Opinie o Skok-Bud Rufus Skoczek w Malbork

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Skok-Bud Rufus Skoczek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Skok-Bud Rufus Skoczek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skok-Bud Rufus Skoczek w Malbork

Dora Nowy wpis

Witam, partner jest budowlańcem i pracy będzie wkrótce szukał, sama zaczęłam się teraz po Malborku rozglądać i w tym przypadku nie mam pewności czy praca jest u nas w mieście czy jednak za granicą? Pisali kiedyś o wyjazdach ale wolałabym by był na miejscu

Mateusz Nowy wpis

Mam przyjemność współpracować z firmą Skok Bud już od paru dobrych lat. Nigdy nie było problemu z wypłacalnością. Prezes firmy jest rzetelny, indywidualnie podchodzi do pracownika. Dobry kontakt, amtmosfera w pracy dają możliwość pracy z tą firmą z uśmiechem na twarzy. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę każdemu kto poszukuje bezstresowej i dobrze płatnej pracy. Pozdrawiam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Skok-Bud Rufus Skoczek? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czarek T. Nowy wpis

pewna kasa i zawsze się wszystko zgadza a nie obiecane stawki z kosmosu jak u większości pracodawców a przychodzi co do czego to ucinka wynagrodzenia. bardzo dobra firma. polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skok-Bud Rufus Skoczek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Sławomir

Wiadomo to niedogodność ale tydzień to jeszcze nie tak długo. Masz złe doświadczenie bo to się często powtarza czy chodzi o coś innego?

Michal karpus

pracowałem u Pana Rufusa 5 lat zanim wyjechałem za granicę i nigdy nie było problemów z wypłatą czy zaliczką. słowny i pomocny szef

Maria

Jeden z byłych pracowników wrzucił info o tym, że prawdopodobnie coś jest nie tak z zaliczkami tutaj a jak czytam wcześniejsze opinie to ludzie generalnie polecali tego Pana. Ma ktoś aktualne doświadczenie z firmą i by się do tego odniósł? Faktycznie jest coś nie tak?

Bulek

Na 10 pracodawcow na naszym rynku trafic mozna nie wiecej niz 2,moze trzech znajdziemy tak rzetelnych jak wlasciciel SKOK-BUD. Osobiscie masz okazje sie o tym przekonywac. No i co jest najwazniejszym dzisiaj atutem na rynku, wynagrodzenie kazdego miesiacajest na czas. POLECAM!!!!!

rysiu

kasa na czas. wypłacalny .

paweł

ciezko o takiego procodawce w tych czasach. polecam

Stanisław

młody, konkretny i wypłacalny szef! polecam firmę!

Zostaw merytoryczną opinię o Skok-Bud Rufus Skoczek - Malbork

• Jak się pracuje w Skok-Bud Rufus Skoczek?

Zobacz opinie na temat firmy Skok-Bud Rufus Skoczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skok-Bud Rufus Skoczek?

Skok-Bud Rufus Skoczek
  • Kazimierza Michałowskiego 10c lok. 2