Darpol Zakład Produkcyjno-Handlowy

Barzowice

Opinie o Darpol Zakład Produkcyjno-Handlowy

Fileciarz

Umowa z najniższą krajową. Reszta w kopercie na lewo . I z tym mają kłopot co jakiś czas losowo komuś się nie zgadza kasa. Taki klimat /zarobione 2.5 tys. Dostajesz 1,5tys idziesz do kadr i mówisz o problemie każdy ręce umywatylko do szefa do szefa. A szef no zrobiłeś 1.5czarno na białym Ale niech będzie masz tu 500 bo dobry pracownik hehe dobry myk na kasę jak bym miała firmę też bym tak robiła . Pozdrawiam

Jula

Wiecie co, posluchałam wczoraj trochę o pracy w Darpolu właśnie i ludzie strasznie narzekają: na kasę, bo marna, że ostatnio nie wypłacają na czas lub wcale (!), są opóźnienia, porównuja pracę do obozu pracy Jedyne, co jest fajne, to ponoć ludzie, którzy tam pracuja i imprezy. Ja chciałam złożyż aplikacje ale skoro tak to wygląda...

Bystry

Pracuję w tej firmie od roku. Na początku było ciężko się przyzwyczaić bo to jest praca stojąca. Ale potem już było z górki. mam umowę o pracę i płacą wszystkie nadgodziny. Dowożą do pracy na dwie zmiany. Na pewno będę pracował tutaj na stałe. Dobra kasa i świetna atmosfera.

Pastor

Pracuję w tej firmie od 2 lat. Płacą na czas i co najważniejsze w całości, a nie w ratach. Kierownik jest w porządku, idzie na rękę. Bardzo dobra atmosfera.

stefan

Osobiście nie pracowałem w tej firmie, ale mam znajomych którzy wykonują tam filetowanie ryb i są bardzo zadowoleni. Przede wszystkim firma daje jak na ten region dość wysoką podstawę finansową, oprócz której można w systemie akordowym dorobić dodatkowe kilka/kilkanaście stówek miesięcznie w zależności od naszej wydajności. Co najbardziej mnie jednak zaskoczyło na plus to fakt iż znajomi zatrudnieni są na umowę o pracę na czas nieokreślony. Tak trzymać i oby więcej takich pracodawców w regionie.

Zostaw opinię o Darpol Zakład Produkcyjno-Handlowy - Barzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darpol Zakład Produkcyjno-Handlowy