiej strony zapewne są lepsze miejsca do pracy niż tutaj. Aczkolwiek zawsze łatwiej jest krytykować niż chwalić. Ci, którym jest tu dobrze raczej nie będą tu opisywać dlaczego, w przeciwieństwie do tych, którym zmiany nie są na rękę. Stara zasada.

Szymon
@Obecny

Czyli pracujesz obecnie w Stada Pharma International, tak? Co możesz napisać na temat warunków pracy i czy młodzi ludzie mają tam możliwość rozwoju? Zastanawiam się czy to dobre miejsce aby się czegoś nauczyć, więc daj znać. :)

@Obecny

dzięki za głos w tej dyskusji. Cieszy nas Twoja pozytywna opinia o STADA Poland. Jak w każdej firmie spotykamy się zarówno z pozytywnymi jak i negatywnymi komentarzami na nasz temat, ale niezależnie od nacechowania - cenimy każde stanowisko i staramy się cały czas udoskonalać codzienną pracę oraz pracujemy nad tym, aby w firmie panowała pozytywna atmosfera. Pozdrawiamy serdecznie.

Jakie są teraz zarobki dla ludzi z doświadczeniem, można liczyć na jakieś godziwe pieniądze ?

@Kandydat

miło nam, że jesteś zainteresowany pracą w STADA Poland. Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i chętnie zatrudniamy nowe osoby do naszego zespołu, który jest dla nas niezwykle ważny. Odpowiadając na Twoje pytanie - wynagrodzenie będzie omówione i ustalone w oparciu o siatkę płac, Twoje doświadczenie i kwalifikacje względem stanowiska na które zdecydujesz się aplikować. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Chętnie odpowiemy, jeśli masz więcej pytań.

Zastanawiam się nad aplikacją do Firmy Stada. Jednak zaniepokoił mnię fakt, że chyba są tu usuwane niewygodne opinie o Firmie. Czy to prawda ?

@Kandydat

Wybacz moją ciekawość, gdzie chciałbyś aplikować? Na jakie stanowisko?

@Kandydat

miło nam, że masz ochotę aplikować do naszej firmy. W Stada Polska proces rekrutacji jest bardzo przejrzysty. Jeśli zdecydujesz się aplikować na wybrane stanowisko, wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy z naszym pracownikiem. Słusznie zwróciłeś uwagę na usunięte w ostatnim czasie komentarze. Pracownicy oraz ich dobre imię są dla nas wartościami nadrzędnymi, dlatego gdy zaszła taka konieczność musieliśmy interweniować, aby chronić ich wizerunek. W naszej opinii publiczne forum to nie miejsce na personalne komentarze pod czyimkolwiek adresem.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie STADA Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Hej Nie prawda.

Obecna

Tak, to nieprawda. Po rekrutacji pytałeś o kierowników kilku regionów? To na ilu byles i z skąd determinacja żeby jednak tu pracować i pytać o opinie? Przykro mi skwaszony człowieku to czytać, Przykro mi jeszcze bardziej, ze jest weekendowy poranek (kto się budzi z myślą: wstanę z rana i napisze sobie hejt na Stade, niedziela będzie lepsza?) Domniemania pozostaw sobie bo o opinie nie pytasz…

Ciekawski
@Obecna

Co Ty wypisujesz za brednie. Weryfikuję informacje, które mam z Waszego wewnętrznego środowiska. Jakich kilku kierowników? Jaka determinacja by pracować? Jaki hejt na Stade? Jakie domniemania? Polecam odstawić narkotyki lub zmienić psychiatrę, wyjdzie to Tobie i osobom dookoła Ciebie na dobre.

Ciekawski
@Pytający

Dzięki za odpowiedź. Dotarły mnie takie słuchy więc postanowiłem zapytać. Pozdrawiam.

Obecna

Pierwsze zdanie to pomówienie. Kojarzysz taki paragraf? Pięknych przenośni używasz… i pewnie codziennie znajomym cytaty przytaczasz. Pytam, dlaczego pracujesz w Stadzie?

