Opinie o Tb - Trans Tadeusz Bakuła w Królewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tb - Trans Tadeusz Bakuła. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tb - Trans Tadeusz Bakuła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tb - Trans Tadeusz Bakuła w Królewo

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Tb - Trans Tadeusz Bakuła? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pizzerman?

Rafał Nowy wpis

Firma raczej nie istnieje

Slawekwtransporcie Nowy wpis

(usunięte przez administratora)nam grube pieniądze. Innym dalej (usunięte przez administratora). Dostaliśmy nakaz zapłaty, pieniędzy nie dostaliśmy. Sąd nie pomógł... Nam dopiero po kilku miesiącach pomógł pan specjalizujący się w odzyskiwaniu pieniędzy w transporcie. (usunięte przez administratora)

? Nowy wpis

O czym Pan pisze? Co za głupoty!!!

KierNati

Coś nowego o firmie?

Romek
@KierNati

Z tego co się orientuje jest jakaś lista kandydatów do pracy. Pozdrawiam

Marrs
@Romek

Na płocie wiszą? Może Ukraińcy ?

Ktoś

Pracowałem w tej firmie dość sporo czasu. Bywało różnie raz lepiej raz gorzej. Pojawił się tu wpis że szef to terrorysta. A to (usunięte przez administratora) prawda. To naprawdę dobry człowiek. Więc zastanówcie się nad resztą wypowiedzi i czy są prawdziwe.

Rafał
@Ktoś

Zgadzam się co do słowa z tym co napisałeś.

@Ktoś

Ha ha bardzo ładnie kłamiesz. Pieniądze na czas to podstawa A nie długi nawet można znaleźć w necie. Nie róbcie z ludzi ofiar takich firm.

Rafal

Nie lubie gdy zarzuca mi sie klamstwo na podstawie argumentu ktorego nie użyłem. Przedmowca napisał to co w moim odczuciu jest prawdą. Pracowalem tam okolo 2 lat. Odszedlem w 2016. Poznałem Tadusza na tyle, zebym mogl powiedziec o nim że jest dobrym czlowiekiem. Na firmie bywało lepiej i gorzej. Rowniez Tobie przyznam racje, bo problemy z kasą tez byly. Na przyszlosc, zanim nazwiesz kogos kłamcą, przeczytaj uwaznie i co najważniejsze, ze zrozumieniem, co ten ktoś napisal. Jak juz to zrobisz to nie będziesz musial ze wstydu kryc sie za anonimowym nickiem. Pozdrawiam Ciebie.

Rafal

Dopiero teraz zauwazylem ze piszesz do "Kogos". Niewiele to zmienia w mojej wypowiedzi, bo i tak sie pod nia podpisalem i oskarzenie o kłamstwo tez mnie dotknęlo.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tb - Trans Tadeusz Bakuła? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kuba

Może więcej uzasadnienia dla tej negatywnej oceny? Łatwo zaszkodzić trudniej naprawić!

Plhf
@Kuba

Brak wynagrodzenia na czas. Brak płynności finansowej. Pilnuj Vistula bo 2 razy pila. Zalej paliwo za swoje i napraw za swoje. Warsztat zrób sobie sam. Czekaj huk wie ile za kasą i paliwo co dzień może ze 200l

Kolega z Pracy
@Plhf

Kolego Z. W tej firmie zatrudniani jesteśmy na stanowisku kierowcy a nie radiostacji. Przy ustalaniu warunków pracy, pracodawca uświadamia kierowców że jeżeli nie jedziemy w trasę to robimy serwis swoich składów. Paliwo wlewane jest w ilości potrzebnej do przejechania trasy w danym dniu. Jakoś ja nie mam problemów z tym ze dostane 200l bo i tak wracam wieczorem do rodziny po przejechaniu tych 500 km. Nie śpimy w kabinach, chyba ze ktoś jedzie na Białystok... Jak jesteś w trasie to chyba wiadomo ze czekasz na kasę bo musisz zjechać i odebrać wypłatę osobiście.. Szkoda ze nie opisuje nikt swoich sytuacji na tym portalu gdy z własnej winy rozwalił samochód lub jakiś element naczepy i kosztami obciążony zostaje szef a wy umywacie ręce mówiąc " Nie Moja wina" przy czym cały przód samochodu idzie do wymiany. I czy w takim momencie szef wyrzucił kogokolwiek z pracy albo obciążył go kosztami i nie wypłacił wynagrodzenia za dany miesiąc? Tak jak to było akurat w Twoim przypadku. Zawsze Można wrócić do swojego poprzedniego pracodawcy jeździć legalnie na dwóch kartach po 20h dziennie. Mieszkać w kabinie a myć się w naczepie.

Romek
@Kolega z Pracy

Inspekcja pracy kolejny raz zawita do was.

Janusz
@Kuba

Kuba. Pracujesz już w tej firmie - wiesz coś z własnego doświadczenia ?

Rom
@Janusz

Odpuść. Dostaniesz na start ta czwórkę która się rozpada co trasę albo ta czarna jeszcze gorsza... ????

Rom
@Kolega z Pracy

A naprawy aut na Białymstoku? Mi osobiście odpadła lampa musiałem se sam radzić

Janusz
@Rom

Czyli dbać o siebie i omijać szerokim łukiem. Tak ?

Wyplata na czas, Miły i profesjonalny zarząd firmy.

man
@Andrzej

Ty to jesteś dupowlaz i nie oszukuj ludzi. Firma dno nie polecam. Andrzej / Mares nastepnym razem nie pisz z 3 minutową przerwą.

Norbert

Zawsze można szukać innej pracy tylko nigdy nie będzie gwarancji, że będzie lepiej.

Jakieś wskazówki przed rozmową dostanę od was?

Driver
@Kandydat

Tak. Szukać gdzie indziej

Andre

Niech Szef zacznie kontrolowac syna i finanase, jak wyplata bedzie na czas, robota profesjonalnie zaplanowana, sprzet zadbany i zaczna szanowac ludzi to wtedy bedzie lepiej. Ludzie te pozytywne opinie to oni sami pisza o sobie. Ale jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz.

Bolo

Będzie dużo lepiej jak każdy zajmie się swoją praca!!

Szofer

Ludzie w tej pseldo firmie nikt chyba nie dostaje wyplaty na czas, wyplata wyplacana w dwoch miesiacach, no jedynie jego syn ma na czs pieniadze {pseudo spedytor} A sam szef, to poprostu brakuje slow zeby go opisac. Co do zarzadu, pytam jaki zarzad,gdzie on jest. totalna bzdura tak samo jak i atmosfera. Omijac szerokim lukiem tego przewozinika.

Mares

Bardzo dobra i profesjonalna firma, wypłata na czas, Miły zarząd.

Terror

Właściciel terrorysta...

Kierowca Elbląg
@Terror

Dlaczego ? Mam zamiar zacząć tam pracować?

Zostaw merytoryczną opinię o Tb - Trans Tadeusz Bakuła - Królewo

Tb - Trans Tadeusz Bakuła