ABC Bazyl Sp. z o.o.

ABC Bazyl Sp. z o.o.

Opinie o ABC Bazyl Sp. z o.o.

Bisabuela

Szczerze radzę omijać ten serwis szerokim łukiem. Pan serwisant najpierw usunął lód z nieszczelnej zamrażarki a potem dopiero zrobił zdjęcia. Mimo ,ze gwarancja jeszcze obowiązuje,stwierdził ,ze to wada estetyczna,a w ogóle to trzeba to było zgłosić na początku gwarancji. Jednocześnie zaproponował wymianę ,ale odpłatnie. Odmówił wysłania opinii na maila. Zostanie wysłana pocztą( oczywiście,zróbmy wszystko zeby czas gwarancji minął) Nie polecam! Odradzam!

Pracowałeś kiedyś w firmie ABC Bazyl Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o ABC Bazyl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Bazyl Sp. z o.o.