Obiektywny

Tu nie chodzi o (usunięte przez administratora) a o wszechogolny bezplan. Jedyny plan to plan wzrostu ale jak ? To w każdym tygodniu pojawiają się nowe pomysły. Zapchamy hurt, potem zapchamy apteki, podnieśmy ceny, może korzystajmy z komunikacji miejskiej, bo to też zredukuje wydatki. Takie łapanie się brzytwy w dodatku na ostatnią chwilę. W tym wszystkim musisz odwiedzić milion specjalistów ze 100-u grup terapeutycznych, bo takie masz portfolio i jak nie pracujesz biegając to średnio to wychodzi. Porównując sytuację do biegnącego ciągle konia, ten kiedyś musi się zatrzymać, bo fizycznie nie da rady. Tu bardziej przemawia aspekt psychologiczny, że ludzie nie wyrabiają na zakrętach, mają tego wszystkiego dosyć i zwyczajnie odchodzą. No chyba, że masz „złote apteki”, gdzie w dodatku wyręczysz koleżanki i kolegów w kwestii robienia zamówień to możesz pracować spacerując.

Oni
@Obiektywny

@obiektywny Rozważam wysłanie cv do STADA ale opisujesz sytuację jak w każdej firmie farmaceutycznej na chwilę obecną - każdy łapie się za różne metody żeby pozostać na rynku nie spadając obrotowo bo nie wiadomo jaki będzie miesiąc/kwartał w pandemii i zawsze lepiej mieć nadwyżkę (w mojej obecnej firmie również). Są apteki/sieci wypracowane robiące regularne zamówienia a są takie o które trzeba się cały czas starać i to jest praca PF jak wszędzie. Moje pytanie do pracowników obecnych lub byłych brzmi jak zachowują się przełożeni wobec Przedstawicieli - czy są w jakikolwiek sposób pomocni czy radź sobie sam a jak masz 90% procent planu to na dywanik czy od razu wypowiedzenie ?

@Oni

Dobre pytanie ???? Tu przy obecnych planach 90% to marzenie chociaż przy tych samych sprzedażach wychodziło lekko ponad 100% Także sugeruje rozważać ale inną firmę.

Zadowolony
@Obiektywny

Potwierdzam. Jedyny plan to gaszenie pożaru w burdelu przy użyciu benzyny. Brak koncepcji jakiegokolwiek działania. Oferta kompletnie niedostosowana do sytuacji rynkowej. Nakładanie na pracowników coraz to nowych zadań bez idącego za tym wzrostu wynagrodzeń. Premie to bajka przeszłości. A nawet jak udało się zrobić to zawsze coś wymyślili by choć trochę obciąć. (usunięte przez administratora)

Alicja

Stada Pharma International poszukuje kilku osób, które obejmą stanowisko Przedstawiciela Medycznego - ogłoszenia są dostępne w Internecie. Wybranym osobom oferują dobre warunki pracy, takie jak na przykład: atrakcyjne wynagrodzenie, system szkoleń i możliwość rozwoju umiejętności zawodowych, miłą atmosferę w młodym zespole, a także, co bardzo ważne, zestaw narzędzi niezbędnych do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop. Czy znajdą się zatem osoby, które zechcą spróbować swoich sił w strukturach tej firmy? Zapraszam do dyskusji.

@Alicja

Alicjo, Chętnie podejmę się dyskusji bo jestem zainteresowany tą ofertą na Łódź. Jednakże czego miałaby dotyczyć ta dyskusja?

Alicja
@Piotr

Super, że wyraziłeś chęć wzięcia udziału w dyskusji! Dyskusja może dotyczyć różnych kwestii, które związane są z tym pracodawcą. Sam wspomniałeś, iż chciałbyś aplikować do Stada Pharma International na stanowisko Przedstawiciela Medycznego. A może już to zrobiłeś? Jeśli tak, to bardzo chętnie poznamy Twoje pierwsze spostrzeżenia na temat przebieg rekrutacji.

Paulina
@Alicja

Alicjo Do jakiej linii promocyjnej szukacie przedstawicieli medycznych? Jakie narzędzia otrzymuje pracownik (jaki samochód, laptop, itd)? Czy promocja medyczna dotyczy również sprzedaży, dystrybucji aptecznej? Na jaki okres jest pierwsza umowa z nowym pracownikiem? Jakie są planowane szkolenia dla nowego pracownika?

Wojciech
@Paulina

Widzę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytania, dlatego zastanawiam się, czy finalnie zdecydowałaś się aplikować do pracy w firmie Stada Pharma International? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacyjny, dlatego mam nadzieję, że na forum ktoś zechce opisać całą ścieżkę, którą należy przejść, aby dostać się do pracy w tej firmie.

Patrycja

@Obecnie pracujący Dobrze, że pomagasz użytkownikowi @hmm... zebrać informacje, dotyczące tego pracodawcy. Twoja wiedza o Stada Pharma International jest duża, ale to nic dziwnego, bo masz już spory staż pracy w tej firmie. Jak zatem uważasz, czy jest to odpowiednie miejsce pracy dla osób bez większego doświadczenia zawodowego?

Patrycja

@hmmm Zapewne chciałbyś aplikować do Stada Pharma International. Jakie stanowisko w strukturach tej firmy by Cię zadowalało? Niestety, ja akurat nie potrafię udzielić Ci rzetelnych odpowiedzi na Twoje pytania, ale może @Obecnie pracujący pomoże - wydaje się mieć dużą wiedzę o funkcjonowaniu tego przedsiębiorstwa. A Ty opisuj tu na bieżąco swoje doświadczenia.

hmm...
@Patrycja

Chodzi o stanowisko przedstawiciela medycznego

Patrycja

@Dziewica, Wiesz - kwestia wysokości zarobków jest naprawdę indywidualna, bowiem uzależniona od potrzeb danego pracownika. Dziękuję Ci jednak za krótkie wyjaśnienie nam tego. Może jeszcze zatem wiesz, czy Stada Pharma International nie planuje w najbliższym czasie rekrutacji? Jakie wskazówki dałabyś dla osób, które chciałby ubiegać się o pracę w tej firmie?

Patrycja

@Julia Już w takim razie jesteś po rozmowie rekrutacyjnej. W jakiej atmosferze ona przebiegała i na co trzeba zwrócić szczególną uwagę w jej trakcie? Daj nam znać w kolejnym wpisie. @Dziewica Trzeba przyznać, że to już bardzo dobre wynagrodzenie. Jak długo jesteś już związana z Stada Pharma International? Są skłonni do zatrudniania raczej na cały etat, czy można starać się o pół etatu?

Dziewica
@Patrycja

4000 zł netto to bardzo dobre zarobki za 10h w terenie i 2h w domu przed komputerem????.( W Tevie możesz dostać 5500 zł netto za promo 4 produktów.) Promujesz 12 lini to jest masakra. Rozmowa normalna 3 etapy. Kierownik- twój teren, dyrektor sprzedaży- grodzisk i dyrektor generalny- grodzisk

Patrycja

@Lily Twój staż pracy w Stada Pharma International jest już całkiem spory - a zatem szczególnie dziękuję Ci za Twój komentarz. Zarówno negatywne, jak i pozytywne wpisy są uzależnione od wymagań konkretnego pracownika względem pracodawcy. Nadmieniasz, że są możliwe premie - a czy oferują Wam jeszcze jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe? @manager Postanowiłeś już aplikować, czy jeszcze z tym czekasz?

Obecnie pracujący

Witam , Igor z tego co wiem wszystkie ogłoszenia o pracę do firmy zamieszane są na pracuj.pl Pozdrawiam

Patrycja

@Obecnie pracujący Chciałabym Ci serdecznie podziękować za Twoje aktywne uczestnictwo dyskusji. Twoja opinia na pewno pomoże wielu użytkownikom tego forum. Nadmieniasz, że są dwa etapy rozmów - a na czym one konkretnie polegają? @Igor Niestety, nie widziałam, żeby firma Stada Pharma International gdzieś zamieszczała swoje ogłoszenia dotyczące pracy.

Patrycja

@Nick a czy firma nie obiecała podwyżki po jakimś czasie? Zwykle musi minąć trochę czasu, żeby zarobki wzrosły. Mógłbyś podzielić się informację, po jakim czasie firma odezwała się w celu umówienia spotkania aplikacyjnego?

k&k

Na chwile obecną wszystko zależy na jaki teren trafisz. Jak masz dobra sieciowke to ładujesz towar wszystkim na około i zamiast Cię za to ganic to szefowie będą ci bili brawo. Zero zasad bo liczy się tylko cyfra a nie człowiek. Pierwsze osoby w rankingu mają tereny które każdy doświadczony REP zna z ogromnych możliwości. W tej firmie jeszcze się nie zorientowali ze osoba z pierwszego miejsca ma cegłę radom02 gdzie się kupuje IMSy. W innych firmach za to pozwalali i DM i REPow a w Stadzie płacą i brawo biją bo laska najwięcej sprzedała ze wszystkich przedstawicieli ale niestety tylko na papierku. Ogólnie firma ma ciekawe zasady... za Siwego było lepiej i uczciwiej.

Niezadowolona
@k&k

Pozwać to można Ciebie za pomówienia. Z KC... Paragraf pewnie znasz skoro tyle w temacie pozwów wiesz.

Były REP

To przyjemnie się pracuje... A ja myślałem ze "słynny radomski aptekarz" u którego można nie tylko kupić leki ale też kupuje się IMSy przestał funkcjonować bo większość firm się już połapała że Radom to nie metropolia że leki się sprzedają w tysiącach opakowań. Za cegłę Radom_02 to już nawet przedstawiciele prace potracili a w Stadzie się kreci w najlepsze. Pani Dyrektor nie widzi czy raczej nie chce zobaczyć tego co się dzieje? . Ja się wypisałem z tej firmy po kilku latach pracy ale szkoda ze tak się dzieje bo jeszcze paru uczciwych przedstawicieli tam pracuje a takie akcje pewnie super wpływają na morale.

Patrycja

@M&Mwidzę, Tobie również nikt do tej pory nie odpowiedział. Czy od czasu napisania komentarza zdecydowałeś się na aplikację do Stada? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o procesie rekrutacyjnym do firmy.

Patrycja

@onein widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytania. Zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Tym bardziej, że obecnie Stada Pharma International rekrutuje na stanowisko Reprezentanta Medycznego. Czego mogą spodziewać się osoby, które na ofertę pracy odpowiedzą? Co wyróżnia firmę na tle innych pracodawców z branży? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

OSCAR

Wszystko zależało od terenu ! Ja dostałem raczej zadbany, poukładany, więc szybko ogarnąłem target i dostawałem ładne premie. Wybrałem kilka leków za które była największa kasa, robił tak każdy. Plany z miesiąca na miesiąc rosły, jednak z głową i jak realizacja nie wynosiła 250%, 300% to przyrost był nieznaczny. Bardziej irytowało dorzucanie nowych leków do promocji, które były zazwyczaj kolejnym generykiem w niskiej cenie. Pomimo pracy na stanowisku PM, również zadanie zatowarowywania aptek nowym lekiem. Z Premiami było lepiej za moich czasów, gdyż nie było większych ograniczeń, każdy wybierał 6-7 leków z którymi dobrze sobie radził i dostawał dobrą kasę. Resztę leków robił na poziomie 50%+ i nikt się nie czepiał ... do czasu. Obecnie a raczej jak zakończyłem pracę w STADA (być może jakieś zmiany) liczył się już TOTAL, więc nie mogłeś odpuścić żadnego leku, chyba, że wyciągałeś wynik innymi i robiłeś po 180%. Najlepsi w firmie - pierwsza 5-ka miała premie powyżej 10 tys., więc nic dziwnego, że powoli odchodzą po zmianie systemu premiowego i szukają innego miejsca dla siebie. Ja jednak polecam dla osób, które chcę zdobyć doświadczenie i kontakty. Do promocji jest sporo produktów (ponoć nowa linia obecnie, więc jakiś nowy podział leków),więc prędze czy później i tak do konkurencji się przeskoczy. Dla REP-ów z doświadczeniem szukałbym innej opcji chyba, że nie mają wyboru. Kierownicy Regionalni w dalszym ciągu walczą i są w firmie, a to na prawdę w 90% świetni ludzie i fachowcy. Powodzenia wszystkim !

Zostaw merytoryczną opinię o STADA Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STADA Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STADA Poland Sp. z o.o.?

STADA Poland Sp. z o.o.