Ren-Mar P.P.H.U. Marcin Szczeblewski

Malbork

Opinie o Ren-Mar P.P.H.U. Marcin Szczeblewski

anonymous

Państwo nie macie co robić tylko obrabiacie komuś dup..ę

anonymous

Ja nie narzekam bardzo jestem zadowolona z pana mebli super się sprawdzają i produkty w tym sklepie są dobrze wykonane

nick

wlasciciel (ten co je gilony z nosa i sepleni, w sandalach Kubota a jak je jogurt - zostaje mu kolko na twarzy) nie dba o pracownika, placi najnizsza a pracownicy w zamian go oszukuja...kasjerka Asia donosi za 100zl brutto ile sie da ale i na nie przyjdzie czas (jakas piacha zza krzakow ?) firmy nie polecam , pracuje tam 90 proc rodzinki

do kierownictwa - dostawca
@nick 03.01.2017 23:14

z tego co słyszałem, grzegorz, ten ze starej koscielnicy kradł..wynosił na lewo do busa towar??? manko zawsze bylo co roku ??Łoś , ktolry tam robił..cpun i alkoholik ?? z poprzedniej firmy wyleciał za kradzeże z kasetek ?? ( prosze podpytac o firme z królewa)..jednym słowem wlasciciel nie dba o pracownika a ci go okradaja...

@nick 03.01.2017 23:14

Co za bzdury są tu pisane.

Meble kuchenne

Zamówiłam kuchnię na kilkanaście tyś...!! Czekałam ponad 4 miesiące! Kuchnia w zabudowie a za podłączenie każdego sprzętu liczy odrębną kasę!! Montazysci robili co mogli ale on ciągle oszukiwał! Nawet podłączenie zlewu liczył sporą kasę gdzie nie miał żadnych asortymentów! A przy kosztorysie jego (usunięte przez administratora) pracownicza mówiła że wszystko wliczone w cenę! NAPRAWDĘ NIE ZAMAWIAJCIE U SZCZERBATEGO GOŚCIA NIC!!! OSZUST!!!!

Zleceniodawca

Zamówiłam u niego korpusy do szafek miał zrobić na umówiony termin ! Ciągle dzwoniłam to nie odbierał! Oszust i tyle w temacie! A stolarz z niego jak ....!!! Po awanturze pracownicy zrobili to co zamówiłam na miejscu ale tyle co mi wiadomo już nie pracują tam bo ich na kasę oszukiwał! Powinien drzewo na wióry robić a nie oferować meble!! Tragedia!!!

Sławomir Stybel

To nie prawda...szef nie jest zły..wystarczy z leksza donosić i nie jest żle...czasem czuje się z tym jak smiec ale kasa musi być..

anonymous

OSZUST I TYLE! CIĄGLE OSZUKUJE I ZLE TRAKTUJE PRACOWNIKÓW ALE ROWNIEZ I KLIENTÓW! CHODZI PRZEDE WSZYSTKIM O MEBLE! NAJLEPIEJ OMIJAĆ GO WIELKIMI KROKAMI I NIE MIEĆ Z NIM NIC WSPÓLNEGO!!

Zostaw opinię o Ren-Mar P.P.H.U. Marcin Szczeblewski - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ren-Mar P.P.H.U. Marcin Szczeblewski