Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Toruń

Opinie o Ogólnopolska Szkoła Barmanów

Weronika

@Pola jesteś już po kursie w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów? Możesz powiedzieć czy Ci się podobało? Czy jesteś zadowolona z jakości nauki w szkole? Opowiesz nam jak dokładnie wygląda takie szkolenie? Czy ktoś z Was dostał pracę po takim szkoleniu?

Weronika

Ogólnopolska Szkoła Barmanów organizuje kursy dla bezrobotnych, którzy mogą starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy http://www.szkolabarmanow.pl/kursy.php Myślę, że to niezastąpiona okazja do skorzystania z szkolenia w czymś nietypowym.

Pola
@Weronika 24.10.2017 09:50

Właśnie idę na taki kurs :) Super, że jest to dofinansowywane. Mam nadzieję, że zdobedę przydatną wiedzę i będę mogła coś ruszyć zawodowo w tym kierunku.

Weronika

@olka_fasolka, bardzo dobrze, że dzielisz się swoimi wrażeniami. Może być to pomocne dla innych zainteresowanych.

olka_fasolka

Szkoda, że osoby wystawiające negatywne opinie nie napiszą nic merytorycznego co może pomóc innym w decyzji...:/ sama szukałam przed kursem jaką szkołę wybrać i postanowiłam po ukończeniu kursu napisać coś sensownego, co faktycznie zobrazuje czego się spodziewać. Ja szczerze mówiąc oceniam szkolenie na 5, może nie było idealnie, ale nie mam żadnych konkretnych zastrzeżeń. Minusem może być fakt, że trwa tylko 4 dni, ale pewnie gdyby trwało więcej to i cena byłaby wyższa. Sporo zagadnień teoretycznych trzeba na spokojnie przerobić w domu, ale mam na myśli konkretną już wiedzę. Uczymy się z podręczników otrzymanych w ramach kursu, jest to bardzo dobrze wydana książka. Za to jeśli chodzi o praktykę to nie mam żadnych zastrzeżeń, pracujesz w swoim tempie, prowadzący Cię "sprawdza", na każde pytanie odpowie i jest pomocny. Nie czułam, żeby gadał bzdury albo się wywyższał, chociaż ja idąc tam miałam słabe pojęcie o tej branży to słuchałam go z zaciekawieniem i złapałam zajawkę. Na koniec tylko dodam, chociaż to już na jaką taką opinię nie ma wpływu, że można poznać tam naprawdę super ekipę- mówię tu o kusantach! :))

bant

jakbyś była zainteresowana, to teraz zaraz szykuje się kolejny kurs od nich :) tu masz więcej info z ich strony: Termin: 17-20 maja 2016 r. Bydgoszcz, ul. Długa 9 Koszt: 650 złotych Szkolenia odbywają się w profesjonalnych lokalach, jest sprzęt barmański. :)

qbas87

Polecam.

Fikus_er

Bardzo przydatne i fajne szkolenie, nauczyłem się robić wyśmienite drinki, więc na domówkach i imprezach rodzinnych jestem rozchwytywany :) Warto się zapisać, zwłaszcza jeśli jest się w temacie takim zielonym jak ja.

NieTakiSam

Szkoła godna polecenia, krótka, ale konkretna część teoretyczna i sporo praktyki. Każdy próbuje swoich sił i każdy ma możliwość samodzielnego ocenienia efektów swojej pracy poprzez degustację własnych drinków. Oceniam na 4 z dużym plusem.

Jelly-ws

Oj, może ta szkoła nie jest idealna, ale poziom wcale nie jest marny. Ja się bardzo dużo nauczyłam, mówię to z perspektywy osoby, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z fachem barmana.

Sander_11

Naprawdę fajne szkolenia, dużo śmiechu, luzu i pysznych drinków wykonywanych samodzielnie :) A do tego mozna sporo się nauczyć, bo przecież jakoś trzeba zdac test ;)

Lookman

Bardzo przydatne szkolenia, bylem na szkoleniu barmanskim i flair i nie zaluje zainwestowanych w to pieniedzy.

Bad_Anders

Nie wiem, w jakich zajęciach uczestniczył Barman Obserwator, ale ja nie trafiłem na cwaniakującego prowadzącego, wręcz przeciwnie - O. był bardzo sympatyczny i wyluzowany. Samo szkolenie wspominam dobrze, choć zmieniłem branżę ;)

Nataly

Nie wiem, jak wyglądają szkolenia w OSB, ale brałam ostatnio udział w evencie organizowanym przez tę szkołę. I jestem pod wrażeniem! Barmaństwo też może być sztuką :) Polecam wszystkim, którzy chcą zorganizować fajną imprezę firmową.

Underworld141

Profesjonalna szkoła, godna polecenia.

RedEye

Ja też nie narzekam, wkroczyłem do branży zaraz po ukończeniu szkoły średniej i zrobieniu kursu w OSB. Dziś nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu niż za barem. Fakt, ta praca jest męcząca, ale przynajmniej cały czas coś się dzieje, a zarobki wynagradzają mi cały trud. Świeżaki zbyt wysokich napiwków nie mają, bo trudno jest im się znaleźć w nowej roli, dlatego taki kurs na pewno ułatwia im start w branży.

Marker_00

Też się dziwię opinii Barmana Obserwatora, widać kiepski z niego obserwator, a może w ogóle nie uczetniczył w tym szkoleniu? Ja i ludzie, z którymi brałem udział w szkoleniu barmańskim, byliśmy zadowoleni. Prowadzący miał wiedzę i potrafił ją przekazać, słuchało się go z ciekawością. Do tego dużo praktyki, która jest najważniejsza w tego typu szkoleniach.

Kursant99
@Marker_00 17.10.2014 15:25

Podpinam się pod Twoją opinię, bardzo fajne szkolenie, które ułatwia start w branży. Brałem udział w szkoleniu OSB rok temu w Poznaniu, dziś jestem wziętym barmanem w popularnym klubie i naprawdę nie narzekam na zarobki. Koszt szkolenia szybko się zwrócił.

black_bullet

Na którym kursie byłeś? Trochę się dziwię, bo moje doświadczenia z OSB są zupełnie inne. I stopień w Wawie był bardzo ciekawy i moim skromnym zdaniem bardzo profesjonalnie przygotowany a prowadzącego ni ch..a nie dało się zagiąć a pytań padało wiele. Robotę znalazłem 6 dni po egzaminie i to właśnie dlatego że byłem po OSB - mój manager też tam zaczynał i wie że kursy są ok.

Zostaw opinię o Ogólnopolska Szkoła Barmanów - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogólnopolska Szkoła Barmanów