Ren-Mar P.P.H.U. Marcin Szczeblewski

Malbork

Opinie o Ren-Mar P.P.H.U. Marcin Szczeblewski

Co teraz dzieje się w tym momencie w Ren-Mar P.P.H.U. Marcin Szczeblewski? Ostatni post zamieszczony został 30 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

Waldi

Czy podpowiecie jak się pracuje w firmie? Szkoda, że tak sporadycznie zaglądacie na ten watek.

UP

Prosimy o kontakt S. Stybla i M.Szczejbowskiego w celu unukniecia mniejszej kary (zatrudnianie na czarno, gdy pracownik był rzekomo na L4)

anonymous

Ja nie narzekam bardzo jestem zadowolona z pana mebli super się sprawdzają i produkty w tym sklepie są dobrze wykonane

anonymous

Co za bzdury są tu pisane.

Zostaw opinię o Ren-Mar P.P.H.U. Marcin Szczeblewski - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ren-Mar P.P.H.U. Marcin Szczeblewski