Biker Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Biker Sp. z o.o.
3 4 6 1

Opinie o Biker Sp. z o.o.

PH

Pracownik nie jest kapitałem gdzie inwestować lecz samym obciążeniem ekonomiczny. Gdy firma sama mogła bez pracowników się trzymać byłoby lepiej. Dlatego można zrozumieć minimalna liczba pracowników na całej Polski. Produkt importowany jest bardzo dobry ale nie ma organizacji w realizacji planu sprzedażowego. Ogólnie nie ma planu oprócz określona ilość spotkań miesięczne z klientami. Prowizje tylko dla jedynego konkretnego produktu z wielu sprzedanych. Powoduje to że dużo trzeba pracować aby kiepsko zarabiać.

szmucon
@PH 19.12.2014 00:45

Firma rekrutuje obecnie PH. Czy można prosić o więcej informacji dot.zarobków, aut, rozliczania i samej pracy ?

Zostaw opinię o Biker Sp. z o.o. - Warszawa

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biker Sp. z o.o.