Biker Sp. z o.o.

Biker Sp. z o.o.

Opinie o Biker Sp. z o.o.

PH

Pracownik nie jest kapitałem gdzie inwestować lecz samym obciążeniem ekonomiczny. Gdy firma sama mogła bez pracowników się trzymać byłoby lepiej. Dlatego można zrozumieć minimalna liczba pracowników na całej Polski. Produkt importowany jest bardzo dobry ale nie ma organizacji w realizacji planu sprzedażowego. Ogólnie nie ma planu oprócz określona ilość spotkań miesięczne z klientami. Prowizje tylko dla jedynego konkretnego produktu z wielu sprzedanych. Powoduje to że dużo trzeba pracować aby kiepsko zarabiać.

szmucon
@PH 19.12.2014 00:45

Firma rekrutuje obecnie PH. Czy można prosić o więcej informacji dot.zarobków, aut, rozliczania i samej pracy ?

Zostaw opinię o Biker Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biker Sp. z o.o.