STADA Poland Sp. z o.o.

Opinie o STADA Poland Sp. z o.o.

Iza

Hej, zaniepokoił mnie komentarz @Wniebowziety, który wspomniał o obcinaniu premii. Czy ktoś jeszcze mógłby się do tego odnieść? Są jakieś określone zasady obniżania premii w Stadze? O ile procent jest to obniżenie?

Kozi
@Iza

Bzdury. Premie są wypłacane w 100%. Można polemizować z targetami, ale po wykonaniu planu nikt nikomu nic nie ucina.

@Kozi

Kombinowanie na każdym kroku żeby tylko obciąć premię lub jej nie wypłacić. Pieniadze wypłacane z kilkumiecznym opóźnieniem. Dotyczy to zarówno wczasów pod gruszą, konkursów jak i premii.

@Kozi

Plany abstrakcyjnie wysokie (przyrosty rok do roku przeczace zarówno makro i mikroekonomii)

Przedstawiciel

To akurat szczera prawda, tu doczekać się na coś, co człowiek wypracował i według regulaminów przysługuje, to prędzej wypłacą, ale w nowej firmie. Ale to jest pozorna polityka oszczędnościowa z miesiąca na miesiąc, szkoda tylko, że sztucznych etatów narobione i ciagle zatrudniają specjalistów z doświadczeniem od nieróbstwa.

S- Tadek
@Iza

Ludzie co Wy wypisujecie? Kto Wam obcina premie dla własnego widzimisię ? Znasz zasady, nie robisz to obcinają. Fakt w tym wszystkim taki że obsuwa wypłaty premii była znaczna. Jest ciężko ale są tacy co biorą Maxa premii. Są tacy co pewnie jej nie biorą. Ale przynajmniej bądźmy szczerzy.

Agnieszka
@Iza

Zasada jest bardzo prosta, jak rok temu z językiem na brodzie człowiek robił 100%, bo plany rosły z cyklu na cykl to obecnie zrobisz 70% przy jeszcze większym nakładzie pracy. Pytasz o ile redukowana jest premia ? W przypadku wielu osób o100%, w ten oto sposób obroty firmy rosną, a koszty utrzymania pracownika maleją. Kto jest w tym przypadku zadowolony ? Napewno nie grupa osób, która bezpośrednio w terenie pracuje na utrzymanie całej firmy.

Ojciec Tadeusz
@S- Tadek

Ahaha Max premia, to chyba, że biuro..., bo w terenie to raczej wątpliwa sprawa.

były Rep
@Iza

Premii już nie ma... Osoby, które do niedawna robiły po 120% , teraz robią po 80% Nie ma tygodnia aby doświadczony przedstawiciel nie odszedł. To jest teraz firma PR, a nie farmaceutyczna... (usunięte przez administratora)

Iza
@były Rep

Jak to? Czyli obecnie nikomu nie udaje się wypracowywać premii w Stada Pharma? Czy jest to trudne ale do zrobienia? Czy coś jeszcze się w ostatnim czasie zmieniło w firmie jeśli chodzi o warunki zatrudnienia?

@Iza

Cześć, @Iza, cieszymy się, że interesujesz się naszą firmą i chętnie wyjaśnimy zasady wypłaty premii jakie w niej panują. Po pierwsze – chcemy podkreślić, że nie obcinamy premii. Premia pracownicza jest dodatkiem do podstawy wynagrodzenia. Każdy pracownik, aby ją otrzymać musi zrealizować cele biznesowe, które zostały ustalone z przełożonym i są pochodną celów organizacyjnych na dany cykl. Mamy dwa rodzaje systemów premiowych - inny dla pracowników terenowych i dla pracowników biurowych. Zróżnicowanie wynika z charakteru wykonywanej pracy i sposobu rozliczania naszych pracowników. Premia biurowa jest wypłacana raz w roku, natomiast terenowa - co cykl, przy założeniu, iż pracownik spełnił oczekiwania postawione przed nim w danym cyklu rozliczeniowym. Wypłata premii w STADA odbywa się na podstawie zatwierdzonych raportów wykonania celów przez pracowników, którzy dobrze znają swoje zadania. Każdy pracownik, aby otrzymać premię, musi zrealizować ustalone z przełożonym cele biznesowe. Jesteśmy w trakcie opracowywania systemu komunikacji o premiach dla pracowników – miejmy nadzieję, że to poprawi nasz wewnętrzny przepływ danych i unikniemy sytuacji, w których w przestrzeni publicznej będą pojawiały się nieprawdziwe komentarze. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, które pozwolą na doprecyzowania zagadnienia, które Cię interesuje – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Proszę o informację czy nadal mają miejsce takie nadużycia??

