Opinie o GAL-TECH SP. Z.O.O w Sosnowiec Sucha 7A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GAL-TECH SP. Z.O.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GAL-TECH SP. Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAL-TECH SP. Z.O.O w Sosnowiec Sucha 7A

Kasiorro

Firma jakich wiele warunki mieszkaniowe na wyjazdach w niemczech najtansze co moze byc grzyb smrod itp stawki za prace minimum co musza dac w niemczech jak by sie dalo to by placili mniej pracownicy z lapanki alkohol plynie strumieniami zero waronkow na wypoczecie po pracy po 5 osob w pokoju nawet szafek osobistych brak wszystko trzeba trzymac w torbach praca jak to u niemca szybciej szybciej bo placa od lepka 40euro a ty 1/4 z tego masz wkoncu (usunięte przez administratora)

dragoN
@Kasiorro

a skad ty wiesz gdzie prezesi jezdza na wczasy co? wynegocjuj sobie stawke u niemca 40 e i bedziesz mial. A nieruchomosci dzis niestety wszedzie drogie czy to wynajem czy kupno to juz w ogole trzeba bdb zarabiac ale jednak w pl wiekszosc ma 2-3 tys wiec cos za cos

sznela

To też jest Polska firma jakich wiele w Internecie warunki mieszkaniowe minimum po 5, 6 osób w jednym pokoju wspólna kuchnia z kilkanostoma innymi osobami łazienki żenada płacą wiadomo większą niż w kraju minimum co muszą dac praca po 11godzin dziennie w tym godziną nieplatnej przerwy no i soboty też pracujące zjazdy rzadkie raz na miesiąc 1,5 dobre dla kawalera bez zobowiązań składki ZUS od średniej krajowej ok 4500brutto brak diety że względu na Polska firmę pracujesz jako pracownik oddelegowany więc to co masz w stawce urodzinowej nie dostaniesz żadnego dodatku diety minusy podatki i ZUS w polsce masz pracować i nic się nie odzywać plusy nie musisz znać języka jedynie musisz zasuwac dobra praca że by popracować kilka miesięcy na odbicie się od dna

Bartek

Odpowiadam Łukaszowi , który pytał o firmę GAL-TECH , dlaczego się warto w niej zatrudnić? Mam już pewne rozeznanie. Nie obiecują gruszek na wierzbie. Płacą umówione stawki. Wymagają rzetelnie wykonanej roboty zgodnie z wymogami niemieckich inwestorów na rzecz których firma ta wykonuje zlecenia. Dobrze widziana jest znajomość niemieckiego ale niekoniecznie natomiast trzeba być dobrym elektrykiem któremu chce się pracować, nie pije albo mało, nie ma zwyczaju opierać się w pracy o słup wysokiego napięcia i nie wyznaje zasady że "czy się stoi czy się leży 2 tys. się należy" Jeśli takie wymagania akceptujesz to warto zatrudnić się w GAL-TECH i warto zamiast pić popołudniami pouczyć się niemieckiego. Zapewniają zakwaterowanie, przewozy, dwujęzycznego brygadzistę, terminowo wypłacane wynagrodzenie wg niemieckich przepisów. Zarobisz dużo więcej niż w kraju ale kosztem rozłąki z rodziną i tu przydaje się internet jako namiastka kontaktu. Moim zdaniem warto pracować w tej firmie i są tacy co sobie bardzo chwalą a są tacy co rzucają kalumnie, zwłaszcza jak wylecieli za wódkę.

Jakub
@Bartek

Twoja opinia zawiera wiele cennych wskazówek dla potencjalnych kandydatów. Wspomniałeś o wynagrodzeniu w firmie Gal-Tech. Czy wynagrodzenie podlega negocjacji, ile w tym momencie może zarobić początkujący elektryk ze znajomością niemieckiego na bardzo dobrym poziomie?

Bartek
@Jakub

Nie czuję się kompetentny odpowiedzieć na pytanie Jakuba. Jest to pytanie do szefów GAL-TECH-u, ale polecam nawiązanie z nimi kontaktu, uważam że warto. Pozdrawiam.Bartek

Maja

@Łukasz, dlaczego zainteresowałeś się właśnie firmą Gal-Tech? Czy zapoznałeś się z informacjami na stronie? Opinie na forum są podzielone. Nie ma jednak firm idealnych, ale też całkowicie złych. Może dobrym pomysłem będzie skontaktowanie się z działem rekrutacji tej firmy i dopytanie o proponowane warunki? Obecnie rynek pracy potrzebuje wielu pracowników. Twoje szanse na zatrudnienie mogą dzięki temu wzrosnąć.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie GAL-TECH SP. Z.O.O? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Maja

@Yosh, rosną wymagania względem wynagrodzeń, ale rosną też koszty życia. Może warto porozmawiać ze swoim przełożonym na temat wynagrodzenia? Jeżeli udowodnisz, że stanowisz ważną część zespołu, to łatwiej będzie Ci w ewentualnych negocjacjach. Czy pomyślałeś o tym? Jak długo już pracujesz w firmie Gal-Tech?

Jasiek

Yosh
@Jasiek

Ciągle potrzebują, są już nawet Ukraińcy tylko nie polecam bo (usunięte przez administratora)myśli, że za tysiąc złotych przeżyjesz a dziś to jest nic. Niech zobaczą ile kosztuje wynajęcie mieszkania bo to już nie te czasy.

Waldzio_ponownie

I znowu konkurencja nieźle "wkręca". Jak już udajesz koleś, że nie jesteś Polakiem i piszesz z "nie polskiej" klawiatury to przynajmniej w swoim niku pomijaj "Ł" - bo to też jest typowo polski znak którego nie ma na niemieckich klawiaturach. Jakie koleżeńskie relacje ? Czyś ty chłopie na głowę upadł ? Kolegów to możesz sobie poszukać w piwiarni.

Waldzio_ponownie

Rzeczywiście o biznesie nie mam pojęcia bo jestem zwykłym robotnikiem... w przeciwieństwie do ciebie. Ale mam nosa do farbowanych lisów.

Maja

@anonymous, Twoja opinia opiera się wyłącznie na hasłach. Czy możesz przytoczyć jakąś sytuację, która by potwierdzała Twoją negatywną opinię o firmie Gal-Tech? Czy możesz jakoś uargumentować swoje zdanie? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Maja

@Gal-Tech Kup i Kamieni Kupa z Twojego wpisu wynika, że praca w Gal-Tech Sp. z o.o. nie do końca Cię satysfakcjonuje. Może jest jednak coś, czym mógłbyś się podzielić z użytkownikami forum i przemawiałoby za rozpoczęciem pracy w tej firmie?

Cyrograf
@Maja

Odradzam omijajcie szerokim lukiem ta firme prezesi pieknie mydla oczy jak to jest super jak podpiszesz tylko cyrograf z diablem przekonasz sie po puerwszej wyplacie

Pszczelasz Dolnośląskie.
@Maja

Praca dobra, płaca śmieszno - straszna. Dużo obietnic po pierwszej wypłacie Maju sama zobaczysz... Potem zrobisz Bzzzz i odfruniesz na nowego kwiata:) . Uciekaj Maju...

bakar

Przeczytałam kilkanaście wpisów i jestem pod wrażeniem. Poczułam że ktoś tu próbuje robić czytających opinie " w balona". Prawda jest taka że firma która utrzymuje się na niemieckim rynku od dobrych kilku lat jest kontrolowana zarówno przez urzędy niemieckie jak i polskie a to oznacza że Gal-Tech musi spełniać wymagania przepisów niemieckich i polskich. Nie ma więc mowy o jakiś bzdurnych zarzutach wypisywanych przez tych niezadowolonych. Mój mąż jest już "starym" pracownikiem tej firmy i trzyma się jej nawet teraz , kiedy z czasem nabył biegłej znajomości niemieckiego, bez czego ani rusz. Warunki mieszkaniowe i atmosfera zależy od ludzi którzy ją tworzą. Niemcy tylko wymagają przestrzegania prostych reguł - lokatorzy zostawili w opuszczanym mieszkaniu zepsutą zmywarkę i jeszcze nie raczyli zgłosić lub wyłączyli lodówkę ale nie wyrzucili "zapasów" - to właściciel mieszkania obciążył ich naprawą zmywarki i sprzątaniem lodówki. I co w tym dziwnego i po co narzekanie na warunki. Panowie wstydźcie się. A w pokoju nie musicie przebywać z sobą 24 godziny na dobę, wy macie pracować a nie urządzać imprezy, po to tam jedziecie i zostawiacie w Polsce rodziny które w tym czasie też muszą sobie radzić.

Waldzio

No to sie wyrechotałem za wszystkie czasy ! To mówicie że łazienki brudne, okradają was na zusie, po czterech w pokoju, zła atmosfera w pracy... ? Co wy jakieś fajtłapy ( tu chciałem zakląć, ale koleś mówi żeby nie wieśniakować) jesteście ? Mama ci nie mówiła że jak się wykąpiesz to umyj po sobie, jak brud to posprzątaj ofermo. okradają na zusie i jeszcze nie zgłosiłeś - coś kręcisz bracie. Po czterech w pokoju ? coś podobnego - powiedz szefowi żeby dał ci 'jedynkę" ! Aaaa... jeszcze zła atmosfera w pracy - to jest najlepsze ! A niby kto tą atmosferę w pracy robi, szefowie czy wy sami ? Czterech chłopów w pokoju i nie umie sie dogadać. Jak się tak trochę zastanowić to wy wszyscy chyba nigdy nie robiliście w delegacji. Coś mi te wszystkie negatywy wyglądają na brudną robotę konkurencji. Firma która porządnie płaci to dzisiaj skarb - trole.

Qupa
@Waldzio

Gdzieś ty robił że firma która płaci to skarb murzynem jesteś cwelem ?

typowy prywaciarz
@Waldzio

Opinie co do warunkow mieszkaniowych to potwierdzam firma wynajmuje co najtansze ze by jak najwiecej im zostalo w kieszeni to jest typowy prywaciarz jakich wiele pracownik jest tylko numerkiem do zarabiania kasy nic wiecej wiec nie polecam a co do zusow to fakt nie odprowadzaja skladek od calosci zarobkow maja dobrych doradcow jak to zrobic ze by jak najwiecej zostalo im I pracownikowi w kieszeni tylko gorzej jak nie daj bog sie rozchorujesz rodzina klepie biede ale kogo to interesuje

Maja

@Cyrograf, czy chcesz powiedzieć, że warunki zatrudnienia zaproponowane Ci na rozmowie kwalifikacyjnej, w rzeczywistości są inne? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Będzie ważna dla wszystkich osób zainteresowanych współpracą z Gal-Tech Sp. z o.o.

Gal-Tech Kup i Kamieni Kupa

Do Olds-aoo Panie wlascicielu albo któraś z Pań ksiegowych:). NIe róbicie jaj przecież tam na firmie u Was to niektórzy nie umieją czytać a co tu mówić pisać Elaboraty. Slabo Kaszanka Sami tworzycie taki klimat pracy. Niestety tak jak zdecydowana wiekszość nie polecam choć robie...

Gal-Tech kiszka ELEKTYRK

Lipa a jak szefostwu cos nie spasuje. To wynocha . Rotacja jak w burdelu. Ale taka to i Firma w której tyko szef zadowolony. Nie polecam.

Turysta

Rekrutacje robią i robią i robią. Pewnie po kilku dniach czekania na odpowiedź w sprawie zatrudnienia, powie, że sorry ale zatrudnił znajomego co właśnie wrócił z Teneryfy - i zamieści kolejne takie same ogłoszenia pt "Szukam pracowników - liczba miejsc ograniczona" - faktycznie ciasno tam jak w pipie zakonnicy.

noimi

firma co szuka frajerow za 15 zl brutto umowa zlecenie

Olds-aoo

Maja, słuszne spostrzeżenie, inaczej odbieram pracę w GAL-TECH. Nie będę się już może więcej rozpisywać bo moje dwie wcześniejsze opinie chyba dość jasno odzwierciedlają moje zdanie na temat współpracy z firmą GAL-TECH. Uważam, że firma jest ok, a "Złej baletnicy..." I jest chyba tak jak ktoś już wcześniej napisał, te złe opinie to chyba ci mniej zdolni i niechętni do pracy zostawiają.

Laki

Wiadomo ze kasa lepsza niz w kraju i cos za cos tylko czestotliwosc zjazdow zadka i przez polska firme nie masz stalego miejsca zamieszkania w jednym regionie ciagle zmiany miejscowosci to jest dobra praca dla kawarelow ktorych nic nie trzyma w polsce i zarobi nieco lepiej jak w kraju

Maja

@Olds-aoo rozumiem, że Ty inaczej odbierasz pracę Gal-Tech? Chętnie również usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie.

Olds-aoo

Mam wrażenie, że Ci co tak negatywie oceniają pracę w GAL-TECH to osoby, które chyba nie bardzo sprawdziły się w pracy i albo im podziękowano, albo same zrezygnowały bo myślały, że trochę się pokręcą po budowie i dniówka jakoś zleci. Niestety praca za granicą tak nie wygląda. Kierownicy budów w Niemczech i nie tylko tam, obserwują pracowników i jeżeli nie widzą chęci do pracy to dziękują. Może należałoby się postawić na miejscu Prezesów i zastanowić się jakby to było gdyby to była moja firma? Może warunki mieszkaniowe to nie szczyt marzeń, ale w delegacji krajowej to też różnie z tymi warunkami bywa, raczej pracodawcy nie zapewniają pojedynczych pokoi z łazienkami, TV itd. Każdy się chyba zgodzi, że wynagrodzenie jednak zdecydowanie lepsze niż w kraju, a koszty utrzymania porównywalne albo nawet niższe? Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane w terminie, są odprowadzane składki oraz podatek. Ciężko się pewnie rozstać z rodziną i może dlatego niektórzy tą rozłąkę chcieliby mieć zrekompensowaną lepszymi pieniędzmi, czy też warunkami pracy albo mieszkaniowymi, ale skoro decydujecie się na stawkę proponowaną, a dalej nie macie pewności czy dacie radę daleko od rodziny to trzeba się może bardziej nad tym zastanowić i przedyskutować z najbliższymi czy to aby na pewno jest dla mnie? Pycha siada czasami i frustracja bierze górę :(

Zostaw merytoryczną opinię o GAL-TECH SP. Z.O.O - Sosnowiec

• Jak się pracuje w GAL-TECH SP. Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy GAL-TECH SP. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAL-TECH SP. Z.O.O?

GAL-TECH SP. Z.O.O