Opinie o GAL-TECH SP. Z.O.O w Sosnowiec Sucha 7A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GAL-TECH SP. Z.O.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GAL-TECH SP. Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAL-TECH SP. Z.O.O w Sosnowiec Sucha 7A

prawda

Jedż zobaczysz.Ala kierownictwo do d..y,oszustwa na podatkach,stawki z kosmosu,większość kwater porażka, samozwańczy dup..zast.kier.jakby w wojsku kiedyś polityczny-totalny głąb.Porażka.Dziwne że firma ta wogóle jest na rynku niem.No,ale każdy może spróbować,a pózniej dodać opinie.

prawda

Firma zła,a dobre opinie pisze tylko kierownictwo.Normalny (usunięte przez administratora) Jak chcecie przekonajcie się sami.

polecam

jest dobrze i fajny klimat i super ludzie pracują:). Trochę kradną ale tak to jest ok

elektryk

Obecnie pracuje na BAYER ciekawe kto pisze takie bzdury NIE POLECAM sa tacy co chodzili w trampkach po budowach w Polsce i nie maja pojęćia jakie zasady pracy sa w uni kabelek polączyć kolorkami i nic więcej nie potrafi odczytać schemat to kosmos nie mowiąc żeby znależć miejsce na planie gdzie śię znajduje .Wszędzie są jakieś wieksze lub mniejsze problemy , raczej sie nie zapracujesz na śmierć uważać trzeba na DRAGEROW robić swoje co zlecą i SPOKO LUZIK

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie GAL-TECH SP. Z.O.O? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
6euro

Jasne ze w Polsce a co myślałeś że w Niemczech tam się zarabia 26zł na rękę

bida

bida aż piszy a Szef to pewnie myśli ze jak da 6Euro na łape to Polacy uchwycili Pana Boga za stopę:(. nie polecam

prawda

Ja tez mam wrażenie ze pozytywne opinie pisze ktoś z firmy..osobiście nie polecam prezes skąpi

Lipa

Niepoważana firma, teraz zjerzdzamy wszyscy do Polski , bo nie ma zleceń. Nie poważni ludzie, brak terminowości i dobrego kontaktu / czy tam komunikacji.

co
@Lipa

to co jest grane ...brak pracy ..kiedy niby zjazdy?

Bo pewnie jesteś właścicielem Firmy ::: Piekny Kaw

Bo pewnie jesteś właścicielem Firmy ::: Piekny Kawalerze, płaca żenada, czas pracy żenada, warunki mieszkaniowe żenada

kris
@Bo pewnie jesteś właścicielem Firmy ::: Piekny Kaw

a ty kolego skąd masz takie informacje,pracowałeś w tej firmie

Zenada

Witam Mi tez obiecali prace i czekam juz kolejny tygdzien i nic z tego nie ma. Brak informacji i jakiejkolwiek odpowiedzialnosci. Nie polecam.!!!

kris
@Zenada

a ja polecam

dziki

Negatyw. Pojechałem na rekrutacje do Niemiec / zdałem jezyk. Przyjechałem na badania lekarskie + podpisanie umowy. Niestety nie mma pracy. 3 dni w pociągu w .... i cały misterny plan też. Pieniądze za dojazdy oddali ale tylko dlatego że zdałem jezyk...

mirek

Kolego,ale minimalna stawka jaka jestile godzin się pracuje,czy mozna pracować w sobot.y-oczywiście jako elektryk.Dzięki

mirek

Lisicki to ile elektryk ma na rękę?dzięki

Mario

Witam cię Marku widzę że nadal robisz u nich. Ja gdyby nie te sprawy rodzinne to pewnie tez bym dalej robił. Ale jest nadzieja, że jak się poukłada to bede mógł wrocic. A co do tych ciekawych wpisów jak w Gal Techu jest zle to powiem wam ze sie niezle usmialem. Nie mam pojecia co to za gigusie pisały ale Marek ma troche racji piszac o tych wyrzuconych pijaczkach. Chociaz tak sobie mysle ze to ci co chcieli tam robic ale sie nie dostali takie psy ogrodnika.

bakar

A ja wpisuję opinię w imieniu mojego męża. On się wpisywał wcześniej ale został usunięty przez Administratora bo chyba zbyt dosadnie odpisał jednemu z niezadowolonych byłych pracowników. Prawda jest taka że ta firma GAL-TECH Sosnowiec płaci dobrze za dobrą pracę,oczywiście jak się chce pracować. Rozłąka nie jest łatwa, ale zarobki są ok i firma uczciwa. Współpracują z dużymi firmami niemieckimi a to oznacza stabilność.Mój mąż bardzo chwali sobie tą pracę.

Lisicki

Kuzkin a ja ci powiem tak pracuje tam od 3lat w tym czasie wywalili kilku za picie. Jak sadze pisza wlasnie te pokrzywdzone "pijaczki". Ja z mojej strony moge ci powiedziec, ze kasa jest znacznie lepsza niz zarobilbym w zawodzie na miejscu. Szukac czegos na wlasna reke w Niemczech mozna ale Niemcy tez oszukuja i nie placa wiec ryzyko jest duze. Tu przynajmniej mam kase terminowo na czas.

diablo

witam nie radze tam sie przyjac bylem tam i nie radze prezes dal mi 200euro i powiedzial ze mam sie utrzymac caly miesic to dobre dla kawalera a jak ktos ma male dziecko rachunki chyba ze ma bogatych rodziców zdecydowanie odradzam a wubertal niemcy to praca na akort a oni opcinaja pracownikoei nie sobie

krycha9999

Dokladnie firma BEZNADZIEJNA zarobki marne odtracaja od wyplat , zero organizacjii pracy totalne zero a ci cali prezesi traktuja ludzi jak smieci !!!

XYZ

Lepszy cwaniak szuka ludzi z biegłym j. niemieckim na stronie SEP za marne stawki. Jak ktoś umie język biegle to sobie sam w niemczech znajdzie pracę.

NoName

Zdecydowanie odradzam. Zarobki beznadziejne (to malo powiedzianie),zero organizacji i pomyslu na prace. Wymagania z kosmosu wziete. Wspolpracownicy tylko czekaja by doczepic sie do byle bzdury. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GAL-TECH SP. Z.O.O - Sosnowiec

• Jak się pracuje w GAL-TECH SP. Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy GAL-TECH SP. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAL-TECH SP. Z.O.O?

GAL-TECH SP. Z.O.O