Jako Stada musimy zaznaczyć, że firma nie dopuszcza się nadużyć. Jeśli chodzi o premie, tak jak już wspominaliśmy, nie obcinamy ich. Premie dla pracowników biurowych STI wypłacane są raz w roku przy spełnieniu dwóch warunków, czyli realizacji celów indywidualnych oraz celów biznesowych przez firmę, a dla pracowników terenowych – po każdym cyklu, także jeśli spełnione są założenia na dany cykl, np. realizacja targetu. Wypłata bonusu w firmie STADA jako zmiennej części wynagrodzenia pracownika następuje w ściśle określonych terminach i na jasno określonych w regulaminach zasadach, które są wyraźnie zakomunikowane pracownikom.

Pracownik 007

Dokładnie! Wczasy pod gruszą wypłacone chyba z 3 lub 4 miesięcznym opóźnieniem.

Cześć, oczywiście, w STADA organizujemy cyklowe spotkania integracyjne dla pracowników, w czasie których lepiej się poznajemy i miło spędzamy czas. Często spotkania łączą się z prezentacją strategii na kolejny cykl i są okazją do poszerzenie wiedzy pracowników na temat produktów i organizacji. Obecnie planujemy spotkania świąteczne. Ze względu na sytuację pandemiczną imprezy, poza spotkaniem w biurze, będą odbywały się regionalnie.

BP

Tak ostatnio tak sie integrowali ze połowa na L4 bo nie chca Covida zglaszac

JA

Mam pytanie... jak osoby z działu Hr mogą komentować pytania i rzeczywistość z przed 6-u lat, kiedy nikt z nich nie przypuszczał w tamtych czasach, że tu przyjdą głosić dobrą nowinę ? Kolejne pytanie, co to za niezależne forum moderowane przez firm Stada, śmiech...

@JA

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. GoWork nie jest forum moderowanym przez firmę Stada, jest to portal niezależny, a wszyscy jego użytkownicy – także pracodawcy – muszą przestrzegać określonego regulaminu. Forum służy wymianie doświadczeń zawodowych i nie mogą na nim pojawiać się m.in. treści wulgarne, społecznie niewłaściwe czy naruszające dobra osobiste. Przedstawiciel firmy Stada może jedynie usuwać te komentarze, które są niezgodne z regulaminem. Faktycznie, w ostatnim czasie Stada Polska podjęła większą aktywność na portalu GoWork, ponieważ firma jest aktualnie w procesie transformacji, dzięki której poprawia się m.in. komfort pracy. Niezależnie od tego, kiedy pojawiły się komentarze, analizujemy je, wyciągając wnioski na przyszłość i aktywnie działamy, informując o tym, co dzieje się w firmie obecnie. Dzięki temu użytkownicy forum mają dostęp do aktualnych informacji.

Ola3467
@JA

Dokładnie…. Stada lubi zakrzywiać rzeczywistość… ale odpowiadać na komentarze sprzed 6 lat !? Wszystkie komentarze, po zmianie prezesa, zostały usunięte. Może czas przyjąć krytykę na klatę…. To tak jak ankiety w firmie wyszły fatalnie, a zarząd twierdzi, że jest świetnie…

@Ola3467

Tak jak napisaliśmy już wcześniej, na portalu GoWork archiwizowane są komentarze niezgodne z regulaminem, a o ich usunięciu decyduje administrator portalu, a nie firma Stada. Nam jako firmie zależy na tym, żeby użytkownicy forum znali aktualną sytuację w firmie, dlatego odnosimy się również do starszych komentarzy.

Ola987

Firma skasowała bardzo wiele nagatywnych komentarzy na profilu.

