Opinie o Biker Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Biker Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biker Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biker Sp. z o.o. w Warszawa

PH

Pracownik nie jest kapitałem gdzie inwestować lecz samym obciążeniem ekonomiczny. Gdy firma sama mogła bez pracowników się trzymać byłoby lepiej. Dlatego można zrozumieć minimalna liczba pracowników na całej Polski. Produkt importowany jest bardzo dobry ale nie ma organizacji w realizacji planu sprzedażowego. Ogólnie nie ma planu oprócz określona ilość spotkań miesięczne z klientami. Prowizje tylko dla jedynego konkretnego produktu z wielu sprzedanych. Powoduje to że dużo trzeba pracować aby kiepsko zarabiać.

szmucon Nowy wpis
@PH

Firma rekrutuje obecnie PH. Czy można prosić o więcej informacji dot.zarobków, aut, rozliczania i samej pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Biker Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biker Sp. z o.o.