Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Interloop Grzegorz Krajewski

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Interloop Grzegorz Krajewski

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Interloop Grzegorz Krajewski

doświadczone stworzenie

Firma, o ile można tak określić to śmiech na sali i niby wszystowiedzący szef,który w rzeczywistości nie zna się na niczym. Wszystko musi się kręcić dookoła niego... Sam szef knuje przeciwko pracownikom albo wykorzystuje ich problemy prywatne aby ich do czegoś zmusić...Firma się lansuje, że produkuje wiele rzeczy... jedno pytanie - gdzie? w tej metalowej budzie przy Radzymińskiej? Szkoda czasu i nerwów ludzi, na prawdę nie warto... uciekajcie kto może i jak najdalej...

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Interloop Grzegorz Krajewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Interloop Grzegorz Krajewski