@Ola987

Cześć, @OLA987. W odpowiedzi na Twój komentarz chcielibyśmy podkreślić, że GoWork nie pozwala pracodawcom na usuwanie komentarzy ze względu na ich negatywny wydźwięk. Zgodnie z regulaminem portalu w komentarzach nie mogą pojawiać się m.in. treści wulgarne, powszechnie uznawane za naganne moralnie czy naruszające dobra osobiste. Pracodawca może usuwać wyłącznie takie komentarze, które łamią regulamin, a na aktywność pracodawcy wbrew tej zasadzie administrator portalu nie pozwala. Na negatywne komentarze – niezależnie od daty ich pojawienia się – staramy się odpowiadać, przedstawiając aktualną sytuację w firmie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie STADA Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
bezele

W firmie nastąpiła zmiana , mianowicie stworzono linię medyczną oraz farmaceutyczną . Plany są ambitne , w kilku lekach wykonalne . Wszystko zależy na jakiego kierownika sprzedaży się trafi i jaką się ma motywację do pracy . Bardzo duża rotacja , często wynikająca z małych umiejętności przedstawicieli jak i również z niewystarczającej cierpliwości szefostwa do nowych pracowników . Krótko : jak masz motywację i lubisz pracować aplikuj , jeżeli szukasz najlepszej firmy farmaceutycznej na rynku to nie aplikuj bo nią Stada na pewno nie jest .

@bezele

w kilku lekach są wykonalne, ale jeśli w innych nie zrobisz (a masz leków kilkanaście), to obcinają Ci premię...

@bezele

Dziękujemy za Twoją opinię. Firma Stada Polska jest obecnie w procesie transformacji - na nowo określiliśmy sobie kierunek działania w sektorze firm farmaceutycznych. Jesteśmy też w trakcie budowania nowej polityki szkoleniowej, która w pełni zabezpieczy potrzeby rozwojowe naszych pracowników. Wszystkich zainteresowanych pracą w Stada Polska serdecznie zapraszamy do aplikowania.

lux

Myślę że ta firma bardzo dobrze sobie radzi jako całość a w Polsce w najbliższych latach ma realną szansę rosnąć. Zobaczymy czy ją wykorzysta.

@lux

@Lux, dziękujemy za tę opinię. Obecnie w Stada Polska trwa proces zmian, które wdrażamy, podążając wedle nowej strategii działania. Dlatego zapraszamy do pracy szczególnie tych, którzy cenią sobie dynamizm i lubią mieć wpływ na to, co dzieje się w firmie.

Lelum

Niezła firma do pracy. Większość pm otrzymuje regularne premie. Firma sie rozwija i cały czas wprowadza nowe preparaty. Jesli ktoś chce pracowac to sobie spokojnie pradzi. Jest tam kilkunastu pm ze stażem 5-8 lat a wszyscy RM tobyli pm. Bardzo dobrze ze jest rotacja - przychodzi ch/dz dostaje 3000-3500 samochód telefon premie i jeszcze zdziwiony ze do pracy trzeba wyjeżdżać przed...9... Żenada. Czego Ci ludzie oczekują w pracy ??

@Lelum

Dziękujemy za opinię. W Stada Polska staramy się dbać o naszych pracowników i zapewniać im jak najlepsze warunki pracy, jasno wytyczone cele i odpowiednie wynagrodzenie, zależne od stanowiska i kwalifikacji. A szczególnie cieszymy się, kiedy nasi pracownicy chcą rozwijać się w ramach firmy.

Ja wohl

Zmiany w Stada... ale czy na lepsze? Dyrektor handlowy po ponad 20 latach (wcześniej grunenthal) na bruk... awanse i roszady na stanowiskach kierowniczych... nowy DM-owie... Ludzie sami się zwalniają bądź są zwalniani po 1-2 i więcej latach pracy... Ogólnie wdarła się zasada: tabelka do tabelek podparta tabelką... GPS wertowany non stop- możesz mieć wyniki, ale jak coś nie tak wynika z GPS-u to jest lipa, plan pracy musi się pokrywać z wizytami (tj. godziny i wizyty zaplanowane muszą tak być zrealizowane)... Najlepiej nie mieć rodziny, znajomych etc. a czas i życie poświęcić pracy :) bo po pracy poświęcasz czas na komputer. Marketing? Hmmm... mało skuteczny- tj. zbyt duża konkurencja, a reklamy na OTC jak nie było tak nie ma- pomimo że Stada ma dobre produkty (leki). Jak wiadomo wszem i wobec punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Ogólnie firma dobra- wszystko zależy jakiego masz szefa i czy nie jest zbyt nabity w ambicje, a przy tym ważne żeby stwarzał jako taki komfort pracy, tak by przyjeżdżając na podwójne wizyty nie bolał cie żołądek... ;) Co do premii- przyznawane za cykl, a otrzymują je w sumie ciągle te same osoby... wyniki IMS dziwnie spadają w ostatnim miesiącu cyklu (cykl= 4 miesiące)...

