Opinie o GAL-TECH SP. Z.O.O w Sosnowiec Sucha 7A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GAL-TECH SP. Z.O.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w GAL-TECH SP. Z.O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAL-TECH SP. Z.O.O w Sosnowiec Sucha 7A

Zdzisiek

Straszyć to wy se możecie sami siebie po to jest ten portal żeby wyrażać swoją opinię nikt tutaj nikogo nie obraża tylko wyraża swoją opinię i bardzo dobrze wiem najchętniej byście skasowali te negatywne wypowiedzi hahaha ale to kosztuje 20.000 lub więcej w firmie GOV.work ludzie nie polecam tej psełdo firmy czy jak tam się zwią wszystko co wypisują o sobie to kłamstwa........sosnowiec gdzie mnie tu przywiało katastrofa

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie GAL-TECH SP. Z.O.O? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

GAL-TECH

Wigilia 24.12.2020r. była dniem wolnym od pracy za święto 26.12.2020r. przypadające w sobotę.

Krokodyl

Firma niewarta polecenia , cykliczne problem z lokum (im taniej tym lepiej) firmowe podstawowe narzędzia godne pożałowania ,właściwie to biorą roboty do których nie trzeba elektryka tylko kogoś kto chce pracować. Brak doświadczonego stałego zespołu fachowców. Zdecydowanie nie polecam.

Mariusz
@Krokodyl

Twoja wypowiedź skusiła mnie do tego, aby zapytać, czy w firmie tej ogólnie panuje duża rotacja wśród pracowników? Są może osoby, które od kilku lat pracują już w tej firmie i sobie chwalą, czy raczej cały zespół pracowniczy bazuje po prostu na osobach nowych?

DJArturro

Potwierdzam słowa "Henry-ego" w 120% !!! Tylko "Janusze" w swojej nieposkromionej złości , którzy chlali wódę , skakali sobie do gardeł , fachowością nie błyszczeli , o kreatywności i logicznym myśleniu już nie wspomnę - mogli napisać takie pierdoły. Czytając wasze "mądrości" aż ciśnie się na usta wiele niecenzuralnych słów... Szanowni "Mądrale" załóżcie swoją własną firmę , załatwcie regularne kotntrakty i zlecenia podwykonawstwa , ułóżcie całą logistykę , zakupcie służbowe samochody i je tankujcie , załatwcie ludzkie warunki zakwaterowania pracownikom , wykażcie się płynnością finansową na dzień wypłaty wynagrodzenia a sytuacjach "podbramkowych" idźcie swoim pracownikom na rękę... Publikując "takie" teksty , które są co najmniej obraźliwe i nieprawdziwe , bez zachowania poprawnej stylistyki , interpunkcji oraz ortografii - pokazuje jaki poziom reprezentujecie Panowie. Nie nazywajcie pracowników GAL-TECH_u frajerami , bo jest to wysoce nie kulturalne i obraźliwe - i tylko klodrodyci w swojej miernocie tak się zachowują. Puentując - PRACUJCIE a będzie Wam Dane !!! Pozdrawiam - ZADOWOLONY i LOJALNY PRACOWNIK GAL-TECH_u :)

Luc
@DJArturro

Witam, Co to znaczy klodrodyta? Google nic nie znalazło. Pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie GAL-TECH SP. Z.O.O? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Walu

Ogólnie panowie firmy nie polecam nie którzy nie potrafią najprostrzych rzeczy zrobić a kasę biorą taką samą poprostu porażka nie wiem skąd tych niektórych ludzi biorą chyba z olx-a za darmo.

Każdy inny pracodawca tylko nie galtech.

koleś
@Tomek

Do Tomka i Stefana - już troche pracuje w tej firmie i wiem jedno, nie chlaj to będziesz miał nieźle. Ostatnio trzech takich (nie wy przypadkiem ?) wyleciało na zbita mordę. Nie dość że pochlali to jeszcze się pobili. Przyznaje że o takim cyrku jeszcze nie słyszałem.

Candy
@Tomek

Przeczytałam ostatnie wpisy i o ile początkowo myślałam że to zemsta zwolnionych alkoholików to teraz jestem przekonana że te wpisy to ma być "legenda" dla żon żeby usprawiedliwić dlaczego po kilku dniach wyleciało się z roboty. Poczułam się osobiście dotknięta tymi kłamliwymi opisami jak to źle się mieszka w tych kwaterach wynajmowanych nieodpłatnie przez Gal-tech swoim pracownikom. Mój mąż pracuje już od kilku lat w firmach na terenie Niemiec a pracę w Gal-Techu sobie akurat bardzo chwali.Byłam na "inspekcji" w jego kwaterze i widziałam na własne oczy że były to 2-3 osobowe pokoje z łazienkami, kuchnią z wyposażeniem. Tak więc opowieści jakie to ciężkie warunki mają ci panowie należy włożyć między bajki. Inna sprawa że są "panowie" którzy nie potrafią zostawić po sobie czystej toalety a 4 EURO dla sprzątaczki za zrobienie prania i wysuszenie uważają jako wyrzucone pieniądze bo przecież można by za to kupić wódkę.

Robol
@Candy

Zapomniała Pani dopisać chodźcie i pracujcie na nas odrazu można zorientować się kto jest autorem tego komentaza

Witam czy w firmie Gal-Tech sa przyjęcia do pracy w obecnym czasie?

Czy w Gal-Tech Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Zadowolony

Są wewnętrzne w firmie dla brygadzistów robione przez prezesa jak skutecznie najwięcej wyciągnąć z pracownika

Prezes

Tylko za dobrą pracę należy się dobre wynagrodzenie w tej firmie niema miejsca dla nierobów i alkovholikow

Zadowolony
@Prezes

Słusznie tak trzymac

Henry

Tylko dobry pracownik potrafi docenić firmę dbająca o swoich ludzi, ja polecam pracę w firmie bo warto.

Maciek

A mnie się tutaj podoba.

Sebix

W sensie że euro? Bo w pl jednak się poprawiło i większość ma już te 3-4 tys mam na myśli facetów

Prowadzący działalność

Ty Kaskader to jesteś CIA czy rewolucyjna frakcja "Czerwone Zagłębie" - skąd wytrzasnąłeś te informacje i te poglądy. doradzam wizytę u psychiatry . Niestety nie jestem tak poinformowany ale na pewno zdrowszy.Prowadzę swoją działalność a pomimo tego nie zieję nienawiścią.

Kaskader
@Prowadzący działalność

A gdzie coś napisałem z nienawiścią stary weź wyluzuj to poprostu moje dobre rady i kilka info od pań z biura resztę wystarczy policzyć jak miałeś matematykę to podam ci tajemny wzór : 25 elektr razy 10 godz razy 30 ojro a dostajesz nawet nie 1/3 z tego dlatego ja już odszedłem ale robta co chceta :)

Kaskader
@Kaskader

To masz wzór na zarobek dzienny a pomnóż jeszcze razy 26 dni roboczych i razy kurs euro ;d

Knejs

Ty ale prezesów jest trzech i są jeszcze kierownicy to jak w końcu z tymi zarobkami?

@Kaskader

26 dni roboczych??? A może 31???? A w domu nie bywasz??? 4 tygodnie pracy i jeden w domu!!! To skąd te 26 dni??!!!

kajtek
@Maciek

chyba ci się podoba bo do niczego innego się nie nadjesz.Nie masz w tej firmie rzadnej drogi rozwoju.Powiedz mi co wogule robisz że ci się tak podoba.

Pracę dla Gal-Tech Sp. z o.o. - Sosnowiec, prowadzone są przez osoby przypadkowe (lub tylko z jezykiem obcym projekty w Niemczech). Ludzie nie są elektrykami z wykształcenia tylko coś tam robili. Nie posiadają SEP lub innych uprawnień. Firma nie wspiera pracowników .. wiecej wydaję na sprawy sądowe niż na podwyżki.. od taka polskość w Sosnowcu. Panie Prezesie tak trzymać!

kajtek
@anonymous

trafiłeś w sedno.Ja koledzy wam mówię omijajcie dużym łukiem galtech.Nie ma tu żadnego rozwoju ,szkoleń,tylko żeby odbębnić godziny i były podpisane przez niemca.Jeśli ktoś chce się rozwijać jako elektryk to nie w tej firmie ..

Ojtaojtam

Praca jak każda, trzeba coś dać od siebie... A czcze gadki, że wszędzie jest lepiej zachowajcie dla siebie... To do fachowców "z fakultetami" i lewymi rękami i wielką gębą!!! Pozdrawiam "słoików" i tych nieskazitelnie czystych, którym przez cztery tygodnie komplet roboczy się nie zaśmierdł i nie ubródził i jeden komplet dresów i dwie koszulki roboczo-wyjściowe też się nie zużywają!!! Bo za pranie trzeba zapłacić!!!! Pozdro dla Januszu w delegacji!!!

Ojtamojtam

Czyli Łączki ciebie stać na nowe auto i na nowe duże mieszkanie z oszczędności na słoikach i na praniu... Pozdro... ????

@Ojtamojtam

Laczku

Ojtamojtam

Człowieku tak w ogóle to kto tu kogo broni??? Czy w mojej wypowiedzi jest coś napisane o tym czy jest dobrze czy jest źle??? Uroiłeś sobie coś i posądzasz innych!!! Twoim tokiem rozumowania inni pracodawcy polscy i niemieccy nie mają domów, nie budują się i mieszkają w wynajętych mieszkaniach i kawalerkach... Jesteś (usunięte przez administratora) ????

Ojtamojtam

A ty leber, lewus (lewe ręce do roboty), czy alkoholik to tak na twoje pytanie o mnie???

@Ojtamojtam

Armin. usunął tekst, że jesteś z,,,,,sty...

Marzena

Argumenty za i przeciw firmie Gal-Tech, jaki tu podajecie są nie do końca zrozumiałe, a ponad to niezbyt miło czyta się Wasze wypowiedzi. Możecie proszę w paru podpunktach wypisać plusy i minusy związane z pracą w tej firmie? Jestem jej ciekawa.

timur

Omijać z daleka tą firme

Kejw

Co jak co ale tutaj zawsze płacą na czas więc nie piszcie głupot i ponoć nowe kontrakty też czekają

Arek

Jak przeczytałem twoją opinię to zadzwoniłem do kuzynki z ok. Gorzowa która pracuje w niemieckim biurze rachunkowym i zapytałem o niemieckie przepisy urlopowe .Okazuje się że po pierwsze Niemcy bardzo przestrzegają udzielania planowanych urlopów w VII lub VIII i jak oni mają u siebie urlop to polska firma też musi dać urlopy swoim. Po drugie polskie firmy muszą robić przerwy miesięczne po 12 m-cach pracy ze względu na jakieś tam przepisy podatkowe. Tak więc jak polska firma robi jakieś przerwy to nie jest to nic nadzwyczajnego. Ja jestem spokojny że w tej firmie jest wszystko ok bo od razu widać że pilnują przepisów, terminów, a płacą bardzo dobrze. Natomiast o histerykach którzy nie kumają a gadają mój dziadek mówił : Klikawkowa z magla. A więc potomkowie Klikawkowej - mniej histerii bez pokrycia.

Remik
@Arek

Bardzo dobrze to płacą Niemcy. Wiesz ile prezio ma z Ciebie? Więcej niż zarobisz....Policz sobie, masz niżej plus minus napisane. A po przerwie robić trzeba mieć gdzie. Lepiej poszukać na wlasny rachunek bo ja nie zamierzam budować domu ani sponsorować audi prezesom

Rafał
@Remik

Niemcy płaca dobrze czyli od 12 brutto do 16 brutto i miesiąc zamykamy będąc na 1 klasie podatkowej kwota 1300-1700 euro netto teraz jeszcze zapłać mieszkanie od 300 do 700 i masz twoje pieniądze bardzo podobnie masz u pośredników dobrych

Eru
@Rafał

@Rafał dobre sobie, 1300 euro to chyba 10 lat temu zarabiała sprzątaczka w Niemczech albo nawet już wtedy więcej. Jak źle trafiłeś na pośrednika który z ciebie zdarł to nie moja wina ale chyba nie myślisz że ktoś Ci dopłaca do twojej roboty? Prawdą jest, że Niemcy płacą za nas 38 € za godzinę a ile dostajesz z tego? No ale jak ci dobrze utrzymywać całą firmę kierowników kierowniczki prezesów absurdalnie drogie biura podatkowe to spoko twój interes. Ja wole kupić sobie audi albo swojej kochance a nie trzem prezesom co nie wiedzą co to robota tylko hajs zbierać

Lydek
@Eru

No w punkt.popieram.

Babel

Mega nie polecam

Arni
@Babel

A ja jestem nie tylko zadowolony ale zachwycony. Praca i płaca w Gal- Tech na dobrych warunkach. Firma pewna, solidna, od lat na niemieckim rynku, płacą niemieckie podatki. W każdym temacie można się dogadać zarówno z polskimi szefami jak i z niemieckimi pracownikami tu na miejscu, tylko trzeba trochę schprechać no i myśleć. Ja wynająłem sobie lokal razem z żoną która znalazła też tu na miejscu pracę. Jak się ma zameldowanie i pobyt stały niemiecki to leci niemieckie ubezpieczenie emerytalne a może i coś więcej, można planować i mieć perspektywy.

Luki
@Babel

Zgadzam się . Pracowałem w wielu firmach i wszędzie było znacznie lepiej chociaż też ciężko ale przynajmniej bardziej dbano o pracownika.

babol
@Arni

Proszę o informację ile można zarobić na miesiąc w PL netto. Zacząłem prace od niedawna. z góry dziękuję.

Optix

Spoko opcja żeby trochę kredyt podgonić bo żarcie w rajchu tanie i zero kosztów, wszystko firma płaci ale to nie robota na długo z dala od znajomych rodziny i wśród średnio inteligentów ale fakt, że to na nas całą firma żeruje

Jeremi

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma więc zawsze można spróbować skoro praca w dobrej firmie wam nie odpowiada.

gość

Nie wiem co wy chcecie od szefa, ja tam uważam że jest spoko. Gość jest wymagający ale uczciwy. Ja mieszkałem w 3 osobowym pokoju.

Bronisław

Nie mieszam się do sporu bo już nie pracuje tam na szczęście ale pracownicy w firmie dzielą się na tych co tzw (usunięte przez administratora) i wydaje im się że są zadowoleni i tych którzy biorą sprawę w swoje ręce i pracują tam gdzie dbają o pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o GAL-TECH SP. Z.O.O - Sosnowiec

• Jak się pracuje w GAL-TECH SP. Z.O.O?

Zobacz opinie na temat firmy GAL-TECH SP. Z.O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAL-TECH SP. Z.O.O?

GAL-TECH SP. Z.O.O