@Ja wohl

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię. Chcemy podkreślić, że Stada Polska jest obecnie w procesie transformacji. Mamy nowy kierunek i strategię działania na rynku farmaceutycznym i w pełni świadomie wdrażamy w życie nasze plany. Przeprowadzenie firmy przez zmiany nie jest proste, ale staramy się to robić z poszanowaniem naszych pracowników. Rotacja pracowników jest nieunikniona w każdej organizacji, nie tylko naszej, a w Stada Polska nie odnotowaliśmy żadnych dodatkowych zwolnień ponad naturalne turnover. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że pracownicy znają postawione przed nimi cele biznesowe – plany prezentowane są przed danym cyklem. Premie wypłacamy zawsze zgodnie z określoną procedurą: realizacja targetu równa jest wypłacie premii.

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Gutek

@Gutek, bardzo nam miło, że interesujesz się Stada Polska. Myślisz o jakimś konkretnym stanowisku? Aktualne ogłoszenia zamieszczamy na portalu Pracuj.pl, zapraszamy do śledzenia i aplikowania.

Julia

Czy ktoś może się podzielić świeżą opinią pracy? W czwartek mam rozmowę rekrutacyjną. Jakich zarobków powinnam się spodziewać na początek dla pm bez doświadczenia?

@Julia

Wszystko zależy ile sobie wynegocjujesz. A na jaki teren aplikujesz ? Opinie jest taka jak ostatnio dodane na forum. Można polecać bez wahania .

@Julia

@JULIA, cieszy nas, że jesteś zainteresowana pracą w STADA Poland. Praca w naszej firmie oparta jest na miłej i profesjonalnej atmosferze pracy w myśl zasady ONE STADA. Każdy z nas ma postawione przed sobą cele do realizacji. Sprawy związane z wynagrodzeniem omawiane są zawsze podczas spotkania rekrutacyjnego. Możesz liczyć na wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i kwalifikacji na dane stanowisko oraz oparte o obowiązującą w firmie siatkę płac.

anna

A jak wygląda jada prywatna po pracy?

@anna

To zależy o której kończysz pracę... im wcześniej zaczynasz i im dłużej pracujesz tym lepiej ;) Za jazdę prywatną płacisz jakiś tam procent za użytkowanie (za dzień)... w rozliczeniu miesięcznym podajesz dni użytkowania auta, z reguły weekendy. Dużo biurokracji... za dużo... Ale i tak podstawa to DM- jeśli trafisz na "kołka" (np. awansowanego z Rep-a) to masz pod górkę, a jeśli masz kierownika normalnego, to nie inwigiluje Ci GPS-a i nie jest upierdliwy w kwestii- dlaczego u tego lekarza byłaś 5 minut, a u tamtego 30... albo dlaczego w tej miejscowości (cegle) masz tyle godzin pracy a w innej tyle itd., itp.

@anna

Cześć, @Anna, cieszymy się, że interesujesz się naszą firmą. Jeśli pytasz o prywatne wykorzystanie samochodów służbowych, oczywiście, pracownicy Stada mogą korzystać z pojazdów do celów prywatnych. Za zgodą GM możliwy jest również wyjazd zagraniczny.

ktosiek

a w firmie jak sie pracuje? mozna korzystac z samochodu prywatnie?

123 odpadasz ty
@ktosiek

teoretycznie można korzystać z auta, płacisz taką kaucję za każdy dzień użytkowania. Jak się pracuje... to zależy od terenu i linii- region tzw.łódzki z tego co wiem- duże zmiany, nie wiem czy na lepsze- to się okaże, tj. nowy DM (podobno bardzo ambicjonalny koleś, awansował z rep-a, więc odpowiedź sama się nasuwa), w ciągu pół roku 3 nowych repów w w/w terenie (Lublin, Kielce i chyba Częstochowa)... ogólnie atmosfera w firmie ok, choć za dużo biurokracji i kontroli.

@ktosiek

Pracownicy Stada Polska mogą korzystać z samochodów służbowych do celów prywatnych. Za zgodą GM możliwy jest również wyjazd zagraniczny.

ktos

a flota jaka jest i jaki social? czy 4000 na reke dla doswiadczonego repa to realne w tej firmie?

@ktos

doświadczony na wstępie więcej jak 3500 na łapke nie dostanie, ale bardziej realne 3000-3200.. auta- jeśli przez Stada ford focus (dm- mondeo), jeśli radfarm hyundai i30.

anna
@Pharma

A mozesz napisać jakiej wysokości są premie? Jeśli taki są

@anna

To zależy od leku z jakiego robisz premię... ale na premię jest kilka składowych, m.in. pokrycie targetu, %realizacji planu (jak masz poniżej 50% total to robiąc na jakimś leku ponad 100% masz wypłacone 75 %) itd.

@Pharma

aaaa i należy dodać że premie zazwyczaj robią te same osoby... wszystko zależy od terenu- Śląsk (zagłębie) jest najlepszy pod tym względem. Kwestia też czy linia apteczna czy tzw. bólowa- medyczna? Bo w pierwszej masz premie na podst. sprzedaży z farmaprom + IMS, a druga IMS.

mobilat

odpuść sobie... coraz więcej ludzi się zwalnia, lub szuka innej pracy. "Góra" jest z siebie dumna bo ma duże oszczędności- na PM i PF oczywiście, narzędzia do promocji- porażka, bo marketing stanął w miejscu 10 lat temu. Aby zdobyć doświadczenie firma ok- nic więcej... leki drogie i mało znane (choć jest kilka których nie trzeba szczególnie promować). Ogólnie lipa- bo premia jest nieosiągalna- zostaje "goła" podstawa, ale jeśli Ci to odpowiada + praca "na smyczy" to aplikuj.

@ktos

Witamy, cieszy nas Twoje zainteresowanie Stada Polska. Wynagrodzenie pracowników ustalane jest indywidualnie w trakcie procesu rekrutacyjnego, w oparciu o siatkę płac, a także doświadczenie kandydata i jego kwalifikacje. Poza podstawowym wynagrodzeniem oferujemy też system premiowy i obszerny pakiet benefitów. Jeśli interesuje Cię konkretne stanowisko, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

OSCAR

Firma bardzo dobra na początek, Ja również startowałem do STADA Poland z rocznym doświadczeniem jako przedstawiciel medyczny i nie żałuję, pracowałem ponad 5 lat i faktycznie jest dużo pracy, jak wszędzie w dzisiejszych czasach. Ford focus, gps, tablet i raporty po wizytach. Jak są wyniki to nikt nie patrzy gdzie byłeś i o której w domu. Do niedawna jedna linia czyli na swoim terenie masz produkty (RX, OTC) do 15 i apteki. Plan wizyt to 10 + 2, 4 apteki. Teraz chyba podział na lnie Apteczna, Bólowa, jednak nie jestem już w temacie. Rotacji nie ma za dużo jak są wyniki. Raczej większość łapie doświadczenie i sami odchodzą tam gdzie lepiej płacą i jest 1 linia. Na początek z doświadczeniem 2800 - 3200 netto, po kilku latach nawet do 4500. Premie wypłacane jak jest zrealizowany określony total. Kierownicy regionalnie to jedno co jest jeszcze dobrego w firmie. Ludzkie podejście i zdrowa atmosfera. Polecam dla osób, którzy nie boją się pracy i chcą zdobyć doświadczenie.

Barszczu
@OSCAR

Oscar a jak było w realnością wykonania planów? plany były realne czy nie? skoro pracowałeś 5 lat to masz już jakieś zdanie na ten temat. Premia wypłacana za 100% ale jest jakiś podział na koszyki czy 1 i total?

@OSCAR

Dziękujemy, @Oscar, za Twoją opinię. Zdanie naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Wkładamy dużo wysiłku w to, żeby członkowie naszego zespołu czuli się w pracy komfortowo.

rtghg

hej jakie jest wynagrodzenie dla reprezentanta farmaceutyczneg?

@rtghg

Wynagrodzenie pracownika zawsze omawiane jest na rozmowie rekrutacyjnej i ustalone w oparciu o siatkę płac, doświadczenie kandydata i kwalifikacje względem stanowiska, na które aplikuje. W Stada Polska mamy ponadto system premiowy, a także wiele benefitów, m.in. dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej, dodatkowych dni urlopu czy nagród specjalnych. Jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Stada Pharma International?

Dokładny grafik zależy od konkretnego stanowiska. Czas pracy w Stada Polska jest zadaniowy, ale na niektórych stanowiskach (np. w księgowości) pracujemy w podstawowym czasie pracy. Zazwyczaj zaczynamy pracę między godziną 8 a 9:30.

Lily

Nie zgadzam się z osobami , którzy negatywnie wypowiadają się o firmie Stada nawet nie pracując tutaj . Jestem osobą , która jest firmie od 3 lat . Nigdy nie spotkało mnie złe traktowanie ze strony szefostwa . Mam przełożonych , którzy pozwalają spokojnie pracować ( a pracować wszędzie trzeba ) . Pensja jak wszędzie a możliwość wypracowania dobrych premii bezcenna . polecam niezdecydowanym .

@Lily

@LILY, dziękujemy za Twoją opinię o nas jako pracodawcy. Zdanie naszych pracowników jest dla nas niezwykle ważne. Jako pracodawca staramy się, aby pracownicy czuli się komfortowo w naszej firmie, pamiętając o tym, że każdy ma postawione przed sobą cele biznesowe do wykonania.

manager

Jak wygląda aktualnie rekrutacja? Wszystkie etapy na miejscu czy wycieczka do biura? Jak wygląda wynagrodzenie i kwestia użytkowania aut w weekend (można czy nie i jak z paliwem)?

@manager

@MANAGER, cieszymy się, że jesteś zainteresowany pracą w zespole STADA Poland. Rekrutacja w tej chwili przebiega dwuetapowo w przypadku Przedstawicieli Medycznych – spotykają się oni z bezpośrednim przełożonym oraz Dyrektorem danej dywizji oraz w trzech etapach w przypadku stanowisk biurowych, tj. Specjalista, Manager czy Dyrektor. Spotkania rekrutacyjne odbywają się lokalnie. Podczas spotkania rekrutacyjnego omówisz m.in. kwestie związane z wynagrodzeniem, które jest ustalane na podstawie siatki płac, doświadczenia oraz kompetencji kandydata ubiegającego się o dane stanowisko. Nasi pracownicy mają możliwość wykorzystywania samochodów służbowych do celów prywatnych.

hmmm

Mam pytanie do pracujących w Stada. Jak wyglądają pozapłacowe benefity w firmie. Jak wygląda użytkowanie samochodu służbowego do celów prywatnych (tam gdzie obecnie pracuję sam. służbowy jest bez ograniczeń, dotyczy to także wyjazdów zagranicznych). To bardzo ważny i wartościowy bonus do wynagrodzenia. Kolejna rzecz, to jak wygląda praca z przełożonym - wizyty podwójne z jaką częstotliwością, czy zapowiadane wcześniej, czy partyzantka zza śmietnika przychodni.

@hmmm

Witam . Benefity poza płacowe to placówki z grupy Luxmed. Wczasy "pod gruszą " . Co do wyjazdów prywatnych to można korzystać i nie ma z tym problemu oczywiście jak jedziesz prywatnie zajmujesz za swoje Ale to chyba norma . Za granicę możesz jechać po otrzymaniu zgody od szefa . Ja nigdy nie miałem z tym problemu . Praca z szefem - to pewnie zależy od przełożonego i ilu ma ludzi , u mnie jest co 2-3 tygodnie i nie zza krzaka :) .

@Obecnie pracujący

Miało być tankujesz za swoje :)

hmmm....
@Obecnie pracujący

Na jaką podstawę można liczyć z kilkunastoletnim doświadczeniem? Jakie premie i z jaką częstotliwością.

@hmmm

Cześć, @HMMM, w Stada Polska poza podstawowym wynagrodzeniem mamy zapewnionych wiele benefitów. Obecnie trwają prace nad ich harmonizacją. Pracodawca zapewnia między innymi dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej, kart Benefit Sport, ubezpieczenia na życie, dodatkowych dni urlopu czy nagród specjalnych. Samochód służbowy może być także wykorzystywany do celów prywatnych przez pracowników. W przypadku wyjazdu zagranicznego należy to uzgodnić z GM. Praca z przełożonym w naszej firmie jest współpracą, stawiamy na otwartość w komunikacji i transparencję.

Karola

Czy ktoś może coś powiedzieć o rekrutacji na lubelskie? są jeszcze wakaty ? Napiszcie coś o terenie/ DM...

@Karola

@KAROLA, rekrutacja w naszej firmie przebiega zazwyczaj kilkuetapowo, w zależności od stanowiska, na które się aplikuje. W przypadku stanowisk Specjalista, Manager czy Dyrektor są to trzy etapy, natomiast w przypadku Przedstawicieli Medycznych - dwa. PM spotykają się z bezpośrednim przełożonym oraz Dyrektorem Dywizji. Wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę znajdują się na portalu pracuj.pl – zachęcamy do aplikowania.

Zostaw merytoryczną opinię o STADA Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STADA Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STADA Poland Sp. z o.o.?

STADA Poland Sp. z